10611
  • uv
    #360
    mint soundtrack? ha igen, honnan?
  • hykao #359
    Én az OST-t is húzom lefelé, kíváncsi vagy rá.
  • Amse
    #358
    vagy desert storm? :)
  • ati2002
    #357
    Lassan nekem is leér, 82%. Addíg nyomom a Pandora-t.
  • Thanatos
    #356
    dungeon siege? csak egy tip..., de én elsőre erre aszociáltam ds-böl, amugy énse tom :D
  • Duddits
    #355
    A DS, ugye nem a Nintendo DS? Vagy mi az a DS, ha nem az?
  • grebber
    #354
    Na annyira belemerültem a DS-ba hogy közbe lejött 50-100k-ig minden szám megtalálható volt a letölteési idö alatt.
    Na kiprobálom azt irok.
  • Thanatos
    #353
    nah leállitotam..., ennek igy 0 értelme volt...
  • ati2002
    #352
    Nem tudom, én nem értek hozzá, és most töltök ELŐSZÖR torrentről. Annyit tudtam, hogy az a nem mindegy, milyen segédprogit használunk. Azerus? vagy mi a szösz.
  • ati2002
    #351
    Legyen szép is, meg jó is! Eddíg, ahogy láttam a képek alapján, főleg a shaderekre gyúrtak a fejlesztők, meg egy kis bump/normal mappingot is kapott. Jól néz ki!
  • Thanatos
    #350
    nekem emg 19..., valami nagyon nem jó nálam asszem :/
  • Thanatos
    #349
    és miért kéne hogy szebb legyen???? szvsz igy is emberek felének nem megy mert nem birja a gép... + ilyen árnyékok max még thiefben vannak és máshol nem találkozol haosnloval...
    szvsz nem szép kell hogy legyen egy game hanem jó... (kettőnek ált nem sok köze egymáshoz...)
  • ati2002
    #348
    Jaja.
    Tökjó, begyorsult ez a disznófül torrent, most kb 110 KB/s-al jön. Nem rossz, nem rossz.Csak maradjon így.
  • grebber
    #347
    Ja látom én a képeken de a multi demo szinte siralmasan csak a 0 szebbség látszott.
  • ati2002
    #346
    Yeee, nekem is jön le a demó, már 13 MB lent van! Juhéjj!

    Arsenal: szvsz már a képeken, videókon is látszott, hogy sokkal fejlettebb a graf, persze "élőben" mindig más.
  • grebber
    #345
    Graf itt már látható hogy jobb az elözö 2 résznél??
  • Thanatos
    #344
    hát nekem nem..., szvsz én leállitom lassan mert hamarabb kijön publicba mint ahogy leér :D (még 7 órát il, alig lol :P)
  • Breki33
    #343
    bittorentet automatán

    mindig begyorsul egy idő után
  • Thanatos
    #342
    használsz
    és megint milyen , lol, nem megy ez a ma nekem :D
  • Thanatos
    #341
    milyen... elírás rulz :)
  • Thanatos
    #340
    akkor hogy?? melyien beállitásokat hazsnálsz? 8és miylen klienst? :P)
  • Breki33
    #339
    nekem is adsl-em van
  • Thanatos
    #338
    nekem meg 27... de feltöltést emg nem tom magasabbra rakni mert adslem van szal nekem szvsz nem is fog többel jönni :(
  • Breki33
    #337
    dehogy 90-el jön

    viszont az első pályán máris elakadtam, mit kell csinálni, csak hajóroncsok vannak

    meg nem tudok falhoz lapulni q-val
  • Thanatos
    #336
    publicban mikor jön ki a single demo? mert ez a torren valami kegyetlen tetü...
  • Breki33
    #335
    Kép a demoból



    Jó háttérképnek is P
  • hykao #334
    ...és végre választ kaptam a kérdésemre: azt mondják működik az FSAA végre... :))
  • Duddits
    #333
    Hány CD-s lesz a játék?? Bár szerintem DVD-n jön ki.
  • ati2002
    #332
  • Duddits
    #331
    Van mérete...
  • grebber
    #330
    Torrent 590.59 M
  • hykao #329
    Ahogy látom újságokban már kiadták az egyjátékos demót, állítólag torrenten (vagy bitorrenten), esetleg DC-n fenn lehet...
  • hykao #328
    Megannyi kép a játékból! Egyjátékos mód: KATT IDE!
  • Lord AnonymouS
    #327
    "Thanatos" , ha van kedvek még játszani együtt a demoval, akkor gyere msn-re! Thx
  • Duddits
    #326
    Ez tök király oldal!
  • ThugEdge
    #325
    ha vki rendelkezik xbox-al:
    http://69.44.155.16/tor/6568
  • CUCLI
    #324
    mér kérdeztem hülyeséget? vagy nem rám gondoltál?
  • Thanatos
    #323
    énis igy gondolom, de ő kérdezett hülyeséget és a hülye krédésre a hülye választ meg is kapta szvsz :P (szilánk galvánelem :DDD)
  • hykao #322
    Azt kapta...ez (is) egy olyan kifejezés, amit tuti nem fordítanék le...
    Körül lehet írni, meg kb. lehet írni rá valamit...ezt meg is kapta...de ha valakinek van jobb ötlete, akkor nosza...

    Szal talán:
    CELL - sejt (ebben az esetben kb. kisebb katonai egység - pár főböl álló szokott lenni)
    SPLINTER - rel megspékelve (ami ugye kb. szilánk, forgács, szálka stb.) arra utal, hogy még ennél a legkisebb egységnél (sejt) is kisebb "egyszemélyes kommandó" bár akkor már inkább talán "egyszemélyes ügynökség" ....de sztem kár feszegetni... SPLINTER CELL...és kész...

    ...de mondom, ha valaki jobban tudja, akkor ne habozzon megosztani a gondolatait!
  • Thanatos
    #321
    de ő a nyelvtani forditásra votl kiváncsi szvsz :)