10611
  • cyrus #240
    well, np ...

    meg kell regulázni ezeket mer elkanászodnak....
  • Rossi1
    #239
    :))). köszi, hogy "megvédesz"... De már találtam. Még1szer boccs az offért.:)
  • cyrus #238
    az előző rész kell neki...olvassámán !!!
  • CUCLI
    #237
    ez még kise jött
  • Rossi1
    #236
    Sziaztok!

    Elnézést,de az előző résszel kapcsolatban írok...(tudom nem ez a tpic,de itt rendeszeresen írnak)
    Két napja keresek a gémhez torrent linket, nem tudtok egy aktívat??? Nagyon megköszönném! Csaó Rossi1
  • grebber
    #235
    Nagyon jó kis video.
    Remélem lesz majd ezután egy álleesős 4.rész is
  • grebber
    #234
    Most az MI-t szedem a többi nem érdekel.
    A 2-vel sajna multiba nem tudtam belépni ebbe sem fogok ha ugyanolyan megoldással lesz megcsinálva :(
  • Lord AnonymouS
    #233
    Egy pár érdekes videó:

    PS2 Napló (77,12MB)

    MI Napló (128,35MB)

    Hang Napló (141,64MB)
  • Lord AnonymouS
    #232
    PC-s képek:







  • Lord AnonymouS
    #231
    Gamestar:
    ,,SC: Chaos Theory MP béta
    A Splinter Cell: Chaos Teory weboldalán megjelent némi információ. Nem másról, mint a legújabb játékról ezzel a névvel, és, hogy közelítsünk kicsit, a multis bétatesztről árulkodtak. A lényeg, hogy hamarosan kezdetét veszi. Aki szeretne többet tudni, az bátran látogasson a fenti linkre."

    Alig várom...
  • CUCLI
    #230
    muhahahaha
  • grebber
    #229
    Képek PS2-esek.





  • grebber
    #228
    Splinter Cell: CT Collector's Edition!

    [2004-12-23 @ 10:51 - sHadeS]
    Manapság nagy divat ezek a gyűjtőknek szánt kiszerelések, teli jobbnál jobb cuccokkal, persze egy kis pluszpénzért. Láttunk ilyet a World of Warcraftnál, de szerintem máshol is előfordul. Nem kerüli el végzetét ("No man can!") a Splinter Cell következő része sem, név szerint a Chaos Theory. A csomag többek között plusz DVD-ket, "Így készült" videókat, meg még egy csomó mást tartalmaz. Az ára pediglen $54.99, szerintem ez még elfogadható :)

    info:Gamestar

    Remélem ez is lesz majd warezba
  • Amse
    #227
    semmi gond, csak ott célszerűbb.
  • hykao #226
    ne is úgy keresd! hanem: fórumkereső, aztán dobd be a kedvencek közé!
  • Beepee
    #225
    bocsi de visszanéztem 4 lapot és nem találtam a topicot
  • Amse
    #224
    Miért nem a Pandora Tomorrow topicba kérdezed?1ébkén szerintem nem lehet warezról leszedni.
  • Beepee
    #223
    Sziasztok! A Szinkronos pandora tomorrow-t le lehet valahonnan zúzni? Előre is thx
  • rorr
    #222
    ez jó lenne last ninja kontra sam fishernek is:)
  • hykao #221
    Eheh, ebből is film készül, Michael Ironside főszereplésével...mondjuk elég érdekes lesz, mert az egy dolog, hogy ő Sam Fisher szinkronhangja, de azért kinézetre elég sok különbség van...
  • hykao #220
    megújult a honlap, sok új infó, kép, miegymás
  • uv
    #219
    nem is vettem magamra :) ezek asszem igazándiból románok, de többet nem tudok róluk, legfeljebb még annyit, hogy mindent elkúrtak, amit ellehetett :(
  • hykao #218
    nem is neked szántam a szarkazmust... :)
    (amúgy milyen román kollégák? magyarigazolványosak? :D)
  • uv
    #217
    Hát az előző sem rajtunk múlott, hanem a román kollégákon. :) Viszont ők még nálunk is occsóbbak...
  • hykao #216
    Az jó lenne! :)
    (nameg ha nem rá félévre lenne... :DDD)
  • uv
    #215
    Üzenik: valszeg lesz szinyó
  • hykao #214
    Előrendelhető itthon is a játék OST-je:katt
  • hykao #213
    Szinte kizárt, hogy ez a predatoros buli bekerülne az egyjátékos módba!
    Miért is kerülne? Hisz abban a játszhatóság kedvéért be van skálázva az AI látószöge, és a "szürkületi vaksága", tehát éjjellátó+adó-vevő kamu zöld fénye, illetve a valós fényviszonyok ide-oda, az ellen nem lát bennünket, ha a láthatóság csúszka minimumon van!
    Nem sok értelme lenne erőltetni ezt az álcázást.

    A multiban viszont érdekes lehet, mint korábban a 2 új multi érzékelés. (elektromágneses mező-, és légmozgás érzékelő)
  • antijedi
    #212
    szvsz ezt ugyse mi döntjük el :)
  • Amse
    #211
    Valami predator mod.
  • takraj
    #210
    Ez meg mi?
  • Amse
    #209
    Hát nem, de ha lesz akkor csak ott legyen.

    1épként nagyon csúnya gülü szemű 1-2 ellen.
  • antijedi
    #208
    szvsz max nem használod...
    bár valahol mintha azt irták volna hogy iylen csak multiban lessz..., bár szerintem ott se nagyon kéne
  • Amse
    #207
    Ezt nem akarom!
    Ugye single-be nem lesz?
  • hykao #206
    Pár új kép: KATT
  • grebber
    #205
    2005 március wazeg messze van.Kivárjuk :)
  • hykao #204
    Hehe, már én is csináltam egy bannert az UBI új fórumfejlécéből, de sztem várjuk meg amíg lesz több anyag, és aztán lehet jobb is.

    Amúgy nekem egyetlenegy bajom van a bannereiddel: egy kicsit magasnak találom őket.
    Szvsz 680x120 körülire kéne törekedni, az még elég lapos, nem teríti be a fél oldalt.
  • Lacc
    #203
    Fisher koma csunyán néz.
  • antijedi
    #202
    de, rakjuk, nekem is jobban teccik
  • Amse
    #201
    Nem rakjuk be ezt bannernak?