28330
10917302841238962806.jpg
  • DjDano
    #5235
    ez nem magyar válogatott, hanem magyar szerencsétlenek gyülekezete.... szégyen
  • Gabe18
    #5234
    NB1.hu:

    "Bozsik Péter (Magyarország): - Nagyon nehéz egy ilyen mérkőzés után nyilatkozni. Nem kezdtünk rosszul, viszonylag jól járattuk a labdát, sőt, a máltaiak első gólja után is úgy gondoltam, hogy - bár a találat megfogott minket - még megszerezhetjük a győzelmet. Egyenlítettünk is, ám ekkor már látszott, hogy Mifsud roppant veszélyes, és villámgyors megindulásaival meg tudja zavarni két fiatal, sokszor rosszul helyezkedő középhátvédünket. A kiállítás után aztán már éreztem, hogy akár baj is lehet - és az is lett. Sajnálom, hogy a második félidő szintén biztató kezdete után ismét hibákat követtünk el, és megadtuk a sanszot a taktikusan és okosan játszó hazaiaknak a győzelemre. A máltaiak éltek is az eséllyel...
    "
  • KeKKSZike
    #5233
    Én csupán arra vagyok kíváncsi, hogy mikor veszik/vesszük már észre, hogy a MAGYAR Foci teljesen feleslges, pénzpazarlás! Az összes focistának minimálbér! Többet nem érnek egy fillérrel sem!
  • H0ri
    #5232
    én baszki de csak szóban :@
  • Serpa
    #5231
    no meg kiváncsi vagyok a holnapi Gyárfás reakcióra
  • REALista
    #5230
    Tényleg fogadott valaki Máltára????/Torgellinyón kivül persze:D/
  • H0ri
    #5229
    jövőre san marino elleni zakóra készülhetünk ?! :)
  • Rash87
    #5228
    Ha lehet ennél lejjebb is menni^^
  • Serpa
    #5227
    az az 5 év, 1 év :)



    amúgy megerősödött az a hittem, hogyha a retek, vagy a gnóm kistestvére (sportklub) közvetít, sosem tudunk tét mecset nyerni.

    vmi rossz átok van a csatornán.
  • toysoldier
    #5226
    Kövi meccsen jönnek a moldávok (asszem:D) nah az lesz még ennél is lejjebb:D:D:D
  • Atesz89
    #5225
    Hát ezt azért nem merném kijelenteni hogy nincs lejebb...
  • Atesz89
    #5224
    Azért volt pozitívum is a meccsen Sanyi végülis betalált kb. 5 év után :DDD
  • soma003
    #5223
    Üdv Mindenkinek a fórumban!
    Egyszerüen szégyenlem magam, hogy ezek a fiuk magyar cimeres mezben pályára mernek lépni, ráadásul nemzetközi porondon. Azon viszont csodálkozom, hogy más magyar emberek
    sok forintot adnak meccsjegyekre(bár az itthoni meccsen nem sokan voltak)Rá kellene jönni, kedves focit szerető emberek, hogy ez a sportnak nem nevezhető játék egyszerüen nálunk nem müködik, azaz csőd. És ami csődben van ugye az jobb ha lehuzza a rolot. Ha én a vállalkozásomban csődölök, akkor nem müködhetek tovább. Hát akkor?? Miről beszélünk?
  • homeless
    #5222
    Hidd el, hogy elég sokat láttam. Itt most nem arról van szó, hogy kikapunk norvégiától vagy a törököktől, hanem arról, hogy máltától. lol. Régen legalább a tőlünk sokkal szarabb csapatokat megvertük, de úgy látszik, hogy már azokat se. Most érzem azt, hogy ettől mélyebbre már nem sűllyedhet a magyar foci.
  • a.carkey
    #5221
    Remélem a mai után az egész bandát - Kistelekistül, Détáristul, stb. - elzavarják a gecibe, minél messzebb a még megmaradt focipályáktól.

    Amúgy nem lepődtem meg ...
  • zsotesz
    #5220
    Félidőben: Gödöllő-Toligma Kisinyov:3-1
  • pacclacc
    #5219
    Akkor most indulhatnak tiszta lappal!!!
  • pacclacc
    #5218
    Még szerencse hogy kézel jok vagyunk (kézilabda, vizilabda)
  • torrente
    #5217
    Ezt elkúrtuk! Nem kicsit, nagyon!
  • torrente
    #5216
    Mindegy, a mi futball huligánjaink még mindig jobbak!
  • pacclacc
    #5215
    Mondasz valamit...
  • pacclacc
    #5214
    Gyerekek ha nem bvettétek volna észre már akkor megvertük Máltát, mikor még ki se futottunk a pályára.
  • torrente
    #5213
    A kapufáról kifele pattant a máltai lövésnél. :)
  • torrente
    #5212
    A kapufáról kifele pattant a máltai lövésnél. :)
  • torrente
    #5211
    A kapufáról kifele pattant a máltai lövésnél. :)
  • bertino
    #5210
    ez jó
  • torrente
    #5209
    Azt hiszik a focisták, hogy ők is részesei a konvergencia-programnak és nekik is nulla felé kell konvergálniuk.
  • Monoton
    #5208
    körbe kellene nézni abba a tetves magyar falvakba ahol jobbnál jobb fiatal focisták vannak
  • antijuve
    #5207
    de miről???mit nézzünk pozitívan?????ezt nem lehet pozitívan nézni!!!!
  • torrente
    #5206
    Ezeket kéne kővel megdobálni, és nem a Baló Gyurit. :)
  • Bereet
    #5205
    nem a Fidesz lesz a hibás mert a játékosok lélekben a Kossuth téren voltak :D
  • petee
    #5204
    tied se kutya:DDD
  • Botond #5203
    mindig van lejebb...
  • torrente
    #5202
    Na, te aztán nem láthattál túl sok magyar meccset! Minden második meccsen így játszunk.
  • miccoli002
    #5201
    NEM BAJ!!!!!

    Majd ráfogják MATTHAUSRA!!!!!
  • Monoton
    #5200
    lokód zsír
  • pacclacc
    #5199
    Ha szar focit akarsz látni. Nem kell kimenni megyei szintü meccsre, mert a tv-be is láthatsz egy magyar válogatottat!!!

  • Bereet
    #5198
    Bölönit szövi kapitánynak !!!!
  • Gabe18
    #5197
    Szőt,aljasz kisz máltaiak isz jönnek még hozzánk,majd adunk itthon nekik,hogy megemlegetik.Bántották szegény szegény capatunkat,az aljasz kisz máltaiak,de bosszunk majd utóléri őket,igaz drágaszágom,úgy ám!
  • petee
    #5196
    hát az a "sokpénzbekerülő" német edzőnk ezt akarta megvalósítani,de nem hagyták.