1917
  • markastor
    #274
    Jujj, ez durva volt,h. nem vettem észre. Mea culpa.
  • Niimo
    #273
    a faqban a Sfnightmare linkjét lecserélheted ha gondolod erre
    http://files.cdmediaworld.com/sfn.rar
  • Niimo
    #272
    huh elkezdtem mingyárt a felrakást, de azt leszögezném, hogy nagyonprecízen van felépítve a FAQ...

    Aztán pusztitás és egyebek, remélem azért kellően hosszúnak igérkezik a game...kiváncsi leszek radeon9000 allin wander mennyire mozgatóképes...
  • PsyhoApu
    #271
    Hálás köszönet a FAQ készítőjének!
  • kHares
    #270
    Esetleg vigyázó szemed kicsit elmozdítod a banner felé, remélem feltűnik. Amúgy nem megy a leírt módszerrel sem pedig a többi starforce-os működött. A check ablak fölugrik, majd 10 perc után úgy döntöttem ez megfagyott. És nem 5 perc, bő 10-et vártam. Talán segít pár embernek hogy a node-ot lehet a Win2k3NodeDisabler is disable-ni, xp alatt is
  • markastor
    #269
    Nekem már elindult, de azért megkérdezném: hol érhető el a FAQ?
  • Kandurex
    #268
    Kész a FAQ. Ezek után a "nem indul" jellegű problémák törölve lesznek.
  • PsyhoApu
    #266
    Ezt az ötletet én is támogatnám :D És valami ügyes ember összedobhatna egy FAQ-ot is olyan lamak-nak mint én :D
  • Niimo
    #265
    Na ez jó ötlet...
  • Kandurex
    #264
    Látod, hogy mennyire megrögzült voltam!? :) Egyébként sure jobb lenne körökreosztottan, de nagyon - nagyon jól meg van oldva a realtime rész. Látszik, hogy hallagattak a régi rajongókra.

    Egyébként majd összeállítok egy: "Hogyan indítsak el StarForce játékokat, ha sík láma vagyok?!" címmel.
  • ronhaven
    #263
    "Csak annyi a baj, hogy nem körökre osztott lesz, akkor esélye sincs a régiek nyomába érni."
  • Kandurex
    #262
    Jó, a nyávogásokat indulás ügyben lehet csökkenteni, vissza kell szépen olvasni, vagy benézni a SF3.3 topikban.
  • Niimo
    #261
    közben a serialról kiderült hogy nemjó ... másnak se...
    ajjajajajja
  • Niimo
    #260
    Hát ez szívás...
    Felraktam leszedtem, de valami megint nem,jó...

    most az van, hogy a leírás alapján csináltam mindent, de már nemkérdez serialt... és ez
    és még elvileg kéne egy SFNightmare.exe is, valhogy nemsikerült találnom a neten...
  • Encore
    #259
    Próbáltam :(
  • ronhaven
    #258
    ird be kotojelek nelkul
  • Fenrir
    #257
    mondjuk így végigolvasa a starforce-ról a dolgokat kicsit elrettentem, lehet maradok inkább a jól bevált játékaimnál :P
  • Encore
    #256
    Ja, megjelent.
    Eljutottam odáig hogy a mindent megcsináltam de a cd serial még mindig nem tetszik neki. Pedig vagy 3 percig bámulom a checking disc feliratot mire kiírja hogy nem jó! Van esetleg valakinek másik serial-ja?
  • Fenrir
    #255
    "megjelent" már a khm kalóz verziója?
  • Marcinko
    #254
    http://www.gameburnworld.com/cdprotectionutilities.htm

    Itt találtok SF nightmaret cd hidet etc etc
  • multi
    #253
    Na ja , nekem mikor nézi a cd-t azt írja ki hogy nem megfelelő hozzá a cd-kulcs
    nekem ezt a cd-kulcsot adták : KK72V-FY895-5X4MN-8Q6G6-5YR4M

    ( nem eredeti szóval akinek kell az használja , ha tudja :) )
  • Pöty
    #252
    sfrvup nem kell hozzá mert az a Starforce genyát updateli ami jelen esetben uptodate. Nem kell meglepődni vannak akiknél ha megfeszülnek akkor se működik ez a starforce szopatás, lehuzigáltam a kábeleket kipróbáltam mindent megcsináltam sokféleképpen de semi eredménye...
  • MIRR MURR
    #251
    Csak azt nem értem mér dobki a progi a windowsba!
  • markastor
    #250
    Nerkem ez a sfrvup.exe hiányzik. Honnan lehet beszerezni?
  • Kandurex
    #249
    Na megjöttem a tesztből:

    Az nforce alaplaposok, ha a beépített hangkártyát használják, mindenképpen tegyék fel a legújabb drivert, egyéb esetben elszáll a játék.

    A játékról: A játékmenet bár realtime, de meglehet állítani, sőt, a gép meg is teszi ezt nekünk elég szorogosan. A csatákban ahogy láttam kb. 20 - 25 embert lehet vinni. Bázis van, labor van, fejlesztés van stb. stb. minden van ami a régi UFO -ba volt! A hangulat is a topon!

    A grafika szerintem csodás! Amikor először indítottam a launch missiont, hát én majd lepisáltam a lábam a gyönyörtől. Félreértés ne essék, a grafika tulajdonképpen "csak" NAGYON JÓ, de az én UFO 320X felbontáshoz szokott szememnek maga volt a valóságos gyönyör. Kihagyhatatlan! Maga a harcok is zseniálisak. Elsőként furcsa volt az RTS irányítás, de pillanatok alatt ráérez az ember és belátja, hogy valóban nincs szükség a körökreosztott játékmenetre! Ezt én mondom AKI MEGRÖGZÖTT UFO és körökreosztott stratéga mániás! Remekül megoldották!

    Hirtelen ennyi jutott eszembe. Mentem aludni. Holnap!

    Az SFcure tökéltesen megy, csak egyszerűen tartástok be a játékszabályokat, azaz katt ide!
  • hmhm
    #248
    itt talán többet tudnak ..
  • kolbaszosfank
    #247
    Hali,

    Nekem meg nincs meg de tartson mar valaki nekem 1 starforce gyorstalpalot: :)

    -SF Nightmare: akkor kell ha lusta vagyok fizikailag lehuzni a drivekat ?
    -SFCure: ez mit csinal ? Ez mindenkeppen kell ?
    -Ha mountolok, es lehuzom a drivekat fizikailag akkor melyik kell ?
    -Ha megirom az imaget DVD-re, akkor melyik kell ?

    Koszi, most csak ennyi kerdesem van ;)

    (persze, tudom kovetni az nfo-t, meg a tobbit, csak szeretem megerteni
    nagyjabol mit inditgatok el, es az mit csinal).
  • hmhm
    #246
    "8. game elindit, konfigol, vár a lemez csekkolásra, ha mákod van, megy. nforce2n sokaknak ment, nforce3-4 kétséges, intelekről passz, régebbi VIA-k ok, ujabbak nemannyira ... próba... a lemezellenőrzés 5 perc is lehet! néha megmegfagy a gép, de nyugi, ez csak 5 perc ... !!!"
  • ronhaven
    #245
    amig nem birjak elinditani nem igazan fognak a jatekrol regelni

    Amugy nekem most masodszor is sikerult megcsinalni egy sfremove utan ugy ahogy az sfcure readme-jebe le van irva es nem ugy ahogy a jatek nfojaba. Mount(en alcoholba),install,elindit, felrakja sfet,restart. Es innen 222es hozzaszolas, 2es pontot ki lehet hagyni.
  • kHares
    #244
    Ha a space rangers 2-nek meg tudták pár nap alatt csinálni akkor csak nem fogunk sokat várni. Amúgy sem vagyok bizakodó az aftermath után, majd kiderül.
  • Thanatos
    #243
    és izé, itt lessz szó magáról a gameről is vagy csak a hogyaninditsameljjajjj? cimű témáról? :/
  • Thanatos
    #242
    hát crackre még várhatsz egy ideig...
  • Duddits
    #241
    Igen.
  • Serpa
    #240
    az "iTwins" egy tím?
  • Frank99
    #239
    optikai lehúz, előtte az image bemountol mondjuk daemonba, v. alcoholba....

    ezzel sokaknak megy....
  • multi
    #238
    Ja még annyit , végigolvastam a forumot, és tényleg leírhatnátok hogy hogyan sikerült elindítani mert én az egész napomat ezzel töltöttem el , valaki segíthetne....
  • multi
    #237
    Sziasztok !

    1. is aki még nem tudta leszedni és hajlandó pár 100 forintot arra áldozni hogy kb 2 óra alatt lent legyen a játék : http://wanadoo.atw.hu/ itt rajta van

    2. Hogy a fuckba indítottátok el ? meg az a "5. Use "StarforceNightmare 1.12" disable node function for disable virtual drive blacklisting.
    Or use "Win2K3 Node Disabler" for it. For me it was only one working way under Win2K.
    " mi a fuckot jelent ?
  • lwb
    #236
    nekem megy rendesen az sfcure verzió. lenne is egy kérdésem ahhoz a kevés emberhez, aki már tolja: ha ég egy emberem (burning) mi a rákot tudok vele kezdeni, hogy ne haljon meg? hogyan lehet eloltani? mert mindjárt az első akció alatt leamortizálták két csóró katonámat ...
  • Encore
    #235
    Addig jutottam hogy rossz a serial :( Kezd a tököm tele lenni vele pedig még el sem indult....
  • kHares
    #234
    Na ez a progi már most nem tetszik pedig még el sem indult. A space rangers 2-nél szintén starforce, sfcure, sfnightmare, disable cuccok. Az ment, ez már nem akar, mostanra viszont képtelen vagyok visszakapcsolni a dvd-írót. Köszi, megvárom a cracket. Érdekes, bios látja a lemezkezelő már nem. Remélem nem kell újrarakni a windowst