8627
.
  • Jimmyke
    #1565
    Amikor kijött PCre, akkor mindenki eléggé illegális postokat nyomott, szóval 1 ide vagy oda, kit érdekel :)
  • uv
    #1564
    pedig avvót!!!
  • Kabala
    #1563
    lehet romantikázni itt is ha férfi a karaktered akkor Handmaiden-nel és Visas-szal nekem Visas-szal jött össze...
    Ez érdekes én nem tudtam hogy az I-ben a macskanő leszbikus volt
  • Tatyla
    #1562
    kösz az angolórát firka...
  • KH
    #1561
    egyem az írói vénátokat :-)
    tudom, hogy mohó vagyok, de ennél kicsit többet nem lehetne?
    mint pl. ez...

    SPOILER (???)...



    The Jedi Guardian allows for aggressive attacks and has more melee feats than other classes.
    When you start the game, just press the Y button on the attributes screen if you're not certain on how much you should spend, but keep in mind as the game goes on, you should have strength, dexterity and constitution. Constitution is very important for those implants like the regenerative ones.
    For feats, I recommend that you choose dual-weapon fighting all the way to Master Proficiency, allowing for more damage than a normal one hand attack - the penalties can really hurt with less than Master! Also upgrade your critical strike. Remember, this feat can cause major damage an even stun opponents. For max efficiency, later in the game, utilize multiple feats. Upgrade flurry and power attack later. If power attack is upgraded to Master, you will have the ability to slice through minor opponents in seconds.
    For Force Powers, always go aggressive. In the beginning, the recommended power the game will give you is Force Sonic Scream. This is useless in my opinion. Instead choose either Force Push, Stun, Lightning, Drain Life, or something else that is more aggressive in nature. When you're leveling up, I suggest you get Force Wave, Death Field, Stasis Field, and Force Immunity as early as possible. Immunity causes force powers from enemies to be nullified. For the rest, just take what you like.
    Submitted By: Brian Choi
  • Drizzthsz
    #1560
    :)

    Én karakterem Jedi Sentinel, asszem. Minden a dexre(21+tárgyak módosítói), meg Jedi kardos, kétkezes dolgokra adva. Asszem 14 lvl, vagy 15, main hand: jedi kard, +21-es attack, off hand: vibroblade(valami stunos, meg strength csökkentő), +12.
    Jedi képességek: Valor, Force shield(ezek 2\3 szinten), imp. heal, knight speed, force whirlwind, Stasis. Több nem jut eszembe.
    Feateknél: force regeneration, meg health regeneration, meg még kétkezes harc maxon, valami Jedi sense, meg csomó jedi stuff, etc...
  • Tatyla
    #1559
    de ha ott nem vettem meg késöbb máshol még vehetek?
  • Drizzthsz
    #1558
    Jó, oké, értem. Nah, mondjuk akkor 900-1100 tájékán. Ezzel se került sokkal előrébb, valami 97x rémlik. :D
  • Kovász
    #1557
    Azokat a handmaideneket ugye később is lelehet majd verni? Csak mert amikor már ketten jöttek ellenem, akkor is megizzadtam, és az uccsó próbán már ötüket kell lezúzni egyszerre..
  • Kandurex
    #1556
    Pl. a fő karakterem egy tank. Agyatlan tank. Nyomtam az erőre állandóan, azt kész. Jó, igaz a lelkem egy értelmes szót nem bír kinyögni, de harcban nem áll meg előtte senki :D Egyszer megpróbált meg presudozni egy üzletet...hát vazzeg 2X áron kaptam meg a cuccot :D. A mellék karakterek egészítik ki.Aztán inkább fény útját követem és nem a sötétséget. Bár néha egy - két agresszív pofát felvagdalok :p, szal amolyan arany közép - felső út Amúgy se bírom ha egy tömény nyállá változik a karakterem. Egészséges egoizmus és szadizmus fontos :D!
  • Kandurex
    #1555
    Screenshot? Hmm. Nem is tudom, túl spoileres. Arra értem, hogy pl. a Dantooine állapotát jobb ha a játékos szemléli meg (Malak ügykezelése az előző részből). Vagy ha mindenképpen akkor gamespot.com stb. stb.

    Feat: two handed master, lightsaber master, dual master, Furry master, stb. stb. tehát közelharc és kard mester

    Force: Fojtás, villámlás, félelem, stb. minden ami Sith :D, meg némi gyógyítás

    Skill: Na ez érdekes, specializálódtam a karakterekkel, kinél repair, presudo stb., kinél, meg gyógyítás, észlelés stb.
  • KH
    #1554
    Hali skacok, toMpEren kívül más nem készített képeket? küldhetnétek párat! :-)
    ezenkívül nincs kedve valakinek írni esetleg valami olyasmit, hogy ezzel és ezzel a karakterrel hogyan játszotta a játékot? milyen featek, skillek, erőtrükkök fejlesztését választotta... pl Jedi Weaponmaster, vagy egy Sith Lord
  • Johnyy
    #1553
    SZKRÍNSÁTOT!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1552
    Hogy értsd:

    (...) viszont volt itt az 1xxx-es hozzászólás táján valaki, aki adott. Talán megpróbálhatod tőle megkérdezni.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Drizzthsz
    #1551
    Nálam ezek közül egyik se fordult elő. Amúgy meg tudtommal a swoop, legalábbis amivel én eddig találkoztam, csak arra jó, hogy nyerjél pénzt, tehát ne görcsölj ezen. 500 kredit nem sok. A támadást meg nem értem, mitől lehet. Nálam nem volt, szerencsére.
  • IMYke2.0.0.0
    #1550
    Na ezzel sokat segítettél neki...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Drizzthsz
    #1549
    Én egy ftp-ről szedtem, de én nem mondhatom meg, hogy honnan, viszont volt itt az 1xxx-es hozzászólás táján valaki, aki adott. Talán megpróbálhatod tőle megkérdezni.
  • dervis_
    #1548
    Sziasztok!

    Ugyanazzal a problémával szembesültem amivel Green Ghost. A versenyeket hiába fejezem be, a progi félbeszakítottnak veszi. Asszem a gond abból adódik, hogy 2x félbeszakítottam a versenyt mert a billentyűzet nem esett eléggé kézre. Első félbeszakításnál közölték, hogy az időm 59:59:59. A második után meg hogy 00:00:00. Gondolom ez is a hiba oka, ha sikerülne átírni valami normális időre, akkor megint jól müködne a verseny... Valaki hozzáértő nem tudna rákeresni a save-ban? Sajna mire észrevettema hibát már nem volt régi mentésem, ezért nem is tudok utánanézni. Elölről kezdeni meg nincs kedvem egy ilyen bug miatt.

    Találtam még egy bugot. Ha fegyvert váltasz, akkor a karakterek lóbálják a fegyvereiket. Az első részben ez jól is müködött, de itt ekkor a játék harci módba vált. A jedik pl. Erőt használnak. Ez még nem is lenne gond, de ha ráklikkelsz valakire, hogy beszélgess vele akkor a társaid nekiesnek. Szerencsére pár másodperc után mivel nincs valódi harc visszavált normál módba. De az esély megvan, hogy agyonvernek valakit akit nem kellene. Nekem pl. majdnem agyonverték a párbajra kihívható handmaiden-t. Igaz csak lesérült és így legalább könnyebb volt leverni a barátságos bunyóban.
  • Jimmyke
    #1547
    warez, nem file cserélő :)
  • Drizzthsz
    #1546
    Bittorrent, dc. :D
  • Jimmyke
    #1545
    Ha valaki tud majd egy ingyen warezt, ahonnan le lehet tölteni akkor dobjon nekem egy privit, thx. :)
  • Kovász
    #1544
    !!!Spoiler!!!

    Ha arra a küldire gondolsz, ahol le kell fizetni a droid szerelőt, akkor elmész az Ithorian főnökhöz, és megmondod neki, hogy kell 2500 pénz a küldihez és ad.
  • Jimmyke
    #1543
    Itt is olyan féle a romantikázás, mint az 1. ben? Csesztetni a csajt, a végén meg odanyögni neki, hogy szeretlek :D Mert ha igen akko thx kihagyom :)
  • Shep
    #1542
    az a baj, hogy nem tudom mit merjek eladni, pl űrruha, meg miner ruha ezek mehetnek? meg egyééb kis közelharci marhaságok?
  • Drizzthsz
    #1541
    Az egyben is lehetett, megsúgok egy titkot. Meg kell nyomni az x-et, s ezt teszi. Ksöz, le tudok ülni magamtól is. :)

    Nah, mostantól fölényeskedő, nagypofájú írásaim OFF.
  • Hoz_Hun
    #1540
    Nekem az marhára tetszik a II.-ben, hogy amikor előkapom a fegyvereket, megpörgeti őket...ehheh :)
  • Drizzthsz
    #1539
    Igen, lehet a kettőben is romantikázni, összesen 3 csaj közül lehet mazsolázgatni, csak okosan! Az egyiknek nincsen szeme! :D
    Bár én még nem romantikáztam, de újságokban írták.
  • Hoz_Hun
    #1538
    Az egyben lehetett romantikázni, de még hogy. Fiúként Bastillával (Missionnal sajnos nem). Lánnyal Carttal ill. meg fogsz lepődni a macskanővel is (igen leszbi). Asszem gonoszként Cartot ha romantikáztál vele még ki is lehet nyírni, mivel a legvégén ő is bedokkol az űrbázisra, hogy visszatérítsen...sikertelenül...
  • Drizzthsz
    #1537
    Hmmm... Köszi szépen, ez valahogy elkerülte a figyelmemet akkor. Ezer hála.
  • Drizzthsz
    #1536
    Ez ugye nem a persuade skillemnek köszönhető?

    Amúgy szerintem grafikban tényleg semmi különös változás, viszont annak örülök, hogy az animációk számát mintha megnövelték volna. Pl.: power attackra asszem 3 anim van, az egyben meg 2, vagy 3 volt. A laigrekek meg tele vannak bumpmappinggel. Az már más kérdés, hogy ez előnyükre, vagy hátrányukra válik-e inkább. :D
    Jónak meg természetesen nagyon jó!!!
  • Kabala
    #1535
    bocs volt egy helyesírási hiba nem játékba hanem játékban
  • Kabala
    #1534
    a másik meg Darth Nihilus-nak nem volt nagy szerepe a játékba pedig vagy 3 napig ő nézett rám a menünél....
  • Kabala
    #1533
    arról nem is beszélve hogy mit keresett a játék elején Kreia az Ebon Hawk-on és ha azt mondták róla hogy halott akkor hogy-hogy él???és amikor Sionnal találkozott akkor miért nem ölte meg őt Sion???
    Egyébként nagyon király a sztori sokkal jobb mint az 1-é de sok szálat függve hagy nem ad rá magyarázatot
  • Kabala
    #1532
    úgy tudsz összehozni 2500 kreditet gyorsan hogy keresel egy árust és eladod a fölösleget én így a játék elején teloson 6000-et szereztem...
  • Kabala
    #1531
    bár én még nem vittem végig egyszer se de olvastam hogy sok mindentől függ a sztori..
    Mondjuk van pár dolog a sztoriban amit nem értek hogy például ha Kreia sith akkor miért ölte meg a Jedi Mastereket amikor elakartak engem szakítani az erőtől??így csak engem védett és ha eddig mindig meg akart engem védeni akkor minek sodor mindig bajba???
  • Shep
    #1530
    ez engem sajnos nem hoz lázba :)

    Hogyan tudodk gyorsan összeszedni 2500 kreditet?
  • Kabala
    #1529
    azt most elmondom hogy nem 2 féle vége van a játéknak hanem 4
  • Shep
    #1528
    A fénykardot nekem kell összepakolni, vagy majd lehet szerezni kész kardot is? Egyenlőre egy energiakristály van hozzá, a "nyurganyakutól"
  • Gabee667
    #1527
    bocsi a 1523-válasz csak elbénáztam
  • Gabee667
    #1526
    A válaszok:
    -Azt nem tudom hogy hanyas szint a maximum én csak azt tudom, hogy öszesen 26 szintü voltam, de nem irta ki hogy maximum level igy lehet lehettem volna magasabb szintü.
    -Igen
    -Nem