10262
  • Dynamic
    #1174
    Az nforce-on megint nincs rajta a gém.Először napokig nem rakják fel mikor már "rég" kint van, majd felrakják, de pár nap múlva leszedik.Mit összavariálnak vele.
  • Dynamic
    #1173
    El kell rohanni jó messzire.Ilyenkor mindig visszafordul, hogy a sziklaszélén kapaszkodó nőt egy kicsit megtiporja.Na ekkor rá kell rontani és hátulról rásuhantani egy párat.Majd megint gyorsan elrohanni stb.Nem árt védekezni sem.
  • Seth
    #1172
    Mert ha mondjuk van analóg karod a gamepad-en, akkor nem kell beállítani,mivel ha kicsit nyomod sétál. Van rajta kar??
  • antijedi
    #1171
    nem azé modnom de ez a főenemy kurva könnyű volt..., az első találkozás szvsz sokkal kellemetlenebb volt
  • Lacc
    #1170
    Pedig nem nehéz megölni. Végig védekezni kell és körözni körülötte. Néha felfutni a fejére és megcsapni hátulról, ennyi az egész :)
  • ati2002
    #1169
    Bocs a spoiler miatt, de elborult az agyam. Megyek rágyújtok.
  • ati2002
    #1168
    Ezzel a büdös kurvával nem bírok. Egy csaló dög, semmi más. Leviszem az életét a felére, úgy, hogy meg sem sebez, erre csinál egy-két trükköt, és már alig van életem. Hát az anyja pics***ját.
  • Hamster
    #1167
    Hehe. :-) Kihívás. :-) Annyira hozzászoktam már a konzolhoz, hogy olyat bénázok PC-n, mint állat. Jól ki is röhögöm magamat. :lol
    Majd a közeljövőben beszerzek, egy gamepad-ot. :-)

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #1166
    A POP:SOT-nél is teljesen megegyezett a végigjátszás, mindkét platformon. A Gamecube, és XBOX változatokról nem tudok nyilatkozni, azokat nem teszteltem.

    <- Hamster ->
  • Tatyla
    #1165
    és ennek mi értelme van hogy mindkét platformon nyomod?
  • Hamster
    #1164
    A főmenüben nyíliknak meg a Concept Art részeknél a kérdőjelek.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #1163
    Egyszerre viszem a PS2-es, és PC-s változatot, így első kézből megnyugtathatlak, a leírás mindkét platformra használható. :-)

    <- Hamster ->
  • Curtis
    #1162
    Hali,

    A 3CD-s verzió-hoz van linkem (HTTP) - privi.
  • dolfy #1161
    Respect guys!Az a kérdésem lenne h mi a ráknak jók azok a ládák amiket szét lehet ütni "new artwork unlocked" vmi múalkotás elérhető lett vagy mi a fuck?ha vki vágja írja már meg!thx
  • gpm
    #1160
    Milyen gamepad, Toggle Walk-ot be tudtad allitani?
  • insp
    #1159
    Gamepad nélkül neki se állnék!

    Engem egyre inkább kezd emlékeztetni a játék a jó öreg Tomb Raider 1-es időkre! Néha-néha simán elakad az ember, ha nem elég "bevállalós" az ugra-bugra részeknél!
  • bitubo
    #1158
    ha ez nehéz falat akkor mi lesz az kailenanal...
  • Sil3nt
    #1157
    huhh de nehéz legyőzni az elején a csajt---már 6* probálkozok de semmi eredmény...kemény falat
  • Tatyla
    #1156
    ez téma!
  • gpm
    #1155
    Ha tolja vki gamepaddal:
    Toggle Walk-ra nem lehet bealliatni csak billentyuzet keyt...(Reloded Cd-s es Weetem verzional is)
  • bitubo
    #1154
    igen,hiába van egy medal of honor játék pc-n,konzolra nem azt fogják kiadni,pl itt van a medal of honor pacific assault,ps2re már régeben kiadták rising sun néven,még jo hogy nem ugyanaz a játék.
  • rezsofiz
    #1153
    Így van, ezt írtam is , többek közt ezen is módosítanak, de gyakori a helyenkénti story módosítás is.
  • Lacc
    #1152
    De ezen úgy látom nem módositottak. Egyébként szerintem általában inkább megmarad minden, max. a kinézeten változtatnak egy kicsit és az irányitáson.
  • rezsofiz
    #1151
    Akkor ez a game pont aközé a 2 közé tartozik: )
    Hát igen, elég konzol illata van, valszeg konzolról lett átírva.
  • rezsofiz
    #1150
    Hm.. Nagyon soxor van amikor PC-s gameket írnak át konzolra. De olyan is van amikor fordítva. De ez még mindig tökmind1.....
    A lényeg: Attól hogy vmit átírnak PC-re vagy PS2-re, nem feltétlenül marad meg a story(mint a legtöbb esetben, átírják), hanem módosítanak rajta, mint a game többi részén is.
  • Lacc
    #1149
    Egyezik a leirás, a PS2 és a PC változat megegyezik.
  • rezsofiz
    #1148
    Ja meg codnál is
  • bitubo
    #1147
    naja pl ott az alcim
  • bitubo
    #1146
    ezt most ugy mondod mintha a pc-s játékokat irnák át konzolra,pedig ez forditva szokott lenni,amugy az hogy 10/2 game az tulzás
  • Tatyla
    #1145
    a Medálnál az alcim is jelezte hogy egy teljesen más játék!:P
  • rezsofiz
    #1144
    Az hogy fps az teljesen mind1:) Miben befolyásolja az hogy fps e vagy nem?
    Mellesleg ez hogy megvázolt történet szerint halad... Ezt csak egy adott verzióra mondhatod... 10/2 game van max ami teljesen ugyanaz ps2-s verzioban, mint a pc-sben... max
  • bitubo
    #1143
    hát igen,ezek fpsek,de a prince már egy megvázolt történet szerint halad.
  • rezsofiz
    #1142
    stbstb
  • rezsofiz
    #1141
    Medal of Honor
  • rezsofiz
    #1140
    Call of Duty.
  • bitubo
    #1139
    melyik játéknál volt ilyen? mondjál nekem egyet
  • rezsofiz
    #1138
    Háát volt már rá elég sok példa:D
    Van amikor szinte az egész játék teljesen más.
  • Shep
    #1137
    hát ez óriási, az egyben a water effect off-al tök éles lett a kép itt meg nem, nem tudom mi jó van abban ha homályos a kép, tök idegesítő.
  • bitubo
    #1136
    ugyanaz mindegyik leirás,majd valoszinü más játékot csinálnak xboxra,ps2re meg pcre nem?
  • bitubo
    #1135
    hamster gratulálok az oldalhoz nagyon megcsináltad !