10611
  • Thanatos
    #280
    senki? :(
  • Thanatos
    #279
    játszik a béta multival itt valaki? és ha igen milyen néven? :)
  • Spunge
    #278
    Hat szerintem dragab lesz 8000ft-nal
    azert is mert lesz benne multiplayer mod is
  • tigeroo
    #277
    Elég hatásos a videó:) Egyébként mennyibe fog kerülni? é n 7990Ft-ra saccolok (Far Cry, Pandora)..
  • grebber
    #276
    Ja tényleg jó.
  • ThugEdge
    #275
    ezt a videót szedjétek,beszartam olyan jó videó,eddigi legbest szerintem!
    http://www.gamershell.com/news/20008.html
  • CUCLI
    #274
    de.
  • grebber
    #273



  • grebber
    #272
    Miért a FSAA nem lassitja a gamet??
  • hykao #271
    Speciel már a 8500-asomon is volt (és használtam is) élsimítás!
    (ha jól emlékszem, pl. a splinter cell első részénél még használtam is a 8500-ason az élsimítást, mert nem volt olyan vészes az átvilágítás...)
    A jelenlegi kártyám meg olyan 30-at ér most...s 47-ért vettem kb. egy éve vagy mikor... (9800SE 9800pro-ra modolva)

    ON
  • grebber
    #270
    Nem mindenkinek 80-100-ezres vga-ja.
  • hykao #269
    akár alfába is... :)

    nyilván nem a grafikus motor a béta...lol...főleg, ha márciusban akarják megjelentetni (mellesleg sztem csúszni fog...majdnem tuti!)

    nem hiszem el, hogy senki sincs itt, aki érti, hogy miről beszélek...hihetetlen komolyan...senki nem használja azt a rohadt teljesképernyős élsimítást játékok alatt??? (driverből...nem csak ha a játékmenüben van..)
  • tigeroo
    #268
    bééétáába?
  • hykao #267
    Nem is a menüben várom, hogy legyen...nekem az is elég lesz, ha a kontrol panelen beállított élsimítás működni fog a játék alatt...
    ...és, hogy miért kell nekem ez? Mert utálom a recés éleket a játékokban, mivel pár éve már élsimítással játszom...szal hozzászoktam...(sajnos az első és második rész nem támogatta rendesen a teljesképernyős élsimítást, átvilágítási problémák voltak)

    Szóval ezért vagyok kíváncsi, hogy ez már támogatja???
  • mike369
    #266
    Ajánlom, hogy szerezd meg!
    ()
  • Lord AnonymouS
    #265
    most te szerinted, vagy szemály szerint? nem mindegy! de ki az a szemály?
  • Seth
    #264
    ez de szar..
  • Lord AnonymouS
    #263
    Nincs még a menüben olyan opció, de elég szép így is. Miért kell neked ez annyira? :-)
  • Gazsó Csaba
    #262
    Szerinted jobb a SWAT 4-nél.Az a lényeg hogy sok akció legyen benne de taktikus is legyen
  • hykao #261
    Arró' beszéjjé', hogy támogatja-e az új grafikus motor végre valahára a teljesképernyős élsimítást?! (FSAA)
  • grebber
    #260
    Én szemály szerint kötelező darabnak tartom,ezt a nézd a hátam gamet.
  • Gazsó Csaba
    #259
    Ti ajánljátok ezt a játékot mer meg akarom szerezni csak nem tudom milyen.kösz a választ!
  • grebber
    #258
    Na ez az ami akkora lol hogy el sem hiszem.Nem a gamből van a videó de megnevetetett.
  • grebber
    #257
    Új video
  • tigeroo
    #256
    Ember, 3szervert próbáltam, mind FULL..
  • hykao #255
    Na azt mondjátok meg nekem, hogy ez már támogatja végre az FSAA-t?
  • Dodey
    #254
    hali!leszdtem,megnéztem,kipróbáltam,ÉS NAGYON TETSZETT!!!nem néztem végig de grafikaliag szép(apró külömbségek mozgásilag a 2 höz képest)egyszó mint száz!Nagy csaták lesznek itt s ki tudja mit tartogat még!csak ennyit akartam. bye all
  • tigeroo
    #253
    cunaaaa.D nem tom leszedni...összes szerver full! de én!!
  • Duddits
    #252
    Én nekem valamiért nem sikerült regiznem. Valaki segítene?
  • kombajn
    #251
    Hi all!
    Mivel igen nagy SC-fan vagyok, lerántottam a betat, csak nem nagyon volt időm mást is csinálni a tutorialon kívül. Viszont ha valaki(k)nek volna kedve, késő du./este szívesen nyomnék pár partit.
  • grebber
    #250
    A szerverlistát is reg-el lehet elérni.Miután beirtad a reget akkor adja be a szerverlistát.
    Nekem a SWAT 4-mél ez volt adtak linket a listához de csak a reges oldalra dobott és csak reg után tudtam a listába lépni.
  • pinehead
    #249
    közvetlen szerver-listát(mint a múltkor a swat4-hez..)adna vki?
    melós gépen nincs regisztrációm,ez most kicsit vontatott lenne...
    köszike!
  • TLD Robi
    #248
    jó kis videó
  • grebber
    #247
    Na igy suli elött nyomtam egy kis tutorialt eddig semmi új.
    De ki tudja mit tartogat még :)
  • grebber
    #246
    Ingyé van.Töccsed játszá.
  • EmThor
    #245
    ugye nem kell fizetni? volt accountom már, kitöltöttem űrlapot mint swat4nél azt jön mingyá, volt vmi 6.95$ kiiírva vhol de passz konkrétan nem irta h pénzé lenne...
  • grebber
    #244
    Publikus beta

    Á mér most adták ki.Majd reggel csekkolom.
  • Dodey
    #243
    nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én már AKAROM ezt a gamet!idáig az mind a 2 rész nagyon tetszett csak kár hogy már senki nem játszik vele a neten(2)csak ennyit akartam! bye all
  • CUCLI
    #242
    aztakurva
  • grebber
    #241
    De jók az új képek ,föleg az a barlangos belsőteres tetszik.Szerintem :)