10611
  • grebber
    #400
    #390??
    Na de ez jó nap volt.Abban a tudatban hajtom álomra fejem hogy tudom nemsokára egy istenkira game gazdája leszek.
    Bárcsak multizni is tudnák majd!
  • hykao #399
    Fingom sincs, de nem is érdekel...ha téged viszont izgat a téma, akkor nézz utána a játék hivatalos fórumán...én ott olvastam róla.
  • Tatyla
    #398
    aztán meg melyik ujságé???
  • hykao #397
    Mert a demó egyelőre csak újságok mellékleteként jelent meg...online csak később lesz elérhető...mármint hivatalosan... :)
  • Breki33
    #396
    nem egyszerűbb saját magadnak megcsinálni?
  • bitubo
    #395
    na ezt akartam én is kérdezni
  • uv
    #394
    igen. én. egyenlőre
  • ThugEdge
    #393
    sztem ha lenne valakinek egy kis hozzáállása és lehetősége ez azért nem lenne olyan rossz biznisz,mert a magyar játékos társadalom,leginkább a fiatalabbak zabálnák ezeket a mörcsendájzingokat
  • ThugEdge
    #392
    és nekije van-e elérhetősége?
  • uv
    #391
    van egy haver, aki ilyennel foglalkozik. nem szitázás hanem valami más a neve. 2 Ft/négyzetcenti. minden színt külön rak fel, tehát egy 10 négyzetcentis piros négyzetben egy 5 négyzetcentis kék négyzet az 15 négyzetcenti...stb. így kell számolni. kis tételben jóval olcsóbb mint a szita
  • grebber
    #390
    Ennek a demónak van vége,mert én itt bolyongok mint,szar a csatronarendszerben??
    Ha van vége mondja el valaki hogy tudom megcsinálni.
  • Breki33
    #389
    miaza poló?
  • Sil3nt
    #388
    ha olyan hivatlaos akkor miért nincs fenn már a nagyobb portálokon?
  • Thanatos
    #387
    de
  • ThugEdge
    #386
    már gondoltam rá,de a zöld,sárga,fehér meg még nemtom hány szín szitája elég sok lenne,fekete-fehér meg annyira nem mutatós,de ha érdekel sorolom a poló kívánságaimat:
    pop
    max payne
    far cry
    call of duty

    ezek jól néznének ki:)
  • bitubo
    #385
    ez nem hivatalos demo ugye ?
  • uv
    #384
    menj be egy szitanyomóhoz. ő is megcsinálja annyiért mintha üzletben vennéd, és tuti, hogy egyedi lesz!
  • ThugEdge
    #383
    sírok...örömömben...kell egy splinti poló,nálunk a szaros játékforgalmazók miért nem tudnak ilyen dolgokkal is foglalkozni?:)neten esetleg rendelni...ehhh
  • hykao #382


    má' kezdtem félni, hogy felhagytak az eddigi gyakorlattal, és ez a rész már csak egy helyszínen fog játszódni (Japán) ...de szerencsére úgy tűnik nem...
    Sajnos a hivatalos oldalon a LOCATIONS még mindig nem elérhető... :(
  • uv
    #381
    értem
  • fitutufi
    #380
    te voltál itt legközelebb :DDDD
  • uv
    #379
    ezt most mé' nekem mondod?
  • fitutufi
    #378
    500 mb-t szerintem nem ér meg a demo :)
  • ati2002
    #377
    "hyperállatüberbrutálzsírcsászárságtotálfrankó"

    egyetértek
  • grebber
    #376
    Ez a késes dolog nagyon ottvan áá nem is tudok folyamatosan beszélni ez annyira hyperállatüberbrutálzsírcsászárságtotálfrankó.

    Komolyan ezért a game-ért lazán vennék új VGA-t hát csak az elveim..
  • ati2002
    #375
    Peru
  • uv
    #374
    #330
  • Amse
    #373
    torrent.link lejjebb.
  • fitutufi
    #372
    hol lehet lehúzni a demót ?
  • hykao #371
    Milyen helyszínen játszódik a demó? Milyen ország? stb.
  • ati2002
    #370
    Kipróbáltam a demót, eszméletlen. Egy csomó újítás van benne, amitől frenetikus hangulata lett. Komolyan! Pl. a mozgás sokkal folyamatosabb, összetettebb, olyan, mintha most Sam sokkal erősebb lenne: pl amikor elkapsz valakit hátulról, először csak a feje mozdul el hátra, utána a teste, a fütyülést is gyakorolta, és mostmár pisszent is, ha közel vannak hozzá. A graf meg egyszerűen a csúcs. csináltam egy két képet, nem díjnyertes alkotások, de azért nézzétek.





  • Thanatos
    #369
    eddigiekben sem lehetet, szvsz már az hogy van kés az is előrehaladás... :P
  • Breki33
    #368
    Na kész addig, tökjó ahogy legurulnak a testek.

    Viszont kár, hogy a fegyvereket nem lehet felvenni.
  • uv
    #367
    sajnos még semmi, csak amit múltkor írtam: kósza hír, hogy akarnak. de ahogy elnézem az megint fél évvel később fog megjelenni...
    hacsak nem valaki más csinálja....
    nekünk még nem szóltak
  • hykao #366
    Ennek lesz hivatalos magyarítása, esetleg szinkronos, van már valami hír róla?
  • hykao #365
    AA és FSAA az ugyanaz...vagy mire gondolsz? AF-re? Az már volt eddig is...csak az AA-val volt baj...
  • Breki33
    #364
    milyen sátrat?
  • uv
    #363
    kössz. este nekiesek
  • hykao #362
    azt, és a #330-as linkről
  • grebber
    #361
    DS: Dungeon Siege

    Na elmélyültem a demóban sokkal szebb mint elödei van benne alapból AA és FSAA beállitási lehetőség.
    De csak nem tom hogy nálam-e vagy a demó miatt a shader model csak 1.1-es de igy is csúcs.
    Már a demó vége fele vagyok nagyon könnyü eddig.
    Szétvágtam a sátrat azt bementem a vájaton :)
    SC POWA!!!!!!!

    Egy jobb vga kell majd itt is látszik és igen DVD-s lesz a game.