10262
  • bazza
    #1214
    Megvan a fájl, hál R9nek!
  • bazza
    #1213
    köcce, má meglesz R9 jóvoltából...
  • Thunderstorm
    #1212
    bazza pm me és én tok segíteni asszem.
  • rezsofiz
    #1211
    wtf?
  • R9
    #1210
    mit okoskodsz bajnok?
  • bazza
    #1209
    Akkor most megint külgyek rohatt sms-t??? bazzeg ez naon durva...
  • dolfy #1208
    közölte
  • rezsofiz
    #1207
    egyébként ezért mondtam hogy szerintem közöld a többiekkel hogy milyen verziobol kell...
  • dolfy #1206
    lol, én pont ezért nem tettem fel neked mert nekem is csak a clonos van meg. Ja és nem azért nem segítünk mert szarunk a másikra hanem egyszerüen nem tudunk:
  • bazza
    #1205
    Szóval nekem RELOADED verzsönből kéne...vagy ha vkinek még van acca, az szeggye le nekem, sé tegye má föl az alább említett ftpre:D
  • bazza
    #1204
    A probléma csak az, hogy nekem ez kéne: rld-popc.r52 nem pedig ccd-popc.r52....
  • bazza
    #1203
    thx!
  • Dynamic
    #1202
    Kb 1 perc múlva fent van.Remélem jó lesz.
    cd3/r52
  • bazza
    #1201
    és kössz:D
  • bazza
    #1200
    ftp.uw.hu
    felhnev: findmoney
    jelszo: tetudod
  • sequator
    #1199
    hali lenne egy kerdesem a reloaded cd versiohoz mijen fix kell?
    mert nekem az elejen azt irta ki hogy game ended unexpectedly aztan az elejen mikor a hajon harcolok avval a csajjal es vizbeesek utana mikor a parton feleledek egy nagy feherseg van csak ez normalis?
    az elso problemat megoldottam egy 100 mb-tos fixel. de a masikat nem tudtam eddig sehogy sem megoldani... valaki tud segiteni?
  • Dynamic
    #1198
    Nyugi már, ha adsz egy helyet felrakom, de 15 megát nem lehet mondjuk csak úgy elküldeni mélben.
  • rezsofiz
    #1197
    Melyik release kell egyébként? .
  • Dynamic
    #1196
    Egy kissé elakadtam.Miután behelyeztem a kardot a foglalatba, amit a piros ruhás nőtől kaptam feljött egy forgatható kar.A leírás szerint el kell forgatni, 180 fokban, hogy eljussunk a titkos helyre.Elforgattam, oldalt feljöttek a sziklatömbök, de fogalmam sincs hogy kell átjutni az ajtóhoz.A kép alsó részén, a kiálló szikladarab mögött van az ajtó csak nem látszik.Szal az alsóbb részek túl mélyen vannak és ha megpróbálok leugrani, meghalok.Igazság szerint a leírás alapján sem volt egyértelmű.

    kép
  • bazza
    #1195
    Basszátok meg itt aztán hű de segítőkész emberek vannak! Krvéletbe...
  • rezsofiz
    #1194
    Jo a game, de 10k-t nem ér meg.
  • rezsofiz
    #1193
    Hát pontosan ezt mondtam én is...
  • fitutufi
    #1192
    feltettem a dvd-s reloaded-t de a mentéseket nem veszi be a mert letöröltem mindent az előzőről csak a safeprofile.dat-ot mentettem ki és ha beteszem neki akkor nem tölti be a volt profilomat !
    nagyon kéne help !!!!!!!!!!!!!!!!
  • dolfy #1191
    Mi????????? még nem vetted meg????? nyomás a boltba!!!! Szerintem megéri a pénzét, elég frankó lett a game. Nekem jobban bejön mint az elődje. A gépeden pedig futni fog mint állat.
  • Tatyla
    #1190
    eljut a herceg egy meleg partyra!
  • komtar
    #1189
    Hallottam, hogy két fajta befejezés lehet, ha az összes ládát megtalálod. A második végkifejletben mi a különbség?
  • cam3l3on
    #1188
    hi! ha már vki letöltötte a gammát érdemes megvenni avagy letölteni inkább jó? ezen a konfigon fog mükszeni?
  • cam3l3on
    #1187
    honnan tölthetném le pl DC++pls
  • bazza
    #1186
    plz, itt áll a csomagolom, kéri a 52. fájlt...vki dobja má föl!
  • bazza
    #1185
    Megvan vkinek a 3.CD 52. fájlja? Úgylátszik azt nemszedte le...és naná, hogymá lejárt az accom. Asszem a RELOADED verzió van meg, szóval a crackes! Örülnék ha vki föltenné vhová! PLZ:
  • Lacc
    #1184
    Huh ezek a robbanó kutyák nagyon szemetek tudnak lenni... Ha véreznek már akkor szaladjatok onnan valahova mert rátok robbannak...
  • Dynamic
    #1183
    ja, thx már megtaláltam, de a hiba az én készülékemben volt:)
  • gpm
    #1182
    Thx, megneztem, ha finoman tolom az analogot, akkor tenyleg jar.:)
  • Boroskóla
    #1181
    Végigjátszás
  • insp
    #1180
    Logitech Dual Action.

    Járást mondjuk bekonfigolhatod a "Menü" gombra, azt úgysem használod. Szvsz a járásnak sincs semmi értelme. mert ha leesnél úgyis automatikusan megkapaszkodik a herceg.
  • [Jakuza]
    #1179
    Mint latod volt egy kis technikai problemajuk es elveszett az utolso 4 napi bejegyzes.

    "As you might have noticed we are having problems for a few weeks now already...

    The main problem is the site, it all started with hardware failure(s)..
    -SCSI disk failing (a few weeks ago)
    -Server got a bit abused by a bug in apache (week ago)
    -DDOS (week ago)
    -New, extra hardware, 2x p4 3.0ghz cpu's are failing to run well (less than a week ago)

    For now we still have ongoing problems with the new hardware, we ordered extra cooling and new p4 2.8's. But we will have to wait till it arrives at the end of the week, till then please be patient cause one of the servers is failing each few days.

    We expect things to be up and running stable around 11 December 2004, you might experience some loss in data now and then, but the idea is to have it all merged again around that same time. "
  • gpm
    #1178
    Igen dual analog, meg el sem kezdtem jatszani...miutan eszrevettem, h a jarast nem lehet bekonfigolni.
  • Dynamic
    #1177
    Aha persze.Visszatöltöttem egy 2-vel előbbi állást.És érdekes módon egy csomó új dolog lett.Például a teleportnál eddig nem is kellett nyomni a kapcsolókat és egy múvit is kaptam később amikor valami dög kitöri a 2. képen a jobb felső rácsot.A zombis verzióban ez nem törik ki, ezért nem lehet továbbmenni...
  • fitutufi
    #1176
    végre van idővisszaforgatóm(nem sokat toltam eddig) :P
  • Dynamic
    #1175
    Én is ilyen zombi karaktert kaptam(a lenti shotokon ez látszik is).A dolog érdekessége, hogy nekem is visszatöltés után lett olyan, előtte semmi nem utalt rá, hogy át tudnék változni vagy valami.Ami furcsa még, hogy az életerő folyamatosan csökken, de negyed körnél megáll a csökkenés.Plusz az időtekerő mindig visszatöltődik 3 pöttyig magától.Ezek nem tudom normális dolgok-e.
    Egyébiránt itt elakadtam, hogyan kell továbbmenni?Fent csak körbe-körbe ugrálok, de van 1-2 hely amit az istennek sem lehet elérni.Persze nem tudom, hogy arra kell-e menni egyáltalán.

    Ez előttem balra
    (Vajon a felső nyiláson kell továbbmenni?)

    Ez előttem jobbra

    A hátam mögött