10262
  • Faki
    #1374
    ühüm, csak balklikk
  • Johnyy
    #1373
    ja és balklikk?
  • Johnyy
    #1372
    meggpróbom! thx,, irány nem kell?
  • Faki
    #1371
    Gyorsan klikkelges
  • fefe27
    #1370
    VALAKI MEG TUDNÁ MONDANI HOGY KELL KIFÉNYKÉPEZNI A JÁTÉKBÓL KÉPEKET?ÉS HOGY HOVA RAKJA AZOKAT?
  • Tatyla
    #1369
    Pillogjál ide!
  • Johnyy
    #1368
    Emberek! azzal az aszonnyal vagyok el,, de amikor elkezdjök egymást nyomogatni kardal akor mit kell nyomni hogy én gyűzzek,, ??? mert mindíg ő győz és akkor elvesztem a fél életemet!!
  • vidike
    #1367
    na szóval tudom hülye kérdés de nemtom elindítani mindig kiírja hogy a program hibát észlel ezért leáll ne írjátok hogy már levan valhol mert azokról az oldalakról nembirtam leszedni ami kell hozzá szóval legyszi valaki írj le a pontos címet ahonnan leszedhetnem előre is köszike please mondja meg valaki

    légyszike

    de aszt írja hogy nem regisztrált oldal és nemjön be semmi:a 693-as hozzászólásnál szóval az nemjó szerintem


  • Tatyla
    #1366
    tényleg!
  • Faki
    #1365
    felmegy a lift balra falon futás, majd ugribugri a két fal között
  • Tatyla
    #1364
    help!
    itt mit kell csinállni miután beinditottam?
    merre tovább?
  • Faki
    #1363
    Nem az első falonfutós csaj ez, a többit hogy nyírtad ki? :) Amúgy ez egy igazán gecó rész, mert ha döglés van akkor van mit ugribugrizni, mire visszérsz oda.
    Nade nincs mit tenni, jó szenvedést :D
  • Lacc
    #1362
    Üssem le a csajt real-time a falon futva? Aha, találd még ki :DD
  • Faki
    #1361
    Ha nem megy realtimeban, lassítsd az időt. Bár szerintem az ütemre jobban rá lehet érezni normál időben. Ha elb@szod, tekered vissza az timeot. Lesz még egy két szopatás, főleg a következő pályán :)
  • Faki
    #1360
    Gólemnél ugye mindenki tudja, ha felmásztok a hátára és osztjátok a sallert, akkor hátranyul és ilyenkor el kell bújni a vállához, ésszerűen az ellenkező irányba, mint amelyik kezével kutat a hátán :) Ha rossz írányba bújtok, visszatekerni az időt és korrigálni. Így akár sérülés nélkül meg lehet nyúvasztani. Csak annak szól a fáma, aki nem vágta ezt a "trükköt" :)
  • 20Joe
    #1359
    Annyira már nem sok időben ha normális tempóban csinálod akkor max egy óra de lehet hogy már annyi se, igazából nem tudom nem szoktam mérni az időt csak mindig azt veszem észre hogy megint leültem játszani és hopp 3 óra (reggel)
  • 20Joe
    #1358
    Akkor semmi probléma. Ezt a játékot különben trainerrel nem is érdemes végigjátszani, mert akkor hol a küszködés, meg az élvezet...
  • Lacc
    #1357
    Mennyi van még kb. onnan?
  • insp
    #1356
    Nem. :)
  • 20Joe
    #1355
    Hu az tényleg egy szemét rész a játékban az talán a legbrutálisabb. Főleg hogy minden omlik össze. De kitartás, az utolső videóért megéri
  • Lacc
    #1354
    Én már a vége fele vagyok, de mindjárt kivágom az egészet az ablakon. Van egy rész ahol leomló fapallókon kell ugrálni, meg leomló ágakon, hajóroncsokon. Na ott van egy falonfutás és jön szembe a csaj, de annyira szar a kamera, hogy nem tudom időben lecsapni, még lassitással se, és hiába regenerálódik a homok, meghalok.
  • 20Joe
    #1353
    Insp: ugye ezt nem nekem céloztad? Mivel én is normálon nyomtam végig, ahogy írtam kb 4 nap alatt. Abban viszont igazad van hogy sok helyen a szerencse számított, meg az idő vissza forgatás . Azt viszont nem értem hogy ott a gólemesnél miért esel le 5-ből 3-szor, mivel engem csak egyszer sikerült ledobnia. Stewee: különben épp ez a gond hogy nem lehet többféle képpen végig játszani ezért is akadtam el, ezért kicsit figyelni kell arra hogy mit milyne időben csinálsz. Különben a történet viszonylag lineális, mondjuk.
  • vidike
    #1352
    de aszt írja hogy nem regisztrált oldal és nemjön be semmi
  • insp
    #1351
    [rosszmájú] Akik két nap alatt végigvitték, azok vagy éjjel-nappal játszottak easy-n és végigértek, vagy akkora atomnagy csíttel mentek, hogy ihaj. Normal-on vannak olyan részek, ahol egyszerűen a szerencse dönt: pl. a teremben, ahol a gólem dobálja a "robbanó macskákat", 5-ből 3-szor leesel a mélybe, stb... Ehhez már baromi erős idegek kellenek... [/rosszmájú]
  • Bandew
    #1350
    Töltsd le a #693-ban lévő cuccot és azt mountold be Daemon Toolssal, majd úgy indítsd. De előtte írd felül az imagen található exe-vel a simát.
  • vidike
    #1349
    please
  • steweee
    #1348
    szent ég, többféleképpen is végig lehet játszani ? nem szeretem az ilyesmit, jobb a lineáris sztori, mert így is alig van időm , és akkor kétszer kell végigjátszanom :)))
  • vidike
    #1347

    ma 20:09 | Privát | Válasz | #1344

    na szóval tudom hülye kérdés de nemtom elindítani mindig kiírja hogy a program hibát észlel ezért leáll ne írjátok hogy már levan valhol mert azokról az oldalakról nembirtam leszedni ami kell hozzá szóval legyszi valaki írj le a pontos címet ahonnan leszedhetnem előre is köszike please mondja meg valaki

    légyszike
  • 20Joe
    #1346
    nem olyan sok óra egy 4 nap kb, de nem mértem. A megoldás meg az volt hogy elbasztam még a "múltban" a trónterem előtti hallban véletlenül becsuktam magam után az ajtót és így más lett a történet, és be volt zárva az ajtó. különben meg nem kéne tudni másodszor olyan simán oda eljutni, hanem egy másik úton kéne megközelíteni a tróntermet.
  • steweee
    #1345
    hi !

    kellene nekem a 2-es cd 18-as rar-ja. a wanadoo-n napok óta nem jó az ötös szerver és azon volt. csak az az egy darabka hiányzik, vmiér 503.php-val töltötte le

    tud segíteni vki?
  • vidike
    #1344
    na szóval tudom hülye kérdés de nemtom elindítani mindig kiírja hogy a program hibát észlel ezért leáll ne írjátok hogy már levan valhol mert azokról az oldalakról nembirtam leszedni ami kell hozzá szóval legyszi valaki írj le a pontos címet ahonnan leszedhetnem előre is köszike please mondja meg valaki
  • bazza
    #1343
    Én ott akattam el, amikor másodjára kell tekerni az időt..azthiszem a jelenbe. Nos egy teremben vagyok, az aljába le is jutok (egy kis sziget) és itt megjelennek vámpatok meg kis manók őket kinyírom, de nemtok továbbmenni...itt merre kell menni?
  • Bandew
    #1342
    Próbáld meg fegyverrel megdobni. Talán jó. :-)
  • Gandibá
    #1341
    Ennél a résznél amikor a Dahaka üldöz, van egy olyan hely, ahol futok a falon és szembe van két hordó a perem két szélén. Azokat le kéne verni, és ha igen hogy? Mert már kezdek ideges lenni..
  • Bandew
    #1340
    Hi all!
    Azt a büdös kőgólemet hogy a p*csába kell kinyírni? VAgy egyáltalán hogy lehet ott tovább jutni. Annál a résznél vagyok, amikor a főteremben 4 féle továbbjutási lehetőséget lehet a kerékkel megnyitni az egyiket már végignyomtam, de nem tudtam működésbe hozni az időkaput. Most meg átmentem egy másik járatba, ott meg ez az óriás köcsög vár.
  • Phanta
    #1339
    Ok, túl hamar tettem fel a kérdést... már megvan. Mindig a legegyszerübb dolgok állítanak meg bassza
  • Phanta
    #1338
    Sziasztok! Úgylátszik én vagyok itt a legnagyobb luzer mert hiába olvasok vissza az első kapunál senki nem akadt el... Fighting tutorialban kifektet a csaj az még oké, de ahogy utána odaérek a fortress bejárathoz aszongya nyomjak egy térkép (Tab)-ot. Ok de hogy lehet a kapun bejutni ? Lehet hogy nincs beállítva valami gomb vagy csak nem veszem észre merre kellene ugrani?
  • toMpEr
    #1337
    meg a tizedenel se
  • Lacc
    #1336
    Hát igazából baromira az elején :D
  • Prince007
    #1335
    Ahol bejöttél találsz egy követ.Rámész felfutsz a falra és ráugrasz a párkányra(vagy mire).