8627
.
  • Jimmyke
    #1605
    Lásd 1580
  • Pluskast
    #1604
    Bocs srácok de valaki arra nem tud megoldást véletlenűl, hogy mi a szöszért fagy le a game ha bekapcsolom a videót? Mert lejátszani lejátsza az elsőt de utánna nem megy tovább csak sötét marad a képernyő. Erre nem tud valaki valamilyen megoldást???
  • Thanatos
    #1603
    de igy nem látod a sook jó videot :P
  • Lacc
    #1602
    Thnx, megy :)
  • Drizzthsz
    #1601
    Én az egyben még elnyomkodtam, itt viszont szinte kizárólag a történet, s a hosszú párbeszédek miatt játszok, meg így legalább nem két napig fog tartani. Még csak most fejezem be az első "szabadon választott bolygót".
  • Drizzthsz
    #1600
    Nincs meg mindened, ezt garantálom. :) Kell minden legyártott alkatrészhez egy "fixture" is. Ha azok is meglesznek, akkor Bao-val lehetlesz összerakni a dolgokat.
  • maxius
    #1599
    Bao barátod össze tudja neked ütni a kardot...
    nekem csak az a bajom, hogy sok a jedim, és kevés a kardom...
  • Kovász
    #1598
    A bal alsó sarokban az uccsó ikon sztem.
  • ppeti66
    #1597
    hali!

    lézerkardot hogy kell készíteni?
    ott vagyok, hogy az Ebon Hawk-kal, elmentem arról a havas bolygóról, és mindenem megvan a lézerkard készítéséhez de nemtudom hogy hol kéne összerakni :P

    köszi a segítséget
  • Shep
    #1596
    én tuti elnyomkodtam volna, nem bírom amikor túl sokat pofáznak, egy idő után nincs türelmem elolvasgatni őket, a másik ami idegesít a nyurganyakuak beszéde ez a hilfázás marha idegesítő alig tudom elolvasni amit mondanak.
  • Drizzthsz
    #1595
    Meg lehet csinálni angoltudás nélkül is, csak nem érdemes. A magyarítás meg szerintem legeslegalább fél év.
  • Drizzthsz
    #1594
    Én ilyet nem teszek. Volt olyan rész a játékban, amikor el akartam menni aludni, de lekezdődött egy beszélgetés, én meg az első emberrel ezt már be is fejeztem(a beszélgetést), aztán odajött a másik és kérdezett valamit. 3 óráig ültem még ott, csak párbeszédet nyomatva.
  • Jimmyke
    #1593
    Átugrok a CDért
  • Kabala
    #1592
    Nah huh én is végigvittem a játékot nagyon jó volt kár hogy nem volt hosszabb de egyáltalán nem volt rossz...
    Talán mégegyszer nekirohanok majd Sith-ként
  • Shep
    #1591
    Az ok, csak azt hittem le is lehet menni, közben már a fehérhaju is csatlakozott a csapathoz.
  • Csuhai G
    #1590
    Heló!
    Készül már a magyarítás? Mert egyáltalán nem tudok angolul, és ebben a játékban nagyon szükség lenne rá!
  • Kabala
    #1589
    SPOILER!!!

    Valaki adjon már valami tanácsot pls hogy hogyan öljem meg a végén Darth Traya-t mert van egy pont ahol 3 fénykardot idéz elém amik iszonyat erősek ráadásul nagy HP-jük van és mire leszednék egyet is addigra simán megölnek...
  • Kabala
    #1588
    Nem kell ahoz nekünk is gonosznak lenni hogy létrejöjjön a romantika Visas-szal sőt!!Nekem úgy jött össze hogy maximumon van a light side és Visas-t is áthoztam a jó oldalra sőt már neki is maximumon van a light side!!!
  • Tatyla
    #1587
    én is elnyomkodom ,csak amikor már nem tudok mit kezdeni maggamal akkor probálok forditani a feladatok leírásábol...
  • Kandurex
    #1586
    Felét elnyomkodom, arra figyelek csak ami fontos küldetés, és vagy a főszálhoz tartozik.
  • Tatyla
    #1585
    azért elég ügyesen haladsz,én mig átrágom magam az angol szövegen hogy tovább juthassak megöszülök...
  • Kandurex
    #1584
    Még csak a 3. bolygón járok. A játék felénél sem.
  • Tatyla
    #1583
    te nem akarsz esetleg egy egysterüsitett végigjátszást írni?
  • Kandurex
    #1582
    Azon a szinten van a megoldás, kapcsold be a reaktort és nyisd ki a hangár ajtót...szállj mint a madár
  • Shep
    #1581
    A katonai bázison, szétkaptam a tankrobotot a felső szinten, namármost ezzel a hajóval el tudnék menni, de nincsen hyperhajtóműve, viszont van egy kódom az alsó szinten lévő hajóhoz, de az alsó szintre meg nem tudok lemenni, mert mágnesesen védett az ajtó, akkor most mi van, hogy lehet lemenni?
  • Kandurex
    #1580
    kapcsold ki akkor, a metódus:


    swkotor2.ini

    [Display Options]

    Disable Movies=0

    Értelemszerűen 0 -ról 1 -re.
  • Lacc
    #1579
    Sajna nem, mert ahhoz hogy kihagyja a videot, el is kell inditania, ami nem sikerül neki.
  • Drizzthsz
    #1578
    Ha izomból vágdosod az escet, akkor nem hagyja ki? Csak egy tipp volt, de hátha. Lehet valami video-codec-kel gőzöl össze.
  • Lacc
    #1577
    Gyerekek nálam nagy baj van. Nektek nem volt olyan probléma, hogy mikor jön egy renderelt movie-betét, újrainditja az egész gépet? Egy restart után lejátsza az első ilyen moviet, de aztán, ha jönne mégegy, menthetetlenül újraindul.

    És éppen emiatt nem tudok elmenni az első "bolygóról" az Ebon Hawk-al, mert az ágyús lövöldözés (a hangárban) előtt, és után is van ilyen movie, és mindig restart lesz belőle... Tud valaki segiteni?
  • Drizzthsz
    #1576
    Nem kell. Sith, de amúgy tiszta a lelke, mint a hó, Mirraval is lehet romantikázni. Bár én hangsúlyozom, hogy még nem próbáltam. Állítólag a handmaident a legnehezebb meggyömöszkölni.
  • Jimmyke
    #1575
    Oks. Végső megoldás, hogy megveszem :)
  • Drizzthsz
    #1574
    Nem az agond, hanem az kért meg, aki segített, hogy ne adjam tovább senkinek, különben 1. az én letöltésemnek is lőttek.
    2. mindenki másénak is. Most nem ilyen béjesa félelmem volt.
  • Hoz_Hun
    #1573
    Hogyne tudtam volna, hogy az I. ben az X-el pörgeti a kardot, de a II.-ben mivel automatikusan csinálja látványosabb eheheh.
  • Hoz_Hun
    #1572
    Visas az Sötét Jedi, gondolom akkor Darknak kell lenni nekünk is, hogy romantika legyen.
    Miraval nem lehet romantikázni?
  • KH
    #1571
    nem tudom, érdekel-e valakit (gondolom senkit :-) ), de épp most mondták, hogy a CDGalaxisban talán holnap kapnak
  • Voltan
    #1570
    Kösz, ez jó! Úgyis épp a Dantooine-on kolbászolok, már a vége felé. Akkor hamarosan megoldódik a dolog!
  • Kandurex
    #1569
    Vagy!! Ha eljutsz a harmadik bolygóra, meg kellesz harcolnod is egy RÖVID! (tehát nem normál) lightsaber -ért! Független milyen sorrendbe. Szóval nyugi.
  • Kandurex
    #1568
    Fénykard:

    Datooinen ha segítesz visszaverni a támadókat, az ottani Jedi add neked egy lencsét amivel tudsz készíteni. Vagy mehetsz a Korribanra és ott egy sírkamrában lesz a megfelelő lencse. Esetenként Nar - Shadda -ra is, ahol ha segítesz egy krapeknak cserébe add egy kétkezes lightsabert.

    Egyébként célszerűbb a Dantooinét választani, tekinte, hogy ott van a fénykristály barlang telis - tele finom kristályokkal.
  • dervis_
    #1567
    Drizzthsz: köszi a hozzászólásod, akkor nem görcsölök vele.

    Kovász: azt megmondani nem tudom, hogy késöbb is lehet-e velük bunyózni, de leverni le lehet az ötöt is. Feltápoltam a legjobb páncélom védelmét, egy vibrokard sebzését és a harc elején benyomtam egy +6-os erőt adó stimpackot (vagy mit) és zúztam öket. Viszont nem árt belőle legalább még egy darab, több ideig fog tartani a harc mint 2 perc. Minden körben menüből gyógyítottam magam a gyógycsomagokkal (így ingyen cselekedet, nulla időt vesz igénybe) vagy mandalori melee shield-et aktíváltam, mert a gyógyítás skill-em nagyon alacsony volt és egy idő után csak sima medpack-val rendelkeztem. Sajna a shield aktíválása időt rabló cselekedet, közben jól megrúgdosnak. Mindig csak egyre szabad koncentrálni (bár ez elég egyértelmü). Ha már csak három marad, akkor már elég jól meg lehet állítani az életerőveszteséget a medpack-oknak hála.
  • Voltan
    #1566
    Később dögivel hemzsegnek a kristályok. Nekem most már csak egy francos lencsére volna szükségem a fénykardhoz, de még nincs. Pedig már qrvára unom a sima melee fegyvereket. Fénykardot akarok!!!!