3478
  • maniac001
    #317
    Hello!
    Ha a konzol közepén megnyomjátok a koponyát, 90%-ban eltűnik a konzol. csak a teteje marad meg.
  • ShaiHulud
    #316
  • Hmuda
    #315
    Persze elég gáz, hogy nem lehet egyetlen gombnyomással elintézni, de hát remélhetőleg ez betudható a bétának.
  • Hmuda
    #314
    Mellesleg van meglepetésem a topic látogatóinak. TADAAA!!!







    Végre megtudtam a hivatalos fórumon, hogy mként lehet eltüntetni a taskbart! Csak le kell hívni a konzolt (nálam az "Ö" gombbal csinálja) és beírod azt, hogy "taskbar_hide" és akkor eltünik, csak a pause game felirat fog látszódni ha épp le van állítva a game. Ahhoz hogy visszahozzátok a GUI-t, csak megint hívjátok le a konzolt és írjátok be azt, hogy "taskbar_show" és ennyi. :-)
  • Hmuda
    #313
    Biztos a Slug Depositra gondolsz. Azokra lehet a thermo erőműveket rakni és akkor azok sokkal több energiát termelnek mint a kisebb változatok.
  • Hmuda
    #312
    Ja bocsi, most olvastam el rendesen:

    A kisebb méretű pointokra lehet védelmi állásokat rakni, amik védik az adott területet (maxos állások nagyon tudják ritkítani az ellent a SM-oknál). Azon kívül csak arra jó, hogy a "nyersanyagot" termelje, de minél fejlettebb a listetning post ami rajta van, annál több lesz a bevétel. Ugyanez az építkezős módszer eljátszható a Relicekkel, mivel azok is termelik a pontokat, csak a strategic pointokra nem lehet, amiket arrol ismersz fel, hogy a kisebb körön kívül van még egy nagyobb kör is. Azok sajnos védtelenek és ha kellenek, akkor védeni kell őket az egységeiddel. Nagyjábol ennyi.
  • ayden
    #311
    azok rendben vannak, de van valami bunker szerüség is amit nem tudom hogy lehet elfoglalni vagy mit lehet kezdeni vele?
  • Hmuda
    #310
    Milyen pontoknak? Ha a a requisition és a power pontokra gondolsz akkor azok tulajdonképpen a nyersanyagok. Azokból vásárolod az egységeid.
  • ayden
    #309
    Hmuda amúgy a pontokank mi a lényege azon kivül hogy akkor kapok anyagot? Nameg lehet rájuk turetet tenni esetleg adnak valami egyéb +t is?
  • Hmuda
    #308
    Minimum System Requirements:
    Intel(R) Pentium III processor or AMD(R) Athlon(TM) processor
    Processor Speed: 1.4 GHz
    Windows(R) 98SE/2000/ME/XP
    256 MB RAM
    32 MB AGP(R) video card supporting Hardware Transform and Lighting capability using NVIDIA(R) GeForce(TM), ATI(R) Radeon(TM), or a more recent chipset with a DirectX(R) 9-compatible driver
    DirectX(R) 9-compatible sound card and speakers or headphones
    1.4 GB hard drive space
    Minimum 56K modem for online play

    Recommended System Requirements:
    Intel(R) Pentium 4 processor or AMD(R) Athlon(TM) XP processor
    Processor Speed: 2 GHz
    Windows(R) XP
    512 MB RAM
    128 MB AGP(R) video card
    High bandwidth Internet connection for online play

    Nekem azon a képen türhetően futott, csak mivel még béta, sok benne az optimaizálatlanság és mikor sok az egység (nem a képen, hanem a pályán) akkor kétmásodpercenként eléggé be szokott akadni.
  • Davidus
    #307
    A gépigény mekkora? Pl a középső képen mennyivel ment?:P
  • Hmuda
    #306
    Hm. Azt írják, hogy ki lehet kapcsolni már a GUI-t, most várom hogyan.
  • ShaiHulud
    #305
  • Hmuda
    #304
    Végülis megkérhetem őket, bár szvsz ez a game túl pörgős ahhoz, hogy élvezhető legyen ez a feature, de jó, editálom a fórum postomat. :-)
  • ShaiHulud
    #303
    a hud eltuntetese jo lenne game kozben is nem csak capturenel...aze mennyivel alatabb lenne nezni full screenbe ahogy a seregek csataznak jobbra balra:D
  • ShaiHulud
    #302
  • Hmuda
    #301
    Hát ez fasza. Nyomnám a bugreport elküldését, erre benyom hogy szedjek le egy file-t (ttcgi.exe nemtom mi ez). Na mondom, jolvan, biztos ez a progi kell a bugreport elküldésére, de nem akar lejönni. Kösssssssz.
  • Hmuda
    #300
    Épp most írom a kívánságlistát:

    1: GUI automata kikapcsolhatóságánk lehetősége sceenek idejére, tehát ha lenyomod a screenshot gombot, akkor amíg a gép lerendeli a képet, a GUI eltünik.

    2: normális Tutorial, ami nem csak egy Skirmishböl áll és mindegyik fajnak különálló és egyedi lenne, ami a fajok minden aspektusát végigvezeti. Javasoltam, hogy többszintes tutorial legyen, amolyan tutorial campaign, ahhol az első küldi elmagyarázza a critical és staregic pointok dolgait és a relicecet, mintahogy az egységek mozgatását, stb, atán jöhetnek a fajok boncolgatása.

    3: Az army painterben nem lehet rendesen használni a csuszkát és a sznkereső pontot, mivel cska akkor frissíti a szineket, ha klikkelek, de ha az egérrel húzogatom a pontot-csuszkát akkor nem történik semmi.

    ennyi
  • [NST]Cifu
    #299
    Jobbat mondok:

    1.: A Shareaza-val elkezdtem letölteni a closed bétát. Ofkoz hiábs a file (majd' egy hét volt, amíg lejött)...
    2.: Jelentkezek az open bétára, el is kezdem leszedni. Kb. 60%-nál áramszünet jött. IE6-al szedtem, a megszakadt letöltést nem lehet folytatni (olyat káromkodtam, hogy a káosz istenek rémülten futottak vissza a rémület szemébe). Felhúzom magam, eldöntöm, hogy akkor béta kihagyva, majd játszom a teljessel (legalább a poénok nem lesznek lelőve).
    3.: Kapok egy e-mailt a Relicnews-tól mint a forumokba regisztrált emberke, lehetőséget kapok az openbétába bekerülésre, mivel mindjárt befejeződik a jelentkezési lehetőség. Hurrá, nyomulok ezerrel, de ez is ez az átkozott fileplanetes sz@rság (hogy dugja fel magának az egész gamespy csoport), kitöltök mindent. De semmi...

    Úgyhogy most ismét olyan hangulatban vagyok, hogy köpök a bétára, majd megveszem a teljest, és kész. Addig meg lesz épp elég béta (pl: CS:Source), demo (Nexus: The Jupiter Incident) és teljes játék (remények szerint a HL2), amivel elüssem az időt...
  • ShaiHulud
    #298
    oo bazdmeg ma akartam leszedni open betat...keresem nagyban hol a jo busban kell...kitolttoem valami subscription urlapot is ez ugyben de scak azt irtak majd szolnak ha bekerulok...hat aztan meglattam eme hirt ami nagyon lesujtott:

    "The door to the Warhammer 40,000: Dawn of War Beta has official closed. Congratulations to the lucky people who got in! For those of you who haven't made it in the beta yet there is still hope! THQ and Relic may open the beta again in the near future."

    bruhuhuh pont most
  • Lacc
    #297
    Valami konzol-paranccsal gondolom ki lehet kapcsolni (ha van konzol egyáltalán...).
  • ayden
    #296
    Ép ma néztem meg én is a káoszt ,hát durvák:)
  • ShaiHulud
    #295
    irni kell a teamnek ez ugyben hatha megoldjak a veglegesre, mert nem egy nagy kunszt:)
  • Hmuda
    #294
    csak az zavar (de az KIB*SZOTTúL!), hogy nem lehet kikapcsolni a GUI-t screenekhez.Milliószor jobb képeket lehetne csinálni ha nem rondítana ott az a kezelőfelület.
  • ShaiHulud
    #293
  • Hmuda
    #292
    Mai (káosz) termés. :D
    Dolgozik a kis aranyos. Ti kire fogadnátok? :D


    Hm, lehet ki kellene kapcsolni a turmixgépet mielőtt leveszem a tetőt. :-)


    Szerintetek van esélyem? :-)


    Vajon még nyerhetek? Oh, ez a bizonytalanság. :-)


    A végkifejlet.
  • maniac001
    #291
    És még valami...
    Hogyan lehet véleményt írni a fejlesztőknek?
    Milyen címen?
  • maniac001
    #290
    Nektek nem szaggat ha bekapcsoljátok az árnyékot? Ha az árnyékot low vagy med-re állítom, nincs árnyék. Ha high-re akkor meg szaggat mint állat. Konfig:
    AMD barton 2500+
    1GB ram
    radeon 9800Pro

    Mi lehet a gáz?
  • robotnyk
    #289
    na jól sejtettem, tényleg nem tökéletes :) a feliratok helyett csak kockákat látok, elég nehéz a menüben navigálni :) majd az új gépen...
  • ShaiHulud
    #288
    jaja sorry:DD volt egy ilyen tippem hogy te nem a lotr ra gondolsz:DD csak valahogy belekeveredett a lotr a topicba aztan kicsit elhuzodott de mar off OFF :DD
  • [NST]Cifu
    #287
    Jah, hogy te itt a középfölde RTS-ről beszéltél... Én meg balga módon azt hittem, hogy a DoW topicban a DoW-ról beszélnek az emberek. :))9
  • robotnyk
    #286
    Almost=Majdnem
    szal...
  • ShaiHulud
    #285
    na de elleg az off topicbol:DD
  • ShaiHulud
    #284
    1 oldal

    "First, it's a real time strategy game that uses the Command & Conquer Generals engine. The C&C Generals engine is probably the best RTS engine out there, so using it for this project is about as good as it gets. "

    2.oldal

    "EA is working on a real-time strategy game based on the Lord of the Rings films that will use the Command & Conquer: Generals game engine and will focus on campaigns from both the good and evil factions of the films.
    "
  • [NST]Cifu
    #283
    Nem, semmi köze hozzá...
  • Jóska Kapitány
    #282
    Szevasztok!

    Dawn of War is Almost FULL



    Majdnem sírtam mikor megláttam a kiírást. Valaki esetleg nem tud egy másik helyet az open beta-ra? Vagy nem tudja feltölteni valahova???
  • Hmuda
    #281
    Passz. Én nemtom, hogy házon belüli vagy licencelt-e, de mindenesetre nagy lehetőségek vannak benne.
  • ShaiHulud
    #280
    hat ha jol tudom ez a C&C generals tovabbfejlesztette engine nem?
  • robotnyk
    #279
    igen...
    az egyetlen bajom így előre a BFMEvel, hogy tökmindegy milyen lesz, lehet akár sz@r is, a név, a grafika, meg a marketing miatt kaszálni fog, és ez valahogy nem szimpatikus.(lásd pl: sims felirattal üres dobozokat is el lehet már adni)
    <elég komoly off topik :)>
  • Hmuda
    #278
    Bizony. Viszont télleg rengeteget dob a hangulaton az, hogy felgyujtják az olifántot, az beidegesedik és elkezd rohanni és mindenkit letarol az útjában, barátot is, ellenséget is, civileket is.