3478
  • maniac001
    #237
    Ja!!
    A CM után :-))
    Figyu már. 1-2 kérdés:
    Hogyan tudom forgatni vagy dönteni a kamerát? Csak a zoom-ot engedi, de azt anyaföldig :-))
    nekem 1024*768-ban szaggat. Pontosabban nem szaggat hanem ha scrollozom a kamerát, 2 másodpercenként megakad.
  • Hmuda
    #236
    SM rulz. :-)
  • maniac001
    #235
    Ez még csak béta...
  • Lacc
    #234
    Nahát van aki chaossal játszik, ez is ritka madár. Legalábbis én úgy láttam nem volt túl népszerű eddig.
  • maniac001
    #233
    Hello!
    Gyerekek nagyon fasza ez a játék.
    nagy kedvenc lett a Chaos Marine. Iszonyat brutál hentelés van....
  • Hmuda
    #232
    És sajnálod azt az két percet, hogy regisztrálj?
  • Bucser
    #231
    Igen de ahhoz Fileplanet member-nek kell lenni...
  • Rincewind
    #230
    Kint van a Fileplanet-en az open béta regisztráció, az után kapod meg a kulcsodad. Szerintem még lehet jelentkezni.
  • maniac001
    #229
    De hogyan?!?
  • Hmuda
    #228
    Haviszont tényleg open béta akkor is a FP-en kell igényelni.
  • maniac001
    #227
    Az OPEN BÉTA szabadon letölthető.
    A CLOSE béta a cd key elküldős móka.
    NSTCIFU!
    Feltennél egy cd kucsot ide?
  • Hmuda
    #226
    Ha bevetek a bétába, akkor a levélben kaptál linket, ott kell kérni. Ha nem kaptál levelet, akkro nem vettek be a bétába és ez van.
  • maniac001
    #225
    HELLO!!!
    Na letöltöttem az OPEN BÉTÁT. De CD-key kellene hozzá.
    HONNAN? Segítsetek lécccives.
    Előre is köszi.
  • maniac001
    #224
    Valaki el tudná nekem küldeni a CD-t?
    nem tudom letölteni. Fontos lenne és természetesen kifizetem.
    Neten kívül is lehet nyomomulni valahogy?
    Legalább botok ellen?
    vagy csak az egységeket mozgás közben megnézni?
  • [NST]Cifu
    #223
    Én is pont emiatt említettem meg... A GC1-ben is pont így volt, és nekem az a megoldás nagyon bejött...
  • Hmuda
    #222
    Pedig pont ez lenne az igazi lényege a WH-nak. Meg emellé jó lenne egy RTS-hez képest részletes osztagfejlődés, stb.
  • [NST]Cifu
    #221
    Ahhhh... a Shadow of the Horned Rat és a Dark Omen...
    De jó kis játékok is voltak...

    Amúgy amikor felvetettem a Hardwireden ezt a fix kezdőcsapatos dolgot (a'la Ground Control 1), akkor olyan lehülyézést kaptam, amilyet egy Gretchin kaphat egy Warboss-tól... :))
  • Hmuda
    #220
    Bakker. Épp neten gaméztam, összejött egy négyes csapat, 2v2, 2SM vs. chaos-SM. A csapattársam félúton kilépett, ott hagyva az egyetlen critical pointtal hogy védjem a két sereggel szemben. Mondom bazdmeg kösz. :P De megnyertem. :D

    Csak aztán egy buggal leállt a game és küldhettem a reportot a csapatnak. :P
  • Rincewind
    #219
    Nekem például azok nem tetszettek. Nekem sokkal jobban bejön ez a fajta stratégia (bár az etalon nálam mindmáig a Dark Omen). És, ami még nagyon fontos, hogy ez a fajta stílus sokkal jobban eladható, ami azért nem egy utolsó szempont a mai világban. :)

    Ami esetleg még jó lett volna az egy Dark Omen-féle szabadon összeállítható, fix hadsereg. Pont mint az eredeti játékban: mindennek meglenne a költsége pontban megadva (fegyverek, egységek, etc), neked pedig lenne x pontod, amiből olyan haderőt állítasz össze magadnak, amilyet csak akarsz.
  • ayden
    #218
    De jó lett volna mégegy is:)
  • Rincewind
    #217
    Csináltak! Nem is egyet, lásd az előző hozzászólásom. :)
  • Lacc
    #216
    Nem hiszem hogy baj lenne, ha egy körökre osztott táblás stratégiából csinálnának még egy körökre osztott konverziót.
  • Rincewind
    #215
    Ha körökre osztott kell, akkor ott a Chaos Gate meg a Rites of War.
  • Lacc
    #214
    Nekem is jobban tetszett volna ha körökre osztott... De így is nagyon bejövős!
  • Hmuda
    #213
    Végre nekem is emgvan a totál legit béta. Játszottam kicsit onlány és nagyon bejövős. :-)
  • ayden
    #212
    Húh, hát most töltöttem le a játékot és jobb mint vártam:) a graf az nagyon ütős a hnagulat meg a reakciói az ellenségnek, kár hogy nekem nem valók ezek a pörgősebb RTSek:\ de majd azért apritok a jónépből:D

    Úgyhogy szerintem aki teheti nézze meg próbálja ki mert megéri
  • Rincewind
    #211
    Nekem fizetős closed bétám van, úgyhogy én nem jöhetek szóba. Ami mellesleg nem is baj, mert nagyon lusta egy ember vagyok, sorry. :)
  • maniac001
    #210
    Munkahelyen nem tudom letölteni sajna. Otthon meg nincs net.
    De ha te letöltöd és elküldöd nekem, kifizeten bőőőőségesen :-))
    De komolyan. Belehalok ha várnom kell még erre a csodára.
  • Rincewind
    #209
    Mint alább írtam, látogass el a file planet-re, mivel elvileg mától már open béta van, ergo bárki letöltheti. Hangsúlyozom elvileg, mert nem próbáltam, én a closed bétát nyomom.
  • maniac001
    #208
    Ha valaki tudna ilyen bétát küldeni súlyos összeget adnék érte.
  • cifuatwork
    #207
    Valahogy le kell tölteni az open bétát a munkahelyen, kiírni CD-re/DVD-re, és úgy hazavinni...
  • maniac001
    #206
    Sajna csak a munkahelyemen van net.
    Otthoni net nélkül nem lehet bétát tesztelni?
  • cifuatwork
    #205
    (Mondjunk személy szerint engem nem érdekel a magyarítás, több okból sem... - pl. a fordítás minősége legtöbb esetben nem túl jó sajnos, és ez főleg a "hivatalos" magyar kiadásokra igaz leginkább...)
  • Rincewind
    #204
    Amit fényképeztem az itt is kint van a fórumban.
    Nézz el a fileplanet-re, épp a mai nappal indul az open béta! Érdemes utánanézni a feltételeknek.
    Magyarításról nem tudok, de az nem a fejlesztők dolga. Én úgy tudom, hogy általában a hazai forgalmazó honosítja a termékeket. De, ha ennél éppen nem, akkor a lelkes amatőr fordító brigádokban mindig lehet bízni. :)
  • maniac001
    #203
    Na ez jó hír.
    És mikor lesz valami demó?
    Mert már a tököm van tele a százezer II. világháborús RTS-ekkel.
    Ha van publikus emilcímed, szívesen fogadnék képeket, sokat. Mivel a Relic adja ki, remélem magyarul is megjelenik mint a Homeworld 2.
    Erről tudsz valamit? Na meg a demóról?
  • Rincewind
    #202
    Pedig én is úgy tudom, hogy a Single Player kampány csak az űrgűrdistákkal játszható. Skirmish viszont szerintem 99%, hogy lesz benne, emiatt nem aggódnék.
  • maniac001
    #201
    Hello!

    Egy FONTOS kérdés. Olvastam hogy a single kampányban csak az emberekkel hehet nyomulni! Na ez nagyon durva. MIÉRT?!?
    És lesz benne legalább skirmish mód? Nem mindenkinek van szélessávú internet. Én meg amúgy is szeretek magam játszani a gép ellen.
  • Rincewind
    #200
    Szerintem a single kampányt foltozgatják, plusz még van benne egy két apróbb hiányosság, de voltaképpen már most is tökéletesen játszható állapotban van.
  • [NST]Cifu
    #199
    Tényleg kimaradt a Chaos Gate. :)
    A Dark Rites nekem nem jött be, a CG sokkal jobb szvsz. :)

    Hogy a DoW milyen állapotban van? Úgy tudom elég jó, a bétatesztelés folyik éppen.
  • Bucser
    #198
    A Chaos Gate-t kihagytad én pedig azt kerestem:)

    A Dark Rites-ról nem is hallottam... Melyik a jobb: a Chaos Gate vagya Dark Rites???