28330
10917302841238962806.jpg
  • SeLFisCH
    #5195
    legközelebb vatikánt hívjuk ki

    majd xvi. benedek is lefociz minket
  • homeless
    #5194
    Több mint 10 év kísérem figyelemmel a magyar focit, és most épp azon gondolkodtam, hogy láttam e már ilyen szar válogatottat, mint ez a bozsik féle , de rá kellett jönnöm, hogy nem.
    Szerintem a 2 legfontosabb dolog ez lenne:
    -külföldi tapasztalt edző
    -fiatal játékosok akik még nem szerepeltek le, és bizonyítani akarnak
  • petee
    #5193
    thx,hát az volt:) hová süllyedünk, ember azt hinné hogy nincs tovább,de mégis...
  • Oziris666
    #5192
    Persze!Még meglehet a 7.hely is:D
  • SeLFisCH
    #5191
    that was a pownage= ez egy kibaszott nagy alázás volt :D
  • petee
    #5190
    lefordítanád a logódat?:)
  • celza8807
    #5189
    reménykedem, hogy késni fog..
  • Oziris666
    #5188
    Ami késik nem mulik..:D
  • BabBob
    #5187
    hehh kikapott a magyar válogatott de nagyon szépen jáccottakfőleg a Király a második gólnál az a felugrása hát az valami csodálatos volt
  • SeLFisCH
    #5186
    újlogórulz
  • petee
    #5185
    Mondassz valamit, erre még nem gondoltam,de tuti így van, sajnos. Pénz az nagy úr. De ami ma este volt,az már több mint szégyen, már többször is elmondtam,de én visszasírom még mindig a Matthaus-t...
  • pacclacc
    #5184
  • SeLFisCH
    #5183
    mit képzelsz? ő profi és túllép ezen [ ha megkapta a pénzét ]
  • Bereet
    #5182
    nyú yorkba valami repülő csapódott egy toronyházba ? nem az MLSZ gépe az ?
  • Gabe18
    #5181
    Majd a Király Gabi...
  • Monoton
    #5180
    jok a magyar bírók D:_:::SADDDDDASFD
  • celza8807
    #5179
    san marino-tól még nem kaptunk ki...
    ugyanakkor, ha az összes bozsik meccset nézzük 3 vereség, 3 győzelem..
    ennyi elég?
  • banok
    #5178
    Szégyen. Kouemahat a válogatottba!
  • Gabe18
    #5177
    Hát hogy ne kélne nekünk EB?Persze hogy kell.De nem ám azért mert akkor olyan jó lesz neked vagy nekem.Hanem mert akik most ott vannak a tűz közelében,szépen megszednék magukat az EB rendezés miatt beáramló pénzből.Persze hogy ott szűkölnek hogy mi kapjuk meg,ha pár milliócska becsordogálna a személyes kasszába.
    Ugyhogy mindenki gondol rólam amit akar,de bizom benne hogy semmiféle EB-t nem kapunk mi meg...
  • vmvr
    #5176
    a huszti fején szted mi van? Adidas befőttes gumi?
  • pacclacc
    #5175
    Itt mindenki negativan gondolkozik!!! Vajon lehet magyarországon olyan aki pozitivumot tud mondani????
  • antijuve
    #5174
    teljesen egyetértek
  • antijuve
    #5173
    Ollé!!!SZÉÉÉÉÉÉÉGYEN!!!GRT KISTELEKI ÉS EGYÉB BŰNTÁRSAI!!DÖME,MOST LEGYEN NAGY A POFÁD!
  • Mor3llo
    #5172
    Szerintem a magyar szurkolók RPG-vel várják a repülöt a határban...
  • Zizou5
    #5171
    de én nem ilyen 100ftos szart akarok venni, hanem, ha van ebben márkás, mert elég könnyen szétszakad, és gondolom ramos nem látogat ki a 100ftos boltba h vegyen egy hajráfot.
  • Gabe18
    #5170
    Ez van,ma már futni,koncentrálni,passzolni,aránylag pontossan játszani mindenki tud.Még Málta is...
    Mi nem tudunk.
    Nálunk valami 20 éve sose stimmel.Vagy az edző nem jó,vagy a játékosok,vagy egyik se.Itt volt a Matthaus,nem lettünk vele világverők,de mégis jobbak voltunk ennél.Őt is elüldözték.
    Persze a magyar edzői kar hőbörgött,hogy annyit ők is tudnak...Hát látom...
    Eltelt 4 fordulo a selejtezőkből,számunkra be is fejeződött.Ezt az eredményt látva asszem rajtunk röhög európa focikedvelő része...
    De tényleg legalább lenne tele a válogatott 18-20-23 év körüli fiatalal,ha azok igy járnánának még az is elviselhetőbb lenne.Mert akkor legalább a jövő esetleg alakulna.
    De itt inkább a fél éve csapatnélküli Sowunmit hivják be...
  • Kaplan
    #5169
    Örüljenek, hogy nem verik agyon őket a reptéren. Mert az nem lesz semmi...^^
  • DJ Bee18
    #5168
    igen FOCI EB-T KÖVETELÜNK!! Nem tudom mit gondol ez a Zombori, Nyilasi meg a többi Sport1-es szakértő banda, amikor műsorokban mondogatják, milyen jó lenne egy EB. Nem is az, hogy simán lebőgnénk, hanem az elkészült stadionokat 500 emberből nem tudnák fenntartani, az államnak kéne felújítgatni a töküres stadinonokat?? Ez vicc, sztem ugyanazért nem kéne EB, amiért sielő vilgbajnokságot se rendezünk, mert egyszerűen az a sport profiszinten nem létezik...
  • Monoton
    #5167


    :DDDDDDDDDDDDDDDDDSS:DAAADS?
  • SeLFisCH
    #5166
    azisjó ^^ csakhogy picit divatgusztáv lehessek
  • Monoton
    #5165
    :DDDDDDDDD

    jaok 2 sec eset :P
  • SeLFisCH
    #5164
    én mától 5 évig nem nézek magyar focit

    5 év múlva úgyis külföldön leszek remélhetőleg :DS:A:D:AS:D:AS:D.as:D.s
  • Rash87
    #5163
    Hát ez égő volt :| De gondoltam h még Máltá-t se bírják megverni.
    De azt már kurvára utálom,hogy állandóan a kommentátor fényezi a csapatot,vagy inkább egy játékost,mikor egy csel véletlenül neki összejön...
    Meg rárúgja egy játékos,közelben sincs a labda,de azért tovább fényezi,h milyen jó lövés volt...
  • SeLFisCH
    #5162
    csinájjá már nekem egy 2 perces áj láv málta lokót :DS:A:Ddas. ty
  • Monoton
    #5161
    azaz
  • SeLFisCH
    #5160
    tényleg talán salzburg
  • Monoton
    #5159
    ausztria asszem

    trapattonival

    ahol bodnár játszik

    ha jol tom
  • SeLFisCH
    #5158
    nso.hu-ra vki linkelje be !
  • SeLFisCH
    #5157
    djiktatúra

    pákó kell komolyan edzőnek ez röhej :S hívjuk vissza mattheust
    hol edzősködik most ?
  • pacclacc
    #5156
    ÉN AZT BÁNOM, HOGY NEM FOGJÁK OLVASNI EZT A FORUMOT.