10262
  • mike369
    #1054
    csak akkor kell hozzá mini-image, ha dvd(cd) nélkül akarsz játszani...
  • Tatyla
    #1053
    az már crackelt
  • Maffya
    #1052
    A dvd-s verziohoz is kell a WEEETEAM ? Ezt is lekell hozzá tölteni vagy benne van crack ami elég?
  • Ridley
    #1051
    hát az én kérdésem is az lett volna,hogy mitől több a dvd-s verzió...
  • fitutufi
    #1050
    szerintem a viedók(bejátszsok) képminősége jobb azé annyi...
  • mike369
    #1049
    hát én nem jöttem rá, hogy mi a DVD-n az extra tartalom...
    azt látom, hogy kb. 2Gb-nyi plusz videó van, bik kirerjesztésű, de mégsem bik fájlok (nem lehet megnézni)...
  • fitutufi
    #1048
    nekem még 13 óra a dvd reloaded én is húzom....
  • Keca
    #1047
    Igen, weeteam-es verzió van, már próbáltam, hogy bemásolom újra, de szerintem, majd holnap újrarakom az egészet, lehet vmit elbénáztam. Egyébként az üzenet, hogy vmi stop responding, meg nézzem meg a readme.txt-t. A szokásos fixes hiba... Ja, és azt nem tudjátok mitől lehet, hogy villog a kép ezerrel a menübe?
  • rezsofiz
    #1046
    Másold be újra a fixet
  • rezsofiz
    #1045
    Akkor neked ezek szerint a WEETEAM-es verzio van meg... Rakd fel a WEETEAM-es fixet, amit szintén a wanadooról lehet leszedni.
  • rezsofiz
    #1044
    A falon lévő szimbólumokat kell "megnyomni" adott sorrendben.
  • Lacc
    #1043
    Hát attól függ mivel dob ki. Mit ir?
  • rezsofiz
    #1042
    Mondjuk a wanadoo warezoldalról, de sztem inkább szedd le a RELOADED-es változatot, az a rendesen működő!!
  • Keca
    #1041
    Na erre varjatok...: nagy nehezen leszedek hozzá mindent, felrakom, sztarakodok egy jót a mountolással, felrakom a fixet, majd indítom a játékot, kisebb beálltások után kipróbálltam, kicsit verekedtem a hajós résznél, most próbálnék játszani, erre megint kidob van amikor a videónál, de van amikor még a menü előtt.... Vki? Ötlet?
  • grebber
    #1040
    Meg ha már leszedted mond hogy van-e valami különbség a dvd-s és a cd-s között!
  • ati2002
    #1039
    Na szedem a Reloaded dvd-s verziót. Ki fogom próbálni a crack-et a Clonecd-sen. Ha működik, közzé teszem.
  • ppeti66
    #1038
    ???
  • grebber
    #1037
    Vannak a falon jelek nyomd be mindet és átmész az időben.
    Ha ezt már megcsináltad akkor visszafele amerre eddig voltál.
  • Barty007
    #1036
    Sziasztok segítsen már valaki azt írja ki hogy game is ended unexpektid!
    vagy valami ilyesmi ezek a szavak benne vannak a videó után írja ki és be van mountolva az a mir fájl is!segítsetek létsz!kösz


  • komtar
    #1035
    Nekem is lenne egy kis problémám. Arra vagyok amerre BlackWolf is el volt akadva. Szóval átmentem a hídon később meghúztam egy kart amitől ez az ablakhoz hasonló vmi becsukódott, majd egy kis kör alakú terembe léptem ahol megtámadott egy csomó piros ruhás. Ezután ebben a termeben fel mentem átmentem még egy pár csapdán majd ehhez a múlt-jövő időutazós izénél kötöttem ki, de itt nem tudok semerre menni.
    Biztos, hogy teljesen analfabéta vagyok, de ha valaki segítene azt nagyon megköszönném
  • ppeti66
    #1034
    Ohhh... és meg tudnád mondani honnan tölthetném le?
  • fitutufi
    #1033
    kösszépen...
  • rezsofiz
    #1032
    Hát ez a lényeg , ez benne a kihívás.
  • rezsofiz
    #1031
    A clonecd-s verziohoz nem kell fix..
    A clonecd-s verzioval nem fox tudni cd-sen játszani, mert van egy miniimage fájl amit le kell tölteni és csak azzal megy..
  • ppeti66
    #1030
    Üdv!
    Letöltöttem a CloneCD-s verziót, felraktam a játékot, bemásoltam a fixet, kiírtam a CD-t, de mikor indítanám a játékot hibaüzenetet ír ki:
    "Prince of Persia : Warrior Within has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvence" stb... - gondolom ismeritek
    Na, ilyenkor mit kell csinálni??
  • grebber
    #1029
    Az lenne a legkevesebb.De hogy elbaszták a helyszineket 100x vagy ogyanott :(
  • fitutufi
    #1028
    ez a szar benne nem lehet bármikor menteni :(
  • rezsofiz
    #1027
    Figy vannak kutak amikhez ha odamész és iszol belőlük akkor feltöltik az életedet, és el is tudod menteni az állást.
  • Prince007
    #1026
    A kutaknál lehet menteni.Iszol és megkérdezi hogy elakorod e menteni.
  • examinee
    #1025
    Hogy kell elmenteni?? egyszerűen nem találom....
  • BlackWolf
    #1024
    azthiszem le kell nyomni az R betut meg mielott rafutsz a kore aztan ugy befutni a zarodo ajto alatt hogy kozben minden le van lassulva
  • BlackWolf
    #1023
    hat azthiszem ezt a gamet nemfogom vegig vinni nemtudom amr hol tartok de nekem ez valahogy nemjon be hogy ugyanazon a helyszinen meg kell fordulni 50szer csak mas mas idosikban :(
  • fitutufi
    #1022
    pop2 uninstall...
  • grebber
    #1021
    Na megvan az első magtorpanásom a gameben.

    Amikor kiirja hogy TIME POWER TUTORIAL tap [R].
    Nyomom de bezárodik az a köcsög ajtó.

    Valami javaslat?
  • bazza
    #1020
    Megakartam kérdezni, megy-e MX-es kártyákon, de mivel én nem vagyok amolyan topicrontó-bontó, utánanéztem és láttam, hogy nagyon alacsony a gépigénye:

    Supported OS: Win98SE/2000/XP
    Processor: Pentium® III 1 GHz or AMD Athlon™ 1 GHz
    RAM: 256 MB
    Video Card: DirectX® 9-compliant graphics card (see supported list*)
    Sound Card: DirectX® 8-compliant sound card
    DirectX Version: 9.0c (included on disc)
    CD-ROM: 16X CD-ROM or 4X DVD-ROM
    Hard Drive Space: 2Gigs

    *Supported Video Cards at Time of Release
    NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX series (including 4MX)
    ATI® Radeon™ 7500/8500/9000 families or newer
  • Bandew
    #1019
    Sirály! :-)
  • davos80
    #1018
    Nembaj...
  • rezsofiz
    #1017
    Ha játszol egy másfél órát , vagy nemtom a gémmel, akkor majd lehet azt is csinálni. Fokozatosan kapod meg a cuccokat.
  • rezsofiz
    #1016
    Sry, ma járt le a kód: (
  • Bandew
    #1015
    A Sands of Time-ban le lehetett lassítani az időt. Itt nem lehet ilyet csinálni? Mert ha csak simán megnyomom az "idő űvisszatekerő" gombot, akkor nem csinál semmit. A SoT-ban ilyenkor lelassult.