10262
  • alph4
    #1334
    GANDIDBÁ!
    A Fejed fölött lévő léceken kell tobább "egyesúlyoznod" magad! :)
  • fitutufi
    #1333
    én ott vagyok amikor előszőr kell forgatni a lángólo szart a karral és nem tok oda lealullra eljutni hogyan kell ?
  • Gandibá
    #1332
    ITT mi a fenét kéne csinálni?
  • bazza
    #1331
    Nem is olyan rossz ez a gém! !Végigjátszás nélkül! és !trainer nélkül! eljutottam odáiga, ahol meg kell menteni a piros szépséget, elsőre le is győztem a fekete csajszit, és eljutottam a következő szökőkútig. Úgyhogy most megveregetem a saját vállam!

    Akik már gégivitték, mondják már el, hogy kb hol tarok a történetben?
  • Faki
    #1330
    Asszem a trónterem ajtaja előtt, lépcsőnél balra kell menni. Bár ott vagy 5-6x voltam, remélem ott tartassz ahol gondolom :)
  • Lacc
    #1329
    Ez engem is érdekelne, én is pont itt tartok... Be kell jutnom megint a trónterembe, de a nagy ajtó zárva...
  • fitutufi
    #1328
    heeey
  • fitutufi
    #1327
    ügyes vagy DZSÓ , hány óra kellett neki ?
  • 20Joe
    #1326
    Na már nem kell segítség végig nyomtam Egész jó volt a vége... Kíváncsi leszek lesz e folytatás...
  • Hamster
    #1325
    Szerintem nem írtam semmi olyat, ami szpojler lett volna!

    <- Hamster ->
  • cam3l3on
    #1324
    ki honnan töltötte le pls write mert én is gammelni akarok
  • InviciblE
    #1323
    Köcce megpróbálom! De ott eljutok az időportálhoz. Azt kapcsoljam be? Vagy mi?
  • 20Joe
    #1322
    A gondom mégmindig fenn áll: "Sziasztok! Lenne egy problémám. Már szerintem közel vagyok a végéhez, most kéne megint bejutmon a piros kurvához, de a kapu zárva és nem tudom már hogy mit tegyek. Légyszives adjatok tanácsot. köszi."

    Az lesz a legjobb ha egy mail küld aki tud segíteni: [email protected]
  • rezsofiz
    #1321
    Ha megfelelően tudsz védekezni, és rájössz hogy melyik pillanatokban szabad csak támadnod, akkor 1 perc alatt le lehet nyomni.
  • psyCoded Riot
    #1320
    jol elirtam...nembaj késön van! :P
  • psyCoded Riot
    #1319
    kiakaszto ez a fekete ruhás bringa...az ijetel nem harcolni kéne hanem letölni ;)
    van vmi trükk a csaj ellen mikor 1 pirosgunyás picsa lóg le 1 helyröl a feketeruhás meg folyamatosan le akarja lölni szerencsétlent?
  • 20Joe
    #1318
    figyu a felső kép szerinti irányba kell tovább menned ott a van ví ott gyógyulni is tudsz, és arra van az irány amit követned kell
  • insp
    #1317
    Gratulálok.
    Legközelebb írd már oda baz+, hogy SPOILER
  • 20Joe
    #1316
    Sziasztok! Lenne egy problémám. Már szerintem közel vagyok a végéhez, most kéne megint bejutmon a piros kurvához, de a kapu zárva és nem tudom már hogy mit tegyek. Légyszives adjatok tanácsot. köszi.
  • InviciblE
    #1315
    Na szóval kimaradt pár kép!

    Erre is lehet menni, de itt egy időtranszporthoz jutok, úgyhogy az szerintem nem jó


    Na szóval itt állok kijöttem a lejebb látható teremből és nem tom hogy jussak át!
  • InviciblE
    #1314
    Hali! Itt akadtam el: Merre tovább?


    [IMG]http://invicible.uw.hu/pophova.jpg[/IMG

  • Faki
    #1313
    Ööööö, nézem a galériámat és látom, hogy nem volt nálam a legerősebb kard, hanem csak a scorpion sword. Hát kérdem én, hol volt a legerősebb kard?!
  • Faki
    #1312
    Nah én is befejeztem.
    Szerintem se olyan nagyon nehéz, ha megtanuljátok mikor mit érdemes használni, onnan már rutinmunka. De ez az ide-oda utazás az időbe.. végén már a f@szom kivolt vele, hogy hopp jelen, hopp múlt.
    Dahaka qrva jó poén, spanolja az embert a kis üldözéseivel, a vége meg no comment, nézzétek meg, lesz csoda :D
  • Tatyla
    #1311
    grat
  • Hamster
    #1310
    Végigvittem!! :-)

    A végén ismét Kaillena-val kell megküzdenünk, nem kis bosszúságunkra. :-(

    Érdekes lett a vége...

    Így elsőre 7 ládát nem találtam meg. :-( Na majd másodjára! :-)

    <- Hamster ->
  • insp
    #1309
  • Tatyla
    #1308
    ejnye!
  • insp
    #1307
  • fefe27
    #1306
    megoldottam aproblémát,nem egyből az erkélyre kell ugrani hanem végigfutni mellette a falon és közben átugrani az erkélyre!
  • bazza
    #1305
    Az autosav legalább neccesebb ugrásoknál jól jönne...
    Sírjunk együtt!!!
  • bazza
    #1304
    Hát ja...De van egy olyan érzésem, hogy ez inkább álom, és nemlesz belőle valóság.
  • Sil3nt
    #1303
    engem is idegesí amikor elszúrok egy mutatványt és hoppp már kezdhetem újra mérföldekkel előréb...remélem valahogy megfogják oldani a savet---valaki chííter féle
  • mike369
    #1302
    mondjuk ez igaz!
    vagy lenne save vagy kicsit besűríthették volna a mentési helyeket...
  • bazza
    #1301
    Most komolyra fordítva a szót, legalább autosavet rakhatnának vmi pöccsbe...
  • mike369
    #1300
    Anti-UBI Csíter
  • bazza
    #1299
    Ne lígy álszent, ubi ellen kell vmi fegyver, ez pedig a csít:D!!!
  • mike369
    #1298
    mindenki mindig ezt mondja...
  • rezsofiz
    #1297
    szal
  • Tatyla
    #1296
    én anti csiter vagyok de ez kivétel!
  • mike369
    #1295
    Hú, de nagyon este van már!