1917
  • Ranger23
    #193
    Azt kell mondanom igencsak előjött bennem a régi UFO érzés. Nagyon érződik benne a Fallout Tactics fillingje. Egy napi játék után be kell látnom, hogy ez nem 2 napos játék lesz. Beültem elkezdtem és azt vettem észre, hogy hajnali 4 óra és a szemem mintha kicsit fájna már. Ha ilyen gond nem lett volna szerintem le sem fexem, mert észrevehetetlenül telik az idő.
    Csak pár érdekesség: 5-6 féle laboratórium amikben más mást lehet kutatni. Kb ugyanennyi gyár mert ugye 1 féle gyárban nem lehet mindent legyártani. Ezeken kivül van bázis védelem, ürhajó építés, sok más épület. Hihetetlen milyen összetett a játék. Több féle küldetések léteznek. Van egyszerű kimész a terepre és ölj le mindenkit és van hogy valakit ki kell menteni.
    Durván 20 óra játék után vagyok ott hogy elkezdődik a játék. Eddig szinte csak az alapok építésével vagyok meg. Az igazi játék a szervezett ellenfelek még csak most jelentek meg.
    Hihetetlen, hogy milyen sok féle képesség és fegyver létezik a játékban. Távcsövesektől a raketétavetőkön át egész a commandos egységek egyik fegyveréig a szamurálykardig vagy a dobocsillagokig:)
    Nagyon kemély. Aki UFO érzést szeretne magának mindenképp szerezze meg. Nem fog csalódni.
  • MIRR MURR
    #192
    Fel akarom rakni a netre ,közhasználatra a ufo1hu ufo2hu ingyenes webtár helyre!
    Nem dcc+ és egyéb megoszto barom ságra!
    Ha tudna SEGITENI VALAKI HOGY HOVA ÉS HOGY!
  • MIRR MURR
    #191
    Voltam a camponába 576ba megvenni a gamét én naiv gondoltam lesz!
    Hát nem volt!!!!
    Azt nem értem mérnem irják ki a veboldalukon melyik boltban vann készleten!!!!!!
    Azér vidékröl fel menni elég huzos!
  • Ranger23
    #190
    Az egységek fejlődnek szintet lépnek és adhastz nekik speciális kiképzéseket. Van vagy 10 féle. Távcsöves fegyverrel jobban tud lőni meg orvos jobban gyógyít stb.
  • Ranger23
    #189
    Így hogy a gyári cd-el nyomom vagy dvd nem is nézem szóval így is elég bonyolult az indulás. Restartolt m eg bevizsgálta a cd-t meg minden. Nem értek hozzá nem szoktam törten játszani ha valami nagyon tetszik megveszem. Persze törten kiadjákleszedem de akkor is utólag megszoktam venni ha tetszik.

    A játékban olyan van, hogy fel kell deríteni a terepet és kimenni. Álltalában eddig mindig adta a küldetést. De ezt azért adta mert kiadtam a parancsot, hogy felderítés. Olyan nincs , hogy csak úgy kimegyek valahova szétnézni az emberekkel. Szerintem nem is kell.

    Eléggé szabad a játék és összetett. Te mondod mire akarsz rágyurni kutatásilag de mindennek megvannak a követelései.

    Érdekes a diplomácia is. Lehet látni a 3 népből kivel milyen viszonyban vagy. Annak fügvényében tudsz töllük jó vagy kevésbé hasznos embereket szerezni.
    Rngeteg minden van még nem is győzném írni...
  • hmhm
    #188
    a demo csomó helyről leszedhető. ez az egyik..
  • Dns5000
    #187
    igen valaki csinaljon egy clone cd copyt es toltse fel :)
  • Jumpy
    #186
    ergh....
    Nem tud valaki, valahol valami oldalt, ahonnna le lehetne tépni, persze csak kipróbálásra ...
    egy torrent oldalon sem találtam még meg
  • Attiska
    #185
    Ranger,

    A játékmenet ugyanolyan szabad, mint az UFO1-ben, vagy vannak előregyártott küldetések?
  • Frank99
    #184
    szerdán jön nekem is...

    naon' várom...

    jó lesz a téli hónapokra
  • hmhm
    #183
    töltsd fel :)
  • Ranger23
    #182
    Nah kellemes meglepetés ez a játék azt kell mondanom. Nagyon összetett lett aminek külön örülök. A küldetések elég nehezek a garfika elmegy a játékélmény szerintem nagyon jó. Alig tudok szabadulni a géptől:) Végigolvastam a kiskönyvét. Mit mondjak nem egy aftermach az biztos. Építeni kell anyahajót, minden féle fegyvert kikutatni, gyártani közben a területeket elfoglalni, sőt megvédeni. 3 féle nyersanyag csak hab a tortán. Első játéknapom gyorsan eltelt. Egy dolog zavar, hogy lehet menteni minden pillanatban. Legaláb a missiok közt ne lehetne. Mind1 ez legyen a legnagyobb baj.
  • hmhm
    #181
    nem lehet rossz!

  • hmhm
    #180
    azért a nyelvezete nem túl bonyolult :)
  • MIRR MURR
    #179
    Nekem teljesen magyar!
  • Ranger23
    #178
    Nem mai játékok. Jól álok az Ufo egyel:) már van leser pisztoly. Csak a magyarosítás nem megy fel.
  • MIRR MURR
    #177
    Nézem a mapa méreteket ufo 1 2 5mega 3 60mega settlers2 8mega!
    De rég volt már 486 dx100
  • MIRR MURR
    #176
    Hi HI megtaláltam a best of ufocédém 1,2,3!
    Akkor nekem is vann ufo collector edisünöm!
  • Ranger23
    #175
    Jól elvagyok magamban. Megtaláltam a javítást is hozzá:)
  • Kandurex
    #174
    Boltból :D
  • MIRR MURR
    #173
    Ranger23 honnan jönn le a game?
    Én nem látam még az nforcén!
  • Ranger23
    #172
    Leszedtem X-COM: UFO Defense (Enemy Unknown) ezt a verziot. A kép el van mosva pedig nem nvidiam van hanem ati kártyám. Erre van valmi megoldás? Mellesleg a procimat 100% ban lefogja ami nem zavarna ha látnék valamit. X COM Collector's Edition ez a verzio megállt 95,7 % nál nem bosszant ne gondoljátok. A két verzio ugyanaz ?
  • Ranger23
    #171
    Holnap ha leér a game megírom van e olyan érzésem mint az UFO1-nél volt mikor játszottam vele. Gáz, hogy nem magyar a játék de majd csak kibirom valahogy.
  • kolbaszosfank
    #170
    Nagyon remelem hogy igazad van ! Drukkolok.
    De amit en szinten az NForcon olvastam, hogy nem mindenki
    olyan optimista mint az a foszer aki irta amit irtal
    (lattam en is azt a postot) :)
  • MIRR MURR
    #169
    Á én nem fogok szenvedni :lehuz,bekapcs setupol,ujra indit cdét kikapcsol stb..!

  • Kandurex
    #168
    Nézelődj erre felé
  • Serpa
    #167
    ez a "SFcure" nekem új.
    mi is ez?
  • Ranger23
    #166
    Nem baj nem bántam meg eddig. Hétvégén már végig is tudom nyomni:)
  • Kandurex
    #165
    Simán megy SFcure -al, annyi a gond (nforce információk), hogy nem túl ismert játék, így nem valószínű, hogy a kiadás után már lesz release (mint ahogy nem is lett), várható 1 - 2 hét múlva lesz belőle egy jó pofa cloneSF verzió.
  • MIRR MURR
    #164

    Álitolag ez a védelem van rajta!
    Protection: Starforce 3.6.10.6

  • Serpa
    #163
    vagyis?
  • Kandurex
    #162
    Starforce 3.6.10.6 van rajta.
  • Ranger23
    #161
    Holnap ideér 8-17 közt.
    Majd írok vélemményt:)
  • Ranger23
    #160
    Én nem szarozok tovább. megveszem a játékot és kész.
    Majd ha lesz magyar akkor max rátöltöm a magyarosítást.
    Nem várok tovább a hackerekre:)
  • Kandurex
    #159
    Valahogy kamunak érzem a dolgot. Van egy program, spec. most nem jutt eszembe, de akinek meg van a demó sec - pilla alatt leellenőrízheti, hogy milyen védelem van rajta. Kíváncsi vagyok arra a híres új verzióra...
  • Ranger23
    #158
    Mikor jelenik meg magyar nyelven???
  • Dns5000
    #157
    valaki tudja pontosan milyen sf verziot hasznal a game?
  • Dns5000
    #156
    helyesbitenek a starforce eltavolito semelyik verziora nem jo
    #65
  • kolbaszosfank
    #155
    Váá:
    A Starforce eltavolito NEM JO az uj verziora.
    Egyenlore az Aftershock az elso jatek ami az
    SF UJ verziojat hasznalja, amire meg nincs semmi.
  • MIRR MURR
    #154
    Akkor márcsak mmeg kell várni még magyarul is megjelenik!
    Mer talá még 7.600 forintért nem is annyira húzos!