8627
.
  • rezsofiz
    #1845
    Teljes egyetértésem.
  • Me0w
    #1844
    Nem tudom, lehet 20 ora ha nem olvasol vegig mindent csak porgeted a szovegeket. Nem vagyok gyenge angolbol, de igyis eleg sok olvasnivalo van. Eddig olyan 4 orat jatszottam vele, es most vagyok Teloson a versenyzesnel, de mentsegemre legyen mondva nem jatszottam az elso resszel :)) Boven lesz nekem 40 ora is :D
  • Ryder
    #1843
    Segitsetke PLS

    Felraktam a játékot, de keraktergenerálás után, amikor elkezd tolteni kifagy az egész, SP2-t leszedtem, és feltettem az utolso, legfrisebb nvidia drivert, és a patch-et is... vmi ötlet?
  • rezsofiz
    #1842
    Sajnos már rég tul vagy a felén :(
  • bigapó
    #1841
    Mintha valaki azt mondta volna, hogy 20 óra a tiszta játékidő, de nem biztos. Én még csak kb. 2 óránál járok:))
  • Tatyla
    #1840
    mivel az angoltudásom kezdetleges...

    SPOILER!

    elárulná valaki melyik fehérhaju luvnyával kell megküzdenem vagy beszélnem hogy tovább gördüljön a történet?


  • Kandurex
    #1839
    Milyen messze vagyok még a végétől? Már voltam a Telos, Pegasus II, Nar - Shadda, Dantooine és most járok az Oberonon, ott is Iziz városba. A csillagtérkép szerint már csak Korrabien marad ki. Mindezt 18 óra játék alatt, naon remélem, hogy még a felénél sem.
  • bigapó
    #1838
    No ez jó hír, mert nekem meg SP2 van fenn. Már az elején fagyogat? Mert, ha igen, akkor nekem nem lesz ilyen problema. remélem...
  • bigapó
    #1837
    meg, mert többfajta beállítási lehetőség van. a max az 85 és ha jól emlékszem a 60-as is ott van. De azért nem ártana egy újat beszerezned, már csak a szemed miatt is:)
  • cosmo72
    #1836
    Udv mindenkinek! A kerdesem az lenne, hogy 60 Hz-es monitoron megjelenioti a kepet a jatek?
    THX.
  • Hoz_Hun
    #1835
    Banshee-n irták, hogy telepítés előtt "disabled"-ezd a virusírtódat. Probáld meg úgy.
  • csuhi
    #1834
    hali!

    ott vagyok most Datonnien, vagy hol, és még hiányzik egy lens fixture a lézerkardhoz. azt hol találom meg???
  • Hoz_Hun
    #1833
    A külföldi forumon azt olvastam a SP2 miatt fagyhat a játék. legalábbis az ottani emberek többségének megoldotta a fagyási problémáját az SP2 eltávolítása.
    A magam részéről nem tudok hozzászolni, mert nálam teljesen jól fut, modjuk nincs is SP2 fenn.
  • KH
    #1832
    nekem elég hangyásak az átvezető animok, a sima játék viszont nem
    szar a videókártyám? (mondjuk nem egy mai darab: Club3D Gef4 Ti4200 128 b 8xAGP TV)
  • IMYke2.0.0.0
    #1831


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Kovász
    #1830
    OK, nincs probléma
  • Hmuda
    #1829
    Akkor még nem volt ATI-m (mostmár van :P), de úgy emékszem, hogy patch előtt a driver, utána meg a patch orvosolta.
  • Mayday
    #1828
    Hat ez nem tul sok.
    Nem emlekeztek, ezt a kilepeses dolgot az elso reszben az 1.03 peccs javitotta meg, vagy egy akkor megjeleno ATI Catalyst?
  • Hmuda
    #1827
    Patch = csak manual hozzáadása.
    Ergó...
    Patch =/= patch.
  • Mayday
    #1826
    Erdekes dolog am ez, de ahogy a hozzaszolasokbol latom, megvan ugyanaz az apro ATI-s betegseg, amit az elso reszben mar a kesobbiek folyaman orvosoltak. (Arra gondolok, hogy a jatek tolteseknel kidobal az asztalra.)
    Ez a patch egyebkent ezt hivatott orvosolni?
    Es nekem meg van egy pici problemam, ami viszont valoszinuleg egyedi lesz mar; tegnap tettem fel a jatekot, es a jatek elso menujeben szepen megfagyott. Semmi nem muxik, csak Reset, aztan ujra fagyas. Tortent meg harmadszorra is, aztan a negyedik alkalommal olyan gyorsan vegignyomtam a New Game-et, automatikus karaktergeneralast meg mindent, hogy bejott a jatek maga, az mar nem fagyott. Ezzel a problemaval mas talalkozott mar? Nekem is ATI a kartyam, uj driver, uj directx, de meg az XP is uj, SP2-es.
  • IMYke2.0.0.0
    #1825
    Az lehet, hoyg azt kell csinálni, de hogy a mondatok nem azt jelentik, azt elhiheted.
    Érzékeltessem?:

    Menj közép 360 fok...

    Hát ez közel sem értelmes megfogalmazás.
    Az, aki azt a leírást készítette egy balfasz angolból, tuti.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Kovász
    #1824
    Jah, az lemaradt h "válasz IMYke 1643-as üzenetére"
  • Kovász
    #1823
    Bocs, h 150 hsz-sal ezelőtti válaszra reagálok, de én fordítottam jól a kódót!
    Most értem el Nar Shadaa-ba ahhoz a raktárhoz ahol kód kell, és ez egy ajtón egy kombináció (olyasmi játék, mint ami anno a 3210-esen volt, az a szám forgatós), szal nem forgolódni kell, hanem a számtömböket kell forgatni!
  • vinko
    #1822
    A PC DOME és a GameStar oldalán is fenn van.
  • Lacika 79
    #1821
    Peccs?! Asszem valamiről lemaradtam.
  • vinko
    #1820
    Felrakta-e valaki a patchet,ha igen akkor hogyan ?Nekem 33 %-nál leáll egy hibaüzenettel.
  • bigapó
    #1819
    És mik ezek az alkatrészek? Vagy oda van írva, hogy lightsaber piece?:) Azt tudom, hogy kristály kell bele.

    Mit érdemes lebontani, hogy mást csináljak majd belőle?
  • Hoz_Hun
    #1818
    Ah, kösz...
  • dervis_
    #1817
    Hoz_Hun: 1567
    Ha minden igaz csak XP-t kapsz.
  • Tom911
    #1816
    Sziasztok, ez lehet, hogy egy láma kérdés lessz de valaki mondja meg nekem mi kell ahhoz, hogy legyen force crush képességem vagy az csak a "sötéteknek" lehet esetleg csak egy bizonyos kasztnak?
  • Hoz_Hun
    #1815
    Lenne egy kérdésem. Azon a helyen ahol öszefutok az 5 fehérhajú nővérrel, ki lehet hívni az egyiket bunyóra. Na elkentem egyszer aztán megint meg még párszor aztán jöttek ketten, most meg mind az 5 egyszerre. Mind az 5-öt nem bírom lenyomni (hiába sok nekem 5 nő egyszerre még gyakorolni kell eheheh).
    A kérdésem az, hogy lelehet egyáltalán nyomni mind az 5-őt egyszerre? Kinek sikerült és mi van olyankor? Érdemes vele vesződni?
  • dartonita
    #1814
    nameg qrvanagy mazlid :P
    bar lehet h csak az en SE jelzesu csodalatos kartyam kezd halodni.mindenesetre megnyugtat h ctd problemam nemfeltetelen hozza nem ertesem eredmenye :>
  • Kovász
    #1813
    Atim van
  • Kovász
    #1812
    Nemhiába van olyan érzésed, mert ez tényleg az első rész folytatása, akármilyen hihetetlenül is hangzik, és a karakter se más

    Nekem az első "szabadon választható bolygón" sikerült összeszednem minden szükséges alkatrészt. Amiket te tucc épiteni, azok (ahogy irtad) csak upgradek.
  • dartonita
    #1811
    akkor valszeg boldog es onfeledt nvidia tulaj vagy :)
  • Kovász
    #1810
    Én csak Sephinek válaszoltam, nálam eddig kb. 2-3 alkalommal lépett csak ki
  • bigapó
    #1809
    HI!

    sikerült "beszereznem" a progit:), játszottam is pár órát...
    Elsőre tetszik, kicsit összevisszaság van, de a végén gondolom minden kiderül, mint az elsőben. Olyan érzésem van, hogy tulajdonképpen folytatom az első részt, csak egy másik szereplővel:) Ez jó is meg nem is...mindenki ossza be:)

    Ja, és nálam nem fagy ki a program és a szaggatás is csak a gépem lassúsága miatt van.

    Spoiler:
    Most jöjjön a lényeg. A fénykardhoz a hozzávalókat majd folyamatosan kapjuk? Mert ilyen lencsét, meg egyébb upgrade dolgokat már most tudnék csinálni, de ha nem kell, mert ráér később akkor minek foglalkozni vele. Milyen részeket kell szerezni ahhoz, hogy meg tudjam építeni az első fénykardot? Még az első bolygón járok, meddig kell várni rá? (türelmetlen vagyok) A T3-as felrobbant, nem gáz? :)
  • dartonita
    #1808
    tessek felpakolni masik drivert es szepen masfel orankent ujrainditani a ringyozt.ez ujabb 1.5-2orara megoldja a CTD-t.nalam legalabbis.ennyit meger az elmeny imho :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1807
    Mondom, most fognak jönni a: nálam minden jó, tökéletes, egy bug sincs... szövegek

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Kovász
    #1806
    CTD (crash-to-desktop), a swoop versenyek nem működnek rendesen (mindig azt hiszi, h félbeszakitottad a versenyt), dantooinon ok nélkül leesik az fps 3-ra, stb. stb.