28330
10917302841238962806.jpg
  • DJ Bee18
    #5275
    de van akivel csak mélyebbre süllyedünk...
  • B0B0
    #5274
    Puszild meg Bozsik pofikáját, mert olyan jó munkát végzett!!!!!

    Azt magyarázd már meg nekem, ha már ilyen okos vagy, hogy ugyanezek a játékosok miért tudtak pariban lenni egy svéd válogatottal????
  • DJ Bee18
    #5273
    így igaz, végre elkezdtünk építkezni, erre a felnénél elzavarták... Ahelyett, hogy örültek volna, hogy egy aranylabdás klasszis játékos edzősködik, és itt szeretett lenni. De nem volt jó, sok hülye kifogást kapott cserébe, meg egyből vártak eredményeket ettől a falábú társulattól? és idehozták ezt a két tuskót... Büszkék lehetnek magukra, de sajnos biztos büszkébbek a pénztárcájukra, mert pénz így biztos több jutott a döntéshozóknak. Ezért tartunk itt 20 éve, a k*rva pénz miatt...
  • Unreal1942
    #5272
    Csakhogy ehez az egész szakmai stábot és vezetőket le kéne váltani.
    eladni a Magyar labdarugó szövetséget külföldikenek. a Hivatalos nyelv se Magyar lenne többet a széházban stb. Ez kivitelezhetetlen.
    Ha csak egy pártatlan edző érkezik azt rögtön befojásolni fogják vagy kitúrják, ellehetetlenítik a munkáját.
    Egyébként igazad van. Abban viszont nekem van igazam, hogy a jelenkori felnőtt válogatott korú játékosok közűl csak pár használható bárhogy is kavarod.
  • KeKKSZike
    #5271
    Ha Bozsik lemond, akkor mennyivel vagyunk előre?! Itt azt kéne már észrevenni/észrevennetek, hogy nem a szövetségi kapitány miatt kapunk ki állandóan! Hanem azért mert a magyarok már NEM tudnak focizni! Jön most egy másik szövetségi kapitány! Mennyivel leszünk jobb helyzetbe? Semmivel sem! Az egész(!) magyar válogatottat le kéne cserélni, úgy ahogy van. A sok elkényesztetett, "sztárok" nullát érnek!
  • Kaplan
    #5270
    Elolvastam a kommenteket, mindenkiét. S teljes mértékben igazat adok mindenkinek. Ez a magyar foci már-már szánalmas. Én bevallom Matthaus-t favorizálom mert ő mint mondtátok színt vitt a csapatba. Példának okáért az a Magyar-Svéd meccs. Ott volt a győzelmi lehetőségünk, mindenki hajtott az utolsó másodpercig és a végén kaptunk egy olyan gólt ami számunkra nagyon fájdalmas volt. De ott mindenki érezte amit kellett neki, ennyi. Itt meg rálegyintenek. Mert ők a profik és a kövekező meccsre koncentrálnak. Hát azt már baszhatják. Nyílvánvaló, hogy továbbjutni semmiképp nem fogunk. Most kéne fiatalítani kedves Bozsik úr!
  • petee
    #5269
    így igaz.szóról szóra.
  • B0B0
    #5268
    Pont az edzőkkel van a gond! Ha bele fogsz látni egyszer egy magyar csapat életébe akkor látni fogod, hogy minden hol az a módi, hogy az épp aktuális edző épp aktuális puszipajtásai játszanak a pályán attól függetlenül, hogy milyen formában van, hogy épp olyan szar, hogy a lelátón minden meccsen mindenki szidja és emiatt azok az emberek akik felszántanák a pályát csak a "fakóban" futkároznak. Pont az edzői kar a baj! Az összes "nagytekintélyű" magyar trénert el kéne zavarni a p..ba és olyanokat hozni nyugatról (akár még a belgáktól is) akik totálisan nem ismerik a magyar játékos-garnitúrát. Alapfeltétel lenne, hogy csak az játszhat, aki széthajtja magát minden meccsen, legyen tisztelettel a klub mezére és fusson amíg csak tud, ne pedig a pályája elején volt pár jó meccséből éljen meg! Rögtön lenne kondíciója a magyar focistáknak. Amíg ez nincs meg, szügségtelen a taktikával foglalkozni. Élő példa rá Waltner. Amikor berobbant a Videotonba az elején tényleg volt pár jó meccse. Aztán szépen lassan beleszürkült a magyar valóságba, mert látta, hogy miután megszerezte a hírnevet a köztudatba, semmi szükség rá, hogy minden meccsen hajtson, úgyis beállítják, mert ő a "nagy" Waltner, és megkapja pénzét. Aztán amikor már teli volt a faszuk a csapatnál továbbállt és ezt már megtette vagy 4-szer pedig még messze van a 30-tól. És ez a másik fele. Ha egy ember a harcosságával és küzdeni tudásával tartósan kezdő egy csapatban akkor nem megy el egy másikhoz, hogy előről kezdje és nem vándorolgat évente más-máűs csapathoz és még össze is szokik pár játékostársával a pályán. Ma minden játékos oda megy ahol több pénz van.
    Ez lenne a lényeg: mindenki bizonyítsa be, hogy a pályán a helye és legyen hű egy bizonyos szinten a klubjához....
    Nézd meg! Matthäus válogatottjában is játszott jópár olyan ember akik tegnap is pályán voltak és egy svéd (nem Málta!!!!) csapat ellen úgy játszottak, hogy vért izzadtak, azért a 90. percben szerzett gólért és amellett mindenki dícsérte a magyar csapatot, mert Matthäusnál csak így lehetett játszani! Nem vagyok én Matthäus-buzi, csak Magyarországon ő az egyetlen (sajnos) követendő példa. És nem azért, mert ő a nagy Matthäus. Azért mert őneki ez a természetes, ilyen focikultúrában nőtt föl. Amíg "Mezei mester" által kiképzett magyar edzők irányítják a magyar labdarúgást addig itt nem lesz változás. Mit gondolsz miért támadták annyira Matthäust? Mert látták, hogyha az az ember nyer itt, akkor nekik annyi.
    Emlékszem Bozsikra amikor először a Vasasnál edző lett. A játékosok ellébecoltak a pályán és az 1. helyről visszacsúsztak a 3.-ra és év végén mind elmentek. Miután ezt Bozsik látta ő is elment a csapat pedig kiesett jövőre. Na ennyit a nagy Bozsikról aki mindössze az apja nevéből él! No taktika, no elképzelés és ami legfontosabb, no hajtás.
  • Csesza
    #5267
    teljesen igazad van...

    Lothar ha maradt volna pár évig jol betudta volna építeni a fiatalokat, csak ugye baszta pár ember csőrét a sok pénz amit kapott volna
  • petee
    #5266
    matyinak (mathausra gondolsz ugye?:)) legalább volt olyan hírneve,hogy jöttek a szponzorok,retek klub adta a mecset (bár ne adta volna), jöttek a szurkolók,stb. és én is leültem nézni a tvbe ,mert szépen játszottak,volt hajtás, volt elképzelés.Sose felejtem a svéd meccset,azon nagyon küzdöttek a fiúk. Csak persze nem jöttek az eredmények,mert mindenki azt várta hogy mathaussal tönkreverjük a világot.Szerintem már az is nagy eredmény volt,hogy sokkal tartalmasabbak voltak a meccsek,mint elötte vagy most.Volt miért nézni.Sajnos ennyit tudtak a magyarok,mathaus kihozott belölük amit csak tudott.Ezért eröltette az utánpótlást is,hogy figyeljünk oda,mert pár éven belül be tudta volna építeni a fiatalokat.már most is előrébb volnánk,az tutifix.
  • PíszLávJuniti
    #5265
    szüntessék be a magyar focit vagy 10 évre, addig sem kell feleslegesen rájuk pénzt költeni.
  • Csesza
    #5264
    de az a baj hogy a fiatalok mindig is jok jobbak voltak, csak ugyebár szarok a felnőtt edzőink és a felnőtt foglalkoztatás és elbasszák a fiatalokat

    a fiatalok edzőit kéne felhozni a fiatalokkal eggyütt...
  • Csesza
    #5263
    Szánalmas meccs, szánalmas, játékoskerettel ---> szánalmas edző

    Bozsik mondjon le, de az a baj 'jobb' edzőt ugyse tudnak hozni mer ugye kleinteleki...


    nemtudom hogy hol vannak Bodorék? Priskinék??

  • Unreal1942
    #5262
    Itt nem az edzőváltás jelenti a megoldást. Egyszerűen az újabb generációk oldhatják meg a dolgot.
    Úgy gondolom, hogy a mostani válogatottat 2-3 ember kivételável el kell zavarni.
    A Fiatalok is tudnának ilyen eredményeket produkálni és remélhetőleg ők tanulnának is belőle.
  • torrente
    #5261
    Liechtenstein-Magyarország 0-0. Azon a meccsen kikaphattunk volna, de mázlink volt. Emlékszel? Ez csak pár éve volt.
  • B0B0
    #5260
    Tudod az a baj, hogy az a török csapat is olyan gyenge volt mint a harmat és a meccs után azt mondta, hogy mi a maximumot nyújtottuk. Na ezek után volt az, hogy amíg Bozsik a kapitány addig én nem nézek válogatott meccset
  • miccoli002
    #5259
    Az tuti,hogy bICSKEIBE legalább egy kis becsület szorult!!!!

    De másr most hallom Bozsik indokait:nem lenne fer ha most abaj közepén felálna és magára hagyná a csapatot!!!!!-hát persze,aki munkanélküli annmak nem folyositanak fizut se......
  • LSSAHPAUL
    #5258
    Matyi sem egy edző zseni, de ezektől bárki aki kijár meccsekre jobb. Talán mert nem lenne pofájuk behívni a haverjaikat a ZTE-ből :p
    A görögök EB-ét nyertek azzal a mogorva német edzővel! az igen! az edző! Ja eszembe jutott Bicskei, ő annyival jobb, korrektebb ember, hogy felfogta hogy belemocskolt az ute becsületébe (lichestein-i csapat csúnyán kiverte az uefa kupából az idén) és legalább fejethajtva,szégyenében lemondott... ezek.. olyan ügyesen kimagyarázzák pl emberhátrányban nagyon küzdött a csapat de nem jött össze a gól..stb.
  • miccoli002
    #5257
    Hát ezt nem hiszem el,még azt mondja ez a kopasz fasz,hogy eleinte jól járattuk a labdát.....meg hogy ő márr érezte a bajt....aki egy ien ellenfél ellen bajt érez az normális helyen a megye2-be se lehet edző!!!!
    Pont az abaja ennek a csapatnak,hogy nincs bennük tartás meg önbizalom,és ez azért van mert BOZSIK-nak ilyen a mentalitása,nem tudja őket felpörgetni!!!!!
    Olyan edző aki ezt meg tudja tenni Magyarországon,max egy van(Mészöly Géza),de a legjob egy matthaus féle külföldi lenne,őrá legalább felnéztek és küzdöttek érte.....

    Ja és idézném Détári egyik nyilatkozatát az első edzőtábor után:Mi volt az amiben eltért a mostani keret felkészülése a Matthus-éhoz képest?
    Détári:ANNYIBAN,HOGY MI DOLGOZTUNK IS!!!!!!-és egy gunyos nevetés...

    Hát nagyon jó munkát végeztek azóta is!!!!!
  • viduka
    #5256
    Én tipmixeltem is csak sajnos a magyar vállogatottra és pont miattuk nem nyertem. Nem nagy összeg de kérem azt a 2500 Ft-ot amit miattuk vesztettem. Egyéb iránt egyetértek azokkal akik az amatőr bajnokság mellett voksolnak. Ilyen focira nincs szükség. Szomorú vagyok, hogy egy nevesincs csapat is megver bennünket. Megfogadtam, hogy amíg ez a béna banda focizik ezzel a két okos/kodó/ kapitánnyal nem nézek válogatott meccset.
  • B0B0
    #5255
    Akkor azt magyarázd el nekem, hogy Matthäusszal miért is tudtak focizni!! Mert ott egy svéd és egy bolgár válogatott vért izzadt, mert volt hajtás és fazonja a csapatnak (arról nemis beszélve, hogy voltak a lelátókon is)
  • DJ Bee18
    #5254
    Bozsiknak tényleg le kéne mondania végre, a focistáinkat meg vissza küldeni amatőrbe, és akkor tényleg az focizna, aki szereti, és ennélfogva sokat szeret gyakorolni is, nemcsak felmarkolni a fizetést...
  • GanXstaZoleeWrk
    #5253
    bass*a meg tippmxelni akartam máltára meccs elött, de aztan csak nem lesz akkora zakó... lett. allitolag 5x odds is volt meg ilyenek :D legalabb egy kis pézt nyertem volna.
  • Mighty
    #5252
    Talán kedves, agyonfizetett "nagy rajtunk a nyomás a média részéről" futballistáink megtanulhatnának végre focizni. Elvégre ez a "szakmájuk"...
  • LSSAHPAUL
    #5251
    Az öreg portás a cégnél azt mondta nekem hogy max X, de benne van egy Málta győzelem is. Én csak röhögtem erre azt mondta hogy majd jussak eszedbe. Konklúzió: akinek ez meglepetés az nincs tisztában a magyar labdarúgás helyzetével. Amit Mateusz elért, hogy visszacsábította a szúrkolókat, azt ezzel az eredménnyel törölte a bozsik-détári kettős. Egyébként lehetséges hogy a két baromnak absolute nincs tehetsége hogy kell az emberekkel bánni, taktikai érzékük kb annyi mint egy szőke nőnek, de nem csak őket kell bántani, hanem az mlsz-t amiért szakbarbárokat alkalmaz.
  • Landren
    #5250
    Hogy b.... sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás sípolás a jó k... sípolás az összes rohadék.

    Hajrá Málta!
  • Matthew Prosac
    #5249
    A minimum h most Bozsik lemond. A minimum. Kérdem én meg fog-e történni. Fogadjunk nem. "Bozsik továbbra is bizalmat élvez" -olvasom majd holnap v holnapután
  • zorrobomber
    #5248
    kisteleki-bozsik-detari MONNYON LE!
  • zorrobomber
    #5247
    meg torghellevel van altalaban a legkevesebb gond szvsz
  • B0B0
    #5246
    Hogy is van ez? Kisteleki szarrá szapulta a Matthäus-féle válogatottat??? Menjen ez a ... nem mondom hova. Tényleg rend van!

    Köszönjük Kisteleki úrnak, hogy - a maga módján - ismét "rendet tett".
  • re1212
    #5245
    egyszerűen tragédia!!!kérdem én a bozsik miért nem mond le???kise mernék menni az utcára nemhogy interjút adjak és megmagyarázzam a dolgokat
  • chalezlopez
    #5244
    A helyzet az, hogy amíg a vasmarkú szövetségi kapitányt elküldik, és ilyen piócák szipolyozzák a magyar "labdarúgást" mint akik "ott" vannak, addig nem fogunk 1 ről a 2-re jutni!!! VALAKI már zavarja el őket a picsába!!! A régi "rendszer" átkának az árnyéka vetül még ma is MO-n a nagy emberekre, akik mindenhol ott vannak, ahol igazán nem lenne helyük...
  • HURRICAN
    #5243
    Itt szó sincs süllyedésről, egyszerüen csak arról van szó hogy a foci minden országban fejlődik csak ez a fejlődés nálunk 10-15 éve megszünt létezni.
  • Monoton
    #5242
    grat !!!!!!!!!!!!!!!!!!44
  • Monoton
    #5241
    A C-csoport állása:

    1. Törökország 3 3 - - 8-0 9
    2. Görögország 3 3 - - 6-0 9
    3. Norvégia 3 2 - 1 6-2 6
    4. Bosznia-Hercegovina 4 1 1 2 8-11 4
    5. Magyarország 4 1 - 3 5-8 3
    6. Málta 3 1 - 2 4-8 3
    7. Moldova 4 - 1 3 2-10 1


    bannerba :DDDDD
  • zsotesz
    #5240
    Vége a Futsal BL meccsnek
    Gödöllő-Toligma Kisinyov:6-1
    Jelenleg a csoport élén állnak, az már biztos, hogy bejutottak a legjobb 16 közé.
  • KeKKSZike
    #5239
    Az összes magyar focista szerencsétlen! A nagy "külföldi" sztárok is nullák voltak! Király csak úgy halmozta a kapus bakikat. Megmondaná nekem valaki, hogy mit keresett kint a 16-on túl az a szerencsétlen? Gera meg két méterről hogy tudta kihagyni azt a helyzetet, amikor már kapus is feküdt? HIHETETLEN!
  • Monoton
    #5238
    :DDD

    azt majd írásban :P
  • Monoton
    #5237
    bazdmeg :D

    közben meg vigyorog a markában a kecije :DDS
  • banok
    #5236
    Petikém elfelejtettél vmit a végén....