36663
  • R9
    #267
    megint 1:0?
  • Sheva
    #266
    MEg van...na mostmár csak a Juvénak kell veszteni és 3 ponttal megyünk...
  • Sheva
    #265
    KaKá oléééééééééééééééééééééé!!!! 1:0
  • Sheva
    #264
    Nesta és Maldini is kidőlt... most már bele kell adni mindent!!!
  • Sheva
    #263
    na kezdődik a meccs...FORZA MILAN!!!
  • Sheva
    #262
    hehe lehet!!!
  • tep
    #261
    Biztos úgy lesz megint , hogy Seedorf megküldi messziről , a kapus megfogni nem tudja csak kiöklözni valamelyikük elé :)))
  • Sheva
    #260
    de Crespo vagy Inzaghi is betalál remélem!!!!
  • Sheva
    #259
    szegény Sheva ugyan mikor játszhat már..... nagyon hiányzik!!!
  • tep
    #258
    úgylegyen
  • tep
    #257
    Ő igen....de csak a cserecsapattal
  • Sheva
    #256
    ma délután megverjük a Samot remélem!!!!!!!
  • Sheva
    #255
    sheva rajta van???
  • tep
    #254
    Az új Képes Sport-ban van egy csapatkép a Milan-ról...........de nincs rajta se Gattuso , se Seedorf , se Kaká.....úgyhogy hanyagoltam :(
  • Sheva
    #253
    Kapusok: Abbiati, Dida

    Hátvédek: Cafu, Costacurta, Maldini, Nesta, Stam

    Középpályások: Ambrosini, Dhorasoo, Gattuso, Kakà, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho

    Támadók: Crespo, Inzaghi, Tomasson


    Forrás: www.acmilan.com
  • Sheva
    #252
    A Milan Junior Camp idén Budapestre látogat! A sporttábor a Láng Sportcentrumban kerül megrendezésre, egy hét időtartamra: 2005. július 18-tól 22-ig (hétfőtől-péntekig), valamint túljelentkezés esetén opcionálisan további 1 hét megszervezésére is sor kerül: július 25-től 29-ig. További információk honlapunkon.
  • Sheva
    #251
    Szerződést hosszabbított az olasz bajnokságban élen álló AC Milannal Jaap Stam, a csapat holland labdarúgója. A 32 éves középhátvéd 2006 júniusában lejáró kontraktusát toldotta meg egy évvel.
    - A Milanban szeretném befejezni a pályafutásomat, ezért úgy gondoltam, minél hamarabb megkötöm ezt a megállapodást, amely biztosítja számomra, hogy az elkövetkező két évben is játszhassak - mondta a kontraktus aláírása után Stam.
    A holland válogatott játékos tavaly, az Európa-bajnokság előtt hagyta el a Laziót a milánói csapat kedvéért, de korábban a Manchester Unitedben és a PSV Eindhovenben is szerepelt.
  • Sheva
    #250
    jaja Gattusso nagyon kell a Milanba!!!!!!!
  • tep
    #249
    Erről a képről meg csak annyit , hogy sztem Gattuso volt az egyik legjobb a csapatban.........főleg mert likvidálta azt , aki a legveszélyesebb volt a kapunkra. /ráadásul teljesen véletlenül/
  • Sheva
    #248
    jó bizony már aligvárom h ismét a pályán lássam!
  • tep
    #247
    Ez igazán jó hír
  • Sheva
    #246
    A legújabb orvosi vizsgálatok szerint napokon belül elkezdheti az edzéseket a Milan ukrán csatára, Andrij Sevcsenko. Amint azt a támadó elmondta, már lelkileg is túltette magát azon, hogy a Cagliari elleni mérkőzésen majdnem életét vesztette, és a következőkben minden megtesz azért, hogy minél hamarabb visszatérhessen a pályára.
    - A hét hátralévő napjain még pihenek, a következő héten azonban már elkezdem az edzéseket. Hogy a fejemet még kíméljem, valószínűleg egy speciális maszkot viselek majd az edzéseken és a meccseken - mondta a csatár.
  • Sheva
    #245
    nem bja mi se birnánk ha ha a MU jutott volna tovább...
  • tep
    #244
    Hehehe.....nem bírják az igazságot a MU-topikban
  • Sheva
    #243
    ááá és lemaradtam róla!!! nem baj majd ma úgyis mutatják a tegnapi gólokat!!
  • tep
    #242
    Gyönyörűűűűt!!! A hosszú sarokba......a kapus tehetetlen volt
  • Sheva
    #241
    hehe képzelem... oszt szép gólt fejelt Crespo???
  • tep
    #240
    Nekem meg meló....tiszta kába voltam :)
  • Sheva
    #239
    jó van de nekem másnap suli volt...
  • tep
    #238
    Há' mien Milan szurkoló vagy te??? :))))
    01:00-ig néztem a meccet és már 04:00-kor kelnem kellett :(
    de ezt látnom kellett :)
  • Sheva
    #237

    Crespo!!!

    De grat. a MU-nak is!!!
  • Sheva
    #236
    Forza Milan!!! röviden összefoglaltam a tegnapi esemyéneket! :)))
    Cresponak gratulálok emgint a gólhoz... sajna nem láttam a meccset mert tudtam addig fennmaradni...
  • Grave Digger
    #235
    Asszem ez nagyon sima meccs volt. gratula a csapatnak, a meccs eszternek csak fellángolásai voltak. Ahogy a mencseszteri 90 percet, ezt is nyerhettük volna jóval simábban, s ha összesítésben négyet rakunk közé, akkor sem szólhattak volna semmit rúniék:DDDD
  • 9csöves9
    #234
    grat a Milannak !:)
  • tep
    #233
    GYŐŐŐŐŐŐZELEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tep
    #232
    61' Crespo lőtzte ezt is
  • tep
    #231
    1:0 -ra VEZETÜNK!!!!!!!
  • tep
    #230
    úgylegyen :)
  • Sheva
    #229
    ma minden eldől... mi vagyunk a jobbak és ezt be kell bizonyítani!!!!
  • Sheva
    #228
    GAZZETTA DELLO SPORT
    ATALANTA: CALDERONI 6, RIVALTA 6, NATALI 6, CAPELLI 5.5, MOTTA 6.5, MONTOLIVO 6, BERNARDINI 6.5, MARCOLINI 6, BELLINI 6, MAKINWA 7.5, LAZZARI 5
    MILAN: DIDA 6.5, STAM 6, NESTA 6, MALDINI 6.5, COSTACURTA 6, BROCCHI 6, (AMBROSINI 7), PIRLO 7, DHORASOO 5.5, (SERGINHO 6), KAKA 5, TOMASSON 5, CRESPO 5, (INZAGHI 6.5)

    CORRIERE DELLO SPORT
    MILAN: DIDA 6.5, STAM 5.5, NESTA 5.5, MALDINI 6.5, COSTACURTA 5.5, BROCCHI 6, (AMBROSINI 7), PIRLO 7, DHORASOO 5, (SERGINHO 6), KAKA 4.5, TOMASSON 5, CRESPO 5, (INZAGHI 6.5)

    TUTTOSPORT
    MILAN: DIDA 6.5, STAM 5, NESTA 5.5, MALDINI 6, COSTACURTA 6, BROCCHI 6, (AMBROSINI 6.5), PIRLO 6.5, DHORASOO 4.5, (SERGINHO 5.5), KAKA 5, TOMASSON 5, CRESPO 4.5, (INZAGHI -)

    CORRIERE DELLA SERA
    MILAN: DIDA 6.5, STAM 6.5, NESTA 6, MALDINI 6.5, COSTACURTA 5.5, BROCCHI 5.5, (AMBROSINI 6.5), PIRLO 6.5, DHORASOO 6, (SERGINHO 5.5), KAKA 5, TOMASSON 5.5, CRESPO 5, (INZAGHI 6.5)

    REPUBBLICA
    MILAN: DIDA 6.5, STAM 6.5, NESTA 5.5, MALDINI 6.5, COSTACURTA 6, BROCCHI 6, (AMBROSINI 7), PIRLO 6.5, DHORASOO 5.5, (SERGINHO 6), KAKA 5.5, TOMASSON 5.5, CRESPO 5, (INZAGHI -)

    IL GIORNALE
    MILAN: DIDA 6, STAM 5, NESTA 5, MALDINI 6.5, COSTACURTA 6, BROCCHI 5, (AMBROSINI 7), PIRLO 6.5, DHORASOO 5, (SERGINHO 6), KAKA 6, TOMASSON 5, CRESPO 5, (INZAGHI 6)