10611
  • Hmuda
    #1240
    Ha van lan akkor elég a GIT a multihoz. Ha nincs lan, akkor csak ubi-n megy a multi és ahhoz kell eredeti game. Ennyi az egész.
  • Amse
    #1239
    "ha ebben nincs LAN akkor tuti megveszem"?Ha van benne Lan az miért rossz?
  • hykao #1238
    Ha kijön itthon ez is full magyarul, akkor ezt is megveszem, engem a multi annyira nem motivál.
  • Hmuda
    #1237
    Hát nemtom, én még rossz dolgot nem halottam az ubi netes részéről, bár még nem volt hozzá szerencsém.

    Bár ha már egyszer a PT multija díjnyertes lett, akkor nemhiszem, hogy megkapta volna megfelelő technikai háttér nélkül.
  • CUCLI
    #1236
    hát jah.
    álá fárkráj.
    (ha netes részre gondolsz)
  • Thanatos
    #1235
    én meg pont azé nem veszem meg mert ubi szokásához hiven szeret azzal is kibaszni aki megveszi :)
  • Hmuda
    #1234
    Hát az első rész megvan fullosban, a második nincs, de ha ebben nincs LAN akkor tuti megveszem. Ez a coop mode baromi igéretes.
  • Thanatos
    #1233
    hát ha sima lan nincs benne akkor feldughatják maguknak a csodajátékukat...
  • Hmuda
    #1232
    Ezen kis trélerecske után nagyon merem remélni, hogy a LAN megmarad mint többjátékos mód, mert ha nem akkor irány a CD-galaxis homepage. :P
  • Hmuda
    #1231
    Farcry, HL, D3, MP2, stb, stb.

    Nem olyan nagy probléma, abszolút képes vagyok túltenni magam a "megrázkódtatáson", csakazért mégis.
  • CUCLI
    #1230
    farcryt nyomtad?
  • leslieboy
    #1229
    Még egy játékkal se találkoztam,ahol egymásra pakolódtak volna!
  • Hmuda
    #1228
    Mi ezen az értelmetlen? A ragdollok átesnek egymáson és nem lehet valósághűen egymásra pakolni őket. Ha még most se érted akkor nálad van a gond. :P
  • Cvd
    #1227
    Ez azért elég veszélyesen értelmetlenre sikerült.:)
  • Hmuda
    #1226
    Arrol nincs infó, hogy esetleg kijavítják a ragdollok egymáson átesését a fullban?
  • Thanatos
    #1225
    van új verzioja gitnek is már
  • gameplusz
    #1224
    Megjelent ixboxra!
  • Lord AnonymouS
    #1223
    Hali! Ha már erről volt szó, nem ismertek GIT-hez hasonló progikat? Mert nekem valamiért nem akar futni... :-(
  • Hmuda
    #1222
    URL. :P

    Bár az utoló előtti nem angyon akar bejönni.
  • Thanatos
    #1221
    ilyenekből egy egész sorozat van hiv oldalon :P
  • Lacc
    #1220
    :DDDDDD
  • Hmuda
    #1219
    Nemtudom voltak-e már, de ezen nagyon röhögtem. :D

  • Thanatos
    #1218
    hát nekik még az is jobb :P
  • Lacc
    #1217
    Vagy akik otthagyják a pics@ba :D
  • Thanatos
    #1216
    jah csak éppen ezel tudják olyan szintre emelni kellemetlenségeket hogy tuti vannak sokan akik inkább megveszik hogy ne kelljen szenvedni, és nekik ez a céljuk :D
  • Hmuda
    #1215
    Na ja. Bár ennyi erővel tudhatnák, hogy a GIT-hez hasonló progik miatt tökfölös próbélkozniuk kicseszni a warezosokkal, úgyis túljárnak az eszükön. :-)
  • Thanatos
    #1214
    hát van aki vinné de ha nicns ló jó a szamáris rájuk még midnig nem lehet mondani hogy akkor nem tudnak multizni szal ubi szempontjábol ez sokkal jobb megoldás igy nekik, ez van :/
  • Hmuda
    #1213
    Értem én a gondoltamenetet de 100%, hogy vannak akik inkább vinnék IP alapján. Amúgy coop-mode devdiary videót tud valaki?
  • Thanatos
    #1212
    hát de főleg, mert az ereetiseknek simán jó rendes szerver inditani amit max lepassoznak
  • Hmuda
    #1211
    Miylen egy hét? Csak 4 nap. :-)
  • Hmuda
    #1210
    Na ja, csak ezzel nem feltétlenül csak a warezosokkal csesznek ki.
  • Dave000
    #1209
    Bakker, mingyá itt van!!! na jó nem mingyá, de 1 hét, ááááááá...
  • Thanatos
    #1208
    nem véletlenűl... utolso ismereteim szerint új ubi gamekben szinte egyben sincs..., lehet találgatni milyen okból :D
  • Hmuda
    #1207
    Mondjuk az már helyből érdekes elgondolás, hogy abszolút nincs benne IP alapó csatlakozás. :P
  • Lacc
    #1206
    Hát ha egyszer beállitod jól már fog menni utána. Meg mostmár a git is autoconfigos ha jól hallottam, majd megnézzük, irunk róla ehy tutorialt aztán tud mindenki játszani vele.
  • Hmuda
    #1205
    Csak kár, hogy majd megint tököli kell a GIT-el. Az vettel el a kedvemet végleg az előző résznél is. :-(
  • Lacc
    #1204
    Engem főleg a multi része fog érdekelni, az előző részben az zseniális volt.
  • ati2002
    #1203
    hykao
  • CUCLI
    #1202
    kira az új banner.
    ki csinálta?
  • Ma2ska
    #1201
    Látványban ott van a game /riddick szintü, söt annál szebb, mivel gazdagabb a környezet, szoborszerüen kidolgozott karakterek, tökéletes vizeffekt, minden csillog villog stb/, az elsö két missziót csináltam meg, a játékmenet hasonló az eddigiekhez, eltérés talán a nagyobb szabadság a küldetések során, értsd nem muszály mindig lopakodni, bár általában ez a célravezetö. / egy kis kedvcsináló a pc verzsönhöz/