8627
.
  • Shep
    #1765
    Mikor az Onderonon ki kell deríteni, hogy ki is a kapitány gyilkosa, vagyis a doki ártatlanságát kell bizonyítani, kivel kell beszélni a bárban, mert beszéltem Kiph-el vagy mi a neve és aztán azt írja a naplóban, hogy talán vki többet is tud az ivóban a dologról, nade ki mindenkit végigkérdeztem de semmi,

    A megszerzett starpot visat kinek érdemes adni, mert jelentkező az van rá bőven.
  • RaveAir
    #1764
    Csak azért kérdeztem, mert a dialog.tlk-ban szerepelnek, és én még nem tudtam, hogy ezek meg fognak-e a játékban jelenni, tehát le kell-e fordítani.
    Ha nem akarsz gagyi magyar fordításokat használni, akkor meg ne tedd. :P Nem erőszak a disznótor...
  • Jimmyke
    #1763
    Revan cucc? :)
  • Gandibá
    #1762
    swkotor2.ini -be a [Graphic Options] alá írd be ez:

    Disable Vertex Buffer Objects=1

    Ez nekem segített és nem akadt.
  • Thanatos
    #1761
    nah én itt fejztem be asszem, egész gamebe semmi gondom nem volt, meg se reccent, dantooine meg játszhatatlanul akad..., amig ki nem jön valami patch én pihentetem a gamet
  • Sephi
    #1760
    Talan SPILER

    Akit esetleg erdekel... Onderon bolygojan a kikotoben pont annak a szobornak a hatanal ahol a felkeleses pasi volt van egy ajto amit csak naon magas Security-vel lehet kinyitni. Bao-Dur-nak legyen nagya a secority kepesege es legyen egy csomo ilyen plusz Security cucc rajta mert akkor ki lehet nyitni amikor masodjara ott jarunk.
    Ami az ajto megett van annak sokan naon fognak orulni :D Plane azok akik a KOTOR elso reszet vegig vittek.
  • Thanatos
    #1759
    ilyenek nincsenek, a zárójelekben a bizonyos képeséget használó válaszok vannak 8force presuade pl) nah ezé nem használok én gagyi magyar forditásokat... :PPP
  • RaveAir
    #1758
    Egy kérdés játékostársak:
    A szövegek kiírásakor vannak ilyen érzelmet, vagy hangulatot kifejező zárójeles mondatok?
    Pl. {Állva}{Kicsit részegen} Most, hogy kiirtottunk egy bolygót, valaki elmondhatná, hogy mi folyik itt.*

    *idézet a készülő magyar fordításból
  • Thanatos
    #1757
    mondom tápolod magad hogy tuléld a védelmeket és meglegyen főkarid onnan már gyaloggalopp (a compu csak azé kell hogy kicsit meg tod addig könyiteni a dolgodat, kikapcsolva, vagy tulterhelve egy két védelmi rendszert)
  • Braveheart
    #1756
    Hali! Nekem is megvan a játék, eddig semmi baj nem volt vele, egy két kisebb bugot észrevettem de ezek még nem votlak súlyosak. Most hagytam el azt a rohadt űrállomást, már eléggé untam. Mikor változik meg a külsőm? Már kaptam kb 5 dark pontot, de nem vettem észre még semmit. Amúgy mentségemre szolgáljon hogy eddig az összes SW játékban jó Jedi voltam, nem árt a változatosság
  • Hmuda
    #1755
    Hát Bao-Durnál jobb kompizseni nincs a csapatban az tuti. :-) A handmaiden meg elég cuki közelharcban, majd meglátom mi lesz.
  • Thanatos
    #1754
    nekem nem kellet, aszem onnan egyet se csináltam :)
  • Thanatos
    #1753
    mindenkivel szisvsz ott, az a lenyée g hogy egy computeres emberkel legyen, gyorsan szabaditsad kia főjetidet és sinen vagy (amugy énis nar shaada-ra mentem elször)
  • Thanatos
    #1752
    akkor a lgéterelőre minek hazsnálod ezt a szót? :P
  • Kandurex
    #1751
    Hát ja. Én is így nyitottam. Először. Aztán elegem lett a nyavajgásból. Aki 1000 kredit felett kért az pofán rúgtam párszor. Mi vagyok bazzeg? Jótétintézmény? Mondjuk az ok az is lehet, hogy elegem van már abból, hogy vagy 2k kredit, vagy menj el ide, oda, amoda, csináljam meg, ezt, meg azt. Meg anyád! Adod vagy jön az össznépi rugdosódás?! Komolyan mondom még jobb is így! Pedig keményen "jó" azaz kék Jeti vagyok.
  • Hmuda
    #1750
    :-)

    Én már nem akadok fent az obsidian inkompetens programozási tudásán, csak tűrök, tűrök és tűrök. Még jó, hogy a WoW megvan és lefoglal két idegeskedés között. :-)
  • Hmuda
    #1749
    Én még csak második bolygón vagyok, de amúgy se költök semmire, csak néha annyit jótékonykodok, hogy nem árt az utánpótlás. :-)
  • Zsolo007
    #1748
    HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE GIGALOL

    hihetetlen ráment a fél délutánom és most megtörtént!!!!! Hogy áldaná meg az isten mind az összes programozót aki ennek a gémnek a megírásában résztvett :DDDD (persze negatív értelemben)
  • VGQ
    #1747
    A játék végén volt kb 100k pénzem szal nem is érdekelt már a pazzak.
  • Hmuda
    #1746
    Olvasd el a journalt. Ott van, hogy a kamerák felvételeiből kaphatsz utalásokat. Többet nem segítek mert az már sok lenne.
  • VGQ
    #1745
    1629-re váaszolva,probáltam UGY fogalmazni,hogy semmi lényegeset ne mondjak el a történetböl,illetve a cselekményekröl,ugyhogy sztem ne kéne ennyire lehurrogni.
  • Hmuda
    #1744
    Hm, én azért legyőztem (nem ártott az az 1000 credit :D), csak a durosért kaptam egy dark pontot (fogalmam sincs miért), de gyorsan visszaszedtem mert még volt hová jótevősködnöm. :-)
  • Dankó
    #1743
    Sziasztok!
    Most olvastam vagy 5 oldalt vissza de sehol sem találtam megoldást a kérdésemre.Hogy kell a turbó lift kódját beírni az első pályán mivel a hologram csak 3-at mond meg a többire semmi féle nem utal.Mindent összeszedtem egy bedöglött ajtó kivételével ami egy hálófülkéhez vezet oda nem tudtam bemenni.ott lenne a további 2 kód?Jah és ha igen oda hogyan tudok bemenni mivel sem akna sem gránátom nincs.
    Köszi a segítséget
  • Hmuda
    #1742
    Csináld azt ami az üzimben van és nem lesz gond.
  • VGQ
    #1741
    ha jo Jedi vagy mint én simán meggyözöd játék nélkül is hogy ne játszon veled,mert te elvered a seggét anélkül is:)))
  • Zsolo007
    #1740
    azt a geredit többször is legyőztem de a küldije nem tűnt el...
  • Zsolo007
    #1739
    bajnok?
  • Hmuda
    #1738
    Spoiler!





    Legyőzöl akit csak tudsz, megjavítod a pazaakos droidot (Bao-Dur sokat segíthet ebben), aztán jön a bajnok, elkened a szája szélét (nekem zsinorban kétszer is sikerült :P) aztán majd talán jó lesz.
  • Zsolo007
    #1737
    Pokolba, hiába csinálom meg a pazaakos küldiket semmi hatás :((((
  • Hmuda
    #1736
    Nekem most nem olyan megrázó a dolog. Itt a WoW, azzal nyomom és csak akkor fanyalodok rá erre a bugtömegre, mikor épp szerver restart van. :-)
  • Kandurex
    #1735
    hrr...nc
  • Hmuda
    #1734
    Ja szerintem is. Elévgre a bugok "várhatnak". :-)
  • Kandurex
    #1733
    Ez egy nagyon fontos patch vót
  • Hmuda
    #1732
    Csak berakja a manualt oszt kalács. Semmi bugfix, semmi optimalizáció, csak a szimpla manual.
  • Kandurex
    #1731
    Milyen patch? Mi, hogy s merre? Valaki homályosítson fel a témával. Egyáltalán jött ki patch? És ha igen, mit javít? Egyáltalán javít?
  • Zsolo007
    #1730
    Mellesleg van valahol crack az új patchhoz? Vagy ahonnan trainert lehet leszedni?
  • Hmuda
    #1729
    Pazaakot csináld meg, asszem az kelleni fog majd kicsivel később.
  • Zsolo007
    #1728
    nekem mostmár komolyan elegem van ebből a gémből...... ez vagy egy orbitális bug, vagy én vagyok nagyon balfasz, ezeket a küldetéseket nem csináltam még meg nar shadaa-n, lehet hogy valamelyiket meg kell először csinálni ahhoz hogy bejöjjön a holoüzi?

    küldik:
    3-om pazaak den-es küldi
    vogga's dancer's
    Ebon Hwak ID signiture
  • Bercy #1727
    nem tudjatok mitol lehet az h karakter generalas utan es a felvezeto szoveg utan nem tortenek semmi. szol vmi nyugis zene, de a monitor sotet marad.
  • Hmuda
    #1726
    Pasz. Szimplán sorban csináltam a küldiket, mindenkivel beszélgettem és egy idő után sikítottak, hogy esemény van.