10262
  • Matthewpamer
    #1
    Oh, míly kellemetes meglepetés: befutottak az első - igencsak kellemetes - képek a Prince of Persia 2-ből! A mindössze két vizualitás a játék frissen megnyílt kedvcsináló weblapján látott napvilágot, ám csekély számukat ellensúlyozza a minőségük. Akit tehát nem hagyott hidegen Perzsia hercegének előző kalandja, mindenképp látogasson el erre a címre!!
  • Botond #2
    az első képek az alig 8 éves játékból?érdekes
  • blackgamer
    #3


    az elejét még nagyon kajáltam, de a barlangos pályák unalmassá tették, első rész jobb volt
  • Davidka
    #4
    Gondolom a Prince of Persia the Sands of time folytatására gondolt, nem erre... Egyébként nekem a csávó ruhája most nem teccik, a régi jobb volt...
  • Matthewpamer
    #5
    na akkor itt egy kép:
  • zaki
    #6
    faszom ki van, hogy sok alma még a hivatalos bejelentést sem várja meg, de már megnyitja a topicot
  • Matthewpamer
    #7
    nem kell idejönnöd zaki,ez nem a te topicot.ismerős a szöveg?
  • steweee
    #8
    szerintem is elég lett volna a megjelenésig a sands of time topicot használni erre, de végül is mindegy, úgyis megnyitotta volna vki mihelyst kiadják és elakad az elején
  • zaki
    #9
    kicsificege, sztem kicsit vegyél vissza az arcodból. nem tudom, miért nem lehetett várni még egy kib*szott hetet, mikor bemutatják a játékot az e3-on.
  • Matthewpamer
    #10
    azért,hogy legyen mit kérdezned
  • Matthewpamer
    #11
  • Torry
    #12
    LUPPILOOOO.
    Ha már olyan lesz mint elődje már akkor is zabizni fogjuk!
  • Matthewpamer
    #15
  • zaki
    #16
    megígértem, hogy nem offolok többet, ezért inkább priviben válaszoltam Tibre
  • steweee
    #17
    egyébként én is nyitottam egy topicot még a megjelenés előtt, a knights of the temple-t. akkor nem szólt senki hogy baj. szerintem nem baj. úgyis megnyitotta volna vki
  • blackgamer
    #18
    ahh, Sands of time ott lett elszúrva, hogy Ubisoft kreálta
    kisgyerekeknek csinálják a játékaikat, az irányitás és a képi világok is olyan dedós a Ubis gamékban
    én azt várom, hogy valami másik cég is összedobjon egy Prince-t, talán jobb lesz
  • Lacc
    #19
    Neked hol volt a Prince képi világa gyerekes azt mondd már meg? Ami meseszerű, az már neked dedós, gyerekes, szar? Hát igazán sajnállak. Főleg a játék vége fele, szerintem kifejezetten borongós és nyomasztó volt. Nekem nagyon tetszett. Arra pedig várhatsz hogy egy másik csapat összedobjon neked egy másik Princet.
  • rorr
    #20
    nem vagy te egy kicsit korlátolva?
    hülyeségeket beszélsz!!!
  • blackgamer
    #21
    mindketten megyepesedett emberek vagytok, nektek elég az amit Ubisoft elétek tálal, pedig nem egy Disney a képivilág az beláthatnátok
  • blackgamer
    #22
    megyepesedett=begyepesedett
    amugy nem vitázok, bármit irtok nem olvasom, elkerülöm ezt a topicot
  • Davidus
    #23
    Most jól megbüntetted őket!
  • ricsi1
    #24
    mert nem te nyitottál meg egy topikot már ideges is avyg?

    te is mindig topikot nyitasz azt...
  • FREAK
    #25
    mit kell ezen bejelenteni? van és kész
  • Matthewpamer
    #26
    zaki ezt megkaptad,de meg is érdemelted.mindenbe belekötsz.törödj a magad dolgával
  • antijedi
    #28
    azért a topic nevét valaki kijavithatná...
  • Lynx_TWL
    #29
    mire?:) ez a hivatalos neve eddig:)
  • antijedi
    #30
    az érdkees mert ilyen nevű game már volt... :P
    mongyuk akkor grat a fejlesztőknek...
  • Dynamic
    #31
    Dedós?Ezt miből szűrted le?Teljesen normális karakterek, nincsenek benne gülü szemű kaikatúra figurák meg éneklő kiskutyák sem.Egyébként meg egy mesének milyen grafikája legyen.Hörgő zombik, meg kiömlő belek?
    Okos...
  • hykao #32
    Igen, ez érdekes, mert valójában a 4. részről van szó...
    Bár az is igaz, hogy ez a nemrég kijött Prince of Persia valahogy már nem az a Prince of Persia...
    Én valahogy még a sokat szidott POP3D-t is közelebb éreztem az első két részhez, mint ezt a mostani "homokos" PoP-t...
    Valahogy már én is gyerekesnek éreztem...nameg ez a matrixos dolog...és a főhősünk mintha egyre inkább Jézus Krisztusra akarna hasonlítani...semmint egy arabra...
  • Esrohnoil
    #33
    Szerintem a végleges címe az előző rész után szabadon a következő lesz:
    Prince of Persia: Sand(okan)
    Inkább, mint Jézus.
  • hykao #34
    Akár...
  • tigeroo
    #35
    Húú, ez rohadt jó lessz!:)
    CSak ezzel a princével nem tom elképzelni az ugrálós részeket...
    a sztori sztem amojan "hazautas" lessz
  • rorr
    #36
    te az aladdinnal játszottál vagy a prince of persia sot-vel?
    mert az aladdin az rajzfilmszerű az biztos...
  • tigeroo
    #37
    f*sz
  • Matthewpamer
    #38
    na már van banner is :P
  • tigeroo
    #39
    shimán, múlik az idö
  • Serpa
    #40
    WHAOOO !!!



    Többi kép.
  • zaki
    #41
    olyan darkos hangulata van a képek alapján, nem? (ami nem rossz )
  • Serpa
    #42
    DE.
    direkt ilyenre csinálják.
    nekem is NAGYON teccik !

    "e3: Prince of Persia 2 infók !

    (Gamespot)
    Barny: A Gamespot hirtelen felindulásból karcintott egy Prince of Persa 2 (munkacím) szösszenetet az első benyomásairól...

    Ugyanúgy, mint az előző rész esetében, a folytatás készítésekor is aktívan közreműködik Jordan Mechner (az ős-PoP készítője). A főhős személye változatlan marad, viszont mivel a Sands of Time-tól néhány évvel később játszódik a PoP 2, ezért a fejlesztők eszközöltek némi változtatásokat. Személyisége ezúttal az előző résztől eltérő, jóval sötétebbé vált. Emellett katonai kiképzést is kapott, ezért most egyszerre két karddal harcol, bár a játék előrehaladtával lehetőség lesz más fegyverek használatára is.
    A játék értékeinek megtartása érdekében az időmanipulálás fícsör megmarad, és újabb harci lehetőségek kerülnek repertoárunkba, mint pl. több ellenfél egyidejű támadása, illetve egy ellenfél megragadása, és pajzsként használása.
    A játék története ezúttal sokkal sötétebb tónusú lesz, várjuk szeretettel még ez év végén, PS2, XBox, GC, PC platformokra."

    by Hardwired.hu
  • grebber
    #43
    A hardwireden fennt van az első trailer töltsétek mert kira!!!