10262
  • grebber
    #1254
    Addig még nem jutottam el mert elkap az a szar.
  • Lacc
    #1253
    Nem. Ha úgy állsz, ahogy a képen ott, akkor elfordulsz balra, és ott lesz egy szakadék falakkal, ott kell a jobb oldali falon futni el a kötélig.
  • grebber
    #1252
    De hova balra ami a képen(#1246 ) van fal azon mert az sehova nem vezet??
  • Boroskóla
    #1251
    Töltsd le ezt vagy ha a játékban akarod kilőni az első videót akkor töröldle a francba a video\cine könyvtárból a CINE0100.BIK nevű fájlt.
  • dolfy #1250
    ott meg ahogy bemész a terembe jobb oldalon fel kell futni a falra és átugrani a mögötted lévő párkányra majd ott szintén falonfutás és ráugrani az oszlopokra éa már ott is vagy.... a többire remélhetőleg rájössz!
  • insp
    #1249
    Bezony, balra fordul, falon fut.
  • joe14
    #1248
    csá all
    én még az elején vagyok
    na mikor elkezdem verni azt a holló embert
    aztán ha sikerül megverni át teleportálódik
    1 magas helyre és oda hogy kell felmenhni?
  • dolfy #1247
    Ha jól emléxem akkor amikor kiérsz erre a hejre fuss balra és futás a falon. Nem biztos mert elég sokszor üldöz a játék során az a dög és így már nem emléxem tisztán.
  • grebber
    #1246
    Ebből elmegyógy intézet lesz mert leamortizál szellemileg ez a game!

    Segitsen valaki!!!!!!!Itt vagyok elakadvaez az a rész amikor már vannak ilyen átlátszó "láthatatlan" ellenfelek és üldöz az a fekete csáps monszta de csak eddig mert itt nem tom merre kell menni és mindig elkap.
    Idáig üldözz és itt nem tom merre kell menni.
  • grebber
    #1245
    És mi van ott alul 1196-os hozzászolásnál mert én leszartam én felmentem amerre kellett??
  • fitutufi
    #1244
    mé hány× kezded újra ?
    különben engem is idegesít mivel én legalább 5× néztem meg az elején lévő introt
    de amit még nem néztél meg legalább 1× azt nem lehet kinyomni sajna
  • fitutufi
    #1243
    ezt már az elején bevettem
  • Johnyy
    #1242
    ez télek gáz, Áramszünetel,, máshogy nembirod,,
  • examinee
    #1241
    Hogy kell kilőni az intrót?? Állandóan megkell várnom és van hogy 3 perc!:P
  • Alblink
    #1240
    Nekem is nagyon tetszik szinten 100 szazalekos szintu game,de egyszerre nem nagyon tud lekotni vagyis lekotne de orulok hogy elrtem a kov save pontot aztan felreteszem es folyt,de egyre jobban tettszik.
  • rorr
    #1239
    fuss végig a sziklatömb oldalán amig bírsz majd ugorj át és fogd meg a peremet remélem utána menni fog...
  • rorr
    #1238
    nálam ez a játék 100%-os! hosszú ideje az első amit nem bírok abbahagyni! talán a beyond good and evil 2 tudná felülmúlni...
  • Lacc
    #1237
    Na igen, de amikro bemegyek, akkor is csak 1 homokom van. Hol tudnám feltölteni midn a 6 homoktartályt? A pályán alig van edény...
  • Hamster
    #1236
    Nem olyan nehéz az!

    A titok, hogy full visszatöltéssel kezd, és teljes energiával.
    Amikor támadod, akkor lassítsd le az időt. Amikor összeugranak, te győzzél, amikor a szellemek jönnek, úgy állítsd le az időt, hogy egy helyen legyenek, ekkor gyerekjáték őket kinyírni. A szellemekből vedd fel a homokot. Ha elfogyott a lassítás, akkor üss szét mindent, pár edényben homok van.

    Szal' ilyen egyszerű az egész. :-)))))

    <- Hamster ->
  • Lacc
    #1235
    Varrrgh de rohadt nehéz megölni ezt a ribancot a duplazáras ajtó mögött...
  • Tatyla
    #1234
    nm
  • Sil3nt
    #1233
    thx, ez életmentő, hogy szét ne verjem a gépem és magam
  • Hamster
    #1232
    Ma beszereztem egy Logitech RumblePad2 Gamepad-ot. Át is konfiguráltam a PS2 kiosztására, és így sokkal élvezetesebbé vált a játék, mint a gombokkal szenvedni. :-) Olyan érzésem van, mint ha PS2-t nyomnék, csak a grafika a 9800Pro kártya miatt szebb. :-)

    Ne használjatok csalást, nem olyan nehéz ez a játék. Igaz néhol nehéz. Főleg miután felvettük a maszkot. De erről majd, akkor ha odajutottatok...

    <- Hamster ->
  • Tatyla
    #1231
    Itt a trainer!
  • Sil3nt
    #1230
    esetleg trainer vagy cheat-ről tudtok? tom hogy gyalázat és én is ellene vagyok, demár elegem van egy résznél, amikor mindig meghalok...
  • Tatyla
    #1229
    az elején a gémnek amikor átvan tekerve az idö meg futok a csaj után ,hányszor fog még feléledni az a k**** pirosruhás csaj?
    kettévágtam vagy 3x de csaknem hagy békén!
    tiszta idegbeteget csinál belölem ,mentés meg nuku!
    miért attol legyen jó egy játék mert nehéz?
  • rezsofiz
    #1228
    Nos igen, hasonló a véleményem. Jó a game, de ez egy az egyben konzolgame ahogy van.
  • Fritz Von...
    #1227
    Letöltöttem. Megnéztem. Felbasztam az agyam. Letöröltem. Minek kellett PCre konzoljátékot írni? Ez a készítőknek.

    Amúgy szép és hangulatos lett volna...
  • Kandurex
    #1226
  • bazza
    #1225
    Sajna szokásomhoz híven töröltem, és csak az iso-k vannak meg, de sztem vannak még akik feltudják neked tölteni...
  • bazza
    #1224
    Jujde kira gém ez!:DDD
    Csak az a baj, h ha leesek a mélybe, ami elég gyakran előfordul ha nem oda ugrik ahova akarom, akkor kezdhetem a kúttól...ez szar...Amúgy nagyon feeeling! :D A nőcit az elején másodjára vertem szét, igaz easy-n, de billel és egérrel!
  • Kandurex
    #1223
    Help me, egy file az rld-popc.rar hiányzik már csak, valaki betudná linkelni nekem valahonnan? htx
  • Dynamic
    #1222
    Nem, hagytam a fenébe és továbbmentem ez úgy is csak titkos hely, kihagyható.
  • rezsofiz
    #1221
    Azon az oldalon ahonnan letöltötted a játékot.
  • papasz
    #1220
    jutottal valamerre? en is itt vagyok megakadva.....
  • inecromancer
    #1219
    Hali!
    3cd-s weeeteam verzio, game ended unexpectedly. Visszaolvastam, lattam kene vmi 100megas fix, de ahonnan toltottem ez nem volt fent.
    Hol talalhatok ra?
  • Curtis
    #1218
    Hali,

    A 3CD-s verzióhoz még mindig él a link :) (HTTP) Priviben.
  • Lacc
    #1217
    Fasza.
  • rezsofiz
    #1216
    Jau
  • Thunderstorm
    #1215
    Jó a game???most töltöm,már nagyon kiváncsi vok...nah mien???