3478
  • Eye-scream
    #37
    Jól látom, hogy a negyedik faj még nem ismert?
  • I.C.ram
    #36
    Nekem az Imperial Guardok hiányoznak a legjobban. Ice Warriors of Valhalla, Steellegion, Catachan, ezek nagyon kénénnek a játékba.
  • Eye-scream
    #35
    Hehe ilyen nekem is van pár gépen :)
    Ha van rá igény betehetem ide...
  • Eye-scream
    #34
    Innen letölthető az űrgárdista!!!
  • Rincewind
    #33
    Ultra jók az új képek is!!!
  • [NST]Cifu
    #32
    Bocs a méretért, de nagyon ütős - Inquisitor concept art!

  • [NST]Cifu
    #31
    LoL, már van fanpage is!

    DawnofWar.de
  • [NST]Cifu
    #30
    Új képek @ Hardwired.hu
  • [NST]Cifu
    #29
    A vidéki állapotokat én is ismerem sajna...
    Ha van valamely környező városban Alexandria, ott nézd meg.
  • Rincewind
    #28
    Voltam az előzőn, ott Watson egy 5 perces előadást tartott, ahol bemutatta a 40k világát egy vödör segítségével. :D Nagyon nagy volt, de ne kérdezzétek, mert úgysem lehet leírni, látni kellett volna. Aztán volt író-olvasó találkozó és persze dedikálás. Így lett az összes Watson könyvem dedikált példány (kivéve a gyűjteményeset, mert akkor még nem jelent meg). :)
  • shaba23 #27
    Egy elkésett hír :)

    2004. március 6-án, szombaton, a Palace MOM Park moziban rendezik meg a III. Átjáró Napot, amelynek díszvendége Chase Masterson, a Star Trek: Deep Space 9 sorozatban Leetát alakító amerikai színésznő, valamint Lolita Fatjo a Star Trek-sorozatok forgatókönyvírója és a First Contact film vezető producer-asszisztense lesz.

    A reggel 9 órakor kezdődő III. Átjáró Napon ismételten lesznek szerepjátékos rendezvények is: M.A.G.U.S., Héttenger, Shadowrun és Vampire versenyekre lehet jelentkezni.

    A látogatók öt fantasztikus mozifilmet is megtekinthetnek, köztük a Pókembert, a Tomb Raider 2. és a Mátrix 3. epizódját. A rendezvényen Mundruczó Kornél beszél készülő, Delta című filmjéről. Lakossági fórumot tart Ian Watson, a Warhammer-történetek írója. A játékosok - mind számítógépen, mind hagyományos eszközökkel - versenyben mérhetik össze felkészültségüket. A rendezvény hologram-kiálításnak, valamint tudományos előadásoknak is helyet ad. Vigye el kisfiát, hadd akarjon űrhajós lenni. Vagy pókember.
  • Bucser
    #26
    Hát ha megkapnám valahol meg is venném:(((( Csak nem találtam online könyvesboltban egyben sem. (bezzeg php sql könyv van vagy 100) Már a várost is a talpam alá vettem de sehol semmi:( Mondjuk nem Bpesti vagyok...
  • Rincewind
    #25
    Igen volt egy másik a Hlálszárny, ami a DeathWing termik történetét mesélte el. De az teljesen független volt Watsontól.
  • [NST]Cifu
    #24
    Hóhó, kezd rémleni a dolog, tényleg volt egy novella a Rúnába eonokkal ezelött...
    De mintha lett volna még egy anno valamelyik Rúnában, amely a Dark Angels-ekről szólt volna, akkor az nem Ian Watson mű volt?
  • Rincewind
    #23
    A Torz Csillagok egy novella, amely először a Rúna magazinban jelent meg. Ezt most belerakták a gyűjteményes kötetbe egy másik novellával egyetemben (A bennünk lakó szörnyeteg), ami viszont most jelent meg először magyarul. ezen kívül a külön is kapható 4 regénye van még benne. Egyébként érdemes megvenni az Ian Watson öszest, mert gyönyörű szép könyv és tényleg minden benne van, amit valaha a 40k-ról írt.
  • shaba23 #22
    Há miaza Torz Csillagok????
    Az nekem kimaradt!!! (a többi megvan, szerintem Gótikus Sci-fi alap)
  • Eye-scream
    #21
    Én meg Inkvizítor+Harlekin+Káoszgyermek
    Az Inkvizítor nagyon megfogott a msáik kettő már annyira nem de azért jók voltak...
  • GaVino
    #20
    Hmm én cska az Inkvizítort(alapmű), az Űrgárdistát(a legjobb), és a Harlekint(ez nem igazán jött be) olvastam.
  • [NST]Cifu
    #19
    A gyűjteménykönyvben van benne, de most hogy mondod, nekem sem ismerős - az Inkvizítor, a Harlekin és a Káoszgyermek már megvolt régebbről, az Űrgárdista meg kölcsön. Akkor már csak ezért is megéri megvenni a gyűjteményt ;)
  • Davidus
    #18
    kösz
  • galocza
    #17
    torz csillagok? arról nem is hallottam. van külön is, vagy csak a gyűjteményben? (a többinek többszörös olvasója vagyok, fura, az az egy kimaradt volna?)
  • [NST]Cifu
    #16
    Az Ian Watson könyveket keresd, nemrég jelent meg a gyűjteménye (Ian Watson Teljes Warhammer 40.000 Univerzuma - a haveroktól ezt kaptam szülinapomra ), de korábban megjelentek külön-külön is (Inkvizítor, Űrgárdista, Torz Csillagok, Harlekin és Káoszgyermek - a sorrend is ez legyen).
  • Davidus
    #15
    Na látom nagyon bele vagytok zombulva ebbe a Warhammer 40K-ba. Fel is keltettétek az érdeklődésem a téma iránt:P Jelentek meg magyarul Warhammer regények? Ha igen akkor melyiket érdemes elsőnek olvasni?
  • Rincewind
    #14
    Ez egy RTS, nem pedig RPG! :)
  • Eye-scream
    #13
    Kíváncsi vagyok, lehet-e majd a hiperhálóban közlekedni, meg lesz-e majd olyan rész amikor mondjuk hiperűrben kell utazni és követni az Astronomicont meg ilyenek :)
  • Eye-scream
    #12
    Na azok :)
  • Rincewind
    #11
    Tyranids :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    jajjaajajaja kibaszottjó!! Végre egy ódszkúl RTS... ááhháhá váhháháhá.. kúl
  • Eye-scream
    #9
    Fasza, remélem lehet lenni majd a démonokkal meg az eldákkal is :)
    (meg azokkal az organikus nemtommikkel amiknek elfelejtettem a nevét, meg a törpékkel meg az orkokkal...:))
  • Rincewind
    #8
    Ha találkozik valaki scannelt verzióval az megoszthatná itt.
  • [NST]Cifu
    #7
    Afene, megelőztek :))
  • [NST]Cifu
    #6
    Nem, full game, amelyet a Relic csinál (Homeworld 1-2), és várhatóan idén, az év vége fele jelenik meg.
  • [NST]Cifu
    #5
    Itt a bemutatkozó cikk

    Pár kép izelítőnek:






    'Er we go... 'Er we go...
  • grebber
    #4
    Ez kiegészítő??
  • Rincewind
    #3



  • GaVino
    #2
    Gyönyörűek a képek (hardwired), bár Watsont olvasva azt a látványvilágot, ami a regényeiben van képtelenség teljesen visszadni.
    Mindenesetre nagyon várom, remélem a hangulat, és a játszhatóság is ott lesz a szeren a graf mellett.
  • Rincewind
    #1
    Baromi nagy durranásnak ígérkezik!