28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #5675
    "SZETM CSAK AZ LEGYEN KAPITÁNY AKI EZT ÉLETE KIHÍVÁSÁNAK TARTJA ÉS HISZ BENNE,HOGY EREDMÉNYES LEHET!!!!!"

  • miccoli002
    #5674
    Hosszú idő után az első olyan magyar kapitány ő,akinek csillog a szeme ettől a feladtattól,neki ez élete kihívása,és hisz is benne,hogy eredményes lehet,ellentétben Bozsikkal.......

    Szakmailag pedig megkérdőjelezhetetlen,hogy az eggyik legjobb Magyarországon,és ne felestsük el hogy ő évi 5-8milliért is elvállalja,ellenben Bölöni 30 alatt biztos nem jönne ide.....és vele kapcsolatban nekem személyszerint nincs túl jó érzésem......már eleve ahogy utaítgatja vissza az ajálatokat........SZETM CSAK AZ LEGYEN KAPITÁNY AKI EZT ÉLETE KIHÍVÁSÁNAK TARTJA ÉS HISZ BENNE,HOGY EREDMÉNYES LEHET!!!!!
  • Csesza
    #5673
    sztem is meglehetne próbálni
  • miccoli002
    #5672
    FOLYTASSA VÁRHIDI!!!!!!!!!
  • _Vegeta_
    #5671
    Thorgelle ez teccik. :D
  • GanXstaZoleeWrk
    #5670
    Grat a csapatnak siman lehetett volna 3-1 is ide, de igy sem rossz a vége mert végre nyertünk :) Alibi focit nem láttam, és ide max Gera meg pár magyar szinten "klasszis" kellene +ba. Kanta kár hogy nem játszott megnéztem volna.
  • 9csöves9
    #5669
    nevetséges volt ez a szervezés...nekünk még nem volt jegyünk, egyetlen egy rühes pénztárat nyitottak ki,oda beözönlött vagy 1000 ember,haladni nem lehetett semmit,úgyhogy mi beküldtük az egyik kamikaze pilótánkat hogy vegyen 5 jegyet.30-45 perc múlva került elő,ezután 1 kapu volt nyitva,oda tömörült mindenki.a 20. percben értünk be,szerencsére akkor nyitottak ki egy másik szektort így oda befértünk rendesen

    ivott valaki abból a forralt borból?:o
  • pacclacc
    #5668
    Király Gabi az vicc, dehogy kell. Az se baj ha Gera, és Dardai nem játszik barátságos mérközésen. Hisz ha játszanának, akkor gondolom, fiatalok lennének kivéve, és akkor megint az van ami volt. Játszanak a fiatalok. Nem azt mondom, hogy Gera ne legyen a pályán, mert egy jo játékos. Hamár egyszer elköteleztük magunkat, hogy fiatalok, akkor legyen ugy. Büszke vagyok rájuk, mert meg tudták azt oldani mint a nagyok. Gera, Dárdai, még kell nekünk, de azon kivül senki más. Thorgelle sem kellene. Motivácioval nem volt baj.

    Régi csapatból ezeket az embereket tartanám meg: Gera, Dardai, Huszti, Juhász, Bodnár, Talán ezek az igazi huzo emberek, akik megilletik még a cimeres mezt.

    Várhidinak maradnia kellene. Ő az aki ezt elkezdte, és folytatni kell. Nem bizok én senkiben, csak benne, mert ő ismeri igazán a fiatalokat. szvsz
  • bmffm856
    #5667
    azért az első félidő közepén, mikor kinyitották azt a középső szektort is, látszott hogy sokan voltunk :) (ott voltam én is, fél órája sincs hogy hazaértem :P) 8000 körül voltunk szerintem...2 szektor volt üres, egy harmadik pedig nem egész félig volt, ez kb az amire számítottam, viszont Kistuloki nem :P szerintem ő jó ha 2000 szurkolóval számolt...legalábbis az előbb leírt szervezési "bakik" erre engednek következtetni...

    a meccsről csak annyit: kezdésnek nem rossz, még össze kell szokniuk a srácoknak, most játszottakm együtt először. mindenesetre a jövőkép pozitív. hajrá srácok! a Tietek a jövő!

    (durva belegondolni, hogy Vass Ádám (asszem ő lett a meccs embere) egy évvel fiatalabb nálam :|...Németh meg 2-vel :|)

    Hajrá Magyarország!
  • bigfoot
    #5666
    hát ez egy igen elbaszott szervezés volt!!!
    jegyet már megvettem előre,de aki akkor és ott akart venni az igen megszívta!alig volt jegyárus és kurva sokan voltak akik venni akartak!!!
    7:45kor akartunk bejutni,akkora tömeg volt hogy nem tudtunk se előre se hátra menni,miközben a kaput b***ták kinyitni csak egy résnyire nyitották ki ami kurva nagy tömörülést eredményezett és az emberek szétnyomták egymást,felkenődtek a kapura majd jöttek a kisgyereket,egy barom meg biciglivel nyomult a tömegben,nah miután átjutottál a kapun volt 10méter séta ahol jegy ellenőrzés után átnéztek,SÁLAT nem lehetett bevinni ha nem Magyaro volt!!!minden sálat elvettek!!volt hogy gyereknek kidobták az INTER es sálját a kerítésen kivül,szal elég dúrva volt!!
    volt 3 szektor amit basztak kinyitni pedig nagyjából megtelt volna!!!
    a mecs egyebként nem volt rossz,nyertünk!!!
    Kistelekikapta rendesen az ívet a szurkolóktól:),meg sanyi is:D
  • vmvr
    #5665
    Hát jók voltunk, de ez a csapat még nem csapat, szóval azért még vannak hiányosságok, a fiatalítás mindenképpen jó dolog, és majd a leendő szöv.kap. jó lenne, ha behívná a fiatalabbakat is.

    Én a kapuba még mindig király gabit raknám. Bodnár játszatása mindenképpen jó ötlet volt, marha jól játszott. És a fiatalokon is látszott, hogy nagyon akarnak teljesíteni és ez szerintem sikerült is. Persze, volt sok hiba, de ezt még elnézhetjük.

    Jó lesz ez a csapat majd Gerával, Királlyal, Dárdaival stb. Szóval, azért kellenek még azok a kulcsemberek, mert már előbb is említettem, hogy sok mezőnyhiba volt.
    A kulcsszó: FIATALÍTÁS!

    Hajrá Magyarok!

  • H0ri
    #5664
    jaa és új logo kénne :P
  • H0ri
    #5663
    viszont torghelle nem kell :(
  • lord nihilus
    #5662
    bizony, a kis Farkas nagyon ügyesnek tűnt szvsz
  • _Vegeta_
    #5661
    No hat vannak a fiatalok kozott igeretes jatekosok! :)
  • Kaplan
    #5660
    Gól, Priskin! Hajrá Magyarok!
  • Csesza
    #5659
    6-7ezer
  • Csesza
    #5658
    ejjjjj Priskin :S
  • Csesza
    #5657
    góóóóóóóóóóóóóóól

    PRISKIN
  • Csesza
    #5656
    phhhuuuuu, máák
  • Csesza
    #5655
    baxeeeeeeeeek Hrepka
  • Csesza
    #5654
    legalábbis a stadion majdnem fele üres ha jól látom?!
  • Csesza
    #5653
    alig van néző :S
  • bigfoot
    #5652
    hát sztem azért még lehet majd akkor is venni!
  • 9csöves9
    #5651
    köszi,remélem azért még kapunk a kapu mögé
  • bigfoot
    #5650
    hát nekem 500as van,vagyis a 2.szektorba kapu mögött,a 2000es jegy az jobb helyen van,oldalt!!
    egyebként elég sok fogyott
  • 9csöves9
    #5649
    nem tudod mennyi fogyott? na meg hogy mi a különbség az 500-s vagy a 2000-s jegy között
  • miccoli002
    #5648
    Nekem tetszik ez az "új" csapat,és a szisztéma is......

    Egyelőre ne szeretnék semmit mondani kapitányügyben,de én azok közé tartozok,akik azt mondják,hogy nem biztos hogy Bölöni kell nekünk!!!!

    Ha magyar kapitány választunk akkor pedig szerintem egyértelmű,hogy azt a vonalat kell követni,hogy olyan embert válasszunk,aki ért a fiatalok nyelvén,és végig meri csinálni ezt a folymatot!!!!!

    Azaz nem Bozsi,Détári,Egervári,Mezey fajta ember kell,hanem mondjuk egy:VÁRHIDI,Róth,Garami,Bóth

    Én személyszerint nagyon szurkolok ma ennek a fiatal csapatnek,hogy nyerni tudjon,mert az tuti,hogy egy esetleges mai siker felérne nekik egy annyival mint mondjuk Ronaldónak az aranylabda!!!!!

    HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!
  • bigfoot
    #5647
    fasza megvan a jegy!!!kíváncsi leszek
  • Nuno88
    #5646
    na ma havernál nézem a meccset pár sör társaságában :)
    nagyon bízok a fiúkban, remélem egy jó eredményt érünk el, és azt is remélem h Hrepka megszerzi első meccsén első gólját :)
  • Nuno88
    #5645
    Mezey nevetséges
  • GanXstaZoleeWrk
    #5644
    Mezey huzál már el a k.(edves) anyádba de gyorsan. Nemtudom miert is kerdezték meg, ki a fasz kiváncsi erre aleszerepelt vén köcsögre.?
  • zsotesz
    #5643
    Hát Mezey-vel nem értek egyet. Nem is értem, hogy mondhat ilyet.
  • pacclacc
    #5642
    22,3 év az átlagéletkora a megfiatalított magyar labdarúgó keretnek. Ön egyetért az ilyen mértékű fiatalítással?

    Grosics Gyula, az Aranycsapat legendás kapusa:

    Maximálisan egyetértek a fiatalítással, még ilyen mértékben is. A magyar focinak nem jelene, hanem a jövője lehet ez az ifjú csapat. A legszebb álmaink már a semmivé váltak, kudarc kudarc hátán jött, a magyar fociban nincs más út, csak ez! Korábban előfordult, hogy 40 fős keretből válogattak a kapitányok, én azt mondom, keressünk most 25 játékost, de olyanokat, akik tehetségesek.

    Jáksó László, műsorvezető

    Én 38 éves vagyok, a barátnőim átlagéletkora körülbelül 20 év. Mit mondjak, hiszek ebben a korosztályban, hiszek a tehetségükben, már csak a saját példámból kiindulva is. Bár még soha nem kértem a lányokat, arra hogy focizzanak, talán abban is jók lennének.

    Mezey György, a magyar labdarúgó-válogatott egykori szövetségi kapitánya

    Gyerekes dolognak tartom a fiatalítást, mégpedig azért mert tudatos koncepció nélkül zajlik. Azért, mert valaki 20 éves, még nem feltétlenül nyer világbajnokságot nekünk. Nem a fiatalok ellen vagyok, de egy válogatottnak mindig mindenkor a legjobb összeállításban kell szerepelnie. Ez most Kanada ellen szerintem nem így lesz!

    Kovács Ágnes, olimpiai bajnok úszó

    Igazából nehéz megítélni a mostani helyzetet, hiszen valami változás úgy tűnik, kell a fociban, de mivel nem vagyok szakember, nem tudom, hogy ez a lépés kell-e. Nem hiszem egyébként, hogy a kor számítana, inkább a tehetség a döntő. Persze a szülőkre és az edzőkre hatalmas feladat hárul majd, hogy a sikert és esetleg a kudarcot is a helyén kezeljék a játékosok.

    Sárfalvi Péter, világbajnok öttusázó

    Én féltem ezt a csapatot és a játékosokat, nem tudok attól elvonatkoztatni, hogy ha beleszaladnak egy nagy vereségbe, az akár egész pályafutásukat befolyásolhatja. Azt látom, hogy talán már ők is lemaradásban vannak, talán kondícióban már ők is elmaradnak a világelittől. Új alapokra kell helyezni ezt a sportot, fizikailag kell tökéletes sportolókat alkotni, és csak ezután jöhet minden technikai, taktikai felkészítés.


    Mezey Györgynek üzenném, hogy azért van ott a magyar foci ahol van, mert vannak olyan gondolkodásu emberek mint maga! Nem világváltásra készülünk!!! Nem VB-t akarunk nyerni. Máshol nem hülyeség fiatalitani, csak a magyar fociba??? Nézzen külföldre!!! Nem tudatos konceoció??? Mért eddig volt valamilyen koncepció??? A magyar válogatottnak mindig a legjobb összálitásban kell kifutnia??? Miért eddig a legjobb összálitásban futottak ki??? Vén f*sz.
  • Grenzjager
    #5641
    nah itt a kezdő Bicskei leendő csapata ellen:


    Ilyet sem pipált még a magyar sajtó - és itt most nem Végh Zoltán becenevére (Pipa) gondolunk -, azt történt ugyanis, hogy Várhidi Péter szövetségi kapitány a Kanada elleni kezdőcsapat kihirdetése után (már ez is merőben szokatlan volt, a korábbi kapitányok ugyanis a meccskezdésig hétpecsétes titokként őrizték terveiket) egyenként, posztonként megindokolta, hogy az egyes játékosok esetében mi indokolta a beválogatásukat.
    A kapitány elöljáróban elárulta, hogy azért a 4-3-1-2-es játékrendszerben gondolkodott, mert szerinte a magyar futball feltámadásának elengedhetetlen feltétele az agresszív középpálya.
    Nos, akkor nézzük, aki indokol: Várhidi Péter.

    Végh Zoltán: klubjában is meghatározó játékos, nem véletlen, hogy másfél évtizede ott van a válogatott körül. Emellett nem titok, hogy ő lesz a csapatkapitány, az MTK-ban is remekül irányítja a fiatalokat, miért lenne másképpen ez a válogatottban.

    Bodnár László: korábban is elmondtam, hogy az "idősebbek" közül csak olyanok kapnak lehetőséget, akiknek a mentalitásuk erre alkalmas, és mindent megtesznek a csapatért. Nos, Laci nagyon nagy munkabírású, gyakran felfut a támadásokkal, és az ebben vállalt szerepe döntő fontosságú lehet.
    Balogh Béla: nagy tehetségű játékos, a bajnokságban már bizonyított, érzésem szerint nemzetközi szinten is képes megoldani a rábízott feladatot.
    Juhász Roland: éppen eleget játszott ahhoz a válogatottban, hogy mindenki tudja róla: egyike azon kevés belső védőinknek, akik nemzetközi szinten is megállják a helyüket.
    Vanczák Vilmos: külföldi klubjában is meghatározó játékos, a válogatottban már rutinosnak számít, mindig odateszi magát, és a maximumot hozza ki magából.

    Tóth Balázs: számomra megkérdőjelezhetetlen a helye, ismerem még a Videotonból, a szívét-lelkét kitevő, kiváló labdaszerző középpályás.
    Vass Ádám: talán ő a legnagyobb meglepetés, de Ádám mindig följebb játszott adott korosztályánál. A Stoke-ban is rendre lehetőséghez jut, mindenképpen a jövő embere.
    Huszti Szabolcs: a csapat szempontjából nagyon fontos a játéka, mert ő az, aki balra nyitni tud. Alapember lehet a jövő csapatában, a tudása, játékintelligenciája és a cselező-készsége megvan hozzá.

    Sándor György: ezen a poszton ő és Kanta az, aki a magyar bajnokságban hétről-hétre bizonyít. Gyuri egyre megbízhatóbb az Újpestben, szinte kész futballistának mondható. Ugyanakkor bizonyos vagyok abban, hogy Kanta is szerephez jut majd a találkozón.

    Hrepka Ádám: amolyan "építkező ék" lesz a szerepköre, neki kell belépnie a játékba, a szervezésből és a befejezésből is ki kell vennie a részét. Az MTK-ban alapember, és ott jól oldja meg a feladatát.
    Priskin Tamás: igazi centerjátékos, a fiataloknál már többször bizonyított, sőt, a nagyválogatottban is megkapta a lehetőséget.
    (nb1.hu)
  • _Vegeta_
    #5640
    Bassza meg lehet hogy en jaccottam is vele. >_<
  • pacclacc
    #5639
    Várhidi: elkerülhetetlen a fiatalitás
  • Drizzthsz
    #5638
    Jaaa, szerda délután lesz. Bocs, atomfáradt vagyok. :D
  • Drizzthsz
    #5637
    Ha szépen játszunk, tuti kitalálja az Mlsz a 10e-s minimálbeugrót. :-\
    Nagyon várom amúgy a meccset. Ha Bp-n lenne, megnézném(itt tanulok, de pont ezen okból máshova nem is nagyon tudnék elmenni meccsre). Remélem a fiatalok élnek azzal a lehetőséggel, amit kapnak, s úgy fognak játszani, mint egy ideje teszik azt U17, majd U19 szinten.

    Az alpok-adria kupán ma mi lett?
  • pacclacc
    #5636
    Csökkentett jegyárak a Kanada elleni mérkőzésre. Remélem ezt a joszokást megtartják, a selejtezös idöszakra is. Nézök kellenek a stadionba.