10611
  • Sil3nt
    #160
    Ubisoft ugyanis bejelentette, késik a Splinter Cell: Chaos Theory. "Szerintünk így többet tudunk majd eladni belőle" indoklással 2005 márciusára tették át a megjelenést. (jatekhirek)
  • cyrus #159
    0wnZ
  • CUCLI
    #158
    és mekkorát dob a ragdoll fizika is a gamen.. :D keell
  • grebber
    #157


  • hykao #156
    nameg:
  • hykao #155
    pl:
  • hykao #154
    Új képek!
  • hykao #153
    ja, a grafika látványosan jobb lett...remélem már az élsimításról sem feledkeznek meg a PC-s verzióban...
  • hykao #152
    Az 1-ben - ha jól emlékszem - 3 távol-keleti pálya volt, mindhárom Burmában (Myanmar): 2 kínai nagykövetséges, meg egy vágóhídi.
    A kiegészítőre sztem rosszul emlékeztem, annak a három pályája a Kola-félsziget környékén játszódik.
  • lwb
    #151
    az 1-ben csak a kínai nagykövetség volt a "távol-kelet", nem? igazából nekem mind1, hogy merre leszünk, a lényeg a jó, reális történet és a klassz megvalósítás.

    nemtom jól láttam-e abban a kamerás ingame múviban, hogy a csempék meg a járólapok szép shaderes textúrát kaptak ...
  • hykao #150
    Hát ha jól belegondolunk már az első részben is volt több távolkeleti pálya is. Sőt a kiegészítőben is. A Pandora Tomorrow meg ha jól emlékszem pont felerészt játszódott a Távol-Keleten. (4 Indonéz-Kelet-Timor helyszín, 4 egyéb: USA, Izrael, 2 Franciao.)
    Én nagyon örülnék, ha ez a fele-fele arány megmaradna a Chaos Theory-nál is, hisz a változatos helyszínek szvsz a sorozat egyik erőssége, csakhogy egyelőre egyetlenegy megveszekedett jel sem utal rá, hogy így lenne...sajnos.

    Az eddig látott összes videóban - ha jól láttam - csakis távol-keleti helyszínen osonkodott Fisher, ami könnyen egyhangúvá degradálhatja a bulit...

    Ezen kívül az is érdekes, hogy a hivatalos oldal elég szegényes, ahhoz képest, hogy kevesebb, mint 3 hónap múlva jelenik meg a játék.
    A PT-nél, a megjelenés előtt 3 hónappal, már volt mindenféle földi jó az oldalon.
  • Amse
    #149
    Azt olsavtam a Gamestar-ban, idézem: "A helyszín ezúttal Távol-Kelet".Nemtodom, hogy az az ezúttal minek van ott, mert a PT-roban is ott játszódott a 3\4-ed játék.Szóval úgy néz ki, hogy marad a helyszín.:(
  • hykao #148
    Na megnéztem. Elég hosszú, bár egy helyszínen nyomulnak a srácok végig...s ez is távolkeleti...
    Lehet, hogy ez lesz az első Splinter Cell, ami végig egy térségben játszódik? Nagyon nem szeretném...
  • hykao #147
    Új, elég hosszú kamerás ingém múvi tölthető le az 576.hu-ról!
  • hykao #146
    Amon Tobin lesz a játék zeneszerzőja.
  • Zsolo
    #145
    Ha már volt akkor elnézést kérek!
  • Zsolo
    #144
    Videó! Nem tudom hogy volt-e már ez a videó. Nagyon király játék lesz, de gondolom ezzel Ti is tisztában vagytok!
  • grebber
    #143
    Ez még nem jelent meg.Év vége fele jön.
  • KeKKSZike
    #142
    Megjelent már ez a játék?! Vagy mikor fog? :O
  • grebber
    #141
    :) fasza a 2-is nagyon.
  • Rusy
    #140
    Pf már jöna 3, még a kettővel se játszottam, mondom megvárom a magyarítást, eddig jól bírtam, de mostmár felrakom, mert mire kijön a hun, már a 4 félig kész lesz....
  • hykao #139
    Pár dologgal frissült a hivatalos oldal: KATT IDE
  • hykao #138
    Ebben is csak távolkeleti helyszíneket mutogatnak...rosszat sejtek...
  • grebber
    #137
    Kétségeket kizárva ja ,vagy nem tudom...
    El sem tom mondani mennyire fasza lesz és mennyire várom.
  • grebber
    #136
    NEW movie 16.7MB
  • Amse
    #135
    Uh, ez jobb mint a 3d-screenshot-ok.
  • Amse
    #134
    Szerintem nem volt még.
  • hykao #133
    Bár ez nem olyan, mint a korábbi két kép.
  • hykao #132
    itt
  • hykao #131
    Még 3d-s képek a játékból.
  • hykao #130
    Vót má'?

  • hykao #129
    Hát én már szívesen megkukkolnék valami bővebb in-game videjót az egyjátékos mód helyszíneiről.
    Ahhoz képest, hogy kb. 3 hónap múlva jön ki - elvileg... - nem kápráztatnak el minket valami sok információval...
  • grebber
    #128
    SPLINTER CELL: Chaos Theory képek

    Birdy, 13:23 - Játék: Lopakodós

    (IGN) Néhány új kép jelent meg a SPLINTER CELL: Chaos Theory-ból, valószínűleg a GC örömére adta ki az Ubisoft őket. Sam Fisher arca a normal mapoknak köszönhetően kissé szokatlan, de majd megszokjuk. És úgy tűnik, mostmár meg is borotválkozik akció előtt, higiénia mindenek előtt! Az új fejjel lefelé lógó gyilkolás technikát is láthatjuk több képen! (Thx Petyus)

    1.2.3.4.5.6.
  • hykao #127
    Érdekes, így a linkre kattintva megjelenik mind.
    De ha a kedvencek közül lépek be, akkor csak 23-tól, és nincs lapozási lehetőség.
  • cyrus #126
    nálam is kétszázra van állitva, mégis csak 100at mutat... :D de ide !
  • hykao #125
    Na és hová lapozzak, amikor 250-re van állítva az oldalanként megjelenő hozzászólásszám nálam???
  • cyrus #124
    lapozz ! htx :D
  • hykao #123
    Csak nálam kezdődik a #23-as hozzászólással a topik???
  • Amse
    #122
    Hát jó lenne.
  • hykao #121
    Az ja, de azért még reménykedem, hogy az eddig megszokott változatos helyszínek ebben a részben sem változnak egyhelyszínessé...