36663
  • Sheva
    #307
    ez jó hír!!!
  • DONGUBA
    #306
    Paolo Maldini és Massimo Ambrosini is meghosszabbította szerződését a Milannal.
    A rutinos védő új szerződése 2007. Június 30-ig szól. Ennek lejártakor a csapatkapitány már 39 éves lesz és a 23. idényét fogja tölteni a piros-feketéknél.
    Ambrosini is követte csapattársa példáját és 2008. Június 30.-áig, azaz újabb két évre kötelezte el magát az olasz bajnokhoz.
  • Sheva
    #305
    pffffff
  • R9
    #304
    3:1
  • Sheva
    #303
    szegény... senkit nem érdekel a Kupa! te azzal az 1:0-val törődj!!!
  • R9
    #302
    lol
    4:1
  • Sheva
    #301
    bassza meg most látom 6:3 as összesítéssel kiestünk... mondjuk engem annyira nem érdekel mert a bajnokságot és a BL-t kell megnyerni!!!
  • DONGUBA
    #300
    ki
  • Sheva
    #299
    szal kikaptunk 4:1 -re hát ez gyötrelmes... kiestünk így igaz???
  • tep
    #298
    elsiettem........ez már megalázó vereség :((((((((((((

    21' [1 - 0] V. Iaquinta

    61' [2 - 0] S. Mauri

    77' [2 - 1] J.D. Tomasson

    81' [3 - 1] D.D. Michele (pen.)

    90' [4 - 1] S. Mauri

  • tep
    #297
    Hát ez nem jött össze sajna..... Udinese 3 : 1 Milan
  • tep
    #296
    21' [1 - 0] V. Iaquinta

    61' [2 - 0] S. Mauri

    77' [2 - 1] J.D. Tomasson

    81' [3 - 1] D.D. Michele (pen.)

    újra szopás :(
  • tep
    #295
    21' [1 - 0] V. Iaquinta

    61' [2 - 0] S. Mauri

    77' [2 - 1] J.D. Tomasson

    na , alakul :)
  • tep
    #294
    21' [1 - 0] V. Iaquinta

    61' [2 - 0] S. Mauri

    ez van sajna :(
  • DONGUBA
    #293
    bassza meg szopunk 1-0 ra idaig
  • Sheva
    #292
    ja remélem a Romát megzuhintjuk Sheva is pályára léphet már...
  • tep
    #291
    Vasárnap meg a Roma idegenben
  • Sheva
    #290
    jöhet az Udinese... tovább megyünk a kupában is remélem
  • Sheva
    #289
    jaja... Inzaghi majd vág 3-mat!!!! heheheh
  • DONGUBA
    #288
    lááááááááááááááááááááál b keret:)))
  • Sheva
    #287
    Az Udinese elleni Olasz Kupa negyeddöntő visszavágó mérkőzés kerete:

    Kapusok: Abbiati, Dida, Fiori

    Hátvédek: Cafu, Costacurta, Esajas, Kaladze, Pancaro, Simic, Stam

    Középpályások: Ambrosini, Brocchi, Dhorasoo, Kakà, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho

    Csatárok: Inzaghi, Tomasson
  • Sheva
    #286
    ANCELOTTI: „Megnyugtat a csapat teljesítménye”
    „Jól játszottunk, mindvégig fegyelmezettek voltunk, még akkor is, amikor Maldinit és Nestát le kellett cserélni. Biztos vagyok benne, hogy a körülményekhez képest a legnagyobb nyomást gyakoroltuk az ellenfélre, de a Bajnokok Ligája visszavágó miatti fáradság benne volt a lábakban. Remélem, hogy Paolo és Alessandro hamarosan visszatér. A kiválásuk nehéz helyzetbe hoz minket, de nem a mostani meccsen, amelyen szerencsénk volt.”


    STAM: „Jól vagyok és még jobban akarok játszani”
    „Ez egy keményen küzdő Sampdoria volt, amely jól védekezett és jl kihasználja a hibáinkat. Mi jól koncentráltunk és támadtunk a döntő pillanatokban. Nekem volt egy jó mentésem a végén, de úgy gondolom, hogy ott szerencsém volt. Nem volt könnyű játszani vasárnap, mert kicsit fáradtak voltunk a Manchester United elleni mérkőzés után. A magam részéről jól vagyok, nem érzek fájdalmat és szeretném a legjobbat nyújtani.”

    CRESPO: „Némi szerencse, de még több tudás”
    „Természetesen a győzelemhez és ahhoz, hogy a táblázat első helyén legyél kell szerencse is, de ezenfelül kell még képzettség is. Például, amikor Kaka’ góljával megszereztük a vezetést. Ráadásul dicséretet érdemel a védelmünk, akik mindig megmutatják nagyszerű szorgalmukat és jellemüket.”

    KAKA: „Ez egy különleges győzelem”
    Ez egy rendkívüli gól volt, egy rendkívüli mérkőzésen. Hihetetlen, hogy az én gólom három pontot hozott, egy nagyszerű, de kemény mérkőzésen. A Sampdoria jól játszott, mind védekezésben, mind támadásban., ahogy mi is. Mi győztünk, és nagyon boldogok vagyunk. Nagyon fontos gólt szereztem, és ezért elégedetten mehettem haza. Remélem szerzek még többet is. A csapat igazán jó. Nagyszerűen kiegészítjük egymást a csapattársaimmal. Andrea passza tökéletes volt. Crespo gólt fejelt kedden. Most pedig én. Láttam, hogy a kapus kint áll és így egy nagyszerű gól lehet. Azonban a legfontosabb dolog a győzelem.”
  • Sheva
    #285
    LA GAZZETTA DELLO SPORT
    MILAN: Dida 6; Cafu 6; Nesta 7; (Costacurta 6); Stam 7.5; Maldini 6; (Serginho 5.5); Gattuso 7; Pirlo 6; Seedorf 6.5; Kaka 6.5; Rui Costa 6; (Ambrosini -); Crespo 5.5

    SAMPDORIA: Antonioli 6; C.Zenoni 6; Pavan 6.5; Falcone 5.5; Pisano 6; (Gasbarroni 6); Diana 5.5; Palombo 6; Volpi 6; Tonetto 6.5; Rossini -; (Kutuzov 7); Flachi 5

    IL CORRIERE DELLO SPORT
    MILAN: Dida 6; Cafu 6.5; Nesta 7; (Costacurta 5.5); Stam 7; Maldini 6; (Serginho 5); Gattuso 6; Pirlo 6.5; Seedorf 6; Kaka 6.5; Rui Costa 6.5; (Ambrosini 6); Crespo 5.5

    TUTTOSPORT
    MILAN: Dida 6; Cafu 6.5; Nesta 7; (Costacurta 6); Stam 7; Maldini 6; (Serginho 5); Gattuso 6.5; Pirlo 6.5; Seedorf 6; Kaka 7; Rui Costa 6.5; (Ambrosini 6); Crespo 6

    CORRIERE DELLA SERA
    MILAN: Dida 6; Cafu 6.5; Nesta 7; (Costacurta 6.5); Stam 7.5; Maldini 6.5; (Serginho 5.5); Gattuso 7; Pirlo 6.5; Seedorf 6.5; Kaka 6; Rui Costa 6.5; (Ambrosini -); Crespo 6

    REPUBBLICA
    MILAN: Dida 6; Cafu 6.5; Nesta 6.5; (Costacurta 6); Stam 7; Maldini 6; (Serginho 5.5); Gattuso 6.5; Pirlo 6.5; Seedorf 6.5; Kaka 6.5; Rui Costa 6; (Ambrosini -); Crespo 6

    IL GIORNALE
    MILAN: Dida n.r; Cafu 6.5; Nesta 7; (Costacurta 6.5); Stam 7.5; Maldini -.; (Serginho 5); Gattuso 7.5; Pirlo 6.5; Seedorf 6.5; Kaka 6.5; Rui Costa 6; (Ambrosini 7); Crespo 5.5
  • Sheva
    #284
    hát...ezért Oliverát eltiltanám vagy 10 meccsre... a partjelző megvak ha nem látta... a győzelmet ezért nem fikázom mert a milan is 3 héten keresztül a 90 percben nyerte meg a meccset!!!
    a Chievo gólt meg nem láttam...
  • 9csöves9
    #283
    sztem ezért csak a partjelző felelős aki 15 méterre volt az alapvonaltól...
  • tep
    #282
    Jaja.......VIDEÓBÍRÓT A NÉPNEK!!!
  • Laffite
    #281
    ...és az a megnemadott gól mennyire fontos lehet a végelszámolásnál, és nem csak a juve, de még a chievo szempontjából is sorsdöntő lehet! nagyon bosszantó az ilyen, és ez megint független attól, hogy kinek szurkol az ember, kár az ilyenekért.
  • tep
    #280
    De legalább kiállította mindkettőt
  • tep
    #279
    Hát igen.....a játékvezető nem volt képben az egész meccsen
  • Laffite
    #278
    de az a folytogatás se volt semmi... függetlenül attól, hogy ki melyik csapatnak szurkol, az ilyen dolgokat több meccses eltiltással kellene szankcionálni, mert ez nem a pályára való jelenet volt
  • tep
    #277
    Azé' nem semmi , hogy a játékvezető a szabályos Chievo gólt nem adta meg :((
  • tep
    #276
    basszus :(
  • Sheva
    #275
    hehe
  • tep
    #274
    0:0 eddig oké :)
  • Sheva
    #273
    Juve ne nyerjél léccike!!!
  • DONGUBA
    #272
    Az olasz pontvadászat 28. fordulójában a piros-feketék Kaka' góljával 1-0-ra legyőzték, az ebben a szezonban remekül teljesítő Sampdoriát. Ezzel a Milan előnye 3 pont az este pályára lépő Juventus előtt.

    Milan 1-0 Sampdoria
    Gólszerző: Kaka 64’
    Játékvezető: Rosetti (Torino)
    Sárga lapok: 69’ Stam (Mil), 75’ Costacurta (Mil)
    Hosszabbítás: 5 perc

    MILAN: Dida; Cafu, Nesta (44’ Costacurta), Stam, Maldini (34’ Serginho); Gattuso, Pirlo, Seedorf; Rui Costa (75’ Ambrosini), Kakà; Crespo.

    SAMPDORIA: Antonioli; Zenoni, Pavan, Falcone, Pisano (69’ Gasbarroni); Diana (77’ Doni), Palombo, Volpi, Tonetto; Flachi, Rossini ( 20’ Kutuzov)
  • tep
    #271
  • Sheva
    #270
    ja de amikor Nesta meg Maldini megsérült azt hittem dobok egy hátast!!!
  • DONGUBA
    #269
    Mi legalabb nyertunk.
  • Sheva
    #268
    jaja Sampdoria ellen Kaká fejes góljával nyertünk!!!