36663
  • Sheva
    #427
    20??? pfffff esetleg az IQ-ja 20!
  • DONGUBA
    #426
    ki 20?
  • 9csöves9
    #425
    20
  • Sheva
    #424
    ő meg 9
  • danee12
    #423
    hallod igen 12 éves vok ha tudni akarod.
  • Sheva
    #422
    jaja az Inter az elmúlt 10 évebn mit nyert??? SEMMIT!!! egy Uefa-Kupát pffff szégyen!!!
  • Imobe
    #421
    Mondjuk nemtom mire volt ez most jó hogy berakta ezt a '81-es képet.. Ami volt volt... elmúlt már a bajnoki címért küzdünk mint csapat. Ehhez az Inter még nagyon messze van..mert ők még egyenlőre nem csapat ugyanúgy ahogy a Chelsea sem..
  • Sheva
    #420
    6-0 kész ennyi
  • Sheva
    #419
    mit vársz egy 9 IQ-s gyerektől?!!!
  • Rudee
    #418
    Bár utálom a Milan-t, ezt mégis hülyeség volt berakni. Nem a játékuk miatt kerültek anno a másodosztályba.
  • Imobe
    #417
    Juj azért.. najó kicsit más volt tavaly. Az 1. meccset 4:1-re megnyertük és úgy álltak hozzá a 2.hoz. szal ne viszonyíts ahhoz.
  • R9
    #416
  • R9
    #415
    csak ez 4 éve volt ecsém,ez meg tavaly kb. ugyanezzel a kerettel
  • Sheva
    #414


    EGY KIS MELÉKEZTETŐ!!!
  • R9
    #413
    kis emlékeztető

  • Sheva
    #412
    Andrea Pirlo két remekbe szabott szabadrúgásgóljával Olaszország 2-0-ra verte Skóciát, ezzel már ötpontosra növelve előnyét az 5. csoportban. A Milan középpályása hazai pályán, a San Siróban a 35. percben szerezte meg a vezetést, míg a 85.-ben eldöntötte a három pont sorsát.
    - Tökéletes munkát végeztünk, a három csatárnak rengeteg lehetősége adódott - mondta Marcello Lippi szövetségi kapitány. - Pirlo hozta a meccset, nem tévedtünk tehát, amikor azt mondtuk, hogy nagy szükségünk van rá, és őt választottuk.
  • Sheva
    #411
    és neked azt h 9 éves vagy???
  • R9
    #410
    az a 12 azt mutatja hogy 12 éves vagy?
  • Sheva
    #409
    Cordoba lerúgja??? háromszor megkerüli és bvágja a kapuba a labdát mire legrúghatná!!!
  • danee12
    #408
    hallod ha interes vagy mit keresel a milan fórumba?mondjuk igaz én is átmegyek ellenfórumozónak az interesekhez.figyelj a milan nyri a bl-t nyugodjál bele.
  • R9
    #407
    majd Cordoba lerugja
  • Sheva
    #406
    mert miért ne tudna a hétvégén csereként pályáralép aztán meg az Inter ellen kezdő lesz...
  • danee12
    #405
    csak az a gond hogy sevchenko nemigen tud játszani a bl döntö után se egy ideig lehet.de remélem idejében felépül.
  • danee12
    #404
    megnyeri a milan a bl-t az 10000000000000000000% százalék
  • Sheva
    #403
    így van!
  • 9csöves9
    #402
    meg ha a meccsek 1-2 percel elöbb fejeződtek volna be akkor kb 8 ponttal mögöttünk kullognátok:) de hagyjuk ezt amelyikünk csapata megnyeri a bajnokságot az nem érdemtelenül fogja.nagyszerű csapat mind a kettő
  • 9csöves9
    #401
    hmm sztem nem látjátok át a helyzetet. amíg nem állt rá a 3 csatáros játékra Cap addig egyáltalán nem neki köszönhettünk mindent,ráadásul pont Zlatant emelitek ki aki szinte max egy bajnokit pihent,rosszul veszi át a labdákat és nagyon szabálytalan.mindemellett tudom hogy nagyszerű futballista. inkább ha olyan játékos kell akik nélkül végünk lenne az Buffon,Zamrotta,Cannavaro,Thuram,Emerson és Camo. ők a nélkülözhetetlenek
  • Sheva
    #400
    THX
  • Sheva
    #399
    hát ja ha kivennénk Capello és Zlatant vagy még Nedvedet akkor erős közép csapat lenne...ezzel nem akarok a Juvét cinkelni mert tisztelem mint a Milan nagy vetélytársát...
  • Imobe
    #398
    Azért az tényleg igaz hogy nagyon sokat segítenek a Juvenak a bírók. Bocs hogy lenyomiztam őket végül is nem rossz csapat de azt valld be hogy ha capello nincs.. a bajnoki reménynek. Egyszerűen nem szeretm a Juvet te meg sztem a Milannal vagy így.
  • Rudee
    #397
    Nem akarom védeni, de Te pont úgy állsz hozzá ehez mint Ő, mikor pl a Madridról van szó.
  • 9csöves9
    #396
    összeszámolnád nekem hány ilyen meccs volt idén?
  • 9csöves9
    #395
    nyomizhatjátok meg minden,számomra akkor is a Juve a legjobb.egyébként számold össze az utóbbi 20 évben mit nyert az Inter(1 szaros UEFa) és mi mit nyertünk. jöhettek azzal hogy segít a bíró de amikor ellenünk fújnak azt észre se veszik.egyetértek azzal hogy többet tévednek a javunkra de könyörgöm nehogymár azt higyjétek hogy európa egyik legprofibb bajnokságában kinéznek egy csapatot akit segítenk vagy hogy bundáznak
  • Imobe
    #394
    Ne aggódj a Juve se fog nyerni semmit mert egy nagy nyomi csapat!! A Milan fog nyerni, amúgy meg az Inter elrontotta a bajnokság elejét amúgy lett volna esélye..
  • R9
    #393
    és a te szaros juvéd aki a meccseket az utolsó 20 percben birói segítséggel hozza 1:0-ra fog vmit nyerni?hát nem...
  • Imobe
    #392
    Jó mit tudna nyerni az Interrel?:D bl-ből kiejti a Milan a bajnokság rég elúszott.. talán ha igyekeznek a kupát megnyerhetik..
  • 9csöves9
    #391
    én is azért emeltem ki mert tudom hogy nem fog:D
  • Imobe
    #390
    Sheva kira lett az új logod::D:D
  • DONGUBA
    #389
    miert fog?
  • 9csöves9
    #388
    'Az Interrel semmit nem fogok nyerni'