8627
.
  • IMYke2.0.0.0
    #1645
    A mondat bizony nem azt jelenti - bocs.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Kovász
    #1644
    Nem inkább:

    1. a középsőt fordítsd balra
    2. a baloldalit fordítsd balra
    3. a jobboldalit fordítsd jobbra?
  • IMYke2.0.0.0
    #1643
    Magyarul:

    1. Fordulj körbe, középen, az óramutató járásával ellentétes irányba,
    2. Fordulj balra, az óramutató járásával ellentétes irányba,
    3. Fordulj jobbra, az óramutató járásával megegyező irányba!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Kovász
    #1642
    Vki kipróbálta már ezt a patchet? Mert a gamecopyworldon elvileg van hozzá crack, de a letöltött file-nak 1.0-ás a neve..
  • Aragorn10
    #1641
    1. Turn center counterclockwise.
    2. Turn left counterclockwise.
    3. Turn right clockwise.

    Itt a kód :))
  • Voltan
    #1640
    Igen, rohadt jó fej a srác... Még jó, hogy nem olvastam végig.
  • RaveAir
    #1639
    Ezt találtam, ami elvileg szövegkorrigálást is tartalmaz.
    ftp://ftp.lucasarts.com/patches/pc/KotOR2%20Patch%20v201420%20UK.exe
    és egy német nyelvű:
    ftp://ftp.lucasarts.com/patches/pc/KotOR2%20Patch%20v201420%20DE.exe

    A játék hiányában sajnos ezeket nem tudom megnézni. :(
  • Kovász
    #1638
    Kösziii!
  • dervis_
    #1637
    Kovász:
    SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER
    Ja, sajna semmi pluszt nem ad, ha lenyomod mind az ötöt. Én csak azért zúztam le öket mert annyira nagy volt az arcuk és annyira fanatikusak voltak, hogy abban reménykedtem talán visszavesznek a stílusból. Hát sajna nem...
  • Hmuda
    #1636
    Hát ez tényleg vicc. Ez nem patch hanem manual. :P
  • KH
    #1635
    bah, tanáltam valamit (Obsidian forum), de ha ez igaz, akkor ez nem patch, ez vicc:

    ##############################################################
    STAR WARS™ KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC™ II - THE SITH LORDS™ Update ReadMe
    Version 1.0a
    11-Feb-2005
    ##############################################################
    Thank you for downloading the STAR WARS KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC II - THE SITH LORDS Update
    This update includes the following:
    Manual pdf
    ##############################################################
    © 2004-2005 LucasArts, a division of
    Lucasfilm Entertainment Company Ltd.
    P.O. Box 10307
    San Rafael, CA 94912
    ##############################################################

    ugyanakkor valaki meg azt írta be a fórumra, hogy valami Dantooine bugot kijavított neki..
    bah
  • KH
    #1634
    nem tanáltam én sem :-/
  • Hmuda
    #1633
    Majd ha találsz listát a javított dolgokról léci rakd már be, mert sehhol nem találtam.
  • Hmuda
    #1632
    Nekem is akkor adta be, mikor mindkettő pontot kaptam (darkot is, lightot is) és gondolom ezzel jelzi, hogy melyik volt az erőteljesebb (esetedben a light volt erősebb, tehát az nőtt).
  • KH
    #1631
    v1.0a patch a Gamer's Hell-en, sajna arról már lekéstem, hogy feltöltsem az oldalra, de majd este...
  • Kovász
    #1630
    Nah? Senki se tudja, mi az a "net light side shift"?
  • Kandurex
    #1629
    nah, bazd meg, sztem többet ne írj ide

    #1626 hozzászólás SPOILEREKET TARTALMAZ A JÁTÉK VÉGÉRŐL!!!

  • Sephi
    #1628
    A faxom fog 155 hozzaszolast elovasni. Hogy lehet ennyit irni par otra alalt? Megorultetek ?:DDD
  • Thanatos
    #1627
    spoiler észlény...
  • VGQ
    #1626
    Nah készen vagyok.asszem.Megöltem a fögenyot,és leomlott az egész bolygo(ez a vége??) Csak,mert valamitöl ha megy a video kifagy ez a hülye gama a francba ,és kidob a windowsba hibával:(

    A másik meg hogy fogja amagát és reseteli a gépemet.Szal a videokat nem láttam a végén,de remélem kész lettem vele.

    A vége felé már teljesen kivoltam.tudni akartam hova a francba tünt a vénasszony már.
    azért gratula az iroknak ismét.Ha telost meg a bányát nem cseszik el a hülye mászkálással tök jo lett volna.

    Kötelezö megölnöm minden föfö Jedi-t??Vagy ha a kirájnö mellé állok akkor nem kell legyilkolnom öket??Csakmert valahol elszurtam és Val akárkihez csatlakoztam:((
    Ez azért tiszta gáz,hogy fullosan jo Jedi vagyok és ölöm a mestereket:p
    vagy csak nagyon nem értem a történetet??:))
  • Kandurex
    #1625
    Ez legyen a legnagyobb amit el lőtt.
  • EndreMan
    #1624
    Kösz hogy eléírtad hogy SPOILER gyökér....
  • Reelex
    #1623
    sá.az a gáz hogy az elején duplapengéjű lézerkardot csináltam,de én eggyel jobban tudok küzdeni.de amikor szerzek egy fénykardod az mindig duplapengéjű.miért?azér mer az elején ezt állítottam be?nem tudja vki hol lehet szerezni egykezeset?előre is köszike
  • Kabala
    #1622
    ugyanis Handmaiden pont ezért lép be a csapatodba mert amikor meglát téged akkor szerelmes lesz beléd
    Ha női karaktered van akkor Disciple fog beállni a csapatodba a Dantooinon..
  • eclipse
    #1621
    Én is a Nar Shaddaa-n vagyok, de eléggé elakadtam.. Éppen a droiddal vagyok egy raktárban, ahonnan sehogyan nem tudok kijutni. A naplóm azt írja, hogy fel lehet robbantani a kijáratot, de a menűben nincs ilyen lehetőség.. Elvileg valamilyen kódot is meg lehet adni, csak nem tudom mi a kombináció.. Valaki segítsen plííz!
  • BlackShadow
    #1620
    ah már értem :) miyen logikus :P
  • Kabala
    #1619
    Handmaiden csak akkor követ téged ha férfi karaktered van...
  • Kandurex
    #1618
    #1476
  • Lacee
    #1617
    (minor) SPOILER


    Nar Shaddaa-n kinek kéne segítenem hogy odaadja a lighstabert? szerintem már minden küldetést megcsináltam, a fél exchange meghlat, beleértve Goto-t is. A refugee-vezetőnek is mindent elvégeztem, ha beszélni akarok vele, csak megköszöni az eddigieket. Nem is beszélve a huttról és a Fasaa nevű dokkfőnökről. Ötletem sincs, honnan kéne fénykardot szerezni ezen a bolygón...
  • BlackShadow
    #1616
    lenne egy oyan problémám (ami már az 1. résznél is fennáltd de vhogy megoldottam csak sajnos már nem mléxem mivel) h a játék igy random időközönként ujranyomja a gépet.. van h jáccok vele 3-4 órát simán azt oyanis h 20 percenként újraindítja :\ nemtom mitől lehet

    másik, öcsém is tolja a gamet és nála amikor atrisnál volt követte egy homemaiden , nálam meg nincs :D és nemtudok oda visszajutni, nem lehetne vhogy mégis visszakerülni atris bázisára? :D
  • windrunner
    #1615
    vagy igen
  • windrunner
    #1614
    hehehehe... mért fárasztod magad? elég lett volna egy nem.
  • Csuhai G
    #1613
    Igen!
  • Hmuda
    #1612
    Nem csak egy. A többi dísz.
  • windrunner
    #1611
    Az install-hoz kell mind a 4cd?
  • Shep
    #1610
    én még csak a havas után vagyok szerintem most mehetek majd ahova tetszik. Viszont félek hogy nekem csak marha sokára lesz fénykardom, egyenlőre csak 1 dolog van meg hozzá.
  • Kovász
    #1609
    Köszi, sikerült
    Bár aszittem ad vmi tápot is, nem csak potom 750XP-t.. na mind1.

    Más: Ez mit jelent: "net light side shift"?
    Most szabadultam el Telos-ról, beszéltem a hajón a Telos-i csajjal, 1x 1 light side pontot kaptam meg egy influencet nála, másodszor (az egyik válasznál mást mondtam) meg 1 light, 1 dark, az influencet meg ezt.
  • Thanatos
    #1608
    vársz a patchre...
  • Jimmyke
    #1607
    Talán (majd) le lehet tölteni a videókat külön valahonnan, vagy kérj meg valakit akinek megvan a gamma, hogy szedje ki és küldje el. :) Jobb most nem jutott eszembe :D
  • Pluskast
    #1606
    Köszi de azt a fajtát ismerem én inkább arra lennék kíváncsi, hogy esetleg olyan megoldás létezik e, hogy lássam is a videót úgy hogy nem kapcsolom ki.