10611
  • hykao #200
    Ha kapcsolható lesz a BLOOM, akkor engem sem fog zavarni...
    Szerencsére az előzetes képek-videók alapján nem úgy tűnik, hogy lesz benne, szerencsére...

    A predator mód sztem nem lesz az egyjátékos módban, szintén szerencsére...
  • Amse
    #199
    Aha.Akkor biztos a Thief topicba olvastam, mert innen csak azt szoktam nézegetni.Thx az infót.Ez engem kevésbé zavarna mint, ha beleraknák a single részbe azta predátoros természetbe olvadást.
  • hykao #198
    Pár játék, amiben van:
    PoP: Sands of Time
    PoP: WW
    (ezeknél nem kilőhető)


    Hitman 3 (Post Filtering néven, és itt egy kicsit több is, bizonyos részeknél fekete-fehérít, szemcsésít, szal valamiféle hangulatfokozónak gondolták...több-kevesebb sikerrel...)
    Thief 3 (BLOOM)
    Deus Ex 2 (BLOOM)
    (ezeknél szerencsére kapcsolható)

    Ezen kívül már a 3Dmark05-be is befészkelte magát... :(((

    Egyfajta ragyogás, tündöklés szerűség.
  • Amse
    #197
    Az milyen is?
    [Hallotta már, de nem jut eszéne mi is az.]

  • hykao #196
    Már előre rettegek, hogy esetleg nem-e tűnik föl majd már ebben is a csodálatos BLOOM effekt... :D
  • hykao #195
    Hát a mi szempontunkból igen...de asszem lassan kénytelenek leszünk hozzászokni ehhez...
  • antijedi
    #194
    jobban mondva magyarul (az előző kissé érthetetlen):
    hogy a konzolt veszik alapul a grafikához az az elég gáz :)
  • antijedi
    #193

    bár az hogy a grafikával példálóznak a konzolon az elég gáz :(
  • hykao #192
    Némi infó a MEGAGAMES-ről:


    Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory will features:

    - EXCLUSIVE CLOSE RANGE KILLS: From knife attacks to athletic hand-to-hand kills such as inverted neck breaks, dramatic ledge throws and other new moves

    - CO-OP STEALTH: Play online or offline multiplayer with a friend and coordinate your infiltration in an all new multiplayer challenge

    - REAL WEAPONS OF TOMORROW: The most complete arsenal of weapons and gadgets from the knife to the modular SC20K

    - AMAZING REPLAYABILITY: Totally open level design with multi-paths and optional secondary objectives

    - ULTIMATE CHALLENGE: Intelligent enemies that make your mission more risky as you must get closer to them than ever before

    - HIGH-RISK MISSIONS: Steal sensitive documents from under the nose of your enemies, takeout a terrorist surrounded by his bodyguards...

    - AS GOOD AS REAL: Never seen before graphics technology offers the best visuals ever seen on any console. Advanced physics engine allows rag doll physics, particle effects and perfect interaction with the environment

    - THRILLING SCENARIO: In-game gut wrenching sequences and gripping plot with multiple twists and turns.
  • hykao #191
    ez a video, nem az a video... :D
    szal 5 darab ilyen mozgatható képecskére kell gondolni.
  • grebber
    #190
    Aképek jók a videót majd csak edzés után tom megnézni.
  • Glpetyus
    #189

    Új képek és egy múvi található a HARDWIREDEN
    Linket nem adok :P
  • tmate6
    #188
    Nagyvonalakban a játékról
  • hykao #187
    Itt a forrás: HARDWIRED
  • Amse
    #186
    Hááát...
    Ez bármilyen játék lehetne.De azért jól néz ki, csak nem bírom feldolgozni ezt a képáradatot.=oD
  • hykao #185
    egy új kép
  • hykao #184
    Akkor megoszthatnád velünk is a főbb gondolatokat... :)
  • tmate6
    #183
    Teccik ez a videó és legalább azt is értem mit beszélnek...
  • antijedi
    #182
    meg halgatzni ;P
  • Amse
    #181
    Hát ez nagyon király lesz!Jó ez a videó.Nagyon jó, hogy lesz coop mod.Nagyon várom!
  • hykao #180
    Nem óvasni köll, hanem nézni! :)
  • antijedi
    #179
    sokkal jobb let volna ha kinaiul van
  • hykao #178
    Egy elég hosszú hemzsegés a játékról: GameRadio.de
  • antijedi
    #177
    a történetet csak egy pontnak tüntetem fel hamár singleről beszélünk...
    de mint mondtam többi szempontobol se volt oylan kiemelkedő a splinter, legalábbis az én szemszögemből...
    újat kitalálni nehéz, ez tény , de a splinternek a multijával mégis sikerült..., ezért mondtam hogy ebben a gameban szvsz nem a single az igazán nagy érték mert ebből még tuti ki fog jönni 1000+1..., de a multi eddig szvsz egyedülálló...
    szóval itt nem máshoz hasonlitottam a gamet hanem önmagához... (amugy énis végignyomtam a singlet és jól elvoltam vele énis) , igy szvsz nem szégyen ránézve ha azt mondom a multi jóval felülmulja a singlet...
  • hykao #176
    a "megmentjük a világot cimű storit" már valóban sokszor "hallottuk", ugyanúgy, mint megannyi mást...szal nagyon új dolgot történet vonalon nehéz kitalálni, de a tálalás az, ami nem mindegy.
    Szerintem ebben erős a Splinter. A történet vonal mellet, sokat erősítenek a különböző hangulatnüvelő tényezők, az életszagú párbeszédek, az NPC-k magán- és munka levelezgetései, valamint a változatos, és valódi!!! helyszínek.

    Ma egyre kevesebb az ilyen! Talán még a Hitman sorozatot lehetne említeni.
    Elegem van a gagyi űrlövöldékből, szörnyes, mutánsos, rovaros , egyéb űrbaromságokból! A fantasy-t nem csípem, már a stratigiai játékok sem igazán kötnek le...
    Úgyhogy nagy várakozással nézek elébe, az ilyen létező helyszíneken, emberi NPC-kkel játszódó játékoknak.

    A középkori, ill. egyéb történelem alapú FPS-TPS mókák valahogy végleg eltűntek a piacról...nagy-nagy sajnálatomra...
    Tényleg már csak a nevetséges sci-fi, gyenge horror, meg meseszerű fantázia játékoknak lenne piaca? (ezt már igazából nem neked...)
  • antijedi
    #175
    mert azért lássuk be ez a megmentjük a világot cimű storit már ezerszer hallotuk szal történetben semmi új, játékmenet nem volt rossz de annak aze rejét a multi sokkal jobban kihozta mint a singel (singléből már régebben is volt "lopakódós" stilusu game...)
  • antijedi
    #174
    hát nem tom, nem rossz game ez de nekem a egyjátékos részről inkább a sablonos, és full lineáris (> csak egyszer jó végignyomni) jut eszembe mig amulty az gyk új müfajt teremtett a maga nevében...
  • hykao #173
    Na, azért ez nagyon szubjektív!!!
    Nekem speciel - bár a multi újszerű és érdekes volt - sokkal fontosabb a jó egyjátékos történet! Remélem a 3. részben sem fog ez háttérbe szorulni, a multi ellenében.
  • hykao #172
    Ööö...infra = éjjellátó.
    Az első részben is volt hőképlátó is, és ki is kellett használni!
    Vagy te a 2. rész multijának elektromágneses mező-, levegő-mozgás látójára gondolsz?

    Sztem az első is nagyon jó volt, és a második is! Talán a második részben kicsivel változatosabbak voltak a helyszínek.
  • grebber
    #171
    Ebben a COOP mód lesz cool.
  • antijedi
    #170
    2. rész multyját probáltad? mert azt aztán durvajól emgcisnálták..., többet ért csak a mutly mint első és második rész singleje együtvéve...
  • Bucser
    #169
    NEkem az első rész tetszett a legjobban.. a sz8impla egyszerű éjellátóval oszt konyec.... minek oda infra meg minden baromság... Ő egy kém és nem egy egyszemélyes assault squad...
  • Tatyla
    #168
    Sam "Predator" Fisher! Akár mostmár pankrátor is lehetne!
  • Amse
    #167
    Hát nekem se.Jó volt ez úgy ahogy volt.
  • grebber
    #166
    Én lazán megvoltam eddig extrák nélkül ami eddig jóvolt most megprobálják elcseszni,bár lehet valakinke bejön nekem nem nagyon.
  • Amse
    #165
    Ez biztoss kellet?Hát???Nem tudom.Nekem kicsit idegen.
  • grebber
    #164
    Alien vs. Sam Fisher

    Birdy, 20:00 - Játék: Lopakodós

    (Homelan) Sam Fisher megirigyelte a Predatorok rejtőzködést segítő készülékét és megkérte a NAGYON TITKOS kormányszerveket, hogy neki is barkácsoljanak már egy ilyet, megkönnyítendő a terroristák hajkurászását. A Splinter Cell: Chaos Theory-ban fog debütálni a földönkívüli technológia, mégpedig az új multi szekcióban. A már bemutatott a CO-OP mod mellett ugyanis visszatér a Pandora VERSUS módja is, amelyben a kémek és a őrök vívják ősi harcikat. Két friss kép:

    0102

    info:Hardwired
  • hykao #163
    Én a magam részéről örülök:
    1. mert szerintem az anyagi megfontoláson kívül közrejátszik az is, hogy bizony nem készültek el még...és így kicsit fellélegzek, mert ezek szerint azért csak a távolkeleti helyszíneket mutogatják a videókban...mert a többi változatos - nem fő cselekmény - helyszín még készül...legalábbis remélem...
    2. van idejük még tökéletesebbre faragni...

    ...és különben is kétséges, hogy novemberig kijön-e a 2. rész magyar szinkronnal itthon... :DDD
  • HoTDoG
    #162
    Már kezdtem megijedni, h a bejelentés után ilyen hamar kiadták volna...
  • CUCLI
    #161
    b+...