28330
10917302841238962806.jpg
  • _Vegeta_
    #5515
    Lotharnak van munkahelye szal el lehet felejteni. De johetne valamien szakember nyugatrol. :P
  • Monoton
    #5514
    áááááááá végre :DDDDDDDD

    de remélem nem détári lesz :DDDDDDDD az új ,:p
  • faláb
    #5513
    Jó lenne,de valószínüleg ő is a külföldi "sztárokat" hívná be...
  • GanXstaZoleeWrk
    #5512
    inkább őt mint Lotharon kivul barkit :)
  • Bereet
    #5511
    Bölönit !
  • nono84
    #5510
    Ha az Mlsz gondolkozik akkor a Csertői lesz az edző! Esteleg a Lothar!
  • Zizou5
    #5509
    VÉGRE!!
  • Punker
    #5508
    Távozott Bozsik Péter a futballválogatottól
  • Mor3llo
    #5507
    Végre lemondott Bozsik, ideje vót.
  • vmvr
    #5506
    Felnőttek elsők:D
  • Serpa
    #5505
    és hogy álltok? :P
  • Csesza
    #5504
    áttyákátásztrófá
  • vmvr
    #5503
    Verebes nálunk a felnőtt csapat edzője:) ( Lágymányosi TC)
  • GanXstaZoleeWrk
    #5502
    ess eső ess buzi verebes :DD az kéne még csak ide :)
  • Csesza
    #5501
    kíváncsi vagyok ki veszi át a helyét?!

    csak nem a Verebes(mágus)?
  • akyyy
    #5500
    remélem kerülnek be új, nagoyn jól focizó fiatal játékosok!!!
  • a.carkey
    #5499
    Érdemes volt elküldeni Lothart ...
  • Ars3nal
    #5498
    übercsászárság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Unreal1942
    #5497
    Már csak gyurcsánynak kéne példát vennie róla :D
  • Csesza
    #5496


    Ez meglepett.
  • Hajnalcat
    #5495
    Na végre! Már épp itt volt az ideje, hogy elmenjen.
  • Unreal1942
    #5494
    Na csak lemondott Bozsik!
    Kiváncsian várom, hogy lesz e bármi féle fejlődés ezek után.
  • GanXstaZoleeWrk
    #5493
    előtted 24456345-an beirtuk ugyanezt deettől még igazad van :)
  • pacclacc
    #5492
    Annyiba becsülöm Mattheust, hogy itthonrol válogatott játékosokat,(Takács, Tóth) több hirtelen nem jut eszembe. Na azt akarom ezzel mondani, hogy az itthoni futbalozo játékosok kellenek a válogatotba, nem kinti kispadozk. Szabics, Thorgelle, SoummiTomi, ezek mi a faszt keresnek a válogatottba??? Szabics Thorgelle csak a válogatottba játszanak, SoummiTominak meg még csapata sincs!!!
    No comment!
  • _Vegeta_
    #5491
    Jó.. lehet hogy kicsit tuloztam, de a Mattiba fele csapat legalabb jatszott volt elkepzeles es a lenyeg izgalmas jo merkozeseket lehetett latni. Még ha vesztettunk akkor is.
  • pacclacc
    #5490
    Eszembejutott az hogy most mivel Málta megvert bennünket, mi minden csapattal szemben teljes esélytelenséggel mehetünk ki a pályára, ez azt jelenti, hogy felszabadultan játszhatunk.

    Még egy +um meccset ugy ülhetek le nézni, hogy nem leszek ideges ha kikapunk :)
    Tiszta profi leszek, mint Király Gabi, (hamar tul teszem magam, és már a következö meccsre fogok készülni)
  • pacclacc
    #5489
    "Haver nezted egyaltalan a meccseket amikor még Mattibacsi volt???
    Ha nem segitek, ott FOCI volt."

    Hát öszintén mondom, én is bánom hogy Mattibácsi elment.

    Had tegyem hozzá. Én magyarországon focit már nagyon régota nem láttam, vagy egyáltalán nem láttam!!!

    A hajtás az meg legyen a minimum...
  • _Vegeta_
    #5488
    Haver nezted egyaltalan a meccseket amikor még Mattibacsi volt???
    Ha nem segitek, ott FOCI volt. Ennyi egy szurkolonak mar eleg hogy tamogassa a nemzeti valogatottjat...

    #5487: Nem offolok, de hulyesegert felesleges tuntetni.... :) Az mlszhez viszont ha berontana egy parezres tomeg beszarnanak az tutti. :D
  • pacclacc
    #5487
    Tüntetnek az egész országba, diákok, politizálok, futbalszeretök, elmondanád mire mentek???
  • pacclacc
    #5486
    Amugy Matthas-szal sem tudtunk semmit sem felmutatni. Ha legalább a világranglistán 5el elörébb léptünk volna, akkor aláirom.

    Ugyvélem tök mindegy, hogy ki van, hogy ki lesz, vagy ki volt! Változás nem sok
  • pacclacc
    #5485
    DJ BP nem neked szántam, de akkor egyetértünk ARS3nal ???
  • pacclacc
    #5484
    Szoval Akkor Capeiio menjen el a Realtol, mert nem tudja motiválni a játékosokat???

    Ez csak egy pl. volt!!!
  • Kaplan
    #5483
    És baltákkal ostromolünk, aztán mi irányítjuk az MLSZ és világbajnokok leszünk ^^
  • _Vegeta_
    #5482
    Mennyetekmá tuntetni az mlsz elé!! Beszarnak rogton lemondanak még azis lehet feloszlatjak az mlszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DD
  • Ars3nal
    #5481
    sajnos az MLSZben is így gondolkodnak, Bozsik nem tudja motiválni a játékosokat mert egy hozzánemértő haddnemondjammi
  • DJ BP
    #5480
    Matthas-szal mégis jobbak voltak a meccsek, ennyi...
  • pacclacc
    #5479
    Én nem vagyok Bozsik elen. A játékosok fejével van a baj! Hiába ütöm, vágo, rugom, csipem a szamarat ha az mozdulni se akar! Én inkább ugy látom a dolgot, hogy a játékosok nem akartak focizni.

    Illene lemondani Bozsiknak, de nem muszáj! Könnyebb lecserélni egy edzőt mint 11 játékost!!! Ez a magyar foci bukta!!! Különben mi értelme van annak, hogy 4 havonta edzőváltás??? Valaki ha esetleg tud erre megfelelő választ az kérem irja le!
  • DJ BP
    #5478
    ez már vicc, amit művelnek, ott mindenki vidám, de nem érdekli őket az összes szurkoló érzése...
  • Matthew Prosac
    #5477
    nso-cikk
    Gittegylet összeült, rájöttek hogy minden rendben van így, és előhúzták a szokásos "Elindultunk egy úton, és már most bíztató jeleket látok..." szöveget. BozsiPetike marad, Sowunmiéknál pezsgőt bontottak, Gera muzulmán lett, TorghelleSanyika pedig továbbra is nemzet bombázója - Béres Alexandra mellett...

    u.i.: nézzétek el,kicsit ideges vagyok
  • zico87
    #5476
    Magyarországon ha valaki már munkát követel rugják ki a francba mert a fos játékosok se akarnak dolgozni ez volt anno Varga Zolinál,most meg Lotharnál