28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #5595
    hát én eggyiket se hoznám fel ezek közűl :)

    max. Tisza-t Torghelle helyére de...

    Rajczi szar
    Vadócz nem játszik
  • Drizzthsz
    #5594
    A védősor sajnos nem a legjobb, de a többi résszel nagyrészt elégedett vagyok! Sajnos jobb védőink mondjuk nem is nagyon vannak.
  • SeLFisCH
    #5593
    tiszat meg rajczit meg vadoczot simán felhoznám , sanyit le meg ezta balog belat
  • Csesza
    #5592
    majd kiderűl, de tény, hogy nagyon jol teljesít az Interben és most is a kupameccs elleni felnőtt keretben benn van...

    vszeg nem viccből :)
  • H0ri
    #5591
    hát én meg filkort furcsálom hiszen nemrég azt nyilatkozta várhidi hogy meccshiánya van meg minden... fura :)
  • Csesza
    #5590
    aki nem kéne sztem pl.: Végh,Vanczák,Tóth Balázs meg talán Sanyi

    akit furcsállok még pl.: Rodenbücher,Vass...
  • H0ri
    #5589
    neveket :)
  • Csesza
    #5588
    tetszik, van benne 1-2 név akit még kiraknék és van 1-2 akit furcsállok de mind1
  • Csesza
    #5587
    Hátha valaki nem olvast volna;

    A magyar válogatott keret
    Kapusok: Végh Zoltán (MTK), Fülöp Márton (Tottenham)
    Védők: Bodnár László (Salzburg), Juhász Roland (Anderlecht), Vanczák Vilmos (Sint-Truiden), Balogh Béla (MTK), Rodenbücher István (MTK), Bodor Boldizsár (Roda)
    Középpályások: Sándor György (Újpest), Tóth Balázs (Erciyesspor), Vass Ádám (Stoke City), Tőzsér Dániel (AEK), Huszti Szabolcs (Hannover), Bori Gábor (MTK), Horváth András (Sopron), Filkor Attila (Internazionale), Hajnal Tamás (Kaiserslautern)
    Csatárok: Hrepka Ádám (MTK), Kanta József (MTK), Gera Zoltán (WBA), Torghelle Sándor (PAOK), Priskin Tamás (Watford), Németh Krisztián (MTK), Farkas Balázs (Dinamo Kijev)

    Biztonsági tartalékok:
    Kemenes Szabolcs (Ferencváros), Rabóczki Balázs (Sopron), Vaskó Tamás (Újpest), Laczkó Zsolt (Ferencváros), Vadócz Krisztián (Auxerre), Tisza Tibor (Újpest), Rajczi Péter (Újpest).
  • Ars3nal
    #5586
    vegre budos alibis szarhaziak ki lettek rakva:) egy ZTEs jatekos sincs, és csapat nelkuli balfaszok se:D
  • H0ri
    #5585
    nekem tetszik :)


    gabi nincs ott :( jajde sajnálom :):)
  • Kaplan
    #5584
    Nem kellenek a negatív emberek, köszönjük, hogy szántál a Magyar egyelőre nem létező futballra két sort, de meg ne nézd a meccset. Tudod, a fogalmad :)
  • torrente
    #5583
    ...így is majd...
  • torrente
    #5582
    Most nem rossz a válogatott keret, azokat a neveket látom bent, akiket szeretnék, persze így majd is kikapunk.
    Igazából addig, míg nincsen 4-5 minőségi, nk-i szintű védőnk, felesleges ide Filkor, Priskin meg a többiek.
  • Grenzjager
    #5581
  • mooo
    #5580
    Csank
  • Takezó
    #5579
    Érdekes cikk. Jó, hogy van egy ilyen hely legalább az országban.
  • SeLFisCH
    #5578
    [center]kicsit régi , de szeritnem megéri 5 percet rárszánni
  • Takezó
    #5577
    Nem ingyen engedték el, de igaz, hogy csak a nevelési költséget kellett a Dinamonak fizetnie, mivel Farkas nem írt alá addig profi szerződést.
  • SeLFisCH
    #5576
    na gyerekek itt a jövő magyar csapata

    filkor - farkas - priskin - vadócz - hrepka - németh k. - tisza

    van jövő :) egyébként farkast Nyíregyházáról ingyen engedték el :S
  • Matthew Prosac
    #5575
    Külföldön dolgozó magyar managerek, ukránok, a Dinamo Kiev alelnöke (Szabó József) is hasonló véleményen van. Ennyien azért csak nem tévednek.
    Idézet Oleg Luzsnij (Dinamo másodedzője/volt ukrán szövetségi kapitány):
    "Nagyon jól tettük, hogy megvettük, nálunk fejlődhet, s olyan játékos lesz belőle, amilyen Lionel Messi. Gyors, okos, és nagyon szereti a futballt. Szerintem 1 éven belül magyar válogatott lesz, és két-három év múlva tényleg igazán nagy futballistává válhat. Én pedig mindent megteszek, hogy erre meglegyen a lehetősége."
  • Matthew Prosac
    #5574
    2napos cikk:


    Az olasz sajtóban ismét felfigyeltek egy magyar klasszisra, Filkor Attila után ezúttal a Dinamo Kijev magyar fiatalja, Farkas Balázs került a reflektorfénybe. Farkas Balázs játéka a taljánokat nem másra emlékezteti, mint a Barcelona szupersztárjának Lio Messinek a kiszámíthatatlan és gyors előretöréseire. Rég hallottunk ilyen dicséretet magyar játékosra, ám utánpótlás játékosaink újra halvány reményt csempésznek futballunk kilátástalanságába.
  • Grenzjager
    #5573
    irreális...
  • pacclacc
    #5572
    Tök mindegy kik játszanak, azzal nem fog elörelépni a válogatot. Nagy álmaim közé tartozik az hogy megverjük Máltát, de különösen nagyobb vágyam nincs.
  • Monoton
    #5571
    én meg valami falusi kiscsapatot játszatnák a válogatottban O_o

    még őkis jobbak
  • tomcat1
    #5570
    Ő azt csak hiszi
  • Matthew Prosac
    #5569
    Babos már rég lemondta a válogatottságot. Tudtommal.
  • Csesza
    #5568
    Szabics-nál vaciláltam én is :)

    Bodnár-nak viszont szeretem a játékát :) (főleg ha még a védekezésben is ugyanolyan faxa lenne mint a támadásban)
  • Grenzjager
    #5567
    nem rossz, de én már Bodnárt és Szabicsot is elhagynám, na jó Bodival még lehet vitatkozni, ellene csak az szól, hogy nálam már "túlkoros"
  • Ars3nal
    #5566
    Bodor tenyleg jo, es rendszeresen jatszik is

    #5564:hat ha egesz szezont ki kell hagynia akkor egy "kis" időre nem való a válogatottba
  • tomcat1
    #5565
    Bodor-t nem tom mér irja le mindenki, talán mer még nem látták jáccani, pedig bekknek jó, abból pedig nekünk kevés van..
  • Landren
    #5564
    elismételheted párszor még, de itt most nem arról volt szó, hogy ki fog játszani pl. Kanada ellen, hanem hogy ki kiket látna szívesen a válogatottban, még ha jelenleg sérült is.
  • tomcat1
    #5563
    az bizti nem patana el tőllük a laszti
  • Ars3nal
    #5562
    ismetlem Mate egesz evre leserult szalagproblemakkal vagy mivel, aki nemhiszi nezze meg a reading honlapjat
  • Landren
    #5561
    ezeket szívesen megnézném, kíváncsi lennék rá, hogy mit tudnának mutatni
  • Ars3nal
    #5560
    Fülöp nem jatszik,Mate serult,Dragoner leszerepelt már,Gera szar jobboldalon, Szabics meg nem rúgott gólt már nemtom mióta:c
  • lord nihilus
    #5559
    Fülöp - Bodnár, Juhász, Máté, Halmosi - Vadócz, Zsidai, Huszti - Kanta, Gera - Hrepka/Németh K.
  • Ars3nal
    #5558
    Babos szar,Máté sérült,Fehér szar,Vadóczról nemtudok semmit most,Bajzát meg kell a ráknak
  • tomcat1
    #5557
    Babos-Bodor,Máté,Juhász,Bodnár(Fehér)-Huszti,Vadócz,Bori-Gera,Kanta-Bajzát
  • Csesza
    #5556
    értettem :)