1917
  • ronhaven
    #73
    gyenge a geped
  • Fenrir
    #72
    nem értem hogy mitől van az hogy tisztára akadozik a demo, felbontást lejjebb vittem de az sem segített

    jah és mielőtt valaki azzal jönne hogy gyenge a gépem akkor ott a konfigom az aláírásomban :)
  • Encore
    #71
    Úgy emlékeztem, hogy valaki azt írta be...ha nem akkor pardon és kész
  • Dns5000
    #70
    tenyleg szomoru amugy, hogy star forcos :/
    lehet,hogy varhatunk ra egy evet :(
  • Dns5000
    #69
    miert sz*rt volna azert be valaki? az az 1-2mb csak elfer mar a 2GBs windows konyvtarban nem?
  • Encore
    #68
    Úgy gondoltam, hogy valaki azért sz*rt be mert egyszer feltette játékot és most van starforce a gépén, akkor ezzel leszedi. A játékot meg nem fogja újra feltenni.
  • Dns5000
    #67
    If the protected application requires a StarForce driver, this driver will be re-installed as soon as you launch the application again. For further help, please contact the helpdesk of the application publisher.

    ha nem vetted volna meg ezt eszre az oldalon is ott van amit belinkeltel.
  • Dns5000
    #66
    naja es mi erteme van eltavolitani?
    ha eliditasz egy starforcos progit elso dolga, hogy instalaja a starforceot, ha nincs fent.
  • Encore
    #65
    starforce eltávolító itt
  • Fenrir
    #64
    vedd meg és nem lesz vele gondod :)
  • PsyhoApu
    #63
    Jól látom ezt Starforce.... ebben az esetben elfelejtettem a játékot :(
  • Encore
    #62
    Versenyezhetne a legrövidebb demo címre, 10 perc alatt végig lehet vinni :)
  • Fenrir
    #61
    pcdome-on is, látom már

    köszi, este szedem le és tolom végig :)
  • Encore
    #60
    Igen van, gamestar.hu vagy hardwired.hu vagy gugli, keress rá!
  • Fenrir
    #59
    van már az aftershocknak demója? vagy én értettem félre valamit?
  • Encore
    #58
    Kipróbáltam a demo-t és sokat fejlődött az előző aftermath-oz képest.
    Végre van hangulata a játéknak igaz nem olyan mint anno az x-com-nak de sikerült hangulatosra megcsinálni, a katonák beszólásain jókat nevettem :)
    Kár, hogy a menedzsmentes részt nem lehet a demoban nagyon tesztelni de ígéretesnek néz ki. És meglepően gyors, 256 mega rammal vígan elfutott.
    Kevesebb mint egy hét a teljes játékig addig végignyomom párszor a demot.
  • Dns5000
    #57
    uhh tevedtem nem arany csak demo van :/
    na mind1 ez is jo hir
  • Dns5000
    #56
    arany :)
    torrentet ide :)
  • soulhunter
    #55
    sztem az alliance jelent meg Area51 néven,csak más lényekkel :)
  • Ivan Pjodr
    #54
    Az Alliance-ot végül ki se adták annak idején. Kár érte, az előzetes info-k alapján még tök jó is lehetett volna :(

    Azt a 2 hetet csak kibírjuk az Aftershock-ig :)
  • Encore
    #53
    Külföldi oldalakon a béta tesztek alapján a magazinok ódákat zengenek róla, állítólag méltó arra hogy x-com folytatásként emlegessük (habár semmi köze ez eredeti szériához).
  • Cobra.
    #52
    Nekem megvan az Interceptor, tetszett annnak idején, bár egy idő után unalmas, hogy mindig ugyanazt kell csinálni.
  • PsyhoApu
    #51
    Inább lélegzet visszafojtva várjuk :)
    Én már tűkön ülök, ha a vizsgáim előtt kijön akkor végem van....
  • soulhunter
    #50
    köszi

    amugy ahhoz képest,h alig 2 7 mulva kiadják, nincs nagy tülekedés...
    nem várja senki a játékot?
    vagy ez is olyan bukta lesz,mint az X-Com Alliance? (azt se lehet megszerezni sehol) :(
    bár az X-Com Interceptort se lehet megtalálni az egész világon se :) bár az nagyon gagyi kis "ürszimulátoros" vacak, szal lehet,h azé nem...
    de az Alliance -ra kivi lennék,mer az volt az X-Com sorozat első,és egyetlen FPS-e :)
  • Encore
    #49
    Október 21.
  • soulhunter
    #48
    nos... én UFO fan vok...
    az aftermath-bol csak a körökre osztást hiányoltam, amugy fogjuk rá, el lehet viselni a játékot... a tucatni bug ellenére... khmmm...

    viszont itt az összes létező screenshot olyan,mint a Terror from the deep felturbozott graffal, körökre osztás nélkül (ezt hiányolom a legjobban)
    mondjuk a terep számomra pozitivum, mert a 2. volt szvsz a legjobb,meg a "pályáit" legalább ismerem,igy nem lesz nehéz ez se, főleg nem pályaismerettel :)

    az külön öröm,hogy ismét mászkálni lehet majd hajókon :)
    ha még legénység is lesz,meg a városokban civil lakosság, akkor ez még akár máyer játék is lehet :)

    konkrétan mikor is akarják kiadni? ez érdekelne :)
  • Encore
    #47
    Úgy tudom, hogy van kiadójuk tehát felfigyelt valaki a projectre és így már nem is annyira garázsfejlesztés, javítsatok ki ha tévednék a kiadós dologal de nekem ez rémlik.
  • Encore
    #46
    Az UFO: extraterrestrials amatőröknek szerintem szenvedés lesz de a régi ufo fanok imádni fogják, mellesleg az Aftershock-ra is ezt mondják a készitők, is hogy újjoncoknak rémálom lesz de az ufo fanok tetszeni fog, hát meglátjuk. Akit pedig a grafika érdekel az keressen mást :D
  • Sheltem
    #45
    Igen azzal "csak" annyi a gond, hogy egy ufo bolond banda csinálja és nem egy fizetett hivatalos kiadó. Ennek előnye az hogy nagyon jó lesz hátránya hogy soksok évig tart.
    Ilyen fun bandákkal pont az a baj, hogy mivel sokáig húzódik a dolog annyi idő alatt lehetnek változások aztán nehogy lefújódjon a projekt....
  • Dns5000
    #44
    hat ez sem lessz szep egyaltaln, de az extraterrestrials grafja pont olyan mint a regi ufoke :/ ami manapsag mar nagyon keves
  • Dns5000
    #43
    na irjatok ha valamelyik torrenten kijon :)
  • DEXTER92
    #42
    Nem ismerem a game-t, megkérdezném. Ebbe a játékba vannak UFO-k is, mer elvileg az a neve, de a képeken egyet se láttam, ja, amúgy azér érdekel mer UFO vagyok.

  • Sheltem
    #41
    Najó az hogy silány kicsit túlzás de én azt várom már nagyon :( A képek alapján le lehet szűrni hogy eszméletlen hangulata lesz. Olyan igazi retro ufo fíling mai színvonalon. De február még milyen messze van...:(
  • Sheltem
    #40
    Kár hogy nem az UFO: extraterrestrials gold mert az lesz az igazi nextgen UFO ami majd visszahozza az Enemy Unknown és a 2. rész a Terror from the deep hangulatát. Ez csak silány utánzat lesz sajna, arra viszont várhatunk 2006 februárig.

    http://www.ufo-extraterrestrials.com/
  • Kandurex
    #39
    UFO: Aftershock [hatalmas]GOLD[hatalmas]
  • lammaer
    #38
    Lesz abból még december is... ez kérem egy szoftverprojekt, az mindig csúszik. Vagy ha nem, akkor a V1.0 játszhatatlan lesz és kell majd hozzá patch ami megoldja.

    De az is lehet, hogy lesz ez is meg az is :)
  • Dns5000
    #37
    na eddig szeptemberi megjelenesrol volt szo mostmeg oktoberi :((
    remelem tovabb nem csuszik
  • Encore
    #36
    Megint volt frissülés és egy újabb interjú amiből megint megtudhatunk pár újdonságot, például hogy most már nem feltétlenül kell az emberünknek meglátni az idegeneket, hallás alapján is lehet "tájékozódni".
    Cikk
  • Encore
    #35
    Más forumokon arról beszélnek hogy ennél jobb a képe a játéknak csak ezek gyenge minőségű jpg-k. Majd meglátjuk.
  • Kandurex
    #34
    Én grafika mániás vagyok, de nekem ez bejön!