8627
.
  • Hmuda
    #1685
    Np. :-)
  • Pöty
    #1684
    Kösz, megvan! :)
  • Hmuda
    #1683
    Lejebb leírtam, hogy én hol találtam a lencsét hozzá, sok szerencsét (sötét karik előnyben :-) ).
  • Zsolo007
    #1682
    Meg tudná valaki mondani hogy mi az istent kell csinálni Nar Shadaa-n???
    Már jó ideje keringek, felfedeztem mindent, csináltam kisebb küldiket, kiírtottam az Exchange-et. Azzal a hutt csávóval kéne beszélni szerintem, de sehol sem találom. A dock-ban van két ajtó ami a térkép szerint ki kéne hogy nyíljon, viszont nekem nem nyílik, ez egy bug?

    Valaki segítsen pls!!!
  • KH
    #1681
    hehe, lehetne helyette tipp
    de egyébként úgyis mindenki ezt használja
  • KH
    #1680
    érdekes, haszhatják azért is, mert hasznos info van benne, másrészt azért is, mert elcseszed vele más játékélményét
  • IMYke2.0.0.0
    #1679
    Állj: nemzetközi gyakorlat... sértődés ne essék: ki nem szarja le az angol fórumokat?!
    Sokan (itt elsősorban a 1x, de nem a 20-hoz közel) azt sem tudják, hogy az autó légterelőjén kívül mást is jelent a szó!
    Szerintem, és ezt ne tessék elbagatelizálni, minél több szót használjunk magyarul, a lehető legkevesebb "menő" szót mellőzünk, döbbenetes, hogy a magyar nyelv mennyire kifejező tud lenni!


    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • RaveAir
    #1678
    Nemzetközi gyakorlatban a spoiler szót használják. Elég csak szétnézni a külföldi fórumokon.
  • IMYke2.0.0.0
    #1677
    spoil: zsákmány, préda, haszon, meddő, elront, megront, elkényeztet, rosszul nevel, megromlik, tönkremegy.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #1676
    Mondjuk, szerintem nem a SPOILER szót kellene használni.
    Sokan azt se tudják mit jelent - lásd sokkal lejjebb!
    Egyszerűen írják ki ezt:
    Figyelem, történet-leleplező írás következik!
    Kész.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Lacc
    #1675
    Ha olyat irsz amivel elárulsz előre valamit a játékból, és aki elolvassa az innen tudja meg ezeket (pl. a történetből mondasz el valamit, hogy mi fog történni), akkor kell az elejére irni ezt.
  • Kabala
    #1674
    ez mi ez a SPOILER izé minek kell odaírni a szöveg elejére?
  • Shep
    #1673
    értem akkor vszinű emiatt lett zöld a kard mert arra emlékszem, hogy 1et találtam a dzsungelben, 1et meg kaptam a teloson és mindkettő zöld volt.
  • Pöty
    #1672
    Akkor találni kell hozzá lencsét? Mert nekem csak az hiányzik és úgy gondoltam csinálok egyet hozzá. De akkor amit veszek árustól az sem jó igaz?
  • Hmuda
    #1671
    A szine a kristálytól függ. Amúgy arra figyelj, hogy guardiannak kék, sentinelnek sárga, consularnak zöld a kardja (legalábbis így illik, de ez nem kőbe vésett dolog). Arra is ügyelj, hogy amit legyártasz te magad lencsék, azok powerupok, és nem számítanak bele a megépítendő fénykardba.
  • Shep
    #1670
    Ok, hát arra én még nem jártam de van kardom, a színét lehet változtatni, vagy az attól függ hogy az egyik párbeszédben /amit Attonnal folytattam/ mit mondtam, mert van vag 4 lencsém de nekem kapásból zöldet csinált a csúnyaarcú.
  • Hmuda
    #1669
    Akkor jó. Az első részben úgy tudtam bugos volt (bár nem tapasztaltam, mivel abszolút nem figyeltem).
  • Thanatos
    #1668
    ugytudom igen
  • Hmuda
    #1667
    Amúgy itt már a kétkezes fegyverre hat a kétfegyveres harc?
  • Hmuda
    #1666
    #1486-ban leírtam spoileresen, hogy én hogy csináltam.
  • Pöty
    #1665
    Külföldi fórumokon már megfigyelték hogy uninstall Sp2 javított a fagyási gondokon. Persze nem mindenkinek ugyanolyan a konfigja...

    Nálam vagy lefagy vagy resetel egy idő után. Dantoinon ha kinti részen (pusztában) mentek egyet, akkor leesik az fps azonnal 1-2 körülre. Utána ha bármit állítok a grafikán és visszamegyek hihetelen módon megjavul azonnal...

    A másik hogy egy reset után fél órával régebbi állásokat tudok visszatölteni pedig fagyás előtt mentés után azonnal vissza lehet őket tölteni. Ez több mint érdekes, valószinüleg nem a spyware-nak van köze hozzá.................
  • Shep
    #1664
    a "nem indul ablakban sem" úgy értendő, hogy ez a hiba nállam nem jelentkezett.
  • Shep
    #1663
    XP 2500+@3200+ Abit NF7 6800GT 66.93as hivatalos driver, no codec pack csak divx meg xvid XPpro+SP1, nem hiszem hogy ez számítana de 4xFSAA+16xAniso 1024-ben, és nem indul ablakban sem. ja mikor beta driver volt fent akkor a karaktergenerálás után egyből fagyott, viszont a fent említett driverrel nincsen semmi gondom.
  • Shep
    #1662
    közben már megcsináltam futotta egy dupla meg egy simapengésre, és még csak a telos meg a jungeles bolygó volt meg most érkeztem meg az M betűs bolygóra.
  • Voltan
    #1661
    Össze kell szedni az alkatrészeit. Az elsőt Teloson találod, a másik kettőt a következő bolygón. (Elvileg mindegy, melyik az, nálam a Dantooine volt.) Aztán beszélsz a technikussal és összerakod.
  • IMYke2.0.0.0
    #1660
    Semmi baj ... Nekem is szar napom van itt a melóhelyen. Eddig nyomtuk az előrehaladási jelentés készítését, fénymásolás 3 példányban, azok hitelesítése, fasz kivan...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Me0w
    #1659
    Nem. Csak ideges :) bocs
  • IMYke2.0.0.0
    #1658
    Hülye vagy bazzer?
    A "szaros bugos" azért lett kiemelve, mert MÁSOK írták bazz!
    Olvass, érts, hallgass!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Me0w
    #1657
    AMD 3200+, 1G DDR, XP SP2
    nem fagy (meg :))
  • Me0w
    #1656
    Milyen joggal baszod? Kipengetted a 15 rongyot erte? ha igen, irany a support forum, es rinya ott. De amig warezolsz, addig mi a fasz jogod van ahoz hogy lehuzz egy jo jatekot mert az agyonhuzott, agyonbuheralt, 2 eve telepitett oprendszerrel ellatott geped nem kepes fagyas nelkul 2 orat kibirni?
  • Probatbicol
    #1655
    Érdekesebblenne kideríteni, hogy mi lehet a fagyások oka. Nálam sem fagy pedig az ati fórumon már kitárgyalt 9800GAGYI kártyám van, 512 ram,mindent a maxra állítva sem akad füstnél, robbanásnál sem. Mondjuk ablakban indulás van de az 2 kattintás.
    Le lehet szűkíteni, hogy kiknél fagy? Intel vs AMD, sp1/sp2?
    Nekem gyanúsak még a codec packok is.
    De az is lehet, hogy csak a windows telepítési életkora dönti el.
  • Shep
    #1654
    Megvannak a fixturek /3db/ meg megvan a 3 fő kellék a kardhoz, de hogyan tudom összerakni, a munkapadnál a create-t választom, de ott a fénykatrd menü latt csak új elemeket tudok létrhozni magát a kardot nem azt hogyan kell?
  • IMYke2.0.0.0
    #1653
    Az a csodálatos, hogy a Felhasználók 80-90%-a rinyál valamiért (tegyük hozzá: joggal), akkor mindig akad egynéhány, aki azt írja: ó, nála minden frankó, mert az ő gépe szuper.
    Én is odafigyelek a rendszeremre, értek is hozzá. Igyexem a lehető legminimálisabbra szűkíteni a hibalehetőségeket, de ettől függetlenül, nem rontok másnak, ha egy szaros bugos játék crasheli a gépét, míg az enyémet - még - nem.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Shep
    #1652
    Hogyan kell fénykardot csinálni?



    Egyébként nekem nem fagy nem akad, nem lép ki, szóval jó 1-2 bug volt benne, de az en vezetett fagyáshoz és egyéb kellemetlen dolgokhoz, a lagdurvább az volt hogy az egérmozgást egy beszélgetés után nem vette be szóval újra kellett indítani a játékot de ezen kívül semmi nem volt.
  • Sephi
    #1651
    Ez eleg nehezen hiheto.
  • IMYke2.0.0.0
    #1650
    Még...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Me0w
    #1649
    Felesleges agresszivkodnod. Nekem is sp2-m van, es nem fagy, nem crashel a desktopra, es semmi hasonlot nem csinal.
  • Pöty
    #1648
    Zsenikém! Ha már ilyen jól megmondtad a frankót akkor elárulom hogy service pack-2 is okoz rengeteg bugot a játékban, az meg no komment hogy ugyanazon a konfigon a HL2, CS, Doom3, meg még ezermillió játék bug nélkül elfut ez a szar meg bugzik. A "szar"-t bugzásra értem mert jó a game. :)

    Lesz egy windows reinstall és az Sp2 többé nem lesz fent nálam, mert pl a Riddick egy percig se megy fagyás nélkül.

    De a programozók 80%-a azért képes mindenféle konfigra fagyásmentes játékot írni. Van aki nem..........
  • Me0w
    #1647
    Bugos jatek :) A bugok fele abbol akad, hogy xy usernek fogalma sincs arrol mi az a windows, hardver, vagy akarmi. Televan a gepe spyware-el, szarokkal, 325323 codeccel, meg 20 mega szemettel a registryben. Azok a bugok, melyek valojaban programozasi hibabol adodnak, meg ki lesznek javitva a kov peccsben. Nem tudom minek lazadni, hogy igy szar meg ugy szar mikor 1 fillert nem fizettel ki erte.

    ps. napi 6 ora folyamatos jatek utan egyetlen egy CTD sem volt :)
  • KH
    #1646
    most híttak a CD Galaxisból, van náluk gamma, ahogy az Obsidian fórumon írta valaki :-)

    Option One - Download from a warez site or whatever. Result, a broken game that wont run.
    or
    Option Two - Buy the original. Result, a broken game that wont run and £30 out of pocket.

    avagy

    1. opció: Letöltöd valami warez oldalról. Eredmény: kapsz egy hibás játékot, ami nem fut.
    vagy
    2. opció: Megveszed az eredetit. Eredmény: kapsz egy hibás játékot, ami nem fut és kiadtál 30 dollárt.

    Take the blue pill, Neo :-)