1917
  • hmhm
    #153
    #65
  • Tony
    #152
    SUXX
  • kolbaszosfank
    #151
    Megjelenes:
    A Starforce uj verziojat hasznalja. Szvsz a kozeljovoben el lehet
    felejteni. Idezek:
    "Don't hold your breath. It probably won't be released any time soon, just like Splinter Cell Chaos Theory. Starforce is a bitch."

    Nem jo hir
  • Tony
    #150
    Megjelent...csak még nem törték fel. :\
  • MIRR MURR
    #149
    Meg jelenhetne most már!!!!
  • Tony
    #148
    Azért remélem nem basszák el mint az aftermath-ot, hogy a legtáposabb cuccba mozdulni sem tudsz, és ugy nézel ki mint egy megpakolt krupliszsák! Valami jo alien cuccos amit továbbfejlesztessz, vagy valami hasonló jo hacuka lehetne a végén.
  • Tony
    #147
    Jaja! :)
  • hmhm
    #146
    és náluk általában volt pusztító is :(
  • hmhm
    #145
    etheralokat de utáltam saját bázisvédésnél.
  • Ranger23
    #144
    Csak jönne már értenék én mindent:)
  • Tony
    #143
    Jo hogy látod ha elmész X helyre onnan milyen %-ban lövöd, dobod az ellent. Szal adtak rá, nem kell kisérletezni. Elég összetett lesz, csak ezt a 3 nyersnyag dolog nem értem, vagy mi ez.
  • Ranger23
    #142
    Demoval nyomtam. Jó lesz. SAokkal reálisebb lesz így mert látszik mig megfordulsz az enemy mennyit mozog stb. Az a része kimondottan tetszik.
  • Tony
    #141
    Via...ez igaz. Ilyenkor jött hogy az ember meghackelte a hp-t. :) A vérszem meg elég jo dolog. :D
    EX, az nem baj, mert ez is majdnem körökre osztott, csak itt nem tud az ellenfél 30at lépni ugy hogy Te csak nézed...odasétál és megzabál, te meg nézed. :)
  • via_mala
    #140
    Ezzel a nagy pátyolgatással volt egy kis gond. Emléxem annyira óvtam a karaktreimet, hogy a végefelé már meghaladta az életerejük a 255-öt. Na és mi történt? Overflow, basszus! Azaz döbbenten láttam, hogy a karakterem életereje 240-ről mondjuk 13-ra "nőtt". Ekkor kezdtem el a mentett állás buherálását, de ez már elég sokat elvett a játékélményből, mert ugye az ember vérszemet kap tőle. ;)
  • Kandurex
    #139
    Csak annyi a baj, hogy nem körökre osztott lesz, akkor esélye sincs a régiek nyomába érni.
  • Tony
    #138
    Ez a "karakterszeretet" feeling tényleg ott volt az 1-be. Amikor már táp a banda, mindenkinek megvan a szerepe, a nevek berögzödtek...nagyon fain. Aztán mikor asziszed mindenkit legyözöl, belecsöppensz egy balhéba és az általad legtáposabbnak hitt emberre kiirja, hogy "Dave Hill in alien controll". Onnantol meg para van. Szal reméljük az afterhock is fog úgy sokkolni mint az 1. rész. ;)
  • Ranger23
    #137
    Megvan már csak várom a csodát:)
    Igen egyébként a Rákember volt a másik kemény dio. De utáltam mikor oda kellett mennem. A Luxushajóban meg az volt a gáz mikor az utolsó kis szobában volt a lény és már bejártál mindent de mindent...
  • Ranger23
    #136
    leterhelnélek ha segítséget kérnék? Nincs msn-ed,?
  • Ranger23
    #135
    Ez a torrent dolog nekem tök idegen:((
    Mindig mikor valmi olyannal találkozok amit nem ismerek tök naivnak érzem magam:(
  • hmhm
    #134
    Meg a chryssild ek. Annyira para volt, még semmiféle repülő páncél, alig felszerelt legénységgel végignyomni. Emberek fele odaveszett, mert átváltozott, töltény alig maradt ( lézerpuska alig egy pár ). Az embereket, mint "karaktert" szerettem, és tényleg a féltés benne volt az emberben.
  • hmhm
    #133
    itt :
  • Ranger23
    #132
    Amikor először kipróbáltam a lebegő pajzsot. Te jó ég... Leírhatatlanúl tetszett a dolog. mikor észrevettem, hogy az emberek egyre jobbak bevetések után mindnek egyéni nevet adtam és vigyáztam rájuk :) Valakinek olyan nevet adtam akit nem szeretek és őt küldtem mindig előre:)
  • Ranger23
    #131
    Most nagyon bebolondultam a X COM Collector's Edition után. Nem nyugszok míg meg nem szerzem:)
  • hmhm
    #130
    Az egyre későbbi verziók, csak vesztettek az értékükből. Az első résszel soksok hónapot töltöttem el, és nem untam meg, a másodikban az emberek feje nagyon el lett cseszve, viszont a luxus hajós küldetés, nyaraló övezet terrorja kárpótolt érte. Az elsősegély csomag már teljesen használhatatlan lett. Az elsőben volt értelme, a másodikban ha eltaláltak azonnal halál..
  • tcpip2
    #129
    Nekem viszont az Apoc is nagyon bejött... igaz, kellett egy kis idö megemészteni az 5. elemes környezetet, de a fordulós pályák, a bázisépités, a járműtuning meg ilyesmik kárpótoltak.

    Az Aftermath volt az, ahol nekem megszakadt a dolog... fordulós megoldás megszünt, bázisépités nuku, söt, még pénz sincs... :/
  • Ranger23
    #128
    Én is úgy gondolom, hogy a Apocalipse elég gyenge lett. Talán ott szakadt el valami a sorozatnál.
  • hmhm
    #127
    Apocalypse nem igazán jött be.
    Az 1 nek a hangultatát messze alulmulta, az újitások nem tettek neki jót.
    Beszarok, hogy eltelt 3 nap és még mindig nem törték fel
  • Attiska
    #126
    Ranger,

    Nem volt olyan rossz az az Apocalypse, csak rá kellett egy kicsit érezni. Ha Collectors Edition, akkor jót töltesz le. Amúgy meg rá lehet dobni a magyarosítást. :)
  • Ranger23
    #125
    Apocalipse is egy elcseszett dolog volt azért.
    Nem tudom jót töltök e le. Hogy wines vagy sem. Majd kiderül.
  • Attiska
    #124
    Nézz körül DC++-on, eMULE-on, vagy torrenten, valahol biztos fent lesz.
  • Ranger23
    #123
    Milyen oldalról lehet ezt beszerezni?
    Már tölteném is és míg az After nincs meg nyomnám szívesen.
    Feltettem a régi UFO 1-et e valahogy olyan gyors volt minden:)
  • Attiska
    #122
    Van, az X-Com: Collector's Edition-ban adták ki az 1-2 rész tisztán Win-es változatát, valamint a 3-at. Szépséghiba: ha nVIDIA kártáyd van, kell egy kis patch. A patch letöltése: itt. Amúgy meg ezt az oldalt érdemes nézegetni.
  • Ranger23
    #121
    De még mindig nem írtad le konkrétan, hogy neked megvan az After vagy csak a képek alapján döntötted el , hogy nem jön be.
  • Ranger23
    #120
    Van UFO 1-2-nek windows-os változata?
    Idegeimmel játszol ember:)
  • Attiska
    #119
    Ranger23,

    Na ja, ebben bízom én is, illetve bíztam az Aftermath-ban, dehát az elég gyenge volt. De ha ez sem lesz túl jó, akkor még ott az Extraterrestials, ha meg az is szar, akkor az Ufo 1-2 Windows-os változata.
  • Ranger23
    #118
    Attiska!
    Én nyomtam a demoval. Én is hatalmas rajongója vagyok az UFO 1-nek. tudomásul kell venni, hogy az olyan jól eltalált játék volt, hogy megismételhetetlen a mai garfikai játékok mellett. Szerintem a demo alapján eddig ez az UFo hasonlít rá leginkább. Van kutatás, gyártás, bázis... Szerintem eddig ez a legjobb alkotás az UFO 1-2 óta. Azért várom nagyon .
  • Attiska
    #117
    Ranger23,

    Azt hittem, hogy hozza az UFO1 hangulatát, de messze elmaradt tőle. Ha nem ismerném a nagy elődöt, talán még játszottam volna is vele.
  • Ranger23
    #116
    Megvan az Aftermath, hogy nem jön be?
  • Attiska
    #115
    Sziasztok,

    Ez a játék az UFO: Enemy Unknown-ra hajaz? Nekem az Aftermath nagyon nem jött be, remélem ez jobb lesz.
  • Ranger23
    #114
    Már azon gondolkozom megveszem.
    Sokáig vacakolnak vele:) Remélem nem egy settlers3 feltörhetetlen vagy toca2:(