10262
  • rezsofiz
    #1134
    Sajnos nem. Néha engem is zavar a blur.
  • Shep
    #1133
    a homályosításos effektet nem lehet vhogy kikapcsolni? marhára idegesít
  • rezsofiz
    #1132
    Ez ps2-es leírás.
  • Hamster
    #1131
    Itt találtok végigjátszást. Sajnos még nem vittem végig, de haladok folyamatosan. :-)

    Link.

    <- Hamster ->
  • Tatyla
    #1130
    nekem a falon a 4 gomb nem nyomódik be az elsö idöpörgetö résznél!
  • Bandew
    #1129
    Visszatöltési gondja nem volt seninek? NEkem hibaüzit ír ki. Semmi kedvem előlröl kezdeni. :-(
  • ZzZz
    #1128
    ...latom tuljutottal... szal' nekem is ez a kerdesem... esetleg megvalaszolhatod privatba nehogy vki meglincseljen spoiler miatt meg egyebek:)
  • grebber
    #1127
    Segitsen valaki!!!!!!!Itt vagyok elakadvaez az a rész amikor már vannak ilyen átlátszó "láthatatlan" ellenfelek és üldöz az a fekete csáps monszta de csak eddig mert itt nem tom merre kell menni és mindig elkap.
  • rezsofiz
    #1126
    Igen. Szal ittenvan http://web.axelero.hu/blue2004/lap2_elemei/POP2-Mini-Image.rar
  • Sephi
    #1125
    Nem is!

    Koszi :DDD
  • Dynamic
    #1124
    Be kell mountolni és arról indítani a játékot.
  • Tatyla
    #1123
    Nehogy rákeress!
  • Sephi
    #1122
    Legyen mar valaki annyira jo es rakja mar ki egy elerheto linkre azta kerva 22 megas image filet mert nekem mar a faj a fejem a sok baszott warez oldaltol.
  • fhsasa
    #1121
    üdv, srácok

    most egy hülye kérdés, nem tudok viszaolvasni mert mennem kell

    most jött le a clonecd-s verzsön, miután azt felteszem a FIX-el mit kell csinálnom? sorry de vki egy röpke válasszal dobjon meg
    thx
  • Shep
    #1120
    na óriási, az ilyen fix pontos mentés marhára tud idegesíteni, ne ilyenek miatt legyen már nehéz meg hosszú egy játék.
  • Sephi
    #1119
    Hiaba nem megyen... nem tod nekem pliz atkudeni?!
  • Kandurex
    #1118
    Privi
  • Tatyla
    #1117
    #1107 help!
  • Sephi
    #1116
    Kicsit bovebben kerlek.

    En nem tudom mijaza wanadoo :(
  • rezsofiz
    #1115
    CCD-s verzional az a megoldás, hogy le kell szedned egy miniimage fájlt, és azt kell bemountolni. ez a miniimage fájl fennvan wanadoon is többek közt.
  • rezsofiz
    #1114
    Nem, kutaknál lehet menteni.
  • Sephi
    #1113
    Milyen fix kell neki?

    Nekem a harom CD-es CCD verza van meg.... valaki aki tudgya muti mar mert nem tudok visszaolvasni mottan :(
  • rezsofiz
    #1112
    A csajt egyszerűen lehet elintézni. Mindig vannak mozdulatok ami után sebezhető. Ezeket a mozdulatokat majd meg kell ismerni. És vannak mozdulatok amik után nem sebezhető. Pl van amikor felemeli a 2 karjdát, és akkor lesújt ránk. Na azután lehet csépelni mint állat.
  • Shep
    #1111
    Ja igen mentés megint automata? Megint átkozódás lesz a vége fele úgy látom.
  • Shep
    #1110
    Húha nehéz lesz nekem ez a játék úgy nézem, n+1 combo, meg ilyenek, nade a lényeg az elején a csajt hogy lehet könnyen elintézni?
  • dolfy #1109
    Rátapintottál báttya! Én is furcsállom ezeket a dolgokat. Akinek nem a clone cd-s version van azok is tapasztalnak hasonlókat???
  • rezsofiz
    #1108
    Hmm valami nem stimmel ezzel a clonecd-s verzioval.. Nagyon soxor csak megyek előre semmi ellenfél.. aztán visszatöltöm, és ott van egy csomo ellen.. hmmm..
  • Tatyla
    #1107
    skacok még nagyon az elején mikor elöször elöre tekerem az idöt és megkapom az idö lassitást mit kell csinállni?
    merre kell menni?
    visszafelé?
    ajtók zárva!
  • Lacc
    #1106
    Ja ott én is tököltem vagy fél órát...
  • Prince007
    #1105
    Menj fel a toronyba, a rudak és kapaszkodók segítségével.(ahol elintézted a vörös vámpírnőket).
  • GaVino
    #1104
    Hmm, elakadtam, remélem vki tud segíteni.
    Ott tartok, hogy elintéztem a fekete macát, és megmentettem a vöröset, majd leszakadt minden az oltárnál. Sikerült felmásznom, átugrálgatnom fent, becsuktam az ablakot, majd átfuttottam a falon egy részhez, ahol egy kapcsoló van a falon, alatta tüskékkel. Bekapcsolom, majd továbbmegyek, kinyírom a nyakamba pottyanó vörös vámpírhölgyeményeket, de hova tovább? A kapcsoló mit nyit ki?
    Előre is thx.
  • Kandurex
    #1103
    valami értelmes FTP -re felraknád?
  • mike369
    #1102
    PopWW 1.0 Fixed Backup, NoCD EXE !!!
  • Tatyla
    #1101
    Na én felraktam a dvd-s verziót és ugyan ugy elfogadja a mentést ami a clone cd-sen volt!
    és a közhiedelemmel elentétben a crack mérete mindössze 5,27Mb!!!
    a teljes dvd mérete pedig 3,97Gb!
  • grebber
    #1100
    Eddig nem zavart de van olyan rész ahol megrohadhatna a genya kameranézet.
  • antijedi
    #1099
    hm
  • grebber
    #1098
    Ezt is megtaláltam csak kicsit sokáig tartott :)
  • grebber
    #1097
    Elakadtam ennél a vizes résznél az idősik váltás után merre kell menni?
  • rezsofiz
    #1096
    Neeem, ez vmi hülye bug volt:)
  • rezsofiz
    #1095
    Ugye, hogy milyen lol? :)