1917
  • Tony
    #113
    Hát sztem nem sok ember tudta még leszedni. Ilyen nehezen törik fel? Ha valaki tud valamit szivesen vesszük. :)
  • Ranger23
    #112
    senki nem látta még a játékot? Nincs meg senkinek?
    Ilyen nagy a pangás?
    Valaki már a törtel játszik?
  • BaziJoe
    #111
    Kösz Már megtaláltam!
  • BaziJoe
    #110
    demot honnan lehet tőlteni?
  • Kandurex
    #109
    A demo az mit tartalmaz? Egy küldetést?
  • hmhm
    #108
    boltban kapható, warezon még nincs.
    demo próbálható ki.
  • Jumpy
    #107
    ÜDv, jajistenemhagyjneolvskmárvisszajajjkérlekszépen!!!!

    Megjelent már????
    Vaalaki?Valahol?Látta?Húzza már lefele???
  • Encore
    #106
    Az eredeti ufóhoz semmi sem hasonlítható így ez sem, de messze jobb mint az aftermath és van hangulata is, megéri kipróbálni legalább a demot.
  • Kandurex
    #105
    Demoról mik a vélemények? Hozza a régi UFO -k hangulatát és menetét? Vagy újabb Aftermach?
  • Frank99
    #104
    1-2 nap
  • hmhm
    #103
    warezon még nem látom.
  • Frank99
    #102
    itt már kapható....

    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=7813
  • soulhunter
    #101
    ohh, a yóóó öreg LEVIATHAN :) na,az volt az értelmes elkapo-felderitő-landolo hajo max legénységgel :)
  • hmhm
    #100
    http://www.xcomufo.com/ most fedeztem fel :)
  • hmhm
    #99
    az egyben a marsra azért nem volt rossz menni 22 fővel ( ha jól rémlik ) 4 et elfoglalnak a tankok, ..
  • Dns5000
    #98
    szerintem graf ok, nem egy csucs.
    A kameraval nem tudom mi a bajotok, szerintem midig ilyen volt.
    7 ember szerintem eleg, es mar lehet robot is nem csak ember. Mennyit akarsz? Egy egesz hadsereget? Egyszerre eleg lesz 7et iranyitani.
    Sajan starforce miatt egy darabig nem kell azon aggodnod, hogy leszedd-e vagy nem :/
    AI ugysem lesz jobb mit regen.
    Nekem a fejlesztgetes,fejlodes tetszik az egeszben. Es ahogy lattam eleg sokfele el lehet fejleszteni az embereket :P
  • soulhunter
    #97
    nemtom, addig nem tok 1 játékrol se semmit,mig vki el nem mondja,h érdemes-e leszedni v sem...
    akkor is ált. a leszedett játék ?.nfo -jábol tom meg,mi a szitu :)

    amugy ha az aftermath-ot vesszük alapul,akkor valszeg marad a 7 baka, akik néha kevésnek bizonyultak már aftermathban is (máskor meg 2 is sok volt bázismentésnél,ami ugyebár nem szokott könnyű lenni) :)
  • hmhm
    #96
    az AI függvényekből áll, és szvsz nem foglal helyet, max ha mintaillesztéssel dolgozik bár akkor sem ennyit.

    a hangkártya gondolom csak normál hk, dx es gyorsítású hangkártya ? érdekes hova fejlődik ez a világ :DDDD

    az tényleg igaz, h küldetésre csak 7 fazont lehet kivinni ? a faqjában ezt találtam.. az kevésnek tűnik..
  • soulhunter
    #95
    ez a minimum gépigény?
    pffff...
    a hülyék grafikára probáltak gyurni,ahogy elnézem, és az AI-t hagyták a p*csába :(
    báááár, a 4 GB mindesetre bizakodásra ad okot, talán raktak bele AI-t is,nemcsak uj terepet, fegyvereket, "aftermath skinpack"-et :)

    amugy ez mi?
    "Sound card: MS DirectX® 9.0 compatible soundcard"

    audigy 2 elég még neki,vagy már audigy 4 Pro kell? :D
  • hmhm
    #94
    Operating system: MS Windows® XP / 2000
    Processor: Intel Pentium® III or AMD® Athlon 1GHz
    Memory: 512MB RAM
    Video card: NVIDIA® GeForce TM 5700 or ATI Radeon® 9500
    Sound card: MS DirectX® 9.0 compatible soundcard
    Hard disc: 4GB HDD
    CD ROM: DVD ROM
    Other: MS DirectX® 9.0c
  • hmhm
    #93
    #49
    ma
  • Augustus Gigo
    #92
    fix.tv-n épp most megy róla teszt, mikor jött akkor ez ki?
  • Encore
    #91
    Nincs gond a kamera kezelésével csak pár dolgot be kell állítani mert pl a forgatás nem volt gombra beállítva.
  • Kandurex
    #90
    Van demó? Lál, semmit nem lehetett hallani róla.
  • MIRR MURR
    #89
    A aftershock demoba,ami idegesitö volt a kamera nézet!
    Amugy minden tetszet a graf is elég türhetö!
  • hmhm
    #88
    bízok benne, az extraterr. nekem első ránézésre nem szimpi, se hangulata, se grafikája :C
  • MIRR MURR
    #87
    Nekem az előző részekben elég sokkat számitott hogy magyarositva voltt.
    ufo 1,2,3 Aftermath.
  • Fenrir
    #86
    az aftermath is megjelent teljesen magyar szinkronnal, lehet hogy ez is

    nem hinném hogy nagy dolog lehet ez a honosítás nem rajongói szinten
  • Encore
    #85
    Biztos lesz ha nem lesz magyar megjelenés akkor majd valakik csinálnak hozzá...
  • MIRR MURR
    #84
    Szerintetek lesz magyar verzió?
  • Fenrir
    #83
    x800 még belefér azért, csak lusta vagyok elmenni venni egyet :)
  • MikroID
    #82
    Akkor itt az ideje, hogy a géped utolsó szűk keresztmetszetét lecseréld valami értelmesebre! Bár ez mostanában elég problémás, mivel úgy nézem 478 lábas rendszered van.
  • Fenrir
    #81
    fordítva, a 9600xt mellé raktam a többit :)
  • MikroID
    #80
    Barátom, te e mellé a konfig mellé beraktál egy 9600xt-t? Gratulálok!
  • Encore
    #79
    Sok helyen olvasom hogy sokaknak vannak gondjaik de én eddig 3x játszottam végig a demot és egy deka hiba nem volt és amin még én is meglepődtem hogy 256 mega rammal gyönyörűen megy.
  • PsyhoApu
    #78
    Szerintem az az 5.10-es csak elírták...
  • Dns5000
    #77
    hmm 5.9 utan megint 5.1 jon? erdekes... mi a fene van ?
  • Fenrir
    #76
    sajnálattal látom hogy mostanában az a tendencia hogy sem a demók, sem a teljes játékok nem tökéletesek

    nem a balanszról vagy különböző újításokról van szó hanem alapvető és zavaró bugokról

    régen ilyen gondok nem voltak, látszik hogy mostmár csak a pénz számít, nem a minőség
  • Dns5000
    #75
    hmm erdekes, most 5.1 es drivert lehet letolteni az ati.com-rol pedig ez mar nagyon regi volt 5.7 is vagy meg nagyobb?
  • Dns5000
    #74
    nem gyenge, rossz a drivere nekem 5.1 catalyst van hasonlo konfiggal es nagyon jol megy. Bar eleg bugos a demo, neha fagy, neha meg nem hajlandok az emberek az ufokat lonni pedig az alag allnak 5 centire es semmi sincs koztunk. Az ufo persze siman eltalal.