8627
.
  • Sephi
    #1485
    Neki kell tamadni a falnak Bao-Dur -al es o szejelbaxa... mukodnie kell.
  • rezsofiz
    #1484
    Pedig mennie kéne ha jol emléxem.

    Spoil:
    Minden egyes ilyen falat ott ugy kellett kinyitni ahogy emlitetted, Bao-Dur képességével.
  • Kabala
    #1483
    Te miskolci vagy?
  • Kovász
    #1482
    kicsi spoiler:

    Kijutottam a Telos felszínére, bementem a régi katonai bázisba, és ott a második erőfalon nem tudok átmenni. Annak a puzzle-fejű ürgének ugye van az a képessége, hogy semlegesíteni tudja az ilyen erőfalakat - ez az elsőnél működött is, de a másodiknál nem megy, és szétverni se tudom

  • rezsofiz
    #1481
    #1465 , #1463 nem kell bunkonak lenni, hisz mindenkinek el kell kezdenie valahol. Ti is ha minden igaz valahol elkezdtétek. Vagy nem?
  • rezsofiz
    #1480
    Spoiler talán:

    Nem az orvosi résznél kell találkozni a többiekkel ha jol emléxem, hanem egyből el kell menni az Exchangehez .
  • Kovász
    #1479
    Normalon jáccok.
    De ha jobban megnézed, az a feat azt csinálja, hogy MEGGYORSÍTJA a HP (ill. van egy másik, ami az FP) helyreállását... szóval alapból is nő az.
  • Sephi
    #1478
    Igaz duplat....
  • HRaVeN1
    #1477
    ÓÓ tényleg. Nem mentem hozzá vissza
  • Sephi
    #1476
    SPILER (SPOILER slengen)

    Egyenesen fenykardot kapol ha a szerncsitlen menekultek fovezerenek segitel. urhajotol jobra levo bazis bejarat es ott udvar sok sok tartalyal...
  • Thanatos
    #1475
    figy lehet hogy rnadom nemtom, jácc és egyszer csak majd emglesz mind...
  • HRaVeN1
    #1474
    Nem tudja vki, hogy Nar Shaddan melyik küldetésért kapok a fénykardhoz alkatrészeket? Már ha egyáltalán lehet..
  • MagyaR
    #1473
    Vagy magyarosítás vagy végigjátszás.
    Mivel kell angolul tudni ehhez a gaméhoz és én nem eggyáltalán nem tudok hanem csak valamennyire tudok amivel nemtok minden eggyes mondatot lefordítani a gaméba.

    És itt ugyebár nem mindig az elő mondatokra kell rákattintani, mint a phantom menaceba :D.

    Ezé kell végigjátszás, mert magyarosítás vagy végijátszás nélkül a fentiak miatt eléggé nehézkes lenne végigvinni NEKEM a gamét.

    Különangolórákra meg inkább nem járok csak a game miatt : D.
    Jövőre úgyis angol speciális osztályba akarok menni ahol egy héten 14 angol van :DDD.

    Na mind1!!!!! Elvégre ezek az én gondjaim!
  • Tatyla
    #1472
    jo ok. de még is mit csinálljak még,csak ide-oda mászkálok...
  • EndreMan
    #1471
    Játsz nyugodtan tovább.
    Nem itt az állomáson találod meg őket újra.
  • RaveAir
    #1470
    Egy picit lehettél volna kedvesebb is vele...
  • Thanatos
    #1469
    nem tud valaki valami jó leirást prestige class-okrol? mert ami a manualban van elég szegényes..., pl irja hogy mindenk van egy saját force powere de mi az??
  • Tatyla
    #1468
    skacok valaki segitsen már légyszi...
    mivel angol tudásom kezdetleges még mindig a Telos-on kolbászolok...
    SPOILER!
    a czerka központban elszaladt elölem két harcos,azok hova lettek?
    már azt hiszem beszéltem mindenkivel meg teljesitettem is küldetéseket,de még mindig nem jutottam tovább...
  • Green Ghost #1467
    Sziasztok, nem tudná valaki megmondani, hogy hogyan kell megnyerni a swoop race-eket? Mert valahányszor belekezdek egybe, hiába érek a célba gyorsan, mindig azt mondják, hogy: "igy sose leszel swoop racer, ha nem fejezed be a versenyt"
    Nem az a lényeg, hogy minél gyorsabban érjek be??? Beérek a célba, leáll a motor, és mégse nyerek :(
  • Thanatos
    #1466
    hobby: besúgás, rotfl :PP
  • Lacc
    #1465
    Neked valami dijat kéne adni.
  • Gandibá
    #1464
    :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #1463
    Grat... IQ-d egyenlő a multi létezésével...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • kukucska
    #1462
    halee
    ebben a szarban semmi multi nincs????!!
  • Hmuda
    #1461
    Hm, én ea fénykardig lőfegyverrel nyomta (dexterity rulz a védelemre), szóval ebben nincs tapasztalatom, mivel amint elkezdtem ugrálni már volt kardom.
  • RaveAir
    #1460
    Egy picit off:
    http://www.sequentialpictures.com/moviestarwarsepisode3.html

    De gondoltam, hogy ebbe a topicba járnak SW fan-ok is. :D
  • Thanatos
    #1459
    érdekes, lehet nekem mákom votl hogy pont atton-t vittem ott midnenhova :D
  • Thanatos
    #1458
    milyen fokozaton jáccanak azok akiknek töltödik a hp automatikusan? emrt nekem nem töltödik csak annál akinek megvan az a featje...
  • Lacee
    #1457
    csak fénykarddal működik, én úgy tudom...
  • windrunner
    #1456
    tökjó,előtagot
  • windrunner
    #1455
    tök jo hogy mindenki rendszeresen használja a spoiler elő tagot
  • Kabala
    #1454
    MÁR MEGVAN A HOLOGRAMM!!!
    csak bekellett tenni Atton-t a csapatomba és megjelent a hologramm!
  • Kabala
    #1453
    meg miután visszafoglaltam a hajót utána azt a mission-t kiírta hogy teljesítettem meg hogy felszedhetek pénzt a a közeli kantiban fel is szedtem egy keveset de az ottaniak nem mondtak semmit se...
  • Kabala
    #1452
    azt a hologrammot hol kéne megtalálnom??
  • Nocco
    #1451
    Sztem a játék nagy zsír! Jobb mint az első rész! És én még egy buggal sem találkoztam és nem is hajít ki. Szal nem tom még kellett fikázni. Nagyon jó game:))
  • Kabala
    #1450
    Holo???nekem nem jelent meg egy hologramm se miután visszafoglaltam a hajót....
    Most megpróbáltam azt amit mondtál hogy egyedül megyek be abba a gázos kantinba de semmi radásul ott van Private Lounge aminek az ajtaja zárva van és nem tok bemenni:-(
  • Hmuda
    #1449
    Közelharci fegyvere elő (nyilván fénykaszával a legstílusosabb), kiválasztasz eghy ellenséget aki elég távol van tőled (kb 20-30 méter), majd nyomsz rá egy natúl rámadást (semmi extrát) és akkor ha semmi nincs az útban akkor ugrik és egy kis extra sebzést okoz.
  • Gandibá
    #1448
    Végre megvan a Lightsaber :D
  • ulrik
    #1447
    üdv!

    force jump-olni, hogy lehet?
    a támadási módnál fog előjööni ott ahol a flurry vagy máshol lehet állítani?
  • Kovász
    #1446
    Csak apróbb finomítások történtek az első részhez képest, de ezek (a HP automatikus töltődésén kívűl) csak javítottak a játékon. Kb. akkora a különbség a két rész között, mint a Fallout 1 és 2 között.
    A grafika ugyanolyan, és nekem eddig a sztori is ugyanúgy bejött.