28330
10917302841238962806.jpg
  • grizzly21
    #5395
    Juhász, Vanczák? nem is fiatalok, és nem is jók
  • grizzly21
    #5394
    sry
  • grizzly21
    #5393
    megmozdult az ország:) de ez már politika
  • grizzly21
    #5392
    megmozdult az ország:) de ez már politika
  • homeless
    #5391
    Elzavarták Mattheust, most már ki se lehet robbantani őket...
  • nokedli
    #5390
    Az utóbbi években nem foglalkoztam a focival... gondolom, világos miért.
    Azt viszont régebben megfigyeltem, hogy kitűnő amatőr focisták, vidéki nevenincs csapatokban brillíroztak meccseken, aztán leigazolták őket nevesebb csapatokhoz és néhány hét alatt megváltozott a hozzáállásuk.
    Mikor kérdeztem, hogy mi az oka, érdekes dolgokat mondtak..
    Az esetleges sérüléstől való félelem volt a leg érthetőbb. De hivatkoztak a csapattársakra, akik kiutálták őket, ha nagyon nyüzsögtek, de volt eset, hogy egyszerűen lehetetlenné tették a pályán, mert túlbuzgó volt.
    Némelyik csapat, mint egy maffia épült fel, a helyi "sztárok" voltak a menők, a többiek csak statisztálhattak nekik.
    Mindezt persze a klubvezetés is támogatta, így évekig kellett egy egy tehetséges fiatalnak inaskodni a "nagyok" mellett. Szép lassan beleuntak, belefásultak, a pénzüket meg egyébként is megkapták.
  • Landren
    #5389
    A Szlovák kapitány bezzeg lemond, pedig ők a Németektől kaptak ki, nem Máltától. Ráadásul szombaton mág el is verték Welst 5-1-re. Ezek a majmok meg akkor sem mondanak le, mikor majd a Moldávol elvrenek minket.
  • Unreal1942
    #5388
  • Ars3nal
    #5387
    Gerát,Husztit,Juhászt,Vanczákot kivéve kivágni a csapatot mint macskát szarni

    Bozsik Petit meg Kékfrankos Lalit elzavarni így megszűnne a Hungarian Bozsik Boys

    MLSZt kizavarni Szibériába kényszermunkára

    normális edzőt(csak külföldi)
  • Hajnalcat
    #5386
    Pontosabban a Bozsik kúrta el. Mondjon le! Persze úgysem fog...
  • Unreal1942
    #5385
    Ez a 10 év azért nem jó mert talán a következő generációban van valami reménység. talán....
  • Unreal1942
    #5384
    Nálam már sokadszorra telik be a pohár, de valahogy mindig viszatérek a válogatott pártjára. (hiába szar a miénk ez van most) :(
    Most viszont tuti nem követem már az EB selejtezőket. Majd új reményekkel megáldva bekapcsolodom a következő nagyobb világverseny selejtezősorozatába.
  • mesor
    #5383
    Most kéne elzavarni az egész válogatottat és "szakmai" stábot valami bányába dolgozni és szüneteltetni az egész magyar "profi" labdarúgást kb 10 évig.

    Gyalázatos volt ami tegnap történt!
    Halkan megjegyzem: jobb helyeken ilyen esetben rögtön lemond a szövetségi kapitány!
  • Unreal1942
    #5382
    Jól beszélsz.
  • reaper4
    #5381
  • [ACP]aSSault
    #5380
    Vagy inkabb...Magyar valogatott akik meg tudtak focizni [-1980] es Magyar szanalom & szegyen valogatott [1980-]
  • LSSAHPAUL
    #5379
    Jól leszidjuk a játékosokat meg a két barom szakvezetőt, lehet ha olvasnák ezt a fórumot azt gondolnák hogy mennyire igazságtalanak vagyuk.
    Rendben van bénának születtek, és bénán is fognak meghalni, erről nem ők tehetnek,a baj az hogy mig a felnőtt lakosság fele minimál bérért dolgozik ezek felmarkolják a milliókat. NEM ÉRDEMLIK MEG!!
    Ha lenne igazság a fizetésük 90%-át adják oda a kéziseknek,vizilabdásoknak,meg még sorolhatnám hány igazi sportoló érdemelné meg.
  • Landren
    #5378
    Át kéne nevezni a topikot, mert jelenleg nincs Magyar válogatott, csak néhány láma ember láma válogatottja.
  • [ACP]aSSault
    #5377
    Az edzok dolga lenne, hogy forszirozzak a jatekosokat hogy minel tobbet gyakoroljanak. Evidens, hogy ilyen edzesmunkat vagy nem is vegeznek, vagy szuletett antitehetseg mind. Futni azert tudnanak szerinted? Arra mindenki kepes szerintem, de szinten evidens hogy a futoedzesek is totalisan el van linkeskedve, mint minden mas. Szanalom.
  • homeless
    #5376
    Szerintem először is meg kéne tanítani őket magabiztosan, pontosan lőni. Mert az egy dolog, hogy a szabadrugást néha jól ellövik, de kapásból vagy labdavezetésből 95%-ba el se találják a kaput. Ha megnéztek bl meccset vagy egy akármilyen nevesebb válogatottat, ott azért igen nagy százalékba eltalálják a kaput a mieink pedig 10 méterről is fölé lövik. És ne mondjátok, hogy nem lehetne őket megtanítani lőni, mert azért valamilyen szinten tudnak focizni. Most ez elég hülyén hangzik, hogy a felnőtteket kéne megtanítani ilyen dolgokra, de amíg nem tudnak kapura lőni addig kitörölhetik a seggüket a védelemmel.
  • [ACP]aSSault
    #5375
    Az a baj hogy azert lett nepszeru mert ez mar felhaborito hogy mi megy itt foci neven. Tenyleg az embernek eg a pofaja meg a fotelben ulve is.
  • Unreal1942
    #5374
    Időközben alegnépszerűbb topik lett a Magyar válogatott topikja :)
    Legalább ezt elérték...
  • [ACP]aSSault
    #5373
    Az edzok pedig nyugodtan menjek pl. Thaifoldre. Ott talan javithatnanak valamit a foci szintjen, mert itt csak rontanak rajta.
  • [ACP]aSSault
    #5372
    MAximum a fizetesuk a sztar a magyar atlagfizuhoz kepest. Kepessegeik alapjan nyugodtan elmehetnenek egy amator ligaba focizni.
  • [ACP]aSSault
    #5371
    Persze Mattheus meg a hajtas. Fantasztikus csapatot alkotott az atlagon aluli kepesegekkel rendelkezo magyar focistakbol mint pl. Sebok Vili.
  • [ACP]aSSault
    #5370
    Irhatsz de lesem fogjak szarni.
  • [ACP]aSSault
    #5369
    Az ellenpeldad semmire sem jo, mivel Bodnar Laci is ketballabas. Rengeteg olyan megmozdulasa volt ami kritikan aluli rengeteg meccsen.
  • DJ BP
    #5368
    csak ne túlozzunk, max. úgy sztárok ahogy Kiszel Tünde, vagy valamelyik VV, BB, ZSZS, TYTY senkiházi :DDDD
  • grebber
    #5367
    Kényelmes magyar sztároknakmenni kellene.Jöjenek a fiatalok.
  • Kaplan
    #5366
    Mondjuk átértékeltem a helyzetet, sok értelme tényleg nincs. De akkor is szar érzés, hogy évről évre lejebb csúszúnk és semmi nem történik ez ellen.
  • Kaplan
    #5365
    Olyan nincs, hogy ne legyen haszna hát basszák meg akkor. Azért csak megírom, hátha.
  • DJ BP
    #5364
    áhh, hagyd a fenébe sztem...
  • Landren
    #5363
    Semmi haszna nem lesz, de azért csak írd.
  • Kaplan
    #5362
    Srácok, én ma elkezdek írni egy terjedelmes levelet az MLSZnek. Remélem lesz valami haszna, ahogy kész vagyok belinkelem ide majd.
  • Landren
    #5361
    Bizony nagyon sokat számít a hajtás és a lelkesedés, mert valamivel pótolni kell a tudás beli hiányosságokat. Az tény, hogy a magyar válogatott nem éri el az európai színvonalat, de nem újdonság, ezt eddig is tudtuk. Viszont az, hogy mostmár nézhetetlenek a meccsek, az igenis az edzők hibája. Matthausal sem lettünk világverő csapat, mert jelenleg ennyi van a magyar labdarúgokban, de legalább élvezhetőek voltak a meccsek. Most meg mi van? Még azt a kis élvezetet is elvették ezek a szerencsétlenek.
  • DJ BP
    #5360
    "Csupan annyi a lenyeg, hogy hajtani kene a meccsen."

    Hidd el pajtás, ez nagyon sokat számít

    pl. Matthaus, őnála volt hajtás, meg látszott a MUNKA. És tudtak jó meccset játszani
  • Mr Csé
    #5359
    ez van :C
  • Kaplan
    #5358
    Nem itt kéne összeveszni.
    Ki lehet menni tűntetni de sajnos ugyanolyan söpredék közeg ez mint az említett csodálatos országunk képviselői (minden téren - no politika).
    De reménykedek benne, hogy egyszer megmozdul az ország és kitudja követelni magának a dolgokat. Mert valljuk meg, egyszer elbeszélgetnék Bozsiktól, elolvastatnám vele ezeket a kommenteket, amiben én 10* több taktikát, hozzáértést és jó ötlet tartok mint amit az ő eddigi ciklusában érzékeltem is. Tudom, neki van meg hozzá a képesítése meg ő verte meg a nagy MUt de akkor is. Miből ered ez? Inteligencia? Vagy hozzáértés?
  • DJ BP
    #5357
    Korosztalyos valogatottjaink egy szinttel jobbak a felnottnel, ami semmire sem eleg, mert a korosztalyosok sem lesznek jobbak a maiaknal ha kikerulnek a magyar felnott edzok keze ala.

    Hát épp erről beszélünk mi is, hogy a jó fiatalokat elb*sszák a hozzá nem értő edzők.
  • baca01
    #5356
    szomorú hogy ezek a falábú bénák képviselik mo-t. inkább senki ne lenne csak mégjobban lejáratják az országot, mellesleg közbe a nagy semmittevésbe milliókat akasztanak le. ez a magyar foci! EGY NAGY SEMMI