28330
10917302841238962806.jpg
  • pacclacc
    #5715
    Felejtsd el Királyt, igaz ami igaz egy bravur kapus a mecézet gojai mellet. Sok helyzetet kivédet, de mindig a mece goljaival katunk ki.
  • Ars3nal
    #5714
    akkor hívják be, de ha nem küzd akkor örökre a közeléből is eltiltani és akkor mindenki boldog mert egyszer meg jatszhatott
  • miccoli002
    #5713
    40éves
  • Nuno88
    #5712
    Dárdai a bundesligában meccsről meccsre jobban játszik az ujságok is nagyon jó osztályzatokat adnak neki, el kellene ő még a válogatottba
  • Csesza
    #5711
    te egy vicc vagy, nah mind1

    gondolom Tóth Balázs-t csak tegnap láttad játszani nem összefoglalóban :)

    tényleg jó volt

    de ha tele lesz fiatalokkal a keret akkor egy sokkal rutinosabb játékosra van szükség, mert vszeg ő majd jobban összefogja a fiatalokat
  • Ars3nal
    #5710
    te sem igazan arra... lehet hogy jól teljesít a klubcsapatában de attól még kurvára szarhat a válogatottra(lehet hogy vérpistike szereti a matekot mek okosgyerek de utalja a fizikat es abbol hulye), Tóth Balázs sokkal jobb volt mint Palika az osztrákok ellen
    na mindegy:c
  • Csesza
    #5709
    komolyan mondom, nemtom hogy jön ide az elengedés,gera,hajnal...

    nemis az "általam felhozott vádakra válaszolsz" :)
  • Ars3nal
    #5708
    más klubcsapatba és válogatottba teljesiteni szvsz... aki lemondta egyszer azt felejtsük el mert úgyis szarik bele mindegy ki a szövetségi kapitány, nem hiába nem volt még vésztartalékok között se, igen tudom biztos nem engedték volna el de Gera,Hajnal is kapott meghivót eredetileg-.-
  • Csesza
    #5707
    jah, és Lothar nagyon régen volt már, tehát régen volt hogy normálisan néztél meccset

    ebből következk hogy akkor Dárdai nem nagyon játszott ugyhogy nem láttad nagyon játszani és kvára nincs értelme annak hogy a játékát le alibi focizod...
  • Csesza
    #5706
    nemmontam, hogy nemtudtad hogy lemondta a válogatottságot :XD

    csak azt hogy előszőr az "alibi" focijával takaróztál ami nem igaz amikor adtam 1-2dolgot ellene, 1ből jött hogy huuu lemondta a válogatottságot... (védekezés/kitérés)

    a 30éve leégett játékosok, nem kezdők a bundesliga eggyik legjobb csapatába és nem lőnek ennyi gólt...

    de te tudod
  • Ars3nal
    #5705
    amíg Lothar volt a kapitány addig összes meccset kivétel nélkül néztem amit adott a TV, azzal hogy Dárdai lemondta a válogatottságot Lothar idején rohadtul nem mondtal ujat nekem:c az meg maganvelemenyem hogy Dárdait a 30 évével el kéne már felejteni, leégett többször szvsz-.-
    na mindegy:c
  • Csesza
    #5704
    de eddig nem ezzel takaróztál, most hogy jött ez a hirtelen váltás?!

    -.-

    nagyon komolytalan vagy szvsz...

    de netom mi alapján ítélsz meg egy csapatot/játékost ha nem vagy tisztába a dolgokkal

    nah, de én itt befejeztem ez már nem ide tartozik, megvan a véleményem
  • Ars3nal
    #5703
    aki lemondja a válogatottságot, majd csak Bozsik pajti hívására tolja ide az arcát azt szerintem el kéne felejteni szvsz
  • Csesza
    #5702
    jolvan, hiába mit várok olyantól aki az összefoglalókat nézi (#5606) x meccse...
  • Csesza
    #5701
    akkor legközelebb kapcsold be a tévét...

    az utóbbi meccseken mivel majdnem mindenki szarul játszott, ö a jobbak között volt, sok labdát szerzett jól passzolt stb, stb
  • Ars3nal
    #5700
    alibi szót arra hogy nem hajt, csak ugy ott van mint egyszerű gyerek a matekórán...
  • Csesza
    #5699
    elolvastam...

    érdekes, ven benne egy-két dolog amivel nemértek eggyet

    és 1-2 játékos "leírás" elég vicces

    de nembiztos hogy ez valódi bár elég valószínü

  • Csesza
    #5698
    tudom, hogy Gera miért nem volt ott


    te mire használod ezt az alibi szót? (mert nagyon sűrűn használod de nem magyarázod meg)

    Dárdai az ilyen fiatal csapatban nagyon fontos játékos lenne

    (eggyetlen dolog ami nem tetszett benne hogy egyszer lemondta a válogatottságot)
  • Ars3nal
    #5697
    ...
    Gerat nem engedtek el, ő jó is, de Dárdai a válogatottba csak alibizni tud, Lothar is nemhiába mellőzte
  • Csesza
    #5696
    nem a kapuból kell összefogni a csapatot

    ezért kéne pl. Dárdai vagy Gera
  • Ars3nal
    #5695
    nem mondom hogy szar Fülöp, de mentálisan jobb egy kapusnak ha első számú kapusként számítanak rá a csapatában, és Véghre azért is szükség van hogy összefogja a fiatal csapatot
  • Csesza
    #5694
    magyar kapusokra gondoltam sry

    te végh-et pártolod és fikázod Fülöpöt hogy tartalék (igy jött le)

    végh ürülne ha a tottenhamnél 10.számu kapus lehetne...
  • vmvr
    #5693
    Én sem figyelem az észt válogatottat, de ezt szvsz egy arsenalosnak illik tudni Gyere az arsenal topikba! Nem láttalak még.

    Királyban még mindig ezerszer jobban bízom, mint Fülöpben, de majd kiderült, hogy a kövi szöv.kap. kit fog favorizálni.
  • Zséé
    #5692
    Valódi lehet?
  • Ars3nal
    #5691
    azt vágom hogy Poom Arsenal kapus, de Észt valogatottat nemigazan kovetem figyelemmel, de ha igy van akkor tolem vedhet Fulop is csak a lepkés gabi ne
  • vmvr
    #5690
    Ars3enal a neved, ebből megmerem kockáztatni, hogy ágyús vagy. Szóval illene tudonod, hogy az Észt válogatottban Mart Poom(aki nem tudná az arsenal 3.számú kapusa) véd.
  • Ars3nal
    #5689
    melyik válogatottban véd tartalék kapus?
  • vmvr
    #5688
    Én bizom Királyban, de Fülöpben még nem, még nem nőtt fel a feladathoz szerintem.
  • Csesza
    #5687
    1védés alapján, persze
  • Csesza
    #5686
    sok kapus csoválná a farkát ha a Premier League eggyik fontos csapatánál a Tottenham-nél tartalék kapus lehetne
  • Ars3nal
    #5685
    Végh most jovolt:D
  • Ars3nal
    #5684
    igen vagom hogy tavaly Coventrybe védett, de amig tarcsikapus addig nem kene elsoszamu kapusnak venni
  • Csesza
    #5683
    te kit állítanál kapuba? mert eddig lefikaztad Király-t is és Fülöpöt is?!
  • Csesza
    #5682
    végülis csak a 2.osztályban egy teljes szezon-t a tavalyi évbe

    ebben az évben meg tarcsi bajnokság igen, de az is van olyan erős mint az nb1 ha nem erősebb :S

    és Végh ugye nb1es
  • Ars3nal
    #5681
    Fülöp emberemlékezet óta nem védett komoly tétmeccsen csak tarcsibajnoksagba
  • miccoli002
    #5680
    Királynak sokat köszönhetünk,de a multból nem lehet megélni,mert akkor még Grosics os állhatna a kapuba.......Király ideje lejárni látszik,persze lehet,hogy csak egy hosszú hullámvölgybe van,de sztem inkább már Fülöpöt kéne védetni!!!!!
  • Ars3nal
    #5679
    kérem felejtsük már el Király "lepke" Gabikát és Dárdai "alibi" Pált is
  • Nuno88
    #5678
    gratulálok a csapatnak és Várhidinek... így tovább!!!
  • vmvr
    #5677
    A király gabinak a magyar válogatott eddig marha sokat köszönhet!
  • DJ BP
    #5676
    szimpi ez a Várhidi, de két év múlva megint megszólalna a barom MLSZ, hogy hát hol van az eredmény? az építkezés közepén elküldenék, mint Lothart...