28330
10917302841238962806.jpg
  • GanXstaZoleeWrk
    #5475
    Hát igen. Hol vannak azok akik elküldték? Most kene ugatniuk, de elő se mernek jönni.
  • Ars3nal
    #5474
    masok is felneznek ra, bozsikot a bányába se emrném elküldeni ahhoz is paraszt
  • _Vegeta_
    #5473
    Bassza meg Lothar szavaiban tobb a magyarsag, magyar szeretet mint Bozsikeba.. Ez no comment...
    Lothar: A magyar foci szurkolok felneznek rad! :D (en legalabbis igen)
  • GanXstaZoleeWrk
    #5472
    illene lemondania... nmilyen finom megfogalmazás :) MONNYON LE :D de kistelekivel együtt.
  • mooo
    #5471
    ns
  • Ars3nal
    #5470
    talán ha az amatőrválogatott állna ki akkor lenne:c
  • 9csöves9
    #5469
    ilyen meccsek után mindenkinek megjönne a kedve -.-
  • toysoldier
    #5468
    6-0 oda
  • SeLFisCH
    #5467
    0
  • Besz
    #5466
    Esélyek?
  • Takezó
    #5465
    Kanadával novemberben.
  • Besz
    #5464
    Mikor és kivel játszunk legközelebb? Eddig nem igazán néztem, de most kedvem támadt válogatott meccset nézni.
  • Ars3nal
    #5463
    hat ezaz, Kisteleki egy patkány, Bozsik-Détári kettős pedig hozzánemértő stb...:c
  • fradista91
    #5462
    Takinak anyagi gondok miatt kellett elhagynia a Fradit, de remélem amint rendeződnek a gondok, visszajön és bebizonyítja, nem csak 1-2 meccsre szóló játékos ő.

    Jóéjt mindenkinek!
  • SeLFisCH
    #5461

    85 minutes
    Goal!! Peter Rajczi scores for Hungary.

    69 minutes
    Hungary are replacing Krisztian Kenesei with Peter Rajczi.

    így kell cserélni
  • Matthew Prosac
    #5460
    amúgy:
    link
    tavaly meccs, még Lothar volt a kapitány és aki emléxik Takács Ákos góljára az sose felejti. azóta Lothar a Salzburgban sikert sikerre, magyar válogatott a mocsárban, Takács pedig egy külföldi kieső csapatban (Celje).. azon töprengtem hogy fordulhat ekkorát a világ. akkor még Takács is jól futballozott, egyszerűen Lotharnál nem lehetett szarul játszani!
  • toysoldier
    #5459
    Ma kint voltam az apámmal az MTK-Debrecen meccsen (láttam már jobbat...nem is egyett) és sztem az a magyar focisták fő baja h elesnek a labdába. Amikor elvesztette vki a labdát akkor főleg azért volt mert nem tudta vezetni a labdát...szal szerintem a mostani "sztároknak" ezt meg kéne tanítani meg kapura lőni...
  • banok
    #5458
    már én se... :(
  • Grenzjager
    #5457
    ki kell jelenteni, hogy a válogatottság felső korhatára 21. betöltött életév, a többiek meg mehetnek a levesbe (hopsz akkor már én sem leszek válogatott, de kezdek beletörödni, bár Sowunmi karrierjét figyelve, még lehetnek esélyeim )

    egyszer már végre valahára JÖJJENEK A FIATALOK!! AZ IGAZÁN FIATALOK!!!
    (->spec mr.Bozsik-> nem Sebőkre gondolok!!!)

  • Ars3nal
    #5456
    így igaz:c
  • _Vegeta_
    #5455
    Hat tobbet. :D
  • Láma!
    #5454
    másik topikba is beirtam de a tegnap nso-ban volt, mint szurkoloi megjegyzés, nemtom jol idézem e: "Kisteleki István többet árt a magyar labdarúgásnak mint az '54-es vb döntö elvesztése. Vigyázzanak vele!"
    2005. december. Lothar Matthaus
  • _Vegeta_
    #5453
    A jatekosok persze hogy lenyuljak. A vezetoseget meg meneszteni kell. :)

    ugot2know: Uj vezetoseget! :D
  • ugot2know
    #5452
    nem láttam a meccset,de pár embernek el kellene gondolkoznia mi történt és miért történt...
    nincs:-tűz
    -mentalitás
    -taktika
    -megfelelő erőnléti állapot
    -tudásszint
    Ennek tudatában mit is akarunk?
  • DJ BP
    #5451
    de az a gondunk, hogy lenyúlják
  • _Vegeta_
    #5450
    Hagyjatok mar ezt a kib***ott penz mizeriat. Nem az allam fizeti oket hanem a szponzorok mint minden sportagnal!
    A futsal pedig egy teljesen mas sportag.
  • fradista91
    #5449
    Ezt nagyon adom. A kézilabda, vízilabda és a többi világversenyeken is előkelő helyen szereplő sportág a futballra szánt pénz töredékeiből éldegél. Az a nagy helyzet kis teleki barátunk, hogy TI és elődeitek (tisztelet a kivételnek) azt a pénzt/támogatást szépen elsikkasztottátok.

    Nektek jó, ez a lényeg, éldegéljetek, bocsánat, ÉLŐSKÖDJETEK csak Országunkon... De NE feledjétek, egyszer még fordulni fog a kocka!

    MAGYAROK!
  • hunbasser
    #5448
    innentől kezdve már csak zuhant a focink,a mélypont vmikor bicskei irányítása alatt volt,azóta egy fokkal jobb,matthausal most sokkal több esélyünk lenne
  • zico87
    #5447
    A Kisteleki az egy Tudatlan G..I :D A foci-ba ölik MO-n a legtöbb pénzt azt abban vagyunk a legszarabbak,már a távolbanézésbe is bennevagyunk a 10-be :D Érdekes hogy Futsalba a Top10-be vagyunk akkor mégis vannak jó játékosaink csak eltűnek a sülyesztőbe ?
  • Unreal1942
    #5446
    "A mai napig elönti a könny a szurkolók szemét (már aki még emlékszik) az 1991. március 27-i, santanderi meccsre, ahol a Zubizarretával, Vizcaínóval, Bakeróval, Míchellel, Amorral, Beguiristáinnal felálló spanyolok hazai pályán kaptak 4-2-es leckét a Petry Zsolt - Mónos Tamás, Disztl László, Lőrincz Emil, Garaba Imre, Limperger Zsolt, Szalma József (Palaczky János, 65.), Nagy Tibor (Marozsán János, 82.), Bognár György (Horváth Csaba, 89.), Kiprich József, Kovács Kálmán összeállítású válogatottól."

    Ez a meccs még tényleg mélyen él az emlékeimben.
  • DJ BP
    #5445
    patkány f*szfej...
  • Unreal1942
    #5444
    "Kisteleki István arra is rámutatott, hogy a magyar labdarúgás már évtizedek óta nem kap elegendő támogatást ahhoz, hogy a fejlődéshez szükséges háttér kellő mértékben rendelkezésre álljon"

    Hát meg a jó k*rva anyád! Más sportágak a labdarúgásba tolt pénzek töredékéből is erdményeket produkálnak.
  • Landren
    #5443
    ez is érdekes
  • mooo
    #5442
    szánalmas
  • B0B0
    #5441
    Így van
  • zico87
    #5440
    Ja edzőként egy Nulla a Mészőly játékosként tény hogy jó volt,az a baj mint a Magyar focínak csak multjuk van jelenük nincs .
  • Landren
    #5439
    Hát ne!
  • DJ BP
    #5438
    de azért ne hagyjuk már szó nélkül a rombolásukat...
  • Unreal1942
    #5437
    De tiszteljük a játékos multjukat. Ez elvitathatatlan.
  • B0B0
    #5436
    Mészöly sokkal nagyon játékos volt, mégis egy gennyláda lett. Détári és Mészöly is ahova csak ment, rombolt