10611
  • ThugEdge
    #440
    de az a gáz,hogy majd beígérik,hogy lesz magyarított verzsün,azt m,ajd várunk rá 1 évet,sztem nekiállhatol nyugodtan majd:P
  • grebber
    #439
    Hát én nem tudom hogy ebben a kategoriában mik jönnek ebben az évben de erősen gyanítom hogy ez a demó végigvitele után BEST OF 2005!!!!

    Fejlesztők: [IMG]http://borito.zsaminet.hu/smiley/ico_49.gif királyság[/IMG]
  • hykao #438
    Azért én szeretem tudni, hogy mi a történet, hol vagyok...és mi a feladat...ha nem baj... :))) Nem csak sötétben tapogatózni... :)
  • grebber
    #437
    LOL nem kell amugy leirást mézni mert nem sok helyre lehet menni én pl egy lebegő függönyt nem vettem észre és onnan vezet az út a világítotoronyhoz.
    Nagyon zsír a beton és az ágyúk csak úgy csiloggnak viloggnak, graf terén kitettek magulért.
  • hykao #436
    FTP-t tudok adni, ha valaki fel akarná nyomni! :) ...s akkor én sem szarakodnék ezzel a Bittorenttel mostan... :)
  • tigeroo
    #435
    valaki a demót igazán felrakhatná 1FTP-re..meköxönném, mert mosma belassult 40-50-re..:/
  • hykao #434
    Angolul tudóknak érdemes néha bekukkantani a játék hivatalos fórumára, s szétnézni ott...
  • ati2002
    #433
  • ati2002
    #432
    Nekem az F1-el ugyanúgy előhozza az opsatot, csak itt máshogy néz ki. Én feljutottam a toronyba, használtam a notebookot, utána passz, csak visszafele lehet menni, de tegnap nem volt időm tovább játszani, majd nemsokára jobban körülnézek benne.
  • hykao #431
    Lol a demó végén kezdesz megismerkedni a billenyűzetkiosztással??? ...vagy még akkor se... :)))
    Nem ezzel kellett volna kezdeni???
    Mellesleg akkor nem is nézteda feladatokat ezekszerint... ehh... dilettáns... :))
  • hykao #430
    Hááát majd meglássuk...csak jöjön már le! Ha nem lesz hivatalos magyar verzió, akkor lesz demó és teljes magyarítás is! Ha lesz hivatalos magyar verzió, akkor csak teljes magyarítás lesz... :)
    Legalábbis nem szeretnék fölös munkát végezni, mint a Pandora esetében... :)
    Szal jól utánajárok előtte, mielőtt nekilátnék, hogy lesz-e hivatalos magyarítás.
  • grebber
    #429
    Ott van az a kis jegyzetfüzet ikon mind a 1-2nél csak nem tudom sehogy előhivni.Pedig az irja a feladatokat.
    Na mindegy majd csak rájövök.
  • Breki33
    #428
    lesz demó magyarosítás?
  • hykao #427
    Mit ír a feladatok között??? OPSAT van még ebben is??? Vannak feladatok, adatok, jegyzetek??? Ezeket elolvastad mind? ...vagy csak hemzsegsz, azt azt se tudod hol vagy, mi történik körülötted?
  • hykao #426
    Hát én nagyon nem találtam olyan állítási lehetőséget, ami kihatással lehetne a letöltési sebességre...sajnos...
  • Breki33
    #425
    Énmég a sátrasnál vagyok
    nemcélom, hogy gyorsan végignyomjam
  • Breki33
    #424
    nemtom én automatán hagyom

    csak ha rendetlenkedik állítgatom
    de hálisten nem szokott
  • grebber
    #423
    ÁÁÁÁ de kiakaszt hogy nem tom mi a rák van a demóban.
    Ott vagyok mindeki full hulla de se vége se eleje,nem tudom mit kell csinálni.
    Valaki mondjon már valamit,hogy mi van!?
  • hykao #422
    Próbáltam állítgatni, de nem sok különbséget eredményezett...
    Mit kéne állítani???
  • Breki33
    #421
    beállítottad?
  • Breki33
    #420
    milyen elérésed van?
  • tigeroo
    #419
    nekem most 322-vel jön..ja amikor leállt csak újraindítottam a torrentet...ugyan onnan folytatja..:Y
  • hykao #418
    Hogy a túróba jön olyan gyorsan nektek? Nekem azzal a fránya Bittornado-val már majdnem egy napja csurog olyan 1 és 10 kb közötti sebességgel...lol...90%-ban többel szedik tőlem, mint amennyivel nekem jön...

    ...de érdekes, mert az OST például jött viszonylag rendesen...persze nem szuper gyorsan, de olyan 30-40-nel...
  • tigeroo
    #417
    hát ez hülye..8perc 51sec után leállt..nem megy sehova
  • tigeroo
    #416
    nekem most a nadoval 350kb/s-el jön a cumó:D még 45perc és lennvan xD
  • Breki33
    #415
    a tornadóval?
  • Breki33
    #414
    a hiba nálad van

    ne általánosíts

    Általában az azereusosokat simán verem P
  • tigeroo
    #413
    75-80kb/s-el nyomja a tornadoval..köszi mindenki:)
  • grebber
    #412
    Én is azzal szedek minden már 1 éve semmi gond vele a demó is jöt vele 100k-val.
  • bitubo
    #411
    nekem bittornadoval állandoan megáll a letöltés 10 perc után kb,
    azureus jobb.
  • tigeroo
    #410
    mostmár azzal szedem;) érdekes, pár perc alatt felgyorsult egészen 16kb/s-re..
  • Breki33
    #409
    bittornado-val jobb lenne
  • tigeroo
    #408
    4kb/s-el jön...44óra és lennt van
  • tigeroo
    #407
    ja tom már megvan.. vmi eXeemel tölteném...ha nem jönne 0kb/s-el:D
  • Breki33
    #406
    egy klienst kell leszedni

    pl bittorent
    aztán csak rá kell kattani
  • tigeroo
    #405
    /off: ezt a torrent progit honnan lehet leszedni? /
  • Breki33
    #404
    p4 2,66 2*512 dual ram és MSI TI4200
  • ThugEdge
    #403
    nekem is,de lehet azért,ha lesz komolyabb nagy tér,robbanások fityfene,akkor lehet má beszaggat,nemtom,remélem nem:)
    neked mi a konfigod?
    nekem:p4-2.8,1GBram és a ti4200
  • Breki33
    #402
    nekem simán megy vele
  • ThugEdge
    #401
    "Komolyan ezért a game-ért lazán vennék új VGA-t hát csak az elveim.."
    Hát ahogy kipróbáltam a demot ide már kevéske lesz a ti4200,hl2 simán ment rajta highon,de mondjuk nem is az az űberkedvencem,ahnem ez:)