36663
  • R9
    #587
    semminél több :D
  • Sheva
    #586
    hát egy olasz kupára nem lennék büszke...
  • R9
    #585
    olasz kupa :D
  • forza milan
    #584
    igy igaz!azt nem hazuttolom meg hogy nagyon de nagyon jó játékos.többre is vihetné,csak nem ebben a clubban.én nem utállom adrianot,csak nem vok interista.
  • Sheva
    #583
    ok tőlem lőhet akár 200km/h-val is nem érdekel...majd ha felmutat vmit a klubjával majd utána...
  • R9
    #582
    na a 2 láma
    elmondom hogy a roma-Inter 3:3-on Adriano 141 km/h-s sebeséggel lőtte meg a labdát ami a kapufa felett egy 10cm-rel ment el...és Adrianonak nézzétek meg mekkora combja van.Nem lő gyengébett mint válogatott beli társa
  • Sheva
    #581
  • forza milan
    #580
    én se mivel nem vok interista nem érdekelnek az interes hirek.ennyit
  • Sheva
    #579
    én erről semmit sem hallottam szal...
  • Rudee
    #578
    Te írsz hülyeségeket, Adriano is ilyen erővel lőtt múltkor.
  • Sheva
    #577
  • Sheva
    #576
    jó de hol van Adrianonak olyan lövőereje mint Roberto Carlos bácsinak? SEHOL... akkor meg? nem kell hülyeségeket írkálni R9!!!
  • forza milan
    #575
    vgülis
  • forza milan
    #574
    r9 fogadok hogy te alig vagy az inter fórumba,és állandóan itt ellenfórumoskodsz?télleg,megnézzük az álmodozókat mit irkálnak az inter fórumba?
  • Rudee
    #573
    Roberto Carlos is ekkora sebességgel lőtt, ha jól emléxem a Betis elleni meccsen.
  • forza milan
    #572
    :D
  • forza milan
    #571
    jóvan majd meglátjuk r9-ke
  • forza milan
    #570
    az internek az nagy sebesség.lol
  • forza milan
    #569
    oppppppppppps,én ezt arra mondtam hogy az intertöl én még ilyet nem láttam,nemtom most mért lenne más a helyzet.lol
  • forza milan
    #568
    mennyetek már 140km,lol,hol láttál te már 140-el labdát a kapuba suhani??????lollollol,ne túlozzá azé jó.r9,tudod te hogy az milyen sebesség?
  • R9
    #567
    lol,látszik nem vágod a témát
  • Sheva
    #566
    pfffffffffffff szegény...140km/h??? nagyapám lő olyat oszt ő tolószékes!!!
  • R9
    #565
    Majd amikor a 140 km/h-s labdája zúg be Dida melett a pipába akkor majd nézel :D
  • Sheva
    #564
    gyakorlatilag nem!
  • R9
    #563
    elvileg igen
  • Sheva
    #562
    remélem nem játszik és akkor tuti nyerünk... nem mintha nagyon sokat számítana mert ahogy Carlot ismerem tuti beállunk11 emberrel védekezni!!! szal azt meg 2 vagy 3 csatár nem fogja feltörni!
  • forza milan
    #561
    azt én se tom.lehet
  • Sheva
    #560
    miért Adriano játszik?
  • R9
    #559
    meg még a másik 2 csatár-->remélem 3 csatárral megyünk
  • Imobe
    #558
    Remélem játszik hiába öregszik akkor is sokkal jobb mint egyes fiatalok szal kellesz nekünk Maldini Kíváncsi leszek azért hogy Adriano mit fog majd nyújtani a pályán..
  • Sheva
    #557
    A Milan csapata számára kisebb megtorpanást jelenthet, hogy a szombati bajnoki hajrájában egyenlítő Brescia két pontot elrabolt a San Siróból, ám a piros-feketék már a keddi, Inter elleni Bajnokok Ligája-visszavágóra koncentrálnak. A legnagyobb problémát a csapatkapitány, Paolo Maldini állapota okozhatja: a veterán védő egészséges, mindössze kisebb húzódással bajlódik, de edzettségi állapota nem biztos, hogy lehetővé teszi pályára lépését:
    - Való igaz, hogy a sérülés egyáltalán nem komoly, ezt mutatja, hogy sikerült befejezni az Inter elleni meccset, de a visszavágón lehet, hogy nem tudok majd szerepelni - mondta Maldini. - Vasárnap pihenek, és hétfőn majd eldöntöm, hogy vállalom-e a pályára lépést.
  • R9
    #556
    danee látszik sok közöd van a focihoz...
  • Sheva
    #555
    okés ellnézzük de csak mert MILAN-os vagy!
  • forza milan
    #554
    hát má nem igaz hogy nem birunk elszökni,67 ponttal ugyan vezetjük a tabellát,de a juvének is annyi van!a juve is meg mi is ikszeltünk.de még az a szerencsénk hogy nem verte meg a fiorentinát a juve.
  • forza milan
    #553
    össze vissza irkáltam mindegy baromságot.na jóvan.
  • forza milan
    #552
    igen álmos voltam,hülye vok,mrt a magyar válogatott fórumba irkáltam és berögzödött a vb.sajnálom,de tegnap nagyon fáradt voltam már akkor.és azt hiszed olyan hülye vok nem tudom ki nyerhet vb-t.ne röhögtessé má.na szal r9 azt hiszi sztem hogy az inter nyeri a bl-t.de már egyszer megvertük öket,az internek semmi esélye nincsen!mégeccer bocs a bakiért:D
  • Sheva
    #551
    de azért gratulálok Rui Costa góljához...
  • Sheva
    #550
    biztos álmos volt na
  • BADE
    #549
    Miről beszélsz?Látom nagyon tisztában vagy a focival ill. az állítólagos kedvenc csapatoddal!Egyrészt a Brescia elleni meccseteket már rég lejátszottátok,másodrészt világbajnokságot csak nemzeti csapat nyerhet!
  • forza milan
    #548
    szal a brescia ellen remélem gyözünk.meg az inter ellen is.de r9 te azt hiszed hogy az inter nyeri a vb-t?mert akkor röhögögörcsöt kapok:D