10262
  • mike369
    #1294
    azabaj hogy zimbeszombis, azabaj hogy ugribugri
    AZABAJ
  • bazza
    #1293
    szerintem haggyuk...szerintem
  • Lacc
    #1292
    szerintem
  • Lacc
    #1291
    zimbes-zombis ugrálós
  • bazza
    #1290
    Áhh nem: Történelmi kardrahányós! Vagy: Történelmi zombit kardrahányós!
  • bazza
    #1289
    betöltögetős ötpercenkéntes, idegrázós krimi? :DDD
  • rezsofiz
    #1288
    aha
    :DDDDDDDddddddd
  • mike369
    #1287
    örökéletes gyorsanvégigszaladokrajtás aztánjöhetakövetkezős...szerintem... SZERINTED?
  • bazza
    #1286
    Trainerezős csítelős...SZERINTEM...nem is olyan rossz ötletttt ennél a gémnél, de csak SZERINTEM!! :DD
  • bazza
    #1285
    Tom hol jársz, pont ott vok én is, szóval:
    Bemész, kinyírod a manókat:))) és a bal oldalon fel tudsz mászni egy párkányra, onnan még egyre majd mégegyre, utána az egyik oszlopra ugrasz(ami a legközelebb van), utána a terem jobb oldalán lévőre, majd a bejárthoz, erkélyhezközeli oszlopra, onnan pedig egy jobb oldali párkányra, ami már közelebb van az erkélyhez. Nost itt kéne menteni(de persze nem lehet), mert nagyonnagyot kell ugrani, hogy elcsípjük az erkély szélét, nekem sikerült, csak utána baxtam el...:DD
  • mike369
    #1284
    trainer...
    ...mert hülye azért nem vagyok!
  • Dynamic
    #1283
    Szerintem ANNYIRA nem nehéz a játék, mint sokan mondják.Mondjuk még csak ott járok, amikor megkapom a negyedik pöttyöt az idővisszatekerőbe, de visszonylag ritkán halok meg.Aránylag könnyen kiismerhető a játék ügyességi része.Az ember már néha rutinból tudja hova és hogyan kell ugrani.Az idővisszatekerő és a távoli kamera nézet nagy segítség néha a továbbjutáshoz és egyébként is, ha meghalok akkor sem mindig a kúttól kezdi újra, hanem különböző checkpointoktól.
  • Dynamic
    #1282
    Képpel könnyebben lehetne segíteni.
    Egyébként a láncokat nem lehet használni, valami más a megoldás de konkrétan nem emlékszem kép nélkül.
  • Tatyla
    #1281
    ezért használom a trainert :
    -végtelen élet
    -végtelen idö
    és igy még élvezem is!
  • fefe27
    #1280
    sziasztok!ott tartok hogy egy nagy teremben vagyok de a híd a 3/4-étől hiányzik.van 4 oszlop arra még fel is tudok mászni meg az erkély melletti tömbökre is feljutok,igaz a tetejéig nem,de az erkélyre hogy tudok feljutni?használni kell a láncokat?mindíg talajt fogok amikor megpróbálom.ha valaki tudja írjon!különben sokszor én is agyvérzést kapok attól hogy nem lehet menteni!köszi!
  • rezsofiz
    #1279
    Védekezz.
  • Lacc
    #1278
    Ez a játék mazohistáknak készült. Mazohistáktól.
  • MrSpock
    #1277
    Én még csak ott tartok ahol a kardot berakta a herceg a enelőszerkezetbe,és majd forgatni kell a kart.De eddig is megizzadtam,és olvasva a végigjátszást,huh...nemvégzek egyhamara vele az tuti.
    Néha a kamera hűlyén áll,és billel nemnagyon lehet irányba futni.Főleg mikor menekültem D-elől,és ugrani,meg rúdonpörögni kellett..Elég izzasztó egy game az biztos!Most 1 órát nyomtam de elkészültem..majd holnap folytatom,talán karácsonyig végzek vele.:-))
  • Lacc
    #1276
    No csak lazán, főleg a vége fele a játéknak olyan szivatások vannak, hogy az elején levőkhoz képest kb. mintha a mariot játszottam volna :D
  • Tatyla
    #1275
    hagyd a francba a varjúembert!
    Végigjátszás!
  • bazza
    #1274
    "Már egy hete csak a....Már egy hete csak a....Már egy hete csak ezen a kurva pályán vagyok! Beszarok, ha jól számoltam 29x öltem meg a varjúszörnyet, és naná, hogy mindig leesek az ugrálásnál...Ha ez még egy ideig így lesz, letölöm a picsába és felrakom az első részt, vagy belefolytom magam a mentőkútba. Kikéne iratni: Csak az jácca, aki még nem idegroncs, mert ezek után biztos, hogy az lesz! ÉS erre mondták azt, hogy folyamatos játékmenet. Komolyan, szerintem többször töltöttem be, mint az összes gémembe együttvéve...Úgyhogy ezt üzenetem a készítőknek: Ha peccsbe nem raknak pc szabad mentést, akkor feldughatják a konzolos pöcsüket a folyamatos játékmenettel együtt!"
  • Keca
    #1273
    phúú, köszi, szerintem menni fog mindjárt kipróbálom, hogy én erre nem gondoltam, bár amikor az ember egész nap, de tényleg egész nap ezt nyomja kicsit fáradt lesz...
  • antijedi
    #1272
    meny tovább
  • komtar
    #1271
    Ha jól tudom még a forgó előtt van egy mozgó kőtömb. Annak mássz fel a tetejére, majd falonfutással juss tovább.
  • Realtibi
    #1270
    helosztok
    ott akadtam el amikor a varjúszörnyel küzdök
    ott már legyőztem 2x ra
    na és most vlami magaslaton van
  • Keca
    #1269
    Egyébként ha vmi vkinek nem világos mert sokat értetlenkednék akkor a galériában nézze meg a képet, nem tom hogy kell ide betenni...
  • Keca
    #1268
    Hi!
    Van 1 kis gond. Útban a második toronyfelé miután végeztem a nagy szörnyel, kis vízgurulgatás után teleporthoz érek. A jelenben mikor megyek visszafele az útvonalon az egyik forgó bisz-basz csak forog, nem mozog. Nem tudok a másik oldalára átjutni. Olvastam végigjátszást, de annál a résznél nem ír konkrétumot..
    Vkinek van vmi ötlete?
  • ewuk
    #1267
    nincs mit :)
  • ewuk
    #1266
    a répát olyankor szoktuk ütni, amikor rossz fát tesz a tűzre.. egyébként meg nem tudom :D
  • Christian
    #1265
    áh, megvan, sikerült, köszi
  • Kandurex
    #1264
    Ez a répa dolog érdekelnek, mármint, hogy, hogyan alakult ki. Teszem azt, mint a répát, úgy ütöm, de miért? Mikor verjük a répát? Ma még hallottam egyet: "lazán, mint a kazán", ez is érdekes
  • gpm
    #1263
  • ewuk
    #1262
    védekezz sokat és amikor felcsap aztán egy utó csapást akkor kezdd ütni mint a répát!
  • Christian
    #1261
    hogy a **** életbe kell megölni az első ******** tréning pályán azta ****** csajt?!?!?!! 10x megpróbáltam de aza **** egyfolytába megöl!?!?!?!
  • mike369
    #1260
    ungarise nyelv lenni nehéz
  • BladE666
    #1259
    hajátok én már a végefel terok szem m ert most kel megölni 2. jára a pitos rucis csaj t de az még easyn is nhéz vagyis nekem még nem sikoerült ha, ki hol tart vkinem meg van már az uco 2 kard???
  • rezsofiz
    #1258
    Sajnos azval nem lehet.
  • Kandurex
    #1257
    Space?
  • rorr
    #1256
    az enyém sem rezeg!de az előző rész sem...
  • grayfox
    #1255
    Hi!
    Uhm. A játék támogatja a force feedback-et?
    vagy csak az én controllerem nem akar rezegni :/
    ty