8627
.
  • Zsolo007
    #1725
    Neked nincs ötleted miért nem dobja be a hologram üzit?
  • Zsolo007
    #1724
    Én a durva küldikre csak jediket viszek, akinek nincs fénykardja az nem is igazán jó :D
  • Zsolo007
    #1723
    Jó neked én is folytatnám nagyon szívesen.... :(
  • Hmuda
    #1722
    Spoiler.

    Na az ikreken túlvagyok (mindkettő beakadt valahova és onnan szépen lelövöldöztem őket ), most fent vagyok a hajón. Szerintem rossz embereket vittem el, mert két perc alatt ledarálódnak (zabrak-handmaiden).
  • Pemack
    #1721
    megvan az út a győzelem felé :) köszi a segítséget, asszem folyatotam a gémelést :)
  • Zsolo007
    #1720
    Ha még sokáig szivat akkor előlrőlkezdem egy sith karival és levágok mindennkit minden bolygón
  • Zsolo007
    #1719
    Hát nem igaz a tökö tele van ezzel a gémmel körbe-körbe rohangásztam ebben a kurva városban és még mindíg nem jött az a francos holoüzi mindjá' ráfekszek az uninstallra ha......
  • Zsolo007
    #1718
    nem is a droidot hanem a használatának jogát vagy valami ilyesmit kell tőle venni, de nem hagyományos vételben hanem dumcsiban, ha az megvan be kell menni a czerkához beszélni a droiddal megkérni hogy kövessen és onnnan meg már leírtam :D
  • Pemack
    #1717
    na megtaláltam de nem árul droidot csak alkatrészt
  • Pemack
    #1716
    hol van a droidos? :D
  • Zsolo007
    #1715
    mondják hogy el kell menni valami droidoshoz talán a B2-es lakórészlegbe, neki adsz 2500 pénzt és tied a droid, utána átprogramoztatod a droidot az ithorianokkal és utána bemész a droiddal és letöltöd a központi memóriából a cuccost :D
  • Pemack
    #1714
    az ithorianoknál is elakadtam hogy bejussak a czerka mainframe-be, azt hogy kell?
  • Zsolo007
    #1713
    Az ithorianokkal kell beszélni, csinálsz nekik egy két küldit és adnak neked egy hajót ami levisz a felszínre, ott már sínen leszel
  • Pemack
    #1712
    elakadtam ott hogy az ebon hawk-t ellopták és aszondják a TSF-nél hogy az Exchange-nél érdeklődjek de o már mindenkit leöltem!!!! ijjjjjjjjjjenkor mi a francot kell csinálniii???
  • Zsolo007
    #1711
    viszatöltöttem egy régebbit, ahol még nem öltem meg a pőolipfejűt, de így sem kapom meg a holoüzit :'( mi a francot csináljak?
  • Zsolo007
    #1710
    Akkor elég ha egymagam beballagok a bárba nem? gáz maszk megvéd?
  • Zsolo007
    #1709
    megbízott igen, a gáz az hogy a polipfejű halott :DDD
  • dartonita
    #1708
    en sosem 'kaptam'.csinaltam,vagy elvettem
  • Lacee
    #1707
    SPOILER

    a hutt (Vogga) megbízott már, hogy segíts neki megszabadulni Gototól? nekem utána küldött egy holoüzenetet a polipfejű vezér (talán Visquis nevű?), hogy találkozni akar velem a mérgezett levegőjű bárban. Ezután lépett színre Goto...
  • Zsolo007
    #1706
    Telos után dantoinre érdemes menni :D, ott kapsz 2 vagy 3 lézerkardot
  • Zsolo007
    #1705
    és meddig várjak? Már nincs mit csinálnom! A kisebb küldiket mind megcsináltam (na jó nem mind :D )
  • Pöty
    #1704
    Nekem meg nagyobb a homokozólapátom!
  • Lacee
    #1703
    Goto majd szépen bejelentkezik, csak várj :)
  • Lacee
    #1702
    pl azért mert ide jöttem először Telos után :)
  • dartonita
    #1701
    turelmetlen vagy.goto is meglesz,ha eljon az ideje :)
  • Zsolo007
    #1700
    Nar Shadaa-n vagy és nincs fénykardod??????? Az meg hogy lehet nekem vcan vagy 5 :D
  • Zsolo007
    #1699
    Hát én nem tudom,de nagyon nagy balfasz lehetek, eddig sehol se akadtam el de ez a Nar Shadaa....... Megtaláltam azt a vlooga-t vagy mi a neve, és megkaptam tőle a küldit hogy Goto-t le kéne beszélni a szállítóhalyólopkodásról. Merre találom Goto-t??????
  • Lacee
    #1698
    ennél kicsit bővebb infot szeretnék kérni, erre a hozzászólásra emlékeztem, de nem segít... ezért is bátorkodtam kérdezni :)

    az a gondom, hogy már minden questet elvégeztem a menekült-vezérnek, és mégsem kaptam fénykaszát.
  • Voltan
    #1697
    Ezek internetes zsargon kifejezések, amiket nemzetközileg mindenki használ és ért. Ha már a SPOILER kifejezést nem használjuk, akkor a LOL-t sem szabad. Javaslom helyette a HERM-t (Hangosan ElRöhögi Magát). Ez hülyeség. Mindenhol, mindenki ezt használja. Ez így megy, kész. Aki nem tudja, sorry. Nem lehet mindent átültetni magyar nyelvre, az internetes zsargont meg aztán végképp nem is kell.
  • dartonita
    #1696
    nm
  • Zsolo007
    #1695
    ok, megnézem, köszi
  • dartonita
    #1694
    nem.onnan majd kijonni fog vki,bemenni nemtudsz.a Jabba utanzat pedig a dokk legeszakibb? reszen van azthiszem.mindent jarj rendesen korbe.meglesz.
  • Zsolo007
    #1693
    Senki sem tud segíteni????
  • dartonita
    #1692
    ensem tudom mar pontosan hol kezdte el magat atkepezni,de sok dark cselekedet kell :P
  • RaveAir
    #1691
    A nemzetközi tapasztalaton nem csak angolt értettem! Egyértelmű, hogy onnan van átvéve, de más országok fórumaiban is megfigyelhető, hogy így van kiírva.
    De magyarul lehetne pl. "Ne olvasd el bamme'!" is. :>
    Sajnos ez is olyan angol szó, amit egyszerűen nem lehet egy szóval implementálni változatos, színes nyelvünkbe.
  • Hmuda
    #1690
    Másodjára mentem oda, szóval nehezen hozhattam volna ki belőle a jedi-t (azt se tudom hogy kell).
  • Hmuda
    #1689
    Majd meglátod. :-)
  • dartonita
    #1688
    hatugye aki nem gyurt atton-bol jedi-t ;)
  • Zsolo007
    #1687
    Milyen ikrek? Hol?
  • Hmuda
    #1686
    Most ott vagyok gondban, hogy Atton-t megtámadták az ikrek. Atton lőfegyverel, semmi melee cuccom nincs, ergó ez a harc lehetetlen, mivel a pajzsot nem akarja lelőni róluk, az én pajzsaim egy csapástól szétesnek, szóval itt megakadt a játék végleg. Nincs valami "békés" megoldás?