28330
10917302841238962806.jpg
  • Matthew Prosac
    #5755
    Cikk:
    Amint arról beszámoltunk, Tóth Norbert, Tandari Tamás és Thomas Sowunmi jelenleg az angol másodosztályú Luton csapatánál szerepel próbajátékon, amely a héten a Leyton Orient ellen játszott edzőmeccset.
    A 3-1-re elvesztett meccsen szereplő Thomas Sowunmi - angol források szerint - nem győzte meg a Luton szakmai stábját, így rá biztos nem tartanak igényt - mint ahogy több, jelenleg a Lutonnál próbajátékon szereplő játékosra sem.
    - Nem mondanám, hogy nem jó játékosok, csak azt, hogy nem jobbak a jelenleg keretünkben lévő labdarúgóknál, éppen ezért fölösleges lenne leigazolnunk őket - mondta Marvin Johnson, a Luton tartalékcsapatának edzője, egyben az első csapat másodedzője.
    Arról nincs hír, hogy a klubnak mi az elképzelése Tóth Norberttel és Tandari Tamással.

    Ki gondolta volna, hogy Thomas nem felel meg? Amúgy Marvin Johnson nyilatkoza elképesztően udvarias, magyar edző máshogy mondaná..
  • Matthew Prosac
    #5754
    jó is hogy mondod basszus, még el sem olvastam a mai nemzeti sportot, valahogy ottmaradt a táskám legalján
    [mostantól megosztom veletek életem minden pici rezdülését, az első hónalj-borotválástól kezdve a csontritkuláson át egészen temetésem napjáig. remélem örültök [#vigyor]]

    ivott egy picit, de nemsokat, de mégis annyit, h megérezze
  • Kaplan
    #5753
    oFF : Azért, én most kezdem újra :)

    oN : Jó lenne ha elengednék, és lehetőleg olyan csapatba akivel nem esik ki azonnal.
  • SeLFisCH
    #5752
    A Tottenham kapusa , Fülöp Márton 3,5 évre aláírt az Angol championshipben játszó sunderland csapatához !
  • Matthew Prosac
    #5751
    off:
    áttértem pókerre... úgyhogy már nemnagyon.. de fogom még :)
    on:
    Szerintetek elengedi a WBA a GeraZolit végre? Szerintem a legjobb választás a M'borough volna, főleg ha elküldenék már Southgate-t, mert így nagyon nem jön ki, hogy az a csapat mire képes... (sokkal többre)
  • Kaplan
    #5750
    Mostmár mindegy, kiteregetem a szennyest... Apropó sportfogadást műveled még?
  • Matthew Prosac
    #5749
    mondtam hogy ezt a nagyközösség előtt nem vállalom fel bah...
  • Kaplan
    #5748
    Jaja, összetartás mindenek felett ;)
  • fradista91
    #5747
    :ASDasdasd
    Ha már a Csapat nem szórakoztat minket, mi szurkolók elvagyunk látom :D
  • Kaplan
    #5746
    Azok után amilyen kapcsolat köztünk volt, ezt, hogy mered mondani? :( :DDDDD
  • Matthew Prosac
    #5745
    Szeretné a halál, tőlem kinn is maradhacc, túlélném a hiányod .
  • Kaplan
    #5744
    Szeretnéd csak ^^
  • Ars3nal
    #5743
    vehehe:D
  • Matthew Prosac
    #5742
    3napos retúrt vegyél
  • Kaplan
    #5741
    Na akkor én megyek Torinóba ^^
  • Unreal1942
    #5740
    ezzel az erővel én is mehetnék próbajátékra :D
  • Ars3nal
    #5739
  • Matthew Prosac
    #5738
    .:Cikk:.
    A tíz­sze­res vá­lo­ga­tott csa­tár, Sowunmi Thomas 28 éve­sen még va­ló­ra vált­hat­ja ál­ma­it. A Duna­ferrben, a Va­sas­ban, a Fe­renc­vá­ros­ban, a fran­cia AC Ajaccióban és a cseh FC Slováckóban is megforduló lab­da­rú­gó tud­ni­il­lik ja­nu­ár 7-én Ang­li­á­ba uta­zik: tíz nap alatt meg kell győz­nie a má­sod­osz­tá­lyú Luton Town ve­ze­tő­it a ké­pes­sé­ge­i­ről.

    Mármint hogy miről?
  • Grenzjager
    #5737
    ...továbbá nem akarok pesszimista lenni, de a 2010-es VB-re SEM fogunk kijutni.... (ugye hogy volt Lotharral??...na mindegy...)
  • Grenzjager
    #5736
    én vmi nagy suttyó senkit várok, az való a kisteleki mellé....

    olyan kell aki majd az mlsz-el együtt tűnik el a gödörben....

    szóval inkább ne legyen befutó Bölöni .... majd később, amikor már lesz "LABDARÚGÓ" szövetség az országban....

    addig meg elég vmi ötödrangú senki is
  • GanXstaZoleeWrk
    #5735
    Ez a Bölöni szimpatikusan nyilatkozik. Várhidit is szivesen látnám kapitánynak.
  • pacclacc
    #5734
    Vérhidi Peti és Csank János??? Inkább Várhidi!!!
  • pacclacc
    #5733
    Továbbra sincs szövetségi kapitánya a magyar válogatottnak. Kisteleki István egy nappal a Kanada elleni barátságos mérkőzés után úgy nyilatkozott: legkésőbb egy hónap múlva megnevezi azt a szakembert, aki a jövőben irányíthatja a nemzeti együttest. Nos, azóta eltelt két hét, az első számú kiszemelt továbbra is Bölöni László, ám információnk szerint Horst Köppel is bejelentkezett az MLSZ elnökénél

    Ahogy az ilyenkor lenni szokott, a mások által ajánlott és az önjelölt kapitányok egyre-másra küldözgetik az önéletrajzukat a Magyar Labdarúgó-szövetség székházába. Nem titok, Kisteleki István elnök asztalán egyre nagyobb kupacban állnak a pályázatok, ismert és kevésbé ismert külföldi szakemberek jelzik, szívesen irányítanák a jelenleg kapitány nélküli magyar válogatottat.
    A pályázatok között ott van többek között Horst Köppelnek az edzői karrierjét bemutató dokumentum is, aki korábban hosszú évekig edzősködött a Bundesligában – irányította többek között az Arminia Bielefeldet, a Borussia Dortmundot, a Fortuna Düsseldorfot és a Borussia Mönchengladbachot is – sőt az 1986-os mexikói világbajnokságon segítőként a német válogatott mellett is tevékenykedett. Az 58 éves szakember legutóbb az arab emírségekbeli el-vahdánál edzősködött, ott azonban mindössze négy mérkőzésen ült a kispadon, miután csapatával három vereség mellett csupán egy mérkőzést tudott megnyerni, így az idén augusztusban jobbnak látta, ha feláll a kispadról. Horst Köppel korábban viszont szép sikereket ért el, 1989-ben például Német Kupát nyert a Borussia Dortmunddal. A tapasztalt szakember jelenleg állás nélkül van, és nem titkolta: ha úgy alakulna, szívesen irányítaná a magyar válogatottat.
    A poszt betöltésére a legnagyobb esélye azonban még mindig Bölöni Lászlónak van, hiszen Kisteleki István továbbra is őt szeretné megnyerni a kispadra. A tárgyalások lassan haladnak, ám anynyit tudni, felvetődött annak a lehetősége is, hogy Bölöni Lászlóra nem csupán szövetségi kapitányként számítanának, hanem szakmai igazgatóként is. Hogy ebből mennyi igaz, és, hogy a tárgyalások mennyire haladtak előre az elmúlt két hétben, Bölöni László a tőle megszokott szűkszavúsággal, ám sokat sejtetően anynyit mondott: „Amikor eljön, s ha majd eljön az ideje, akkor szívesen válaszolok ezekre a kérdésekre. Addig azonban nem.”
    A döntés tehát továbbra is Bölöni László kezében van. Nagy kérdés azonban, mi történik akkor, ha ő nem vállalja el a feladatot?
    Ebben az esetben nem elképzelhetetlen, hogy a Kanada ellen a kispadon ülő Várhidi Péter hoszszabb távra is megbízást kapna, sőt a honi mezőnyből a korábbi szövetségi kapitány, a jelenleg Diósgyőrött dolgozó Csank János neve is felmerült.
    Egy biztos: csütörtökön elnökségi ülést tartanak az MLSZ-ben, amelyben minden bizonnyal szóba kerül majd a kapitánykérdés is…
  • pacclacc
    #5732
    Mikor játszik a válogatot legközelebb?
  • pacclacc
    #5731
    Hát azthiszem még egy ilyen riporter nincs magyarországon. Idézetek egy mecsből "hát ettől gubbad ki az ember szeme" "csili-csali cselek" "saját magának kötött csomot a lábára" meg micsoda röhögés megy. pfff ez a kocsmábol megy el meccsetközvetiteni???
  • Matthew Prosac
    #5730
    Horti Gábor és van már külön fan-topicja..
  • zsotesz
    #5729
    OFF
    A sport klubon ki az a riporter aki a brazil bajnokikat közvetíti. Csak azért nézem mert egy csomó hülyeséget mond, és jót lehet rajta röhögni.
  • Matthew Prosac
    #5728
    Nemtudom mennyire gondoltatok bele, de a 2006os év ezzel tényleg a magyar futball halála lett. Szegény Öcsi bácsi sem bírta már ezt nézni, arra gondolva hogy egykoron...
    De én reménykedek egy újjászületésben, mindig, mindig körülmény között, Öcsi bácsi pedig örök példakép lehet a gyerekek számára.
  • kojak90
    #5727
    Isten nyugasztalja puskás Ferencet!
  • vmvr
    #5726
    Nyugodjon békében Öcsi bácsi!
  • Kaplan
    #5725
    Nyugodj békében Öcsi bácsi!
  • DJ BP
    #5724
  • asfa
    #5723
    Nyugodjon békében Öcsi bácsi!
  • Nuno88
    #5722
    Nyugodjon békében Öcsi bácsi!
  • sepregető
    #5721
    www.provokator1.hu (sport) olvassatok!
  • bigfoot
    #5720
    Nyugodjon békében Puskás Ferenc!!!...
  • Csesza
    #5719
    Nyugodjon békében Öcsi bácsi!

  • fradista91
    #5718
    Elhunyt Puskás Ferenc...
    Nyugodjon békében!
  • Unreal1942
    #5717
    Nyugodj békében ÖCSI BÁCSI!
    Puskás Ferenc élt 79 évet.
    Várható volt, hogy eljön ez az idő, de mégis nehéz elfogadni.
    Köszönjünk meg mindent amit kis hazán labdarugásáért letett az asztalra a zsniális játékával!
  • vmvr
    #5716
    Aha ja persze. Voltak bakik nála is, de egy ilyen csapat mellett? Hát kérem, védő nélkül nincs kapus. És a "remek" magyar védők aztán nagyban támogatták...-.-