36663
  • forza milan
    #627
    nyugiiiiiiii,ki akar itt árulkodni.érdekes amikor egy fórumban káromkodtam mingyá kaptam kát sárga háromszöget!
  • forza milan
    #626
    de vgülis megérdemlik mondom
  • forza milan
    #625
    azért ezt nem tartom igazságosnak annyira,mert nem a vezetöség dobált petárdákat a pályára.de viszont megérdemlik mert ebböl is láccik milyen hülye gondolkozásu szurkolói vannak.
  • Sheva
    #624
    viselkedést száműzni kell az olasz stadionokból - így az olasz miniszterelnök.
    Az UEFA szóvivője, William Galliard szerint, a bizottság a szankcionálási választékok teljes tárából választhat. Az Inter egy kétmeccses stadionbezárást és egy közel 15 millió forintos büntetést már kapott 2001-ben. Most az is elképzelhető, hogy - adott esetben - a csapat jövőre nem indulhat a BL-ben.
  • Sheva
    #623
    hehe oksi...ez jó ötlet vagy csak a posztert szedem ki belőle oszt vissza adom h még se kell...de akkor már megveszem az egész újságot oszt kiolvasom...
  • tep
    #622
    De elobb nézd meg , h benne van-e :)
    hátha vkinek kellett már :D
  • Sheva
    #621
    akkor holnap szépen megveszem :D
  • tep
    #620
    jah
  • Sheva
    #619
    igen?
    az e hetiben???
  • tep
    #618
    Képes Sport -ban kétoldalas Sheva -pószter van :)

    (egy nappal elöttem született)
  • R9
    #617
    engem érdekel a bünti szted?menny árulkodni
  • forza milan
    #616
    fékezd már magad,2 büntipontot nem ér az egész!ebként sajnálom,milan jutott tovább,kész.
  • Sheva
    #615
    Az olasz lapok osztályzatai a Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágóról:

    GAZZETTA DELLO SPORT
    INTER: Toldo 6; J.Zanetti 6, Cordoba 6.5, Materazzi 5, Favalli 5; C.Zanetti 6.5, Mihajlovic -, Cambiasso 7, Van der Meyde 5.5, Veron 6.5, Kily Gonzalez 5; Adriano 5.5, Martins 6.5. Mancini 4.

    MILAN: Dida 7.5; Cafu 6, Stam 7, Nesta 6.5, Maldini 6; Ambrosini 6, Pirlo 7, Seedorf 6; Kaka 5.5, Crespo 5, Shevchenko 7.5. Ancelotti 7.5.

    Játékvezetők: Merk 5.5. Assistants: Schraer 6, Salver 5.5.

    CORRIERE DELLO SPORT
    INTER: Toldo 5.5; J.Zanetti 6, Cordoba 6, Materazzi 6, Favalli 5; C.Zanetti 5, Mihajlovic 5.5, Cambiasso 6.5, Van der Meyde 5.5, Veron 5.5, Kily Gonzalez 6; Adriano 5, Martins 6.5. Mancini 5.

    MILAN: Dida 7; Cafu 6, Stam 7, Nesta 6.5, Maldini 6; Ambrosini 6.5, Pirlo 6, Seedorf 6; Kaka 6, Crespo 5.5, Shevchenko 7. Ancelotti 7.

    Játékvezető: Merk 4.

    TUTTOSPORT
    INTER: Toldo 6; J.Zanetti 5.5, Cordoba 6, Materazzi 6, Favalli 5; C.Zanetti 5, Mihajlovic 5.5, Cambiasso 6, Van der Meyde 5.5, Veron 5, Kily Gonzalez 5.5; Adriano 6.5, Martins 6, Cruz 5.5. Mancini 5.

    MILAN: Dida 7.5; Cafu 6.5, Stam 7.5, Nesta 6.5, Maldini 7; Ambrosini 6.5, Pirlo 6.5, Seedorf 6.5; Kaka 6, Crespo 5.5, Shevchenko 6. Ancelotti 7.

    Játékvezető: Merk 5.

    CORRIERE DELLA SERA
    INTER: Toldo 5.5; J.Zanetti 6, Cordoba 5, Materazzi 5.5, Favalli 5; C.Zanetti 6, Mihajlovic -, Cambiasso 6.5, Van der Meyde 5.5, Veron 5, Kily Gonzalez 6; Adriano 6, Martins 6.5, Cruz 6. Mancini 5.5.

    MILAN: Dida 7.5; Cafu 6.5, Stam 7, Nesta 6.5, Maldini 6.5; Ambrosini 6.5, Pirlo 6.5, Seedorf 6; Kaka 6, Crespo 5, Shevchenko 7. Ancelotti 6.5.

    Játékvezető: Merk 6.

    IL GIORNALE
    INTER: Toldo 6; J.Zanetti 5, Cordoba 6, Materazzi 5.5, Favalli 5; C.Zanetti 6, Mihajlovic -, Cambiasso 6, Van der Meyde 6, Veron 7, Kily Gonzalez 5.5; Adriano 6, Martins 6.5. Mancini 5.5.

    MILAN: Dida 8; Cafu 6, Stam 7, Nesta 5.5, Maldini 6; Ambrosini 5.5, Pirlo 6.5, Seedorf 5.5; Kaka 6.5, Crespo 5, Shevchenko 7.5. Ancelotti 6.5.

    Játékvezető: Merk 5.
  • Sheva
    #614
  • Sheva
    #613
    én örülök e PSV-nek... de nem szabad elbízni magunkat hiszen bármi lehet!
  • tep
    #612
    Most dőlt csak el.......PSV lesz az ellenfél, miután 4:2 -re hozta a büntetőket.
  • tep
    #611
    Juve elvérzett.....szar játékkal.

    PSV , vagy Lyon? ......hosszabbítás dönt arról , hogy kivel játsszuk az elődöntőt.
  • Sheva
    #610
    nono ez nem gumi szoba!!!
  • R9
    #609
    kis fasszopó
  • Sheva
    #608
    eltalálta egy bereüplő tárgy de szerintem semmi komolyabb baja nem lett... vagyis remélem!!!
  • forza milan
    #607
    na,r9 szia neked egy kis idöre.de didával mi lett?nem láttam a meccset
  • Deqwator
    #606
    Kicsit gusztalan volt az inter szurkolótábora szerintem.Igaz meg lehetett volna adni azt az 1 gólt, mert mindeféleképenn nyert volna a milán.
  • Sheva
    #605
    hát ja szépen eltekerte a gyerek!!!
  • Sheva
    #604
    nemzetisport
  • tep
    #603
    Gyönyörű gólja volt Sheva-nak
  • tep
    #602
    Milyen szépen pattant le Stam-ról Adriano
  • franco
    #601
    ne haragudj de ezt az információt honnan szedted? én úgy hallottam mintha lefújták volna a meccset szurkolói rendbontás miatt...

    /bár gyakorlatilag tényleg eldőlt,4 kell az internek/
  • tep
    #600
    a ZISTEN :)
  • tep
    #599
    Na , most legyen nagy szája R9 -nek!!!
  • Sheva
    #598
    MEGVAN TOVÁBB MENTÜNK!!! FORZA MILAN!!!
  • Imobe
    #597
  • tep
    #596
  • Sheva
    #595
    SHEVCHENKO GÓLVAL VEZETÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0-1
  • Sheva
    #594
    az bőven elég! Adrianot meg kell fogni!!!
  • R9
    #593
    olyan 70%esélyetek van
  • R9
    #592
    remélem nem :D
  • Sheva
    #591
    ma tovább jutunk remélem!!!
  • Sheva
    #590
    A mérkőzést kétgólos hátrányban váró Inter egészen biztosan nem az idei statisztikákból merít erőt a Milan elleni "nemzetközi" derbi előtt: az aktuális idény három egymás elleni meccsén ugyanis nem sikerült betalálnia a piros-feketék kapujába, és egy döntetlen mellett két vereség a mérleg. Most kettőt kellene rúgnia Mancini csapatának, miközben kapnia egyet sem szabad, és ezzel még mindig csak egál lenne az állás, csak a hosszabbítást harcolnák ki.
    Az Interben minden bizonnyal visszatér az egy hete még sérüléssel bajlódó Adriano, a múlt heti produkció után a kék-feketék szurkolóinak a brazil csatárban van minden bizodalmuk. Carlo Ancelotti gárdájában Maldini játéka még kérdéses, a veterán védő szerepléséről csak közvetlenül a meccs előtt dönt a vezetőedző. Az eltiltását töltő Gattuso azonban egészen biztosan nem játszhat, őt Ambrosini igyekszik majd pótolni a középpályán.


  • tep
    #589
    Na , ma van a nagy nap :)
  • Sheva
    #588
    hát az igaz! :D