28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #5555
    Én is Fülöp vagyok :P Csak azért :)
  • Csesza
    #5554
    sőt én még Dzsudzsák-ot is behívnám :)
  • Csesza
    #5553
    nah, majd beajállak...:)
  • Kaplan
    #5552
    Szerintem is próbáljatok csak ki engem. xD
  • Csesza
    #5551
    sztem is jó Király de én kipróbálnám hosszabb távon Fülöp-öt is :)

    megmondjuk még Szélesi-t is kilehetne próbálni(természtesen nem kapusként hanem jobb oldali védőként:P)
  • vmvr
    #5550
    Nem rossz, de én a kapuban, Királyban még mindig sokkal jobban bízok, mint Fülöpben.
  • Csesza
    #5549
    Én mondjuk egy ilyen válogatottat elbírnék viselni, hogy:

    --------------Fülöp

    Bodnár--Juhász--Dragóner/Máté--Bodor

    -------------Dárdai----------------

    Gera ----------------------- Huszti

    -------------Hajnal----------------

    ---------Priskin-Szabics-----------
  • DJ BP
    #5548
    Az meg megint igaz, hogy csapatépitéshez sok idő kell.

    Ez rombolás volt...
  • Grenzjager
    #5547
    világos, egyik se, soha többet!!!
  • pacclacc
    #5546
    Inkább Waltner, mint tomisumi. Ezen már nem kell gondolkozni, jöjenek a fiatalok
  • Grenzjager
    #5545
    meg a Waltnernek sincs semmi köze a válogatotthoz, jó ha néha kap 10 percet egy ZTE meccsen...
  • fradista91
    #5544
    "Csak" a Kanada elleni meccsre lett megbízott edző.
  • Zizou5
    #5543
    ugye csak rosszul láttam, hallottam a tvben, h várhidi váltja bozsikot???
  • pacclacc
    #5542
    Ja azt meg majd meglátjuk, hogy a kővetkező edző megyi sót eszik meg. Szerintem nem sokat. Mert az MLSZ-ben ugye nem hozzáértök dolgoznak.
  • pacclacc
    #5541
    Én zala megyei vagyok, és ZTE drukker. Lehet hogy csak ez beszél belölem. Bozsiknak mi sokat köszönhetünk, igaz itt nem volt olyan lehetösége, hogy ilyen senkiket hivjon mint Summitomi.

    Akár mit mondtok Bozsikrol, én meg vagyok gyözödve arrol hogy egy jó tréner.

    Az meg megint igaz, hogy csapatépitéshez sok idő kell. Ami itt a válogatottnál még nehezzebb mert keveset vannak együtt a fiuk! Mégse egy olyan válogatott vagyunk, aki inteligenciával rendelkezik, mert egy angol játékos a válogatottba kerül, elmondják neki mit csináljon és akkor azt teszi. Magyarnak sokat kell gyakorolnia. Ja és a fejének is sokat kell mondania, hogy megértse a feladatát.
  • DJ BP
    #5540
    nem csak azon múlik, tudjuk. De Bozsik csak egy hátráltató tényező, a sok közül. Matthaus nem volt az, sőt...
  • Lammer
    #5539
    en is mindig remenykedek, aztan egyszer csak "felnonek"... :|
  • SeLFisCH
    #5538
    farkas balázs :) Istenem , de gynege itt a vezeteőség Nyíregyházán , ingyen elengedték :| Grat az ifiknek !
  • Láma!
    #5537
    na asszem megint bizonyitották a fiatalok, föleg Németh, és Filkor, hogy van reményünk egy jo magyar válogatottra!
  • Matthew Prosac
    #5536
    És mielőtt nagyon fikáznánk a csoportot, az örményeknek van egy 19éves Edgar Manucharyan-uk, aki az Ajax utánpótlását erősíti, a Ciprusi felnőttválogatott 5-2-re verte múltkor Írországot, Azerbajdzsánt pedig egyre kevesebb góllal verik a selejtezők során az évek előrehaladtával. Ma már egyik válogatottat sem lehet leírni San Marino, Andorra és a Feröer-szigetek kivételével.
  • Matthew Prosac
    #5535
    A magyar U19-es labdarúgó-válogatott 5-0-ra legyőzte Azerbajdzsán együttesét a ciprusi Larnacán zajló Európa-bajnoki előselejtező-torna második fordulójában. A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint Németh Krisztián, az MTK futballistája mesterhármast ért el a találkozón, mellette még a Dimamo Kijevben játszó Farkas Balázs és az Inter légiósa, Filkor Attila volt eredményes.
    A magyarok legközelebb szerdán Örményország alakulatával találkoznak. Az első két helyezett jövőre újabb selejtezőket játszhat majd a júliusi Eb-részvételért.

    Az állás két forduló után:
    1. Magyarország 6 pont (8-1)
    2. Örményország 3 pont (2-2)
    3. Azerbajdzsán 3 pont (2-6)
    4. Ciprus 0 pont (1-4)
  • Grenzjager
    #5534
    ez így van!!


    mert az csak kókler senkiházi aki klubnélküliket beválogat!!!
  • sepregető
    #5533
    A "szuper" magyar válogatottról olvasható néhány jó kis cikk a www.provokator1.hu -n.
  • pacclacc
    #5532
    Én nem általánosságról beszélek, én a magyar válogatotról! A magyar válogatott nem edzőkérdés! Lehet hogy más csapatnál igy van, de nem a magyar válogatottnál.
  • Shep
    #5531
    Eddig is profik voltak, Máttyus már évekkel ezelőtt megmondta, hogy "Mi profik vagyunk" szóval .... :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #5530
    Bicskei for prezident
  • _Vegeta_
    #5529
    Minden csapatjatek edzo kerdes... aki azt hiszi hogy nem az.... :P
  • Unreal1942
    #5528
    Szerintem kapunk egy Bicskeit....
  • pacclacc
    #5527
    Na most mi lesz nagyokosok??? :) Nincs Bozsik!!! Ki lessz a következö aki a 16 közé jutatja a magyar válogatottat??? Szerintem jöhet ide akár ki! A magyar válogatott nem edző kérdés! Aki azt hiszi az ...
  • Takezó
    #5526
    BAKKER, iszonyat jóóóó^^ most értem haza, el se hiszem [bódog]^^
  • skristof
    #5525
    mindenesetre mmost nincs kire fogni, h nincs 11 épkézláb focistánk
  • ugot2know
    #5524
    Menesztették Bozsikot,akkor most már profik leszünk?
  • fradista91
    #5523
    Végre! :DDDD
    Már "csak" az MLSZben kellene hasonló "merényleteket" elkövetnie egy két idiótának.
    #5497: ez is lassan (de biztosan) eljön...

    HAJRÁ MAGYAROK!
  • vmvr
    #5522
    Bölöni valszeg nem jönne, nemrég olvastam tőle egy interjút, ahol nem nagyon akart jönni
  • Monoton
    #5521
    lippi .D_D:SA_D:_AS

    kijelentette hogy januártól spanyolországban szeretne dolgozni
  • Matthew Prosac
    #5520
    szerintem kézenfekvő: Bölönit is most rúgták ki Monaco-ból!
    hívjuk már ide, hogy ugyan tegyen már rendet.
  • vmvr
    #5519
    nincs
  • hunbasser
    #5518
    igen.lippinek jelenleg van munkahelye?
  • vmvr
    #5517
    ki mondta, h ő jó edző lenne?:), próbálkozzunk meg Hiddink-el, bár ő most a ruszkiknál van, ugye?
  • Zizou5
    #5516
    vagy délről egy kis pelé akár :D