36663
  • Sheva
    #507
    nem mindenki 9 éves itt mint te
  • R9
    #506
    akarod mondani ovoda társad?
  • danee12
    #505
    az otársam is inter örült,szegény,de ha lenne eszetek,akkor belátnátok.
  • R9
    #504
    hol olvastad?
  • danee12
    #503
    ó de jó mondtam én hogy az inter nem veheti fel a versenyt a milannal.
  • Sheva
    #502
    hát nem volt sima mert mezőnybe ahogy hallottam nem voltunk jobbak... de kit érdekel lényeg h az előny nálunk van! :DDDD
  • JackDaniels #501
    Ahogy elnéztem, meglehetősen sima meccs volt.:) Az Inter nem sok vizet zavart.
  • Sheva
    #500
    a király
  • Sheva
    #499
  • Sheva
    #498
    Milan 2 - 0 Inter
    Gólszerzők: Stam (45+1’), Sevcsenko (74.)
    Játékvezető: Alain Sars
    Asszisztensek: Arnault, Texier (mindhárom francia)
    Sárga lap: 33’ Gattuso (Mil), 65’ Stam (Mil), 66’ Mihajlovic (Int), 74’ Shevchenko (Mil), 78’ C. Zanetti (Int)
    Hosszabbítás: 4 perc

    Milan: Dida; Cafu (Costacurta 91), Nesta (Kaladze 70), Stam, Maldini; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kakà; Shevchenko, Crespo (Ambrosini 83)

    Inter: Toldo; J Zanetti, Cordoba, Mihajlovic, Favalli; Veron (Karagounis 70), Cambiasso, C Zanetti (van der Meyde 80), Stankovic; Cruz (Vieri 55), Martins

    Összes kapura lövés: 7 - 8
    Kapura tartó lövés: 3 - 4
    Lövés mellé: 1 - 4
    Blokkolt lövés: 3 - 0
    Elkövetett szabálytalanság: 15 - 27
    Szöglet: 8 - 5
    Labdabirtoklás (%): 53 - 47

    A mérkőzés rövid krónikája:

    1. perc: A meccs előtt egyperces gyászszünettel emlékeztek a csapatok és a szurkolók II. János Pál pápára, majd az Inter hozhatta játékba a labdát.

    10. perc: Mihajlovics szabadrúgását Dida szögletre tolta.

    14. perc: Crespo tört be jobbról a büntetőterületre, de a beadásával Córdobát találta telibe.

    30. perc: Mihajlovics szöglete után Córdoba lőtt éles szögből az oldalhálóba.

    34. perc: Verón eresztett meg egy lövést Dida, kapujára c de a Milan hálóőre nagy bravúrral szögeltre mentett.

    38. perc: Sevcsenko játszott össze Crespóval, de Córdoba még időben becsúszva szögletre tisztázott.

    39. perc: Az Inter kapujában a labda, de a játékvezető nem adja meg a gólt, mert Kaká szabálytalankodott Toldóval szemben.

    46. perc: Pirlo csavart be szabadrúgást jobbról, Stam magasabbra ugrott Córdobánál, és hat méterről a hosszú sarokba fejelt. Vezet a Milan!!!

    59. perc: Sztankovics átadásáról Vieri maradt le, így a labda Didáé lett.

    74. perc: Mihajlovics szabálytalankodott Sevcsenkoval. A beívelt szabadrúgást az ukrán csatár 6 méterről a kapuba bólintotta. 2-0 a Milan javára!!!

    87. perc: Karagunisz éles szögből leadott lövése a kapufán csattant.

    91. perc: Sevcsenko 16 méterről lőtt kapura, de Toldo a helyén volt és Hárított.

    93. perc: Vége a mérkőzésnek!
  • Sheva
    #497
    hát sajna az baj de megoldjuk!
  • Sheva
    #496
    Shevchenko
  • tep
    #495
    Csak azt sajnálom , hogy Gattuso megkapta a második sárga lapját , úgyhogy nem játszhat a visszavágón :(
  • tep
    #494
    de ez nem csak BL
  • tep
    #493
    ok csekkolom , thx
  • Rudee
    #492
    BL meccsek követéséhez az uefa.com-nál jobb és gyorsabb oldalt nem igen találsz. Ráadásul hanggal is jelzi a gólt, tehát nem kell folyamatosan bámulni.
  • tep
    #491
    amúgy ajánlom EZTaz oldalt.
    2-3 percenként van frissítés

    sztem a legjobb
  • Imobe
    #490
    ÉLJEN A MILAN!!!
  • tep
    #489
    Chelsea - Bayern 4:2
  • tep
    #488
    74' [2 - 0] A. Sjevtjenko :)))Hurráááá
  • Rudee
    #487
    Már 2, az ukrán lőtte.
  • tep
    #486
    45' [1 - 0] J. Stam :))))
  • Sheva
    #485
    vezetünk gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem tudja vki ki rúgta a gólt???
  • Bandee1987
    #484
    1-0 a Milannak
  • DONGUBA
    #483
    mondtam en
  • tep
    #482
    30-adik perc : 0:0
  • danee12
    #481
    az internak esélye sincs
  • DONGUBA
    #480
    tipikus olasz meccs keves gol
  • tep
    #479
    Huhh......jólvan...nem játszik Adriano.
    Szal most muszáj nyerni.....lehetőleg minél nagyobb gólaránnyal.

    !!!!FORZA MILAN!!!!!
  • danee12
    #478
    jólvan sztem is az lenne jó ha nem menne sehova dehát...
  • Sheva
    #477
    A Bajnokok Ligája 2002-es kiírásában a bajnoki címet szerző Milan az elődöntőben ütötte ki városi riválisát, ezúttal már a negyeddöntőben elbúcsúztathatja a kék-fekete alakulatot. A papírforma szerint a továbbjutás esélyese Carlo Ancelotti együttese, az Internek viszont fontosabb a siker, mert a scudetto megszerzésére már minden esélye elszállt, és ha a csapat kiesik, akkor szégyenszemre idén is trófea nélkül marad.
    A hazai pálya előnye értelemszerűen csak félig érvényesül majd a San Siróban rendezett találkozókon, az odavágón a Miláné lesz a "félelőny": a 80 ezres lelátón csak néhány ezer Inter-drukker foglal majd helyet.
    A Milannál visszatér sérüléséből Andrij Sevcsenko, ami lélektani fórt is jelenthet a piros-feketéknek, az ukrán támadó ráadásul mumusa Mancini együttesének, eddig összesen 11 alkalommal talált be a városi rivális hálójába.
    Az Internél több kulcstámadó is hiányzik majd, Adriano térdsérülése miatt hagyja ki a találkozót, Vieiri pedig nincs megfelelő formában, ezért várhatóan a Martins-Cruz csatárkettős rohamozza majd Dida kapuját.
  • Sheva
    #476
    ANCELOTTI: „Egy csendes előeste. A csapat rendben van, a légkör nyugodt. A taktika sokat fog számítani. Úgy hiszem, hogy mindkét csapat megpróbálja ráerőltetni az akaratát az ellenfélre. A játékosok jól vannak, és egészséges izgalommal várják a mérkőzést. Nem annyira aggódom, mint két évvel ezelőtt, mert még az olasz bajnoki címért is versenyben vagyunk. Amikor a 2003-as elődöntőre gondolok, azt kell mondanom, hogy ez a csapat erősebb, mert most nagyobb tapasztalattal rendelkezünk. A legjobb állapotban várjuk a drebit.”

    CRESPO: „Tíz napot voltam Argentínában. A megszállottság, ami a mérkőzésünket övezte, mentálisan jó hatással volt rám. Friss vagyok! Tisztában vagyunk az erősségeinkkel, ahogy az Inter erélyeivel is, de mindenek felett azzal, hogy mi mit tudunk. Ez a derbi a sport ünnepe lesz, sok izgalommal. Most nyugodtak vagyunk, de egyre feszültebbek leszünk, mert tudjuk, hogy győznünk kell, de ez nem fog meglátszani rajtunk.”

    KAKA: „Ennek a meccsnek a feszültsége a 2002-es Világbajnokság döntőjéhez hasonlítható. Ott nem léptem pályára, míg most majd igen. Nagyon kemény mérkőzés lesz és nem szabad hibáznunk. Úgy kell teljesítenünk, mint az előző körben. Mindkét félidőben okosan kell játszanunk.”

    CAFU: „Jól érzem magam miután visszatértem Brazíliából, ahol két világbajnoki selejtezőt játszottam. Az Inter elleni mérkőzés nagyon fontos. Aki most győz, az egy lépéssel közelebb lesz a döntőhöz. Nehéz mérkőzés lesz, mert itt nincs hibázási lehetőség. Ez az első, hogy idáig eljutottam, így még nincs is tapasztalatom ebben. Nincs is szükség rá. Ki kell menni a pályára és játszani egy jó mérkőzést. Így is fog történni.”
  • Sheva
    #475
    Mindkét edző kihírdette keretét a szerda esti Bajnokok Ligája elődöntő mérkőzésre.

    MILAN
    Kapusok: Abbiati, Dida
    Hátvédek: Cafu, Costacurta, Kaladze, Maldini, Nesta, Stam
    Középpályások: Ambrosini, Gattuso, Kaka, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho
    Csatárok: Crespo, Shevchenko, Tomasson

    INTER
    Kapusok: Toldo, Fontana, Carini
    Hátvédek: Cordoba, J. Zanetti, Mihajlovic, Zè Maria, Favalli, Materazzi, Gamarra, Coco
    Középpályások: C. Zanetti, Van der Meyde, Veron, Kily Gonzalez, Cambiasso, Karagounis, Stankovic, Marino
    Csatárok: Cruz, Martins, Vieri
  • Sheva
    #474
    Sheva nem megy sehova és kész...
  • danee12
    #473
    jaja,ez igaz de sztem az az ember megy a zsozsó után,mivel akár ilyen aakár olyan,ukrán!szal ha pl. a cfc ajánlana neki többet mnit a milan akkor elképzelehetö de ez csak feltételezés de ezt ebként én se szeretném,szal...
  • DONGUBA
    #472
    miert menne el???
    Nagyobb klubba nem tud menni
  • Sheva
    #471
    A Milan sikerének egyik legnagyobb kovácsa sokak szerint a védelem előtt szűrőként szereplő Andrea Pirlo, aki észrevétlenül irányítja a lombardok hátsó alakzatát. Pirlo nemcsak a klubjában, hanem az olasz válogatottban is alapember, legutóbb két góljával nyert a squadra azzurra a skótok ellen.
    - Szó sincs, és nem is lehet arról, hogy Andrea távozzon - jelentette ki kategorikusan Ancelotti, a Milan trénere. - A Milan ugyanis soha nem adja el a legjobbjait, így ő biztosan velünk marad.
  • Sheva
    #470
    nem vagyis én nem akarom!!!!!!!!
  • danee12
    #469
    szerintetek sheva elmegy majd a milantól?
  • danee12
    #468
    a milan rácseszik ha nem marad az övé crespo.crespo nélkül már lehet hogy kiestek volna a blböl.szal ö egy nagyon jó játékos,a milannak meg kell tartani!